Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71001) zolka78 válasza Freddy76 (#71000) üzenetére


zolka78
senior tag

Olvasdd el akkor a regényt is amiből a film készült. Ha a filmből atjött a lényeg akkor a könyv ütni fog.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#71002) Lassú Víz válasza Freddy76 (#70982) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"A felnőtteket a leírtak alapján statiszták fogják rémisztgetni,"

Nekem jobb ötletem van. Illetve nem az enyém.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71003) aleister válasza Freddy76 (#71000) üzenetére


aleister
veterán

Nem rossz az a film, de a 2. részét inkább kerüld! Úgy tudom tán van 3 is, de arra még nem vitt rá a lélek. Tán így van ez jól...
A könyvről én is jókat hallottam.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71004) Novics válasza Mr.Csizmás (#70998) üzenetére


Novics
senior tag

& Studi
:R

Csizmás, ha tudsz olyat nyomtatni, amin sün van, arra vevő lennék. :DD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71005) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71006) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Topicot látogatók közül volt/van valakinek itt Huawei P9 készüléke?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71007) spanyoll válasza Real_Necro (#71006) üzenetére


spanyoll
addikt

Anyumnak van. Esetleg meg tudom kérdezni valamiről ha kell.

(én meg kedden váltok 5s-ről mate 10 prora. byebye almavilág :U bár megtartom szerintem a kis almát navinak, hogy ne a tepsifón legyen a műszerfalon)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71008) Real_Necro válasza spanyoll (#71007) üzenetére


Real_Necro
veterán

Asszonynak keresek jó fenykepezos telefont, ami beltérben is használható képeket készít. Én most vettem MI A1et, de ez molyolos és nekem még ott a 6s...
Használatban 80ig keresünk.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71009) rbalint88 válasza Real_Necro (#71006) üzenetére


rbalint88
addikt

cégben van több, mindenki imádja. 95-ért adjuk, az áfacsalókon/külföldieken kívül nálunk van a legjobb áron ;) talán azt a 15-öt megéri, hogy biztos forrásból van 3 év Hi-Care garival a regisztráció után...

[ Szerkesztve ]

(#71010) spanyoll válasza Real_Necro (#71008) üzenetére


spanyoll
addikt

Arról nem tudok, hogy milyen, de szereti nagyon.
Jó fényképezős teló meg nálam ott kezdődik, amit most veszek, az meg más árkategória (sajna).

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71011) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#71006) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

9 plus?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71012) Studi válasza spanyoll (#71010) üzenetére


Studi
addikt

Jó fényképezős teló nekem az lenne, amire egy értelmes látószögű (ekv 50, max 35) "objektívet" tennének. De olyat még nem láttam, ami nem nagyonnagylátót adna.

(#71013) Real_Necro válasza rbalint88 (#71009) üzenetére


Real_Necro
veterán

60-70 körül mennek a kb 1 évesek. Ha 80-85 lenne az új meg ok is lenne.

Macsek:
A plus már túl nagy meg amoledes. Inkább ips legyen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71014) spanyoll válasza Studi (#71012) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha a szenzor oké, akkor már nagy baj nincs. Mostaniak egészen elmennek (már a méretükhöz képest).
Onnantól meg teszel rá momentet és cső.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71015) Mercutio_ válasza Real_Necro (#71013) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor használtat kell venni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71016) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71017) t_a_m_a_s válasza Mr.Csizmás (#71016) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Másik aktuál :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#71018) rbalint88 válasza Studi (#71012) üzenetére


rbalint88
addikt

Abban biztos vagyok, hogy a szifon 7-8 plus es az X 56mm ekv “zoom” ojjektivvel keszul. A “rendes” meg 28mm ekv. Szerintem droidos vonalon is van ilyesmi kiosztasu.
Plusz ugye vannak az utolagos ratetobjektivek, azok kozott is vannak hasznalhatoak. Nyilvan nem lesz ettol dslr-alazo szuperfenykepezod, de meglepoen korrekt kepet tudnak a jobban sikerult telefonos kamerak. Nalam a nyaralason keszult dokumentacios fotok keszitesere mar meguti az igenyszintet, anyukanak-baratoknak mutogatni a laposteven tokeletes minoseg, nyilvan a flickrtol meg az 500pxtol nem jonnek hazhoz szemelyesen leszopni, hogy ocsem milyen muveszi kepek. Plusz nem huzza a nyakad a gep a 40 fokban, mindig keznel van, p&s fenykepezel, sokkal haladosabb a folyamat.

Spanyoll: baromira nem csak a szenzoron mulik. Ugyanaz a szenzor a huaweiben leica lencset kap, a honorban veletlenul se, plusz ott a szoftver, azon is nagyon sok mulik. Huawei p10 (de meg a p9 is) vs honlr 9 viszonylatban sirsz az utobbi kepein...

(#71019) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#71008) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem Honor8-am van, abban kb ugyanaz a dual kamera van mint a P9-ben ha jól tudom. Rendes fénynél korrekt képeket lehet lőni, lakásban azért már neccesebb. Amíg nyugiban van a gyerkőc addig OK, amikor már olyan zizgős mint Ábel, akkor esélytelen vele rendeset fotózni.

A Honor topikban most mindenki be van lázadva hogy nem kap Oreot a telefon, biztos ebből is lesznek tipptopp használtak jó áron :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#71020) gorgo


gorgo
őstag

Na bazz, én is jövő héten veszek telót, MI A1 vs. Honor 8 között vacillálok.
MI pro: 64Gb, dual kamerájával van némi háttérmosásos effekt, ami nem is rossz egy telótól. Con: 2 cm-rel nagyobb mint az előző, 1cm -rel, mint a Honor 8. Ja és olcsóbb egy bő tizessel. Igazából az zavar, hogy óriási tepsi (nekem). Igazából nem sok szól a H8 mellett, csak annyi, hogy kisebb.
Bálint: hol dolgozol most, hogy telókat (is) forgalmaztok (?)

Ja, meg wifi routert is kell vennem itthonra. Semmi követelmény, annyi csak hogy ne a legócskább védelemmel legyen ellátva. Födémet nem kell átvigye, azért a szomszéd szobába jó ha átviszi... Igény: kiszolgáljon 1 max 2 telót, asztali gép tcp/ip-ről megy.
Annyira láma vagyok ezen a téren, hogy ihajj! Tudtok valamit ajánlani?

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71021) rbalint88 válasza gorgo (#71020) üzenetére


rbalint88
addikt

notebook.hu, kb masfel eve :) nyar ota en viszem a telefonos es tabletes uzletagat.
Nalunk az a1 72k, h8 90k, p9 95k. 5 kulonbozetet meger a p9 a jobb kamera miatt, aki nem power user, annak a 3vs 4gb ram nem fog feltunni. Viszont az a1 olyan szinten ar-ertek bajnok, hogy nem nagyon tudok ervelni a masik ketto mellett. Plusz a legujabb fejlesztes nyers droiddal, az is jo pont, sw frissites miatt mindenkeppen. Kamerajat nem probaltam, de elvileg annyira nem szar.

Router: tarsashazba mar dual bandest vennek, vedelembol szerintem egy mac szures plusz jelszo boven eleg.

[ Szerkesztve ]

(#71022) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#71021) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

nyar ota en viszem a telefonos es tabletes uzletagat.

És tudsz topikkedvezményt adni? ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#71023) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#71022) üzenetére


rbalint88
addikt

Altalaban igen, de mivel szet van baszva a piac, igy nem mindenbol es nem sokat. Huawei-honorban a 12%-os akciok jelentik a legjobb arat, a h8, p9 meg kifuto akcios, nullan megy szo szerint.

(#71024) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Én most váltottam G2rol MI A1re.
Azért az a kamera nem megy annyira poccre. Ki kell tapasztalni.
A portré lencsével ami engem zavar, hogy a beauty módot nem lehet kikapcsolni. Toljak fel gyerkőcökről tesztkepet?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71025) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#71024) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Asszonynak Redmi 4X-et vettünk, lényegesen gyengébb a kamerája mint a Honornak.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71026) Real_Necro


Real_Necro
veterán

itt egy kép mi a1el

No ezt a szépítő módot nem lehet kikapcsolni a portré módban.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71027) Balinov válasza Real_Necro (#71013) üzenetére


Balinov
félisten

Veranak P9 van (a rendes, nem a lite) kamera elég fénynél sztem báró, de beltérben vagy kevés fénynél elverzik u11 mellett

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71028) gorgo válasza Real_Necro (#71026) üzenetére


gorgo
őstag

telefontól nekem ez elég lesz.
Még ennyit kiadok rá, de 150k nagyságrendet, hogy valamivel jobb legyen a kamera azt már nem.
Nameg, mennyire bebaszna már, ha találnék egy JÓ mobilos kamerát, még a végén hanyagolnám a Fuji szettemet (na jó, 3 hónapja amúgy is nagyon hanyagolom :U )

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71029) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Beltérben inkább a 6shez nyúlok, az egész korrekt és ha nem sikerül jól fókuszálni választhatok másik képkockát.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71030) #31733248 válasza cOxeR (#70950) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#70950) cOxeR

"A piac 70%-a pedig kalóz, ez nagyon rossz megítélést és távlati potenciált jelent."

Szó sem róla, rosszul hangzik... Vannak még hasonlóan megátkozott területek, a vagyonvédelmi cégeknél például még rosszabb a helyzet. Választhatsz: vagy nem kapsz megrendelést, vagy átmész a feketegazdaságba, ennek minden (azonnali) büntetőjogi következményével együtt. Az ilyesmibe nem érdemes belefogni, vagy ha már benne vagy, dolgozz a mielőbbi kiszálláson.

Más: hihetetlen, hogy a vezető lapok több ezres nézettségű videóinál sokszor micsoda igénytelenség megy. Rendszeres, hogy a fókusz nem a kamera előtt álló riportalanyon, hanem a háttéren van, hogy imbolyog a kamera, a WB teljesen elmért, a jelenet komponálása pedig kb. óvodás szintű... A képből ítélve Canon 1200D, vagy valami hasonló lehet a technika.

(#71028) gorgo

Nemrég videóztunk beltérben kevés és villogó fények mellett, én fényképezőgéppel (mezei kitobival), a cimborám pedig valami jobb Huawei telefonnal. Még ott, telefonon visszanézve döntött úgy, hogy törli a telefonnal készült felvételt. Ég és föld, minden szempontból.

(#71031) spanyoll válasza #31733248 (#71030) üzenetére


spanyoll
addikt

Szűk idő felvételre és vágásra, kis költségvetés, nincs mindig külön operatőr, stb.
Ha csúcsminőséget akarsz akkor ne indexet meg 444-et nézz, oda nem eyecandyért mész hanem a történetért.

Azt meg megint felejtsük el, hogy egy dslr-t hasonlítunk telefonhoz, mert az hülyeség kérem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71032) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Jelentem, Blade Runner 2049 megvolt.
A történetnek voltak emlékezetes részei, de számomra kissé Tarr Bélásra sikerült. A befejezés meg wtf?:Y akkor most várjuk a kettévágott film második felét B. R. 2050 címmel? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71033) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Az a baj a telefonnal fotózással, hogy leszoksz a fényképezőről, mert kicsi, mindig kéznél van, kényelmes. Aztán hónapok, évek múlva visszanézed és rájössz, hogy igazából szar képek azok...

Holnap majd jól beletépünk...

(#71034) Novics válasza t_a_m_a_s (#71033) üzenetére


Novics
senior tag

Ezért kell egy kicsi fényképező, amit - szinte - mindig viszel magaddal. :K Mentem egy kört ma is, és nem vittem a Fujit, csak a telefont, és egy kicsit megbántam.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71035) t_a_m_a_s válasza Novics (#71034) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én is ezért vettem a kis Pana GF7-et. Nem lehet rá azt mondani hogy húzza a nyakamat, és a telefonnál azért sokkal beljebb vagyok vele.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71036) #31733248 válasza spanyoll (#71031) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#71031) spanyoll

Nem is a csúcsminőséget várom én el, hanem legalább félúton legyenek a gagyi és a csúcsminőség között.

(#71035) t_a_m_a_s

Nekem is van egy, de az A6300 ettől függetlenül mindig jön velem.

(#71037) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#71033) üzenetére


Freddy76
addikt

Pontosan. Ez volt a bajom mindig, nem vittem sehova a gépet, meg az obikat, mert nagy, nehéz, egy obival már csak nem viszem, kell még egy, meg még egy, á, hagyom a picsába, telefon, de baszki, szarok a képek... Én eladtam mindent, és vettem egy Fuji X100F-et. Pazar optika, fix ekv. 35 mm /2, van benne egy beépített crop ekv. 50-re és 70-re - nem csak croppol, hanem mást is varászol a képekkel, kezeli a torzítást, vágást, stb., teljesen jó képek készülnek úgy is. És mivel nem nagy, fix obis, könyebben felkapom, és viszem magammal.

Ma amúgy elmentem sétálni, este nyolc körül, le voltak fagyva a járdák itt a hegyen, a játszótérnél pereceltem egyet, bekúrtam a fejem egy pad szélébe, kiesett kábé 4-5 perc. Ha ott elvesztem az eszméletem, reggelig nem találnak rám. Szar halál lenne.

Ez átvezet arra, ami múlt vasárnap volt, és amit nem írtam le, mert Ali híre mellett nem akartam negatív lenni (lehet persze, hogy a hét folyamán ezért voltam kissé túlságosan őszinte pl. az esküvőfotósokkal). Síelni voltunk csak pasik 11-en, csütörtöktől vasárnapig. Egy nagyon jó barátom nagyon jó barátja Zoli, nekem tán haverom, vagy mi, mérnök, 42 éves apuka, évente párszor találkoztunk, óriási csóka, vicces, barátságos, aki mindig szeretgetősre issza magát, olyankor kijön belőle a nagy barát, meg a nagy szíve, meg a cselgáncsos múltja, leül melléd, és miközben sztorizik, átölel, és mintegy mellékesen origamizik egyet veled, mert a dzsúdósok ilyenek, részegen hajtogatják a barátaikat, kedvesen. Szeretnivaló marha, na. Cimbora, akivel jó lenni fent a hegyen. Vasárnap aztán nem jön le a pályáról, mert egyszer csak megáll, valami nem stimmel, el is esik, és a kiérkező mentők sem tudnak vele mit kezdeni, hiába a profi osztrák rendszer, eséstől számítva öt perc a mentő, tíz perc az orvos egy jobb magyar kórház intenzív osztályának felszerelésével, nincs mit tenni, tepsiben jött le. 42 éves, elvileg egészséges ember, minden előzmény nélkül. Én nem láttam, mi korábban elindultunk. A többiek sem látták, ők felmentek még a fekete pályára, Zoli egyedül akart lesíelni, mert fáradt volt. 160 km-re odébb mondják telefonon, hogy te, Zoli meghalt. Mondtuk, hogy reméljük komoly, mert viccnek szar lenne... De nem vicc, komoly. És még szerdán is azt várjuk, hogy csak egy nagy otromba, bunkó vicc, de nem. Ilyen sztorikat az újságban olvas az ember, ezek másokkal történnek meg, nem velünk. N.Z. 42 éves férfi szívrohamot kap, elhuny. Szomorú, írja a Blikk, és tényleg az, de nem ismerjük, mert velünk nem történik meg, mi mindig hazajövünk a feleséghez, gyerekekhez, ezek más emberek. Hát, a lófaszt. Nem mások. Pont olyanok, mint mi. 40 alatt a haverok nősülnek, gyerekük lesz, 40 felett betegek lesznek, néha elmennek. De pont Zoli, aki egy sportos, értelmes, nagyszívű, jóhumorú, vicces ember volt, akivel nem volt gond, ha beragadtál a felvonóba, mert könnyen lehetett vele dumálni akármennyit, akit tényleg érdekelt a másik ember, nem csak azért kérdezett, mert így szokás elütni az időt, aki nem azért hiányzik, mert a barátom volt, hanem azért, mert ismertem annyira, hogy tudjam: üresebb most a világ nélküle...

Az már külön abszurd, hogy utóbb kiderül: a lányom síiskolája ott volt táborban (ezt tudtuk), és a sísuli egyik tanulójának apukája ért oda elsőnek. Beszéltem is vele, a haverom a kislányom sísulitársának az apukájának a kezei között megy el, innen 500 km-re. Így legalább megtudtuk, hogy mi is történt, de azért a véletlen is elmegy a picsába már.

Ennek ma egy hete, megyek iszok még egyet, és építem a Lego Disney Kastélyt a kislányomnak.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#71038) Novics válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


Novics
senior tag

Hát bazdmeg... az elejére még akartam egy rossz poénnal válaszolni - mert a szerencsés kimenetelű balesetekből lesznek mindig a legjobb sztorik - de bazdmeg. Nem ismertem, számomra holnap ugyanúgy fog indulni a nap, mint eddig, de... még ilyen érintőleges ismertség mellett is bírlak annyira, hogy ne tudjak nagyon mást mondani, mint bazdmeg. :(((

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71039) cOxeR válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez nagyon durva, durván tragikus. Nem nagyon lehet mit reagálni.

(#71040) Mercutio_ válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


Mercutio_
félisten

Picsába :W :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71041) #31733248 válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


#31733248
törölt tag

Freddy, először is nagyon sajnálom... Érdemes feltenni magunknak a kérdést: talán nem a hasonlók megtapasztalása miatt öregszünk meg idővel lelkileg is? Tudod, amikor már elmúlt a felhőtlen fiatalság kora, amikor már nincs apuka velünk szemben az apai szerepben és mi vagyunk a teherviselők minden színtéren. Aztán egyszer csak elkezdenek elmenni azok, akik velünk egykorúak. Van most egy kolleginám, aki még csak a harmincas éveiben jár és áttétes mellrákja van. Ketten tudjuk róla. Nemrég kezdett el parókát hordani. Úgy teszünk, mintha minden rendben lenne, pedig... :( Pár éve volt már egy másik, szintén a harmincas éveiben járó lány, akit mindenki szeretett. A szemünk láttára sorvadt el... És félek, hogy ne történjen meg újra. Lehet, hogy nehéz a munka, lehet, hogy hisztizik a gyerek, de ne panaszkodjunk, örüljünk a jónak.

(#71042) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Uhh... Nehéz erre mit mondani. És azzal lehet fokozni, hogy sajnos nem kirívó, nem egyedi eset: kopnak el a 40+-osok.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71043) gorgo válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


gorgo
őstag

rip :(

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71044) mikrofon válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


mikrofon
addikt

:R

(#71045) mikrofon válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


mikrofon
addikt

Sajnos kemény az élet, én már tapasztaltam 2szer is!

először:
Nekem a gimis barátnőm anyukája távozott az élők sorából hihetetlen módon. Elmentek síelni, térdsérülést szenvedett. Haza jöttek. Egy hét múlva a férje vitte a kórházba kontrollra. Útközben az autóban rosszul lett, mire beértek a kórházba, 5-10 perc már nem, lehetett megmenteni. Trombózis keletkezett a térdsérülésnél, ami egy hét alatt a szívéig jutott... Egy 16 éves és egy 12 éves gyermeket hagyva maga után 40-es éveinek elején. Azóta nem olvasom el semelyik hírportálon a hihetetlennek tűnő halálhíreket, sőt igazából semelyik ilyen jellegű sztorit, mert tudom, hogy bármikor, bárkivel, bármikor megtörténhet. Sőt akár mellettünk....

másodszor:
És ez ha nem lenne elég, a saját hallott 2 hónapos gyermekemet is tartottam már a kezembe. Tónustalan testtel és liluló bőrszínnel... Szerencsére a klinikai halálra nem került sor, mert újra indult a keringése és a légzése... És mindez az a kötelező oltástól. Állítólag teljesen "normális" reakció Magyarország infektólógiai királynője szerint. Sőt szerinte sajnos a társadalom égesszének a védettsége egyéni áldozatokkal járhat. Úgyhogy ez van.... Ezzel mindaddig nem foglakozik az ember, míg az egyéni áldozat nem a sajátja közül kerül ki... Ráadásul ez az egyéni áldozat nem is annyira egyéni, mert 16 ezrelék a gyakorisága. Ezért adják a délutáni rendeléseken a kötelező oltásokat, mert egy az agyi "gyorsrezet" 12 órára jelentkezik 1000 gyerekből 16-nál. Azonban így senki nem vesz róla tudomást, mert átalussza a gyerek és a csecsemő...
Ráadásul hiába jelentkezett az első ilyen kötelező oltásnál ez a reakció nem mentesül a gyermek a többi alól. Legalábbis Magyarországon ez után a többi is kötelező, még akkor is ha az oltás gyártója szerint ilyen reakció után ellen javallt a többi beadása... És nincs mese, lehet ellenkezni, lehet időt húzni, de a vége két lehetőség vagy beadod, vagy a gyámhatóság viszi a gyerekedet, mert "veszélyezteted a gyermeked és a társadalom egészségét" Még csak másik oltóanyagot sem lehet ma Magyarországon beadatni, pedig van erre nemzetközi szinten megoldás...

Ezért nem szoktam beleszállni a kötelező oltásokkal kapcsolatos vitába, mert ezek után győzzön meg. Ráadásul ezeknek nagy részét le is írta az infektológia magyarországi királynője...
Mi örülhetünk, mert nekünk agyi sérülés nélkül újraindult a gyermekünk életműködése, sajnos vannak akik nem ilyen sikeresek, de ezt ma Magyarországon kiejteni valakinek a száján szigorúan tilos....

[ Szerkesztve ]

(#71046) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

fotózós telefon téma: huawei nova, p9 jóárasítva a T-nél, listából nem látszik, meg kell nyitni. (49, 79 matyi) (meg más telók is hasonlóan vannak árazva, pl. A3 2017 = 49, moto g5 29, stb.)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71047) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#71046) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, ezzel most élünk. Honor 8 lesz P9 helyett. ;) Dominos Coop kuponnal 74.860Ft a vége.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71048) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#71047) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

p9 jobban megéri imho a 3x3 gari miatt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71049) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#71048) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mobilfotózósban a Honor 8-at jobban ajánlották, meg abban 4GB ram van. Ja és kék... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71050) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#71049) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mindegy mennyi RAM van benne, mert mindig minden szart bezár, folyamatosan 2,5 felett van a szabad... De kétségtelenül szebb minta P9, főleg a kék.

Mazsi: Akkor biztos lány lesz? :D :D

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.