Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) madgie válasza Mercutio_ (#15999) üzenetére


madgie
titán

DVD írás előtt bele kellett volna mókolni mindkettőt az adott konténetbe, problem solved, kicsit kulturáltabb megoldás, mint két külső fájllal bohóckodni (és párperces művelet) :P

persze ha ezért htpc-t akarsz, hajrá :)

[ Szerkesztve ]

(#16002) atok666 válasza JohnyBlue (#15956) üzenetére


atok666
őstag

Bocsi, de ilyet minek?... :U Nem kene...

Atok

(#16003) Larry303 válasza Mercutio_ (#16000) üzenetére


Larry303
addikt

choppa :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#16004) Mercutio_ válasza madgie (#16001) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jöhet a részletes leírás, hogy tudom tetszőleges avi/divx/xvid/mp4/mkv fileba belerakni a feliratokat :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16005) Chapel válasza Mercutio_ (#16000) üzenetére


Chapel
addikt

Vannak jók, Bryan Cranston adja! :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16006) Balinov válasza Mercutio_ (#16004) üzenetére


Balinov
félisten

AviMux? igaz, 4eve nem fejlesztik, de sztem ha van megfelelo codec a gepen, nem akadaly neki semmi.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16007) Mercutio_ válasza Balinov (#16006) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én itt nem látok step-by-step leírást :( azért mókás, hogy az teljesen rendben van, ha valaki nem akar a w7-re 2 perc alatt htpc frontendet telepíteni, de én turjam a netet egy olyan "probléma" miatt amit minden normális htpc/media player alapból tud :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16008) Karima válasza crey (#15963) üzenetére


Karima
őstag

Az én megoldásom erre a következő (ezt használnám én is, csak az egyik összetevő még úton van csájnából):

TPLINK wdr3600 router, ennek a hátuljában benn van egy külső hdd, ez a router szórja a netet, meg a külső hdd tartalmát a lakásban (illetve ftp-ként, média serverként és coudként is tudom használni, így ennek tartalmát elérem bárhol, bármikor, a nagy asztali gép bekapcsolása nélkül), a tv hátuljában pedig egy ilyen androidos egység van kötve (illetve lesz, ha végre már megérkezne). Ez az egész (HDD nélkül) 45 körül megáll. Nem tudom, h ilyenre gondoltál-e. :)

(#16009) madgie válasza Mercutio_ (#16007) üzenetére


madgie
titán

Te, hallod, egy darab media playerrel nem találkoztam soha, ami elvitt volna a forrásfájllal nem megegyező nevű feliratot... akkor most egyik sem normális?

Amúgy ez nem túl bonyolult, ugye? Avira is biztos van hasonló, bár tizenöt évvel ezelőtti muxokkal inkább nem foglalkozom, már ha megtalálom őket frissebb, jobb anyagként valahol.

[ Szerkesztve ]

(#16010) Mercutio_ válasza madgie (#16009) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szar playereket használtál:DDD szerintem hagy döntse el mindenki mit vár el melyik eszközétől, mire mennyi energiát akar fordítani :R különben is tavasz van, egyre rövidebbek a szoknyák ziccakák örüljünk :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16011) madgie válasza Mercutio_ (#16010) üzenetére


madgie
titán

Hja, én is örülnék néha, ha tudná, bár egy ideje a feliratkeresés nálam kimerül annyiban, hogy drag&drop ebbe, oszcsók :)

Amúgy ez a "régi" Popi aranyat ér, ebben még nincsenek cinavia-s szarságok, szinte mindent lejátszik, olyan képminőséggel, amit még AMD-s HTPC-től nem láttam :P

No de tényleg ugorjunk, itt a tavasz, dagad a f@sz :DDD

(#16012) Mercutio_ válasza madgie (#16011) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, mozogni kéne... :U [link] :D

Továbbá :

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16013) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16014) Real_Necro válasza Mercutio_ (#16013) üzenetére


Real_Necro
veterán

He-he :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16015) aleister válasza madgie (#16009) üzenetére


aleister
veterán

Bsplayer.
Magától a sub alkönyvtárba pakolja az srt-ket, és a fájlnév bizony kiegészül a nyelvi rövidítéssel. Tehát "nem megegyező".
Btw, mint a fentiből kiderül, automatikusan letölti a feliratot. Nem kell azt a feliratos izét használnod.

(#16012) Mercutio_:
Emiatt a csirkés miatt állatira utálni fognak a spanjaim, mert ma egész nap ezt tolom. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16016) madgie válasza aleister (#16015) üzenetére


madgie
titán

Miért szednék le egy filmlejátszó programot, mikor a filmet nem számítógépen nézem, az csak letöltésre és streamelésre szolgál a médialejátszó felé (aminél már kibeszéltük Mercutio-val, hogy csak akkor látja a feliratot, ha azonos néven, azonos mappában van a filmmel).

Harmadik kapufaként meg óvatosan kérdek rá: bsplayer macre? :))

De összeírom újra, ha nem lenne tiszta: adott egy Mac Mini, 24/7 torrentezik, kiszolgál, időnként fotófeldolgoz, videót vág. Nem kell nas, nem kell okosrúter, ez 15 wattból elvan magának és tényleg mindenes. A filmeket ízlés szerint két médialejátszó segítségével közvetítjük a két televízió felé, emellett időnként egy tablet és további két telefon irányába. Ez így nekem pont jó, két htpc-t építettem, pár mediaplayert próbálgattam, volt mindenféle megoldásom, ez bevált. Nem akarok hdmi-n pc-t tévére kihúzni, pedig a Mac Mini az egyik legjobb htpc a piacon.

(#16017) aleister válasza madgie (#16016) üzenetére


aleister
veterán

Hogy jön ide a mac? Minden linkelt stuff win alapú volt.

Ellenben a htpc megemlítésre került, amire viszont kell valami player. Ha csak nem változott túl sokat az informatika...az elmúlt 2 percben.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16018) madgie válasza aleister (#16017) üzenetére


madgie
titán

Úgy, hogy azt hittem, hogy a 16011-re válaszoltál :))

(#16019) Mercutio_ válasza aleister (#16017) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mazsi arra próbál burkoltan célozni, hogy szívesen vendégül látja a topicot egy kis pálinkázással egybekötött filmezésre, csak szégyellős a szentem, és ezért jár egy kis pávatáncot :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16020) aleister válasza madgie (#16018) üzenetére


aleister
veterán

No problem!

(#16019) Mercutio_:
:DDD
Akár filmnézés nélkül is kapható vagyok a pálinkázásra. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16021) madgie válasza Mercutio_ (#16019) üzenetére


madgie
titán

Gyertek holnap, úgyis szalonnát sütünk pár liter pálinka olyankor lecsúszik :))

(#16022) m3ss


m3ss
veterán

japanok megorultek volna? :D eos m masodik milc eladasokban..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16023) Freddy76 válasza m3ss (#16022) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem azért pörög ennyire, mert sok canon júzer veszi másodgépnek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16024) Studi válasza m3ss (#16022) üzenetére


Studi
addikt

Voltak valaha normálisak? :DDD

Amúgy ott jól pörögnek az eladások, mert van bennük nagy adag márkahűség, meg nagy adag kütyübuzéria is, így ha milcet vesznek, akkor jó nekik a Canon/Nikon. Ott ugye jött már ki frissítése is az EOS M-nek.

(#16025) Studi válasza Freddy76 (#16023) üzenetére


Studi
addikt

"Szerintem azért pörög ennyire, mert sok canon lúzer veszi másodgépnek."

:DDD

(#16026) m3ss válasza Freddy76 (#16023) üzenetére


m3ss
veterán

milyen meglepo :DDD
miert nincsenek fujik a listan? japanok nem olvasnak ph-t? :))

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16027) Freddy76 válasza m3ss (#16026) üzenetére


Freddy76
addikt

Úgy látszik :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16028) crey


crey
MODERÁTOR

Itt egy videó arról, hogy mennyire romboló hatású a Photoshop használata a modell iparban.... Photoshop has gone too far!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16029) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16030) gab.m válasza crey (#16028) üzenetére


gab.m
senior tag

:C

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16031) #40935168


#40935168
törölt tag

dukk

(#16032) Kleroo válasza #40935168 (#16031) üzenetére


Kleroo
veterán

dukk!

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16033) Real_Necro válasza #40935168 (#16031) üzenetére


Real_Necro
veterán

Már megint "dukk"-tok? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16034) *Ropi* válasza Real_Necro (#16033) üzenetére


*Ropi*
félisten

Helyesen betűzve: "dux". :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16035) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki röviden leírná, hogy az expozíció szintjelző, expozíció kompenzáló érték mit jelent a dslr-eknél? Illetve,hogy kell azon nézni? ott van a mező 0 -val a közepén, majd háromig mindkét irányba...ott jelez valamilyen értéket vagy nyíllal, hogy nagyobb, mit tudom én negatív irányba. Csak türelmesen. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16036) Andrew31 válasza V.Stryker (#16035) üzenetére


Andrew31
senior tag

Ezt inkább egy fotós témában tedd fel! ;)

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#16037) V.Stryker válasza Andrew31 (#16036) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azt hittem,hogy ez az. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16038) fi:zi'k válasza V.Stryker (#16035) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

[link]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16039) Andrew31 válasza V.Stryker (#16037) üzenetére


Andrew31
senior tag

Jó, hát néha OFF-olnak itt fotózással is ezek a vérhuncutok, de ez a téma kötetlen beszélgetésre van.

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#16040) V.Stryker válasza fi:zi'k (#16038) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt már elolvastam, legalábbis vagy két-három link alatti cuccot. Csak az értelmét nem értem,hogy mikor van rá szükség. No, de akkor nem offolok itt. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16041) Real_Necro válasza V.Stryker (#16040) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itt a hétvége, menj ki a szabadba és próbálgasd a gépet. Készíts egy simát, majd egy alul majd egy felül expózottat és nézd meg miben különböznek egymástól. Gyorsabban meg fogod érteni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16042) Freddy76


Freddy76
addikt

Na, jól megkaptam a Nikon topikban :D . Álszent kettősmércézős vagyok gerendával a szememben :C .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16043) cOxeR válasza Freddy76 (#16042) üzenetére


cOxeR
Ármester

Gondolom, akkor ma már nem alszol... :DDD :))

(#16044) gab.m válasza Freddy76 (#16042) üzenetére


gab.m
senior tag

Vicces egyébként, pont azon gondolkodtam, hogy Pite teljesen IYF-i mélységekben írogat, erre tessék, jött a 78-as és jól bevédte a haverját, mi meg szégyelljük magunkat.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#16045) Studi válasza Freddy76 (#16042) üzenetére


Studi
addikt

Nyilván, ez a szakmád! :DDD

(#16046) Real_Necro válasza Freddy76 (#16042) üzenetére


Real_Necro
veterán

Indítványozom, hogy Pitét meg IYF-et hívjuk meg talira, míg kavargatod a bográcsban a belevalót sztereóban kapnád az infót... Sőt, gulyopapa is beszállhatna... Esetleg hozhatnád őket kocsival és útközben mehetne egy kis DM, vagy tabletről Trans Formers... :DDD ;]

Átpörgettem gyorsan a topicot, megint egy halom értelmetlen hozzászólás született...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16047) forceberg válasza Real_Necro (#16046) üzenetére


forceberg
veterán

Futóval jössz, vagy helyben veszel akkora bográcsot, amibe beleférnek? ;] :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16048) spanyoll


spanyoll
addikt

Aztaqrva! Már értem miért nem olvasok Nikon topicot mostanában :Y

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16049) forceberg válasza spanyoll (#16048) üzenetére


forceberg
veterán

Olvasni azért érdemes lehet :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16050) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Még mindig nászút:
A booking kívül tudtok mondani megbízható szállásfoglalós oldalt. Az úticél továbbra is Thaiföld.
Repcsiben a Finnair megbízható?

(#16048) spanyoll
Engem alapvetően nem érint a topik, de Freddy miatt most beleolvastam.
Az olyan moderálásnak mit értelme, amikor törlik egy hsz előzményét, így nem tudom mire reagált. :F

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.