Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42001) L4mie válasza t_a_m_a_s (#42000) üzenetére


L4mie
veterán

:R
Made my day!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42002) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#42000) üzenetére


Mercutio_
félisten

Végre egy jó poén!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42003) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudja valaki miért korzóznak vörös sapkás készenléti rendőrök a III. kerületben a parkolókban?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42004) L4mie válasza Real_Necro (#42003) üzenetére


L4mie
veterán

mitcsináltál? :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42005) Balinov válasza m3ss (#41954) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg, hamar keresztelo. Gyorben, augusztus elejen valaki nem er ra egy keresztelot fotozni? Gyor-Szigeti R.K. Templom

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42006) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42003) üzenetére


Mercutio_
félisten

IV -ben is, autót is félreállítottak, valszeg kizavarták őket, hogy "intenzívebb rendőri jelenlét "-et érzékeljünk ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42007) L4mie


L4mie
veterán

huh na végre megint elértem az edzés abba a fázisába, hogy megengedem magamnak, hogy "szétszakadjak" és edzés után az edzett izomcsoportomat alig bírjam használni :P
a probléma, hogy jön az izomláz és most meg amiatt alig bírok mozogni :P

ZMA-t megint el kéne kezdenem szedni....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42008) Real_Necro


Real_Necro
veterán

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42009) L4mie válasza Real_Necro (#42008) üzenetére


L4mie
veterán

:W JÁJJJ!!!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42010) aleister válasza L4mie (#42007) üzenetére


aleister
veterán

Erre a problémára a BCAA jó megoldás lenne. Sokat segít a regenerációban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42011) Mercutio_ válasza L4mie (#42007) üzenetére


Mercutio_
félisten

A nyújtás csodákra képes...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42012) crey válasza Mercutio_ (#42011) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Így van :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#42013) L4mie válasza Mercutio_ (#42011) üzenetére


L4mie
veterán

Na igen, nyújtok 2 sett között meg a végén is, nem mondom, hogy jól csinálom és eleget, de valamennyit nyújtok.
+ forrózuhany.
nekem igazából a szauna segített mindig rengeteget, de sajnos az itt nincs :( pedig azért kelnék fél órával korábban ^_^
BCAA ???

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42014) aleister válasza L4mie (#42013) üzenetére


aleister
veterán

Igen.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42015) .: JuSzT :. válasza L4mie (#42013) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

(#42016) L4mie válasza aleister (#42014) üzenetére


L4mie
veterán

Ahh érdekes :) ez már magasabb szint, de jól hangzik.
Régen vettem ilyent, alvászavar kezelésre,/amúgy hat, könnyen elaludtam, de nem tudtam mélyen pihentetően aludni, bár lehet placebó/ de edzés mellé is tökéletes:
[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42017) Mercutio_ válasza L4mie (#42013) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szakik szerint - ez a futáshoz tartozó gyakorlatokat mutat be, de általánosságban is igaz úgy tudom - edzés "előtt a nyújtást 10-30 másodpercig, míg utána, a levezetéskor 20-45 másodpercig ajánlott tartani, de a feszítés időtartama függ a gyakorlattól és az egyéntől is, aki végzi."

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42018) aleister válasza L4mie (#42016) üzenetére


aleister
veterán

Ha van rá pénz, akkor rengeteg kieget lehet szedni. Ez is hasznosnak tűnik, és ha azt nézed, hogy 7k 4 hónapra, akkor inkább ezt venném, mint 2 doboz cigit.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42019) L4mie válasza aleister (#42018) üzenetére


L4mie
veterán

7 doboz na igen, tekintve, hogy van 2 doboz cigim ami 2 illetve 2.5 hónaposak egész jól lejöttem róla. :P
áá most nyárigumira megy a zsé, meg biztosításra, sajnosn, még a következő adag [link]-t sem tudom miből fogom finanszírozni.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42020) aleister válasza L4mie (#42019) üzenetére


aleister
veterán

Most volt 5%-os tegnap (tegnapig). Sőt, 25k-nál kaptál ajándék kreatint is. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42021) L4mie válasza aleister (#42020) üzenetére


L4mie
veterán

Jaja néztem, de most számoltam ki, hogy a naggyal 3.5k-t lehet spórolni,

majd következő fizuból remélem telik 1-2 hétig még futja a mostaniból, csak ez a basic már annyira édes és felfordul a gyomrom a gondolatától is, mondjuk még mindig jobb mint a biotech amit spanyollnak meg crey-nek passoltam le. :P
most erre a hónapra még van 1 tankolás, 75k nyárigumira, meg 19 a biztosítás :S szóval 0án leszek :( szipszip.

+úgy is vannak folyamatos akciók, kreatin konkrétan mire jó, nem csak vizesít?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42022) .: JuSzT :. válasza aleister (#42020) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ilyeneket myprotein.com ról rendeljetek.

Vannak egyedileg összerakható pakkok, szinte 2 naponta kezdemények. Nagyon jó minőség. 5 nap alatt itt van, 7 font a szállítás.

fél kiló glutamin pl 2500 forintomba került.

célszerű csoportosan összeállni, nagyobb kiszerelést megvenni, majd felezni, vagy ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#42023) j.bravo válasza L4mie (#42013) üzenetére


j.bravo
addikt

Figyelem, forró zuhany és szauna után le is kell hűteni az izmot, mert a meleg oké hogy segít elernyeszteni, de az izomláznak, ami mégiscsak távolról egy gyenge gyulladásszerűség, ragyogóan megágyaz.

Ha nem bánod a pacsmagolást, rendelj natúr myprotein fehérjét, amit Juszt is. Ha nem akarsz UK-ból szállítást fizetni, egyrészt összeállhatunk, másrészt meg van egy csóka aki behozza, és ha a (magadnak kintről rendelős) szállítást is beleszámolod, akkor nem drágább, vagy nem jelentősen.
Én natúr, azaz ízesítetlen tejsavó-, illetve tojásfehérjét rendelek, magam keverem be egy kiürült szkájtekes dobozban kakaóporral meg poralakú sztíviával, saját ízlés szerint.

De kapható májprotkóból ízesített is; olyat még nem kóstoltam.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#42024) L4mie válasza .: JuSzT :. (#42022) üzenetére


L4mie
veterán

hmm megfontolandó :) :K

j.bravo: forróval kezdem és nem hideggel de azért hidegebbel fejezem be :) szauna után meg triviális a hidegzuhany, szerintem. De azért nem baj, hogy írtad, legalább észben tartom, eddig nem gondoltam bele, csak így esett jól.
Hát inkább ízesetettet rendelnék mert baromira nincs kedvem elcseszni a saját bénaságommal a jó kis fehérjét, beszélhetünk a rendelésről, akár kollektívet is tolhatunk, többen, ide jöhet a melóhelyre nagyvárad téren vagyok elég központi. :P

2 hét múlva akár rendelhetünk is.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42025) .: JuSzT :. válasza L4mie (#42024) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Egy BCAA-ra beszállnék.

Pl ilyenek vannak:

Spend £60/78 EUR or more and save 20% Plus Free Vest - Use code - SAVE20UK

[ Szerkesztve ]

(#42026) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42027) aleister válasza .: JuSzT :. (#42022) üzenetére


aleister
veterán

...és Peti:

Nem minden esetben éri meg a myproteinről rendelni. Pl most jobb volt a shop.builder.hu.Tény, hogy vannak jó áraik. Pl a BCAA, Maltrodextrin, Glutamin biztos jobb kintről. Főleg, ha kifog az ember egy akciót.

Petihez hasonlóan én is az ízesítetlen cumókra szavaztam. Minden összetételnél le van írva, hogy az ízesítetlen kivitelre vannak az arányok megadva. Az ízesítettek esetén akár 10-15% eltérés is lehet!!! Sokan mondják, hogy szar a natúr ízű. Én inkább feldobom valami itthon lévő cuccal (csokipor, fahéj, méz), de legyen meg a fehérjetartalom az adagban.
De még csak az első rendelésemen vagyok túl. A fenti elméletemmel szembemenve ráadásul ízesítettet rendeltem, mert az volt nagyon jó árban. Lehet, hogy később másképp látom majd a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42028) j.bravo válasza aleister (#42027) üzenetére


j.bravo
addikt

Bevallom én lustaságból az általam is linkelt magyar oldalról szoktam általában :) (azelőtt meg a sárga webshopból, igen)
mit rendeltél végül, mennyiért?

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#42029) #40935168


#40935168
törölt tag

Urak, mindjárt felvetek egy témát a fotóstalisban. Pillantsatok rá esetleg..
Szerk.: de jó lenne, ha meg is találnám ... :F

[ Szerkesztve ]

(#42030) L4mie válasza #40935168 (#42029) üzenetére


L4mie
veterán

mármint a topicot? :D nekem is elsodródott már :P

*rendelés, na majd feldobom a témát ha aktuális lesz, lerendezem majd a dolgokat ha arról van szó.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42031) #40935168 válasza L4mie (#42030) üzenetére


#40935168
törölt tag

(#42032) aleister válasza j.bravo (#42028) üzenetére


aleister
veterán

Vitamint (sosem szedtem, de edzésnél állítólag esszenciális), tömegnövelőt (mert elég nehezen szedek fel súlyt) meg zabpelyhet a reggeli CH miatt. Haver meg proteint, így meg is lett az ajándék kreatin, amit meg elfelezünk.
A tömegnövelőben van minden (krea, BCAA és glutamin is), és elég jó ára van. Most 72-73 kiló vagyok. 80 a megcélzott 1 éven belül...és nem is mennék feljebb. Ezt reális célnak érzem, normális táplálkozással és edzéssel. Az utóbbival nem lesz gond, de az előbbit nehezen fogom tudni szerintem tartani.

szerk: jah, olyan 12-13k volt az én részem, kb a 25 fele.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42033) #40935168 válasza .: JuSzT :. (#42022) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ők forgalmaznak Optimum Nutrition, BSN, MuscleTech és Gaspari Nutrition-t is ? Főleg ezekre a márkákra (ebben a sorrendben) keresek vmi jó beszer forrást netről.

[ Szerkesztve ]

(#42034) .: JuSzT :. válasza aleister (#42032) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

1 kilós tömegnövelő kb 2 hétre elég :D

(#42035) .: JuSzT :. válasza #40935168 (#42033) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem ismerem ezeket a márkákat. :( meg a forrást sem.

(#42036) j.bravo válasza aleister (#42032) üzenetére


j.bravo
addikt

Szinte biztosra veszem hogy vágod, de azért rákérdezek, biztos ami kurvaélet, hogy ugye az egyértelmű, hogy vagy előhozod az alsó kocekákat is a hasadon, vagy pedig tömegnövelsz, a kettő együtt nem megy?
Azaz, betárazod a tömegnövelőt későbbre, csak most volt akciós?

Én tuti nem tömném magam annyi cukorral amennyit egy tömegnövelővel megiszik az ember, pláne hogy viszonylag drágán; helyette inkább akkor vagy rizsből, zabból vinném be a CH-t, vagy ha már cukros cuccból, akkor valami fincsi sütiből; de mindenki azt tesz a testével amit akar - te is felnőtt ember vagy, meg az én véleményem is csak egy vélemény, ráadásul laikusé ;).

De ezt nem bírom nem leírni, hogy:
Amúgy mi a tökért kell szőlőcukor meg fruktóz mellé még aceszulfám-K meg szukralóz is? :W Mennyire lehet brutálédes ez a cucc? :Y

Ugyanezt a vitamint szedem én is. Tegyél mellé még sok omega3-at, és sok D-vitamint, és fasza.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#42037) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, Avensis 2.0L D4D, vezetett szervizkonyvvel (fotok alapjan Toyota markaszerviz), korrekt km futassal, majd' 2 ev muszakival. Velemeny?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42038) madgie


madgie
titán

Mit össze bírtok pörögni ezen a gyúráson is, srácok :D Elmégy, súlyt emelsz, hazamész, fél kiló fehér kenyérre jó vastagon rákened a disznyószírt (lilahagyma mellé ofkorsz), mellé legurítasz két liter házitejet, nyújtásként megmászod az asszonyt oszt jóvan :))

(#42039) .: JuSzT :. válasza j.bravo (#42036) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ugyanezt a vitamint szedem én is. Tegyél mellé még sok omega3-at, és sok D-vitamint, és fasza.

... = Multi Pro Plus.

Ezek miatt vettem inkább ezt.

(#42040) fi:zi'k válasza madgie (#42038) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Most minden érintett ráncolja a homlokát, majd szúrós tekintettel réved a monitorra és gondolatban eltemet téged a fehérkenyereddel, disznózsíroddal és lilahagymáddal egyetemben.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42041) madgie válasza fi:zi'k (#42040) üzenetére


madgie
titán

Direkt provokáltam, ugye tudod? :)

Három napja izomláz van a tricepszemben, szóval csinálom én is ezt a hülyeséget a magam módján :))

(#42042) #40935168 válasza j.bravo (#42036) üzenetére


#40935168
törölt tag

A bnőm edzője atom kockahas srác, még férfiszemmel is irigylésre méltó teste van. Ő közölte velem öltözőben, hogy a kockahas a konyhában készül: drasztikus szénhidrát csökkentés, első 1-2 hónapban a szükséges napi adag alatt tartani, kínozni magunkat, majd ahogy lement a hasról a háj, visszatérni az ajánlotthoz.

Ami esetemben olyan 150 gramm naponta, ahogy rámnézett, de semmi méricske meg ilyenek, csak úgy saccolt egy nagyot. Magyarul első 1-2 hónap 100g max napi szénhidrát és utána 150-re menni és tartani.

Fehér kenyér tabu, liszt tabu, tészta tabu, sütik tabu, cukor tabu - és nem árt betéve tudni jópár alap élelmiszer, sajtok, stb, CH tartalmát.

Az is tévhit, hogy ha az ember hasazik, az kockahas lesz. A hasizom egyébként is "kocka", max növelni lehet őket edzéssel, de a háj az edzés miatt nem megy le róla, mivel az ember genetikája határozza meg, hogy honnan fogy, nem az edzésnek a helye. Lehet edzeni hasra és fogy a toka, lehet gyúrni lábra és fogy a has, vagy akármi, ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia. A belső, zsigeri zsírokról nem is beszélve, amitől az embernek lehet nincs háj a hasán kívül, csak mégis pocakja van, mert a zsigeri zsir kitolja a hasfalat..

De ökölszabály, hogy a szénhidrátot le kell vinni, mert a mai világban kőkeményen túladagolja az átlagember (de még a sportoló is, aki amúgy nem nagyon ügyel semmire, csak gyúr mint barom és eszik mint barom - ő be is fog dagadni-röffenni mint barom, de az izom mellé zsiradékot is kap rendesen, mert a bevitt CH bombával nem tud mit kezdeni a szervezet, elteszi tehát).

Tömegnövelő a legelején jó, de az is tévhit, hogy tömegelünk 100 kilóig aztán leszálkásítunk majd. Nem olyan minőségi izom megy fel tömegeléstől, mint szénhidrátmentesebb táplálkozással csak-fehérjével.

Hát, ezt mondják az okosok. Én nem végeztem IWI-t meg semmi egyebet, 197 vagyok, 85 kilóval kezdtem 1 éve edzeni, most 97 vagyok, az nem rossz. Úgy 104-ig elmennék. A pocak most kezdett lentebb menni, mióta TÉNYLEG csökkentem a szénhidrátomat - mondjuk hugom cukorbeteg, így miatta amúgyis tudtam, mennyi van egy zsömlében, kenyérben, tejben, minden ilyen dologban, de hamar rá lehet szokni és a Spar-ban a végén már ránézésre tudja az ember, mit szabad venni és mit kerülni inkább.

Az itthoni BioTech-et és Scitech-et sokan szidják, valaki mondta nekem hogy a Sió-val csináltatják és kb. köze nincs minőségi fehérjékhez, passz. Cáfoljátok meg nyugodtan, én a JÓ mellett állok ki, nem márka mellett.

Amit jónak mondanak, az említett márkák, amit előbb felsoroltam, de jómagam még nem ellenőriztem őket laborban :D

Táplálkozás:

- Reggel azonnal be egy hagyományos fehérjeshake és szénhidrát mellé, de a szénhidrát fontosabb itt még, ha nem edzel délelőtt. Ha edzel délelőtt, fehérje is menjen a reggelivel.
- Edzés előtt fél-1 órával kreatin, bár én leálltam vele.
- Edzés alatt aminosav és kortyolgatni szépen, keveset, de a végére fogyjon el
- Edzés után glutamin, de ezt lehet este is..
.. - az esti kazeinnel beverni, ami egy elhúzódó hatású fehérje és egész éjjel tölt

Az edzéses amino lötyibe lehet még keverni (ha az ízek engedik) :) mindenféle koffeines, taurinos tuninglötyit, nitrogénoxidos csúcskütyüket, na én ilyennel már nem élek. Van aki teszto-t is szed, én azt sem.

A végén a vitaminok:
- vitaminkomplex akárkitől, szerintem a BioTech-es jó, szép sárgát hugyozik tőle az ember :D
- C vitaminból külön 1200-es Dr. Chen patikásat, ez csipkebogyós, jobban szívódik, mint a vegytiszta és csúcsnak tartott aszkorbinsav-por és lehet még az 1200 is kevés, csak az RDA% van korunkban szarul megállapítva.

No, nálam ez így bevált. Edzés előtt és után lehet csalni, bűnözni kicsit. Előtte csak kicsit (csoki pl), ami nem terheli a gyomrot. Utána mehet nagyobb dolog is, eltűnik, beépül. :D Persze itt sem illik a BigMac-et egy levegővételre letolni :D

Én amit még szoktam, hogy az edzés alatt iszogatott amino-ba teszek 1-2 kávéskanál kristálycukrot is. Egyrészt ez nem a legegyszerűbb szőlőcukor, így nem azonnal löki meg a vércukorszintet, hanem előbb le kell szőlővé bontania a szervezetnek és csak akkor szívódik fel, másrészt pont arról gondoskodik, hogy ha 100 kilóval a nyakamban épp lábazok-guggolok, ne boruljak fel edzés végére egy kisebb hypoglikémiától. De mellnél, karnál, mindennél kell. Amikor nem kutyultam be, sokkal kevesebb ideig bírtam. 1 kiskanalat szoktam és elég általában. A végére még így is érzem, hogy azért nem úgy fog az agyam, ahogy kéne, magyarul leszaladt a cukor és lehet tápolni egy nagyot :)

(#42043) #40935168 válasza Balinov (#42037) üzenetére


#40935168
törölt tag

km hol jár ? Rahedli cégesünk volt ilyen, a 2.2-es nem jó, a 2.0-ás néha rossz csak. :D

(#42044) TayRol válasza Balinov (#42037) üzenetére


TayRol
veterán

D4D-t ne.

(#42045) rbalint88 válasza Balinov (#42037) üzenetére


rbalint88
addikt

ha nem rövid utakra akarod használni, akkor jó. sok <5km úttól meg tud nyűgösödni. itt télen 10km kell neki, mire rendesen bemelegszik.

TayRol: 2.0-val nincsenek nagy gondok, a 2.2 nem jó annyira.

[ Szerkesztve ]

(#42046) fi:zi'k válasza madgie (#42041) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42047) j.bravo válasza .: JuSzT :. (#42039) üzenetére


j.bravo
addikt

Mondom sok D3 meg omega3 :DDD
A 12,5 mikrogramm az 500 NE, ami lófütyi. A sok az 2000Ne vagy több.
Ugyanígy a sok omega3 az a Multi Pro Plusban levőnek a 7-8-szorosa (2000mg EPA+DHA összesen)

Kutyus, az elvekben egyetértünk, vágom amit az okosak mondanak :)
Tőled való eltérésben annyi hogy én (paleo elvek vonalán) ódzkodom a kazeintől, és amíg egy darabig toltam, még a szokásosnál is rosszabbul aludtam, bár ez nyilván egyénfüggő.
Reggel ha CH-t eszem tök hamar éhes leszek, ezért igyekszem inkább fehérje és zsír mellett maradni.

Ja meg csóró vagyok, az elején még edzés előtti/közbeni glutamin, bcaa ment, de nem éreztem nagy turbóhatást, inkább letettem róla.
Na meg nálam optikailag kevésbé látható, inkább az erősödésben érhető tetten a változás, mert a klasszikus gyúrást nem élvezem, helyette ezt a crossfit meg kettlebell jellegű funkcionális edzést csinálom, amiben azért van metcon szinte mindig. Edző bá periodizál persze, vannak csak erőfejlesztő meg csak hipertrófiás időszakok, meg kifejezetten állóképességi szakaszok is.

Agyalok amúgy olyanokon hogy kipróbálnám a warrior diet-et, vagy más hasonlót, hátha bejön. De komoly önuralom kell hozzá (ill. kell ahhoz is), még agyalok a dolgon.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#42048) .: JuSzT :. válasza j.bravo (#42047) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jó akkor feladom :) több tablettát már képtelen vagyok szedni :) Így is napi 8-10 et szedek, ehhez már önmagában annyi vizet iszok hogy lenyeljem, mint más egy nap alatt.

(#42049) Byk01 válasza madgie (#42038) üzenetére


Byk01
senior tag

+1 :D

Csak a pálesz helyét nem látom a listában, de biztos az asszony után jön :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42050) madgie válasza Byk01 (#42049) üzenetére


madgie
titán

Jaja :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.