Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70651) Balinov válasza aleister (#70650) üzenetére


Balinov
félisten

Az ilyet 5x vegeznem ki, minimum.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70652) spanyoll válasza aleister (#70649) üzenetére


spanyoll
addikt

Aki "külsősként" olvasta ezt, remélem egy-két hasznos dolgot le tudott belőle szűrni.

Persze. Azt, hogy örülök a kis golfomnak, ha előzni kell visszaváltogatok és max bőgetem kicsit, amúgy meg amíg nem tudom milyen egy ilyen 10M-s kocsi, addig nem fáj, hogy nincs :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#70653) #31733248 válasza aleister (#70649) üzenetére


#31733248
törölt tag

Világosan leirtam, milyen tudás kell. És ezt a Skoda nem 5 százalékos engedménnyel adja, hanem 27-tel. ;)

(#70654) Ear001 válasza #31733248 (#70653) üzenetére


Ear001
addikt

Ebből is látszik, hogy a VW csoport, hasonlóan a Fordhoz alapvetően egy olyan speciális bank/hitelcentrum, ami autókkal kereskedik. Ez bevett forma európában meg az USÁ-ban. Japánban ez nincs. Ott autógyártók vannak.

(#70655) aleister válasza Ear001 (#70654) üzenetére


aleister
veterán

" Japánban ez nincs. Ott autógyártók vannak.."

:DDD :C
Ez mekkora volt. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70656) t_a_m_a_s válasza aleister (#70650) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem lehet egyszerű ilyenkor a bírák dolga, akik gondolom legszívesebben fejbebasznák mindegyiket a csákány hegyesebbik végével...

Mondjuk nagyon durván át lehet esni a ló túloldalára is, meg - majd meglátod - észnél kell lenni, mert itt van pl a bárányhimlő, ami néhány éve (évtizede) még tényleg relatíve ártalmatlan volt, most meg már elég kemény tud lenni, jobb oltatni ellene a gyerkőcöt.

szerk.: Amúgy lassan mivan, nem? K*rvára ráérsz fórumozni... Mostmég :D

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#70657) Mr.Csizmás válasza aleister (#70650) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ismerős volt a tárgyaláson.

a nő életképtelen droid, mindenhez a férj beleegyezése kell, a férj meg egy megszállott mániákus pszichopata, csak éppen az xyz színű emberek helyett éppenséggel sokkal nagyobb bajjal van megáldva.

márciusban lesz folytatása a tárgyalásnak, remélem az ügyész fellebbezik súlyosbításért, mert nagyon kib**@## az ember biztijét, hogy felénél elfelejt magyarul beszélni, francia tolmács kell, majd kérik a fordítás helyességének a vizsgálatát, húzzák az időt mindenfélével, meg bullshit dumával...persze pszicho alapon 100% mindkettő, tehát kényszergyógykezelés kizárva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70658) Freddy76 válasza Ear001 (#70654) üzenetére


Freddy76
addikt

Like a boss :C

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70659) rbalint88 válasza Ear001 (#70654) üzenetére


rbalint88
addikt

Bar nem vagyok japanauto-fanatikus, de ez 5*-os mondas :C

(#70660) #31733248 válasza Ear001 (#70654) üzenetére


#31733248
törölt tag

:))

(#70661) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Hogy legyen egy kis ON téma is. :D True story - a fotóst megjelölik egy kommentben.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70662) Real_Necro válasza *Ropi* (#70661) üzenetére


Real_Necro
veterán

A 2 blöki teljesen jo.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70663) *Ropi* válasza Real_Necro (#70662) üzenetére


*Ropi*
félisten

Legalább ők nem perelik be. :D Az "operaház fantomja" fotózásánál ragadhatott be az a preset. :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70664) Mercutio_ válasza aleister (#70649) üzenetére


Mercutio_
félisten

Zapata nem rossz, de a kis Quantico-s latina (aki amúgy echte indiai;]) vagy méginkább J.Lo fiatalabb verzióban lenne az igazi :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70665) aleister válasza Mr.Csizmás (#70657) üzenetére


aleister
veterán

Ez egyébként egy tipikus zsarnok-egomán kapcsolat. Van egy rakás eszement ötleted, amik köszönő viszonyban sincsenek a valósággal, józan ésszel, tehát végy egy ledominálható, életképtelen asszonyt magad mellé, aki nem tud az első eszement faszságnál pofán baszni, és elhagyni a gyerekkel együtt.

Erről a franciás dologról van valami forrásod neted?

(#70656) t_a_m_a_s
Ez az ember fényevő, oltásellenes, kemtrél hívő végül laposföldi. Még véletlenül se gondold azt, hogy az oltáselleneségében minimálisan is tényező lehetett a racionalitás. Ez egyszerűen egy kötöznivaló idióta.

Elvileg holnapra van kiírva a jány.

(#70664) Mercutio_:
Az melyik is? Asszem a Nas volt indiai, de ő egy ideje nem szerepel.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70666) Mr.Csizmás válasza aleister (#70665) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a parlagfű gyógyíccsa a halált kihagytad, erősen gyomhívő is.

a csaj venezuelai, talán francia felmenői lehetnek? vmelyik makogásában volt szó arról, hogy külföldön a csaj dumál, mert ő tud, a férj nem (mit tudna)

tanulságos wikipedia cikk

-------------

ON is legyek: lecsaptam mazsi XA1-esére, mutternak végre rendes gépe lesz. (több évtizedig tolta egy LTL3 + 50/2,8 CZJ-vel, én is azon tanultam, most hogy nyugdíjas lett már egy éve, van ideje)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70667) *Ropi* válasza *Ropi* (#70663) üzenetére


*Ropi*
félisten

A legújabb verzió szerint ez valami új, amerikai "prank" (átvágás): a "fotós" FB oldala is csak pár órás. :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70668) Mercutio_ válasza aleister (#70665) üzenetére


Mercutio_
félisten

Alex, nekem amúgy bejön Jane Doe macskapofija is :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70669) aleister válasza Mr.Csizmás (#70666) üzenetére


aleister
veterán

Jah, hogy a csaj felejtett el magarul beszélni. Valamiért úgy jött le, hogy a Labantra gondolsz.
Jópofa ez a hülyés wiki. :)

(#70668) Mercutio_
Azt hittem ő is a BS-ben játszik. Abban is volt kvantikó. Ezért nem tudtam hova renni a dolgot.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70670) Mr.Csizmás válasza aleister (#70669) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindmeghalunk com

ha esetleg gyenge a reggeli italod a vérnyomásod beállításához...na tényleg befejeztem :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70671) Freddy76 válasza Mercutio_ (#70664) üzenetére


Freddy76
addikt

Kik ezek? Tehetségesnek tűnnek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70672) t_a_m_a_s válasza aleister (#70665) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ja, nem is a konkrét esetre írtam. Akkor már tényleg a finisben vagytok. Tudod, pár hónapig nem vakuzni arcon a gyereket, nem bírja a szeme. Ja, és vegyél egy nagyobb memóriakártyát, férjenek a képek :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#70673) aleister válasza t_a_m_a_s (#70672) üzenetére


aleister
veterán

Reményeim szerint nem hülyülök majd meg, és nem fosom tele az étert gyerekfotókkal. Persze biztos lesz pár -a társadalom által elvárt- posztom FB-n a témában.
Bár gondolom mindenki így áll hozzá, aztán ... :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70674) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#70672) üzenetére


spanyoll
addikt

Jaj b+ hányszor látom, hogy a borsó méretű kölöknek szétvakuzzák a fejét...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#70675) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#70674) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mer hülyék.

Holnap majd jól beletépünk...

(#70676) #31733248 válasza aleister (#70649) üzenetére


#31733248
törölt tag

Megnéztem a Skoda konfigurátort, kb. ilyen az enyém. A felsorolt extrákkal ez minden különalku nélkül 7 376 390 Ft. Így már érted? :) Nekem is jobban tetszene egy olyan Mazda 6, ami tudja ezt a felszereltséget és ennyire megy, de az már 10 millióba kerül sajnos.

A másik témában:

"Azt írja, "egy ekvádori fényevő házaspár úgy vállalt gyermeket, hogy nem ettek a várandóság alatt sem. A baba tökéletesen egészséges, és nem igényel kaját. (...) A fényevő emberek egyébként nem koplalnak, hanem finomenergiát, éteri erőket emésztenek."

Azt hiszem, egy jól őrzött elmegyógyintézetben lenne a helye, de megértem azokat is, akik egyszerűen csak agyoncsapnák. Borzasztó az egész. :(

(#70677) t_a_m_a_s válasza #31733248 (#70676) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az a baj ezekkel a jól őrzött helyekkel, hogy neked meg nekem meg a többieknek kurva sok adóforintjába kerülnek...
Asszem tavaly írtam már, egy kisebb meló miatt volt "szerencsém" párszor Sándorházán járni. A BV-s ember büszkén végigmutogatta milyen konyhatechnológiával dolgoznak. Bizton állíthatom, hogy a rabok sokkal egészségesebb, minőségibb kaját tolnak mint amit én 950-ért megveszek valamelyik kajázóban (nálunk általánosan ennyibe kerül egy menü, mindegyik étteremben ahol foglalkoznak ezzel). Nem az hogy sajnálom tőlük, de ennyivel nekünk is járhatna alanyi jogon ingyenebéd, csak azért mert kint vagyunk... És akkor arról a szarról még ne is beszéljünk amit a gyerekeink torkán tolnak le állami óvodában étkezés címén, napi kb 300 Ft-ból...

Holnap majd jól beletépünk...

(#70678) Mr.Csizmás válasza #31733248 (#70676) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

picológiai szempontból toppon vannak, fullosan beszámíthatóak. ez is olyan mániákus berögződés, mint akinél a lencsesapi is csak canon, nem utángyártott, meg az iOS a legfrankóbb mobil OS... csak itt kiröhögés/flame helyett sokkal rosszabb opciók vannak :(

-----

más: csináltam egy ikea group buy koncepciót egymás megsegítésére:
Ikea group buy [koncepció]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70679) zolka78 válasza t_a_m_a_s (#70677) üzenetére


zolka78
senior tag

Melyik az az óvoda ahol 300-ból kijön a kaja? Én ennél többet fizetek és gyanítom ugyan az a szar mint a 300 forintosban.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70680) t_a_m_a_s válasza zolka78 (#70679) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem tudom mennyiből jön ki a kaja, mi havi 5-6000-et fizetünk érte, ezt osztottam vissza 20 munkanapra. De tényleg minősíthetetlenül nézett ki néha... Meg uzsonnára műzli szelet almával... B+, attól nem fog délután futkározni :(
Most egy éve másik - magán - oviba jár, itt havi 15K a kaja, viszont reggelire 3-4 féle pékárú, szendvics, joghurt, ebédre egy normális étteremből kapnak normális kaját (amit nem reggel 8-kor visznek oda nekik). Kvázi dupla áron ötször olyan jó kaját kapnak.

Holnap majd jól beletépünk...

(#70681) Balinov válasza t_a_m_a_s (#70680) üzenetére


Balinov
félisten

Halistennek ilyen szempontból Paddy bölcsije/ovija elég jó, friss tej, többféle müzli, ebédre marha, csirke, coca, változatos köretek, uzsi, ráadásul pénteken pizza Friday, saját készítésű pizza tésztából, saját szósszal. Csoki, cukor, nem engedett, ami jó, csak mikor szülinapjára vinnénk egy kis tortát, akkor kell majdnem hogy belopni :)

Jó, mondjuk el is kérnek érte 2 magyar nettó minimálbért. Az a része azért fáj, 2-3 havonta egy em1mk2 árat otthagyni.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70682) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#70678) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nagyon ráérsz baccki, nincs nálatok üres pozíció?:DDD

Balinov: a fizu miatt nem reklamálsz, akkor a járulékos költségek miatt se tedd!:D

Freddy76: Az Avellan ikrek (Grindhouse, Machete)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70683) Balinov válasza Mercutio_ (#70682) üzenetére


Balinov
félisten

Már bánom hogy leirtam. Tudtam hogy valaki magaslabdat lát benne :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70684) #31733248 válasza t_a_m_a_s (#70677) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#70677) t_a_m_a_s

"Az a baj ezekkel a jól őrzött helyekkel, hogy neked meg nekem meg a többieknek kurva sok adóforintjába kerülnek..."

Az uránbányában végzett, élethosszig tartó munka is elfogadható lenne... A gyerekek menzakajája tényleg sokkoló tud lenni egy átlagos helyen. Ha az ember belegondol, hogy mennyire lélektelenül elkészített, silány összetételű ételeken nőnek fel sokan...

(#70678) Mr.Csizmás

Klassz a kezdeményezésed! :R

(#70685) Mr.Csizmás válasza #31733248 (#70684) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szakbarbár javítás: az uránbánya nem sugároz nagyon :D (ellenben a pora az tényleg nem egészséges)

ps. :R :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70686) Studi válasza Mercutio_ (#70682) üzenetére


Studi
addikt

Nálunk van, gyere! :K :DDD

Amíg nincs pótlás a korábbi helyemre, addig egy s@ggel ülök meg két lovat. Egy hét után már látom, nem mókás ez így.

(#70687) t_a_m_a_s válasza Balinov (#70681) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem turkálunk egymás zsebében, de az a 2 magyar nettó minimálbér azért majdnem 200 ezer jómagyar Ft... Mi egy olcsónak mondható magánoviba járatjuk Ábelt (református, tehát a befizetett pénzhez nyilván az egyház is tesz), ez kb az én havi apanázsom 10%-a. Ha arányaiban nálatok is ez a helyzet, akkor ott se rosszabb mint itthon :)

(#70686) Studi: Mi van, dolgozni kell, azt' nem érsz rá fórumozni? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#70688) aleister válasza #31733248 (#70676) üzenetére


aleister
veterán

Az azonos teljesítményű dízel motorral hasonlítottam össze az előbb a két kocsit. Te most benzinesre kalkuláltál, és beleveted a 900k-s kedvezményt, amiről továbbra sem tudni, hogy pontosan mikor jár. E nélkül majdnem 8.3 millió lenne ez az Octavia. A kisebb benzinessel a Mazda Attraction-je, amihez képest mélyen fapados az általad linkelt konfiguráció, 17 colos kerekekkel, igaz manuális váltóval meg csak 8 millió. Hol van itt a másfélszeres ár?

"Ezt a Mazda 6-ban kb. másfélszer olyan drágán kapom meg"
...valamint...

"Nekem is jobban tetszene egy olyan Mazda 6, ami tudja ezt a felszereltséget és ennyire megy, de az már 10 millióba kerül sajnos."

Ahogy korábban írtam, a full extrás Mazda, mindenféle kedvezmény nélkül, katalógusáron megvan 9.8-9.9 között attól függően, hogy a legerősebb benyás vagy dízel motorral szereltről van szó. Az Atraction, ami felszereltségben az igényeid fölött van 8-ért kapható.
Több extrát, nagyobb igényességet, és nagyobb értékállóságot (1.5-ös vs 2.2-2.5-os motor) ad a Mazda hasonló áron. Ami bizony sok esetben olcsóbbat is jelent, lásd a múltkori kalkulációm.

Ne haragudj, de én tényleg nem kívánom ezt tovább folytatni, mert tök felesleges. A többiek is biztos unják. Ezt már jeleztem az előző kommentem végén is.

Használd egészséggel a Skodát! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70689) t_a_m_a_s válasza aleister (#70688) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én még szívesen olvasnék pártíz hsz-t a Mazda vs Skoda témában.

;] ;] ;]
:D :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#70690) aleister válasza t_a_m_a_s (#70689) üzenetére


aleister
veterán

Áruló! :)

szerk: ha Econon múlik, akkor szvsz fogsz is :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70691) t_a_m_a_s válasza aleister (#70690) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Aztán ha ezt tényleg alaposan kiveséztétek, fotós offolós lévén rá lehetne menni a DSLR vs MILC, esetleg a CANON vs NIKON történetre is :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#70692) aleister válasza t_a_m_a_s (#70691) üzenetére


aleister
veterán

Sajna már nem követem olyan szinten, hogy ebbe érdemben bele tudjak menni, de egy nVidia vs AMD csörtét szívesen kipróbálnék. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70693) gorgo válasza cdl (#70648) üzenetére


gorgo
őstag

hmm, sorozat lesz belőle, vagy trilógia? A könyv elképesztően jó volt. Újra kéne olvasni...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#70694) Mercutio_ válasza Studi (#70686) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyrészt szerintem nincs megfelelő végzettségem, másrészt káposztásról messze lenne asszem. (perszevanazapénz;])

Bali: Tudtuk, hogy tudod és nem akartunk csalódást okozni ;]

aleister: én támogatom, hogy folytassátok!

Az autós topicban:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70695) zolka78 válasza t_a_m_a_s (#70680) üzenetére


zolka78
senior tag

10k-12k között fizetünk havonta az államiba az étkeztetésért. Ezért állítólag normális modern étkeztetéses étrendben részesül a gyerek. Ezzel szemben ez úgy néz ki, hogy szinte mindent a legolcsóbban akarnak kihozni és ezáltal a minőség is olyan. Inkább a hagyjuk a francba kategória. És mindezt úgy, hogy mi a szülők folyamatosan ellátjuk a csoportot ilyenekkel, hogy margarin, lekvár, méz, mustár, ketchup meg hasonlók azért, hogy feltudják egy kicsit dobni az amúgy is nem kívánatos kaját, vagy ha rossz az uzsi vagy tízórai, akkor legalább jusson egy margarinos kenyér. Ezt ráadásul azért tesszük mert már a kezdő szülőin közölték, hogy így kell, ez a szokás. De aztán láttuk is, hogy jó is ez így, legalább egy picit a gyerekek érdekében. Meg minden hétre bevan osztva egy család aki éppen gyümölcs-zöldség hetes. Ez jövő hétre pont ránk esik. Holnap vásárolhatok a kölyköknek több kiló gyümit meg zöldet. Mondjuk ezek azért nem problémák mert nem vág földhöz senkit anyagilag és legalább változatos gyümölcs-zöldség ellátása van a kölyköknek hiánytalanul. A fura az, hogy az állami bölcsiben szintén uyan ennyit kellett fizetni. Viszont ott tényleg jó volt a kaja és rendes volt az ellátás gyümiből is és zöldségből is, semmit nem kellett vinni. Viszont a bölcsiben a saját konyhán főztek nekik és ők osztották be a pénzt, mig az oviban valamelyik külsős állambarát nagy beszállító végzi a munkát.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70696) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#70682) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ma munkanap volt? :F

(#70695) zolka78 ettől hányok, az állampárti all-in-one f*szoskodástól :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70697) atok666 válasza aleister (#70688) üzenetére


atok666
őstag

Tenyleg uncsi. Eros japan... na fuj! :D

Atok

(#70698) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#70691) üzenetére


Byk01
senior tag

Jó lesz az Nikon vs Sonynak is :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#70699) #31733248 válasza aleister (#70688) üzenetére


#31733248
törölt tag

Már régóta magyarázom, hogy nekem benzines van, de nem megy át. :N A kedvezményt pedig eleve adja a kalkulátor, tehát egyszerűen csak jár, ha ilyen autót veszel. :) Utána bemész a szalonba és még alkuszol egy kicsit. :) Azzal meg változatlanul ne gyere, hogy vegyek egy gyengébb menetteljesítményű nyújtó dízel Mazdát, meg érjem be manuálissal, :N a Skodából is vehettem volna gyengébbet és megspórolhattam volna 600 ezret, ha manuálissal veszem. Ott a kocsim konfigurálva, állíts össze egy olyan Mazda 6-ot, amiben benne van ugyanez és ugyanígy 8 másodperc körül gyorsul, aztán már meg is van a másfélszeres árkülönbség. És végül: hidd már el, hogy szívesebben ülnék egy legalább ennyire felszerelt, legalább ilyen jól mozgó Mazda 6-ban én is, ha nem lenne sokkal drágább. ;)

(#70695) zolka78

"Meg minden hétre bevan osztva egy család aki éppen gyümölcs-zöldség hetes."

Azért ezen a szinten a XXI. században már túlléphetett volna az ország...

[ Szerkesztve ]

(#70700) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#70696) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem arra írtam, hanem az IKEA-ba kóricálni:D

gorgo: 15y Glenfarclas-ból van még?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.