Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70201) Studi


Studi
addikt

Majd Ropi mindjárt jön, és lefikkantja, de ez árukereső szerint valóban jó áron van. Már ha valaki nagyonnagy monitort keresne. :)

[ Szerkesztve ]

(#70202) Lassú Víz válasza Studi (#70201) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"Eredeti csomagolás megbontva, a terméken karcolások és a használat jelei látszódnak, a termék doboza sérült"

Nagyon nem mindegy, hogy hol vannak azok a karcolások. Anélkül, hogy legalább egy fotó lenne róla elég necces. Az is kérdéses, hogy mit jelent az, hogy "Nem részesül az esetleges kedvezményekben, amelyek érvényesek az új termékekre." Pl. nem gyakorolhatod az elállás jogát?

Szerk: Van ahol a 27'' nagyonnagy ;] , monitorban pont jó.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#70203) Studi válasza Lassú Víz (#70202) üzenetére


Studi
addikt

Az elállás joga az törvény által meghatározott, nem vehetik el, így a kockázat gyakorlatilag nulla.

Kérdés, hogy tényleg kipróbálták-e csak, vagy mi történt vele, de a két év garit írja hozzá, az azért az elállással együtt a legtöbb huncutságtól megvéd. :)

Amúgy ja, főleg, hogy ennek elég brutál a felbontása. Az enyém most 25", WQHD (2560*1440).

(#70204) j.bravo


j.bravo
addikt

Üdv Rokkerek, Popperek és egyéb műfajok rajongói!

Melyik az az alkoholmentes sört, amelyik - ízre - a legjobban megközelíti a rendes sört?

Tudom, az alkoholmentes sör ugyanazoknak való, akiknek a fék, de apósom alapos orvosi indokkal nem alkoholizálhat, és a családi összejövetwlekre azeretnék a cukros lónyálak helyett valami viszonylag normális altwrnatívát kínálni neki. (Azt nem akarja hogy senki se igyon miatta)

Whatever.

(#70205) Studi válasza j.bravo (#70204) üzenetére


Studi
addikt

Ásványvíz.

Esetleg zérós citromos sör.

A sörízűnek nevezett alkoholmentes sör lóhúgy. Mint a ginisz. :DDD

(#70206) j.bravo válasza Studi (#70205) üzenetére


j.bravo
addikt

Ha tudsz ginisz-szerű nullkommanull lónyálat, ne tartsd titokban a nevét :R

Whatever.

(#70207) Mr.Csizmás válasza j.bravo (#70206) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van pedig

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70208) Balinov válasza j.bravo (#70204) üzenetére


Balinov
félisten

Erdinger nagyon finom alkoholmentes kivitelben is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70209) j.bravo válasza Balinov (#70208) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi, ha találok, rápróbálok :R

Ma kóstpltam Sopronit meg Heinekent. Előbbi az ivás közben jobb, jobban van bemne anyag, de az édeskes alkoholmentes utóíz is erősebb. Utóbbi lájtosabb, de gyengébb az édeskés utóíz is. Mindketto jobb volt lmint amire sok évvel ezelőtti negatív mentessörös emlékeim alapján számítottam.

Whatever.

(#70210) *Ropi* válasza Studi (#70201) üzenetére


*Ropi*
félisten

Á, nem pazarlom ilyenre az energiámat. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70211) aleister válasza Mr.Csizmás (#70207) üzenetére


aleister
veterán

A kvasz nem alkoholmentes ám. Ellenben nagyon finom. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70212) Mr.Csizmás válasza aleister (#70211) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

relatíve mentes, na :)) az ipari előállítású "hamiska" meg tényleg mentes.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70213) aleister válasza Mr.Csizmás (#70212) üzenetére


aleister
veterán

Az kizárt dolog, mert nem tudom. :)
Még csak házi készítésűt ittam.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70214) Mr.Csizmás válasza aleister (#70213) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azzal meg csínján, az ecetsavas/tejsavas erjesztés tud meglepit okozni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70215) Freddy76 válasza j.bravo (#70204) üzenetére


Freddy76
addikt

Az alkoholmentes sör kiváló esti ital, mielőtt jól megcsinálnál egy guminőt, majd innál egy koffeinmentes kávét. Szerintem egyik sem iható.

Ha azért nem ihat alkoholt valaki, mert alkoholbeteg, akkor az a jó megoldás, ha semmi pótlékot nem iszik, sőt, a család sem iszik előtte (ezzel is segítenek). Ha egyéb betegség miatt nem ihat alkoholt, akkor úgyis tudja, hogy mi újság, és iszik mást. Szerintem.

Ha lenne normális alkoholmentes sör, más lenne a véleményem, de én még nem ittam olyan, ami közelítené a sör ízét.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70216) j.bravo válasza Freddy76 (#70215) üzenetére


j.bravo
addikt

Szívbetegség az ok.
Nem túl rég - pár hete - jött ez a fejlemény, hogy keine pia.

Tudja mi újság, nagyfiú már 76 évesen - csak szeretnénk jó arcok lenni. Lehetséges a “mindenki józan” forgatókönyv is abszolút, de ha mégse, legyen lehetőség a víz és diabetikus szőlőlé mellett.

Clausthalert találtam az egyik hiperben, Erdingert sajnos nem.

Többet nem kérdezek ilyet itt banyek :( Bocs hogy rontottam a topik színvonalát.

Whatever.

(#70217) Freddy76 válasza j.bravo (#70216) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem vagyok benne biztos, hogy az alkoholmentes sör egészséges. Szerintem rossz szénhidrát, élesztő, színezèk, ízfokozó.

A kérdéssel nincs baj, és szerintem a véleményekkel sem. Én lakodalmakban próbálkoztam szinte az összes márkával, de egy ihatót sem találtam. Ha én nem ihatnék alkoholt, és egy piás buliban alkoholmentes sört tennének elém, nem venném jó néven...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70218) werttzui válasza j.bravo (#70204) üzenetére


werttzui
őstag

Stella ,ha találsz még ...

PENTAX

(#70219) Studi válasza j.bravo (#70216) üzenetére


Studi
addikt

Nem gáz, kérdezz nyugodtan, akkor tanulsz. :DDD

De sajnos ezt el kell ismerni, hogy az alkoholmentes sörök sz@rok. Mindegy, mi van ráírva, mindegy, milyen neves gyártótól jönnek. Az első korty még talán, de a többi inkább szenvedés. Legyen inkább üdítő, limonádé, ásványvíz. Én szeretek vezetni, vidékiként amúgy sincs sok választásom, hogy menjek be a városba "iszogatni". De pár kísérlet, és kiborított lötty után rájöttem, hogy a bármelyik cukros üdítő jobb az alkoholmentes söröknél. Pedig nem vagyok az, aki literszám issza ezeket.

Egy jól elkészített limonádé szerintem a legjobb alternatíva amúgy.

(#70220) j.bravo válasza Studi (#70219) üzenetére


j.bravo
addikt

Az a baj, hogy Bali hozzászólásától eltwkintve, nem lettem okosabb.
Az oltás oké, számithattam rá, meg ha nem vagyok ma humorérzéknél, az az én saját bajom; csak emellett a megszokotthoz képest (megszokott = itt hamarabb kapok ált. érdemibb választ mint a kérdés témájának szaktopikjában) szinte zérus volt a valódi infó.

Freddy: nyilván nem egeszseges, sőt, de szvsz épp ugyanannyira rossz, mint bármely random szénsavas üdítőital. Az élesztővel szvsz nincs baj (ez amúgy ugye rendes sörben is van), többi meg egy kaptafa a többivel...

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#70221) Studi válasza j.bravo (#70220) üzenetére


Studi
addikt

Szerintem félreértettél valamit, nem oltásnak szántuk. Az alkoholmentes sörök sz@rok, és ezt a tapasztalataink alapján írjuk. Ha senki nem talált még jót, az nem azért van, mert mindenki hülye. ;)

És Freddy hozzászólásában van még egy lényeges momentum: sokan tényleg sértésnek veszik az alkoholmentes sört. Vagy a sztereotípiák miatt, vagy egyszerűen azért, mert már ittak, és tudják, hogy sz@r.

Teljesen komolyan mondjuk, hogy az üdítő, ásványvíz, limonádé mind jobb megoldás. :K Ez érdemi válasz.

(#70222) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#70220) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Peti, csatlakozom az eléggé egyöntetű véleményhez: Ha választani kell az alkoholmentes sör és az alkoholmentes bármi között, akkor egyértelműen az alkoholmentes bármi. Az ízesítetteknek általában semmi sör ízük nincs, kivéve talán a citromos HB-t, az nincs (annyira) televágva cukorral. Nyáron, nagy melegben még lecsúszik az alkoholmentes egy kis citromlével, de ilyenkor...
Ahogy írtad, a kedves papa tudja mi a pálya, nem fog megbántódni ha alkoholmentes sör helyett üdcsit szolgáltok fel.

KKÜ!

Holnap majd jól beletépünk...

(#70223) Mr.Csizmás válasza j.bravo (#70220) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha már koccintgatós téma, enyhén cukros, vagy cukormentes gyümölcslékből valami fini koktél kikeverve, fajta szerinti pohárba, és díszítve...hasonló helyzetben díjaznám :B :K

pl. Pomola, Testarrosa, Virgin Mary...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70224) Tin_Shield válasza j.bravo (#70220) üzenetére


Tin_Shield
őstag

Ha valahol találsz Bohemia Regent alkoholmentes sört az tűrhető szerintem. Pár éve ittam Trebonban a sörgyár teraszán, nem jó persze, de nem is az a gusztustalan lötty mint a legtöbb.

(#70225) gorgo válasza j.bravo (#70220) üzenetére


gorgo
őstag

Karamalz!
Nem is sörként hirdetik, de malátából főzik. Kicsit édeskés már rég ittam, igy nem emlékszem de mintha egész jó lett volna! Ja és szoptatós anyukák szokták még előszeretettel fogyasztani, nekik ajánlják is. Annyi baja van csak hogy kicsit drága. Egy próbát megér - még Freddynek is :))

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#70226) j.bravo válasza Studi (#70221) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi a tippeket, végül jelenleg a választék a Clausthaler (állitólag valami tesztgyőztes), Soproni, Heineken, meg a préselt illetve szénsavas levek.
Ki lesz téve minden, és mindenki azt iszik amit kér, após is.
Egyébként asszony és anyós közben elmesélték hogy amikor asszony elmesélte hogy tegnap "teszteltem" a nullkommákat, kifejezetten értékelte.
Nem fog megsértődni ő se (semmi tukmálás, csak opció), és én se ha mégse kér belőle.

Whatever.

(#70227) Balinov


Balinov
félisten

Faszom, már most hányok a karácsonytol, pedig ma még csak day zero :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70228) szuszinho válasza Balinov (#70227) üzenetére


szuszinho
őstag

Akarsz róla beszélni? :DDD

(#70229) Balinov válasza szuszinho (#70228) üzenetére


Balinov
félisten

Inkabb tolok meg egy kanári 31%ost a szar ginisz mellé :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70230) t_a_m_a_s válasza Balinov (#70229) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#70231) Studi válasza Balinov (#70227) üzenetére


Studi
addikt

Első nap kisébb súrlódásokkal túlélve...

(#70232) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Szent sz@r... :)) És van új a nap alatt. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70233) Real_Necro válasza *Ropi* (#70232) üzenetére


Real_Necro
veterán

XMSSTS kuponnal most 370$ helyett csak 270$ert a tied lehet: Xiaomi okos wc uloke :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70234) *Ropi* válasza Real_Necro (#70233) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egyébként megnézted a többi képet is (Mondom: van új a nap alatt!)? :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70235) crey válasza Freddy76 (#70215) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Köszöni szépen, a koffeinmentes kávéból is lehet remek kávét főzni. Én napi 4-5 csészével megiszom pl. ebből.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#70236) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Mivan srácok, mindenki kidőlt a HPtól bejglitől? :DDD :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#70237) gorgo


gorgo
őstag

Óra. Megnéztem a Man in Black akárhányadik részét és most is nagyon tetszett az órájuk! Sajnos semmi linket nem tudok hozzá. Háromszög alakú... Mondjuk fekete öltönyhöz állt marha jól... Vki nem ismeri milyen órájuk volt?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#70238) #31733248 válasza gorgo (#70237) üzenetére


#31733248
törölt tag

A Google a barátom, Hamilton Ventura. :)

(#70239) Studi válasza #31733248 (#70238) üzenetére


Studi
addikt

Inkább az effektív felbontás fogalmáról, és mérési módszeréről gúglizz valami tudományt az m43 topicba. Oly bátran érvelsz vele folyamatosan, de amikor rákérdezünk, hogy mit is jelent pontosan, és hogy kell, hogy lehet mérni, eltűnsz, mint szürke szamár a ködben. :U

(#70240) Freddy76


Freddy76
addikt

Nocsak, alig múlik el a karácsony máris halványul a szeretet lángja? ;] :D

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70241) Lassú Víz válasza Studi (#70239) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Tyúkszemedre léptek ma reggel? Minden korábbi tervemmel ellentétben én (is) dolgozom tolom a szopórollert, de erről nem Econ tehet.

Ráadásul Merci is megtalálta az egyetlen napot a sörözésre, ami már december eleje óta foglalt. :O

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#70242) Studi válasza Lassú Víz (#70241) üzenetére


Studi
addikt

Nem, halál komolyan érdekel. Ha érvel vele folyamatosan, akkor tudjuk már meg mi is, hogy mi ez, és ki/mikor/hogyan méri.

(#70243) #31733248 válasza Studi (#70239) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ha nem tudtál rákeresni, legyen elég annyi, hogy részletesebb a képed nagyobb effektív felbontás esetén. De most is ugyanazt tudom mondani, mint korábban: "az ilyen acsargó fiúkon leginkább a temperamentumos hölgyek szoktak segíteni, keress egyet Te is, hidd el, kevesebb lesz a feszkó. :D".

(#70244) Studi válasza #31733248 (#70243) üzenetére


Studi
addikt

Nem mellébeszélést kértem, és a fejedben levő elméletet. Linket, meghatározást, mérési módszert.

A második gondolatra inkább nem reagálok, az meglehetősen primitív még tőled is.

(#70245) rbalint88 válasza Studi (#70244) üzenetére


rbalint88
addikt

ne itt srácok. ez a pénz-pina-pálinka topik.

(#70246) Studi válasza rbalint88 (#70245) üzenetére


Studi
addikt

Ott már háromszor kérdeztem, érdekes, olyankor mindig eltűnik, és sose tudjuk meg a tudományt az érvei mögött.

(#70247) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ebben a honapban csak 5 napot dolgoztam... utaltok? ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70248) Studi válasza Real_Necro (#70247) üzenetére


Studi
addikt

Ez miben különbözik a többitől? Hogy be se mentél? :DDD

(#70249) Real_Necro válasza Studi (#70248) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valahogy ugy... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70250) #31733248 válasza Studi (#70246) üzenetére


#31733248
törölt tag

Aki annyira ügyetlen, hogy az előbb leírtakból nem érti és nem tud rákeresni sem, az így jár. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.