Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71151) Real_Necro válasza TayRol (#71149) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kislányom születése előtt beszereztem egy kényelmes Ikea Ektorp fotelt a fiam szobájába, lábtartóval. Lényegében lehet benne aludni és elég kényelmes is, de azért mégsem vízszintes állapot... :)

Egyébként a reggeli felkelés után azért meg volt a kárpótlás, mert éppen valamit beszélgettem fiammal, letérdeltem hozzá, ő meg spontán oda jött és úgy átölelt, hogy máris nem éreztem az estét megterhelőnek. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71152) Byk01 válasza j.bravo (#71144) üzenetére


Byk01
senior tag

Majd megtanulja :) Nálunk a kutya hétköznap, amikor az asszony telefonja ébreszt, őt nyaggatja, hétvégén meg engem, mert olyankor én szoktam levinni :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71153) #31733248 válasza spanyoll (#71137) üzenetére


#31733248
törölt tag

Úgy látom, egyáltalán nem jött le a lényeg: hidd el, szívesebben lennék Facebook oldal nélkül, mobiltelefonnal kattogtató 20 éves srác a mai eszemmel, asszem. :))

(#71154) aleister válasza spanyoll (#71150) üzenetére


aleister
veterán

Nekem csak egy vázam van. Sőt, sosem volt egyszerre egynél több. Amennyit használom mostanában elég ez is bőven.
Ugyanitt Sigma 35 1.4 art eladó. :)

(#71095) mikrofon
Ne érts félre, hálás vagyok én az ilyen tanácsokért, csak jó lenne már kicsit hátradőlni, és nem rommá parázni magam!
A terhesség alatt ugye volt a szorongás, hogy nehogy elmenjen a magzat. A szüléskor, hogy minden rendben menjen. A születés pillanatában, hogy megvan-e mindene. Most parázunk, hogy a védőoltásokat túlélje. Szóval nem hiányzott a "rövid távú aggódás" listámra egy "bármikor megfulladhat alvás közben" tétel is. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71155) spanyoll válasza #31733248 (#71153) üzenetére


spanyoll
addikt

És miért nem vagy az? Mármint nem 20 éves, hanem fb nélkül. Meg miért nem kattintgatsz telefonnal? Ebből élsz meg?
Nem kötekedésből kérdezem, tényleg nem tudom.

@ali: Én is csak kettőre költöttem ebből, a többit kaptam ajándékba vagy örökség. Digiből is egy elég... nemrég még volt kettő, de eladtam a másodvázat me' minek.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71156) mikrofon válasza aleister (#71154) üzenetére


mikrofon
veterán

Ezt az aggódást nekem is meg kéne tanulnom elengedni és bízni az életösztönben... De nehéz, és így meg megnehezíti a mindennapokat....

(#71157) t_a_m_a_s válasza aleister (#71154) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

csak jó lenne már kicsit hátradőlni, és nem rommá parázni magam

Ali bazdmeg, még nincs két hetes a gyermek... Nem akarlak elkeseríteni, de az még sokáig így lesz. Én Ábelnél érzem 4-5 éves kora óta, hogy nyugisabb a dolog. Erősebb az immunrendszere, jobban bírja a gyűrődést, egész jól meg tudja mondani hogy mi a fájása ha van valami. De tuti csak pár év nyugi van, mert utána jön az hogy elkezd egyedül iskolába, edzésre járni, buszozni, haverokkal lógni stb...

Sokmindent meg kell tapasztalni először (először lesz lázas, először hány, először porszívózod az orrát stb), meg rutint szerezni ezekben, hogy csillapodjon ez a para...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#71158) Lassú Víz válasza spanyoll (#71137) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Tudok belőle csinálni, ha félbehajtom... ;]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71159) #31733248 válasza spanyoll (#71155) üzenetére


#31733248
törölt tag

Csak arra utaltam, hogy szívesen lemondanék a sok követővel rendelkező Facebook oldalról, az öt vázról, sőt, a Skodáról is, :D ha újra 20 éves lehetnék. :))

(#71160) Mr.Csizmás válasza #31733248 (#71159) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71161) t_a_m_a_s válasza #31733248 (#71159) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én nem akarnék újra 20 lenni... Megelégednék a 30-as éveim elejével :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#71162) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#71161) üzenetére


Mercutio_
félisten

+1!......hm, lehet hogy mégis 25-ig visszamennék, persze a mai tudással:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71163) aleister válasza t_a_m_a_s (#71157) üzenetére


aleister
veterán

Kicsit más léptékű dologról beszélünk. Nekem nem az kell, hogy megmondja, hogy mi fáj, hanem, hogy ne halljon meg pár perc alatt derült égből villámcsapásként.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71164) t_a_m_a_s válasza aleister (#71163) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem ezt akartam mondani, hanem azt hogy mindig lesz min szétparázni magad... Ábel ma itthon fekszik lázasan. Délután 39,5 volt a láza, ugyanúgy szétparáztam magam mint kéthetes korában amikor volt valami :(

Meghalni azért igen nagy eséllyel nem fog a törpe, ettől tényleg na parázz.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71165) #31733248 válasza Mr.Csizmás (#71160) üzenetére


#31733248
törölt tag

Tényleg érdemes alaposan belegondolni, mit is jelent a "menő" tulajdonképpen... Az embert úgysem az anyagiak teszik boldoggá, hanem elsősorban az emberi kapcsolatai. Se szeri, se száma azoknak a sztároknak, akiket az egész világ irigyel, csodál, aztán egyszer csak öngyilkosok lesznek, mert boldogtalanok. Pedig milliók gondolták róluk azt, hogy menők. Szerintem az az igazán menő, aki önfeledten boldog.

Basszus, utoljára huszonévesen voltam igazán önfeledten boldog. Most is jól érzem magam a bőrömben, szeretetben élek és boldognak mondhatom magam, de önfeledtnek nem. Hurcolok egy hátizsákot számos nehézséggel, benne van minden és mindenki: a rákos kolléganőmtől a az egyetemista lányom párkapcsolati zűrjéig terjedően. Ehhez képest 20 évesen a "Melyik csajjal randizzak?" volt a dilemma, nem ezek a dolgok. :N És mentem haza az éjszakai busszal, merthogy kocsim az nem volt, de ugyan már, kit érdekelt?

[ Szerkesztve ]

(#71166) zool1 válasza *Ropi* (#71065) üzenetére


zool1
őstag

Time is up....! Úgy hogy húzz bele!!!! :(((

(#71167) *Ropi* válasza zool1 (#71166) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igazad van, már én is elég sz@®ul érzem magam. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71168) zool1 válasza *Ropi* (#71167) üzenetére


zool1
őstag

Szanalmas vagy, de hagyjuk...

(#71169) zool1 válasza *Ropi* (#71167) üzenetére


zool1
őstag

Tisztazva a tema Ropival felreertes volt.

[ Szerkesztve ]

(#71170) *Ropi* válasza zool1 (#71169) üzenetére


*Ropi*
félisten

Még jó, hogy nem sűrűn kapom fel a vizet. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71171) cOxeR válasza *Ropi* (#71170) üzenetére


cOxeR
Ármester

... csak azért mert kólát iszol... (Ropi feltörte az accomat) :))

(#71172) Real_Necro válasza cOxeR (#71171) üzenetére


Real_Necro
veterán

Késő van, "arcomat" olvastam... :P

Alìz ma megkapta 2 hónapos oltásait. 2 órás váltásban felugyeljuk a lazat. Szóval az alvasrol lemondtam. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71173) *Ropi* válasza Real_Necro (#71172) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az nem én voltam: este a sötétben összefutott a bányászbékával. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71174) Real_Necro válasza *Ropi* (#71173) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mondtad, hogy feltűnő az új fotós szerkod, de nem gondoltam, hogy ennyire... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71175) #31733248 válasza Real_Necro (#71174) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ez a kínaiak új streetfotós cucca, Keep smiling néven ismert. :D

(#71176) *Ropi* válasza Real_Necro (#71174) üzenetére


*Ropi*
félisten

:DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71177) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

növekvő jólét jele = újabb pénznyelő hobbi a fotó mellett :DDD (megrendeltem a 3D tojót)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71178) *Ropi* válasza Mr.Csizmás (#71177) üzenetére


*Ropi*
félisten

Milyet vettél? Én most adom el az enyémet. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71179) Mr.Csizmás válasza *Ropi* (#71178) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ebből a linear plust, majdnem a sima pulley árára jött ki kuponokkal :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71180) *Ropi* válasza Mr.Csizmás (#71179) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja, akkor félreértettem: a nyomtatót nem adom el, csak a kamerát fejlesztem. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71181) zool1 válasza *Ropi* (#71170) üzenetére


zool1
őstag

Nekem lett volna indokom rá, leírtam neked. De előtted is elmondom ha kell még egyszer, magamért nem aggódom... :DD

[ Szerkesztve ]

(#71182) Byk01 válasza zool1 (#71181) üzenetére


Byk01
senior tag

Gyilkos vagy :) Megölted a topikot.

Ha valakinek kellene egy 5-ös BMW: [link] :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71183) Balinov


Balinov
félisten

Hamar kocsi, melyik modellbe fer el kenyelmes(ebb)en 2 nagyborond, ill 3 kezipoggyasz?

Mazda6, Ford Mondeo/Fusion, Hyundai Sonata szedanbol. Honda HRV suv-bol

Igazabol a 6-os ill Mondi/Fusion kozott vacilalok.

6-osban a szedannak 483l mig a mondi 5 ajtosnak 525...Avensise is valahol 500l korul van, abba 2 nagyborond melle az osszecsukhato babakocsi mar nem fer be, csak 1 nagy, babakocsi, meg talan 2 ryanairmeretu kezipoggyasz

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71184) t_a_m_a_s válasza Balinov (#71183) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A fusion egy magas építésű fiesta, két mérettel kisebb mint a mondeo. A mazda6-mondeo közül a mondeo egyértelműen nagyobb, szóval abban biztosan elfér a motyó.

szerk: kombi nem játszik?

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#71185) Balinov válasza t_a_m_a_s (#71184) üzenetére


Balinov
félisten

elfelejtettem irni, hogy ez nem az a fiesta alapu fusion, van ahol a Mondi-t fusion modelnevvel aruljak.

Sonatanak is 510l, bar nem nez ki olyan melynek, mint a Totya

Mondjuk az egyik nagyborond kisebb mint a masik, valszeg sakkozva de elfernenk, max fonokom megy kulon taxival a hotelbe, mi meg pakolunk elsoulesre, vagy ahova tudunk. akkor meg inkabb a Mazdara viszket a tenyerem, hamar ennyit volt tema nemreg:)

Halistennek, skoda, seat, francia nincs, VW-bol is csak GTI golf,

szerk: kombit sajnos nem latok egyet sem

viszont van RR Phantom, majd' 10 rugoert 1 hetre:) vagy Dodge Charger, ahoz kepest apropenzert...

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71186) zool1 válasza Byk01 (#71182) üzenetére


zool1
őstag

:DDD

(#71187) gorgo


gorgo
őstag

Kibaszott pipa vagyok. És kibaszottul nem értek 2 dolgot.
Megvettem első droidos (7.1.2) Mi A1 telomat. Két baja van. Kínai és droid. Egy kurva nagy rakás szar. Szar kijelző (fakó, élettelen színek), szar zenelejátszás (ZAJOS bazdmeg!! Elviselhetetlen!!!!)
Azt sem értem igazán hogyan lehet az hogy milliárd ember ezt a szar oprendszer használja naponta. Nem mondom hogy a win 8.1 hudejo, most már tudom mihez hasonlítani. Nos, az a drága Windows ehhez a szarhoz képest mennyország. Egyetlen jó pontot tudok felsorolni: végtelen számú app. De minek. A win-re is az alap appok megvoltak, és jobbak voltak. Ha, nem volt 1M alternatíva?

Namost valaki sebesen ajánljon egy olyan zenelejátszót amit használ és NEM produkál zajt. Nem kell fiszem faszom effekt, rohadt eq, satöbbi. Van jó füles, az majd szól ahogy kell. Abban bízok, hogy csak szoftveresen bassza el (sistereg, knagy alapzajjal?!?!?44!4!4!) és másik lejátszóval jó lesz.
Mert ha nem visszaküldöm a gecibe.
A másik amit nem értek, sokan ajnaroztak ezt a telót. Ennyi süket vak igénytelen ember nyilván nincs!!! Nem lehet. Most mi lehet a gáz? Oké droid nem jött be, egyéni szociális.prob. De ez a hardver szar...
Elnézést mindenkitől, de rettenetesen kiakadtam. Ehhez képest a Nokia 735 win81 mennyország volt.

Visszaküldhetem szerintetek azzal a kifogással hogy az audio egy határ szar minőségű? Elvben baja nincs, de könyörgöm, Sokol rádió volt ennyire zajos. Bahhh

Ezt a szopast. Alma brutál drága, nincs duál SIM. Win kivonul a piacról, marad ez a szar. Egek!! (Gyűlölöm ezt a szar primitív prediktív szótárt is).

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71188) Balinov válasza gorgo (#71187) üzenetére


Balinov
félisten

Poweampot hasznalom évek óta.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71189) spanyoll válasza gorgo (#71187) üzenetére


spanyoll
addikt

Vettél egy középkategóriás saomi telefont, rajta gyári buher rommal, gondolom átlagos hw-rel. Ettől azért még nem szar az egész droid rendszer.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71190) Real_Necro válasza gorgo (#71187) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem szoftver lesz az... milyen impedanciaja van annak a fulesnek? Lehet cserére érett, a xiaomi nem mindent eszik meg.

A kijelző meg IPS, ha csilivilit szeretnél vegyél Samsungot amoleddel.

Egyébként tiszta droidos teloval kezdeni lehet nem volt jó ötlet wp után. Nehéz megszokni a puritán felületet, meg nekem is, pedig droidos volt eddig is.

Egyébként én is arról potyogok, de már úton a másik droid, kicsit többet vártam én is xiaomitol, így lépek feljebb.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71191) spanyoll válasza Real_Necro (#71190) üzenetére


spanyoll
addikt

Azon stock droid van? Hm.
Azt hittem a miau saját cucca.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71192) gorgo válasza spanyoll (#71189) üzenetére


gorgo
őstag

Oké, mondom, droid nem begyere, de a gombos nokiam, meg a 735-ös szintén legfeljebb középkategóriás. Sőt, azt 40k volt ez meg 68k. Bocs, negyed milliót kellene adjak egy szar ért hogy tisztán szóljon? Bocsássa meg a világ de ez egy határ szar. Elfogadhatatlan. Pont. És most is az érdekelne hogy ez tényleg ilyen (nem hiszem el hogy ennyi embernek ez nemhogy megfelel, de még agyon dicséri). Szóval azt kellene kideríteni hogy csak az enyém sistereg, pattog, zajos, vagy ma 68 pénzért ezt adnak tényleg.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71193) Real_Necro válasza spanyoll (#71191) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez az első nem miui-s. Egyébként gyors mint állat, Oreo van rajta, szép nagy kijelzővel van megáldva.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71194) gorgo válasza Real_Necro (#71190) üzenetére


gorgo
őstag

A kijelzt megszoknám, a szoftvert is, tudom, új még. De az audio áramkörök katasztrófa... Egy agyon hallgatott 10 x másolt kazi, egy szakadt walkmanból! Soha nem szokom meg.
Kérdés tehát hogy elallhatok-e mindenféle ők nélkül 14 napig a vásárlástól, vagy valami garis hibát kell virítani hozzá?
Csak az a baj hogy ahonnan vettem csak kincsi telót árul :W

Az értelmetlen szavak a kellemes billentyűzet"AI" műve.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71195) Real_Necro válasza gorgo (#71194) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha interneten rendelted indoklás nélkül elállhatsz.

Egyébként a topicjaban a magasabb impedanciaja fülesre esküsznek.

Szerk.:
Kíváncsiságból radugtam a Soundmagic P21S-t. Elég tisztán szól.

Megnézem AKG K500al is...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71196) Balinov válasza gorgo (#71194) üzenetére


Balinov
félisten

Sztem ott nálad valami a hwvel nem kerek. Olvass utána a szaktopikban, aztan csere

Szerk, xdan 11 oldalas topikja van "hissing sound" jeligére

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71197) Real_Necro válasza Real_Necro (#71195) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elírtam, K501.

Szóval mindkét fülessel tökéletesen szólt. Szvsz lehet tényleg hardveres, de azért tennék próbát egy másik fülessel ha van a közelben. Ezek a csatlakozók is úgy vannak megalkotva, hogy headsethez is jók legyenek, még ott is lehet kontakttal probléma, bár kicsi az esélye.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71198) Mercutio_ válasza gorgo (#71194) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak egy ötlet,de nem lehet, hogy ez a "szar a hang" oka? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71199) madgie válasza spanyoll (#71189) üzenetére


madgie
titán

Igazából de, szar az, de az iOS is egyre szarabb, nincs értelmes, bolondbiztos mobilos OS a piacon (már olyan, amihez kellő szoftveres támogatottság is van).

(#71200) jjeahh válasza madgie (#71199) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"nincs értelmes, bolondbiztos mobilos OS a piacon"
Lehet, hogy az "értelmes bolondok" kihalóban vannak :DDD ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.