Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71851) Mr.Csizmás válasza cOxeR (#71849) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja igen...ott a telep környékén asszem enyhén lejt is + kanyarodik, csalóka :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71852) Mercutio_ válasza Ear001 (#71850) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az utolsó 2 szó helyére mehetne az "autójuk hátsóülésén" is :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71853) Byk01


Byk01
senior tag

Átmenetileg ejtve lett. Úgy vélem, egy második autó árából és a fenntartásának költségeiből elég sokáig tudok bérletet venni a lányoknak :)
Környezettudatosság is van a világon :)

A polosnál elfelejtitek, hogy nem egyedül közlekedik, másik autó miatt is fejre állhatott.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71854) rbalint88 válasza Freddy76 (#71843) üzenetére


rbalint88
addikt

bár nem akarom védeni az anyukákat, mert rászolgálnak az osztásra, de pl az Alvinci úton ma egymás után fordultunk vissza, mert kvázi jéggé letaposott hó volt rajta. az 5-6 autós elsőkerekes mint alapján azt mondom, ott ma reggel csak 4x4 ment fel.

(#71855) Studi válasza rbalint88 (#71854) üzenetére


Studi
addikt

Bazzeg, meghúztam a szomszéd kocsiját. Faszkivan. Kreténül áll be, 10-10 centi van két oldalt, és úgy kell befordítanom a 407-est 45 fokos parkoláshoz. Töksötétben. 15 év alatt az második ilyen balfaszkodásom, az elsőnél szerencsére csak az ijedtség volt nagy, nem sérült semmi. :(

(#71856) *Ropi* válasza Studi (#71855) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nincs is jobb egy szűk kipufogónál. ;] :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71857) szuszinho válasza Studi (#71855) üzenetére


szuszinho
őstag

Akkor most szeret téged nagyon ;]

(#71858) Mr.Csizmás válasza Studi (#71855) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt azért közöld vele, hogy lesz szíves nem kurtizán módra beállni a vacakjával.

@más téma: sikerült beüzemelni a 3d nyomtatót kisebb hibákkal :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71859) Lassú Víz válasza Mr.Csizmás (#71858) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Szűk lett a gyűrű? :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71860) Mr.Csizmás válasza Lassú Víz (#71859) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD

á, csak a végállást nem adja fel, és csúszik a fogasszíj :N meg kell fordítani az egyik switchet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71861) Studi válasza Mr.Csizmás (#71858) üzenetére


Studi
addikt

Jelezni fogom felé, mert valahol közös érdekünk szerintem, hogy mindenki elférjen a kertben. :( De ez már az én saram ettől függetlenül. :( Fáradt vagyok, kicsit túltoltam mostanában a dolgokat, bebambultam. :(

(#71862) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Srácok, szerintetek hogy lehet rávenni olyan embert a sportolásra, akinek a délelőtt 11 még hajnalnak számít és minden elé helyezi a kényelmet? :DDD . Tudom tudom, mindenki azt csinál amit akar, de tipikusan olyan emberről van szó, akit folyton inspirálni kell, mert az átlagnál jobban befolyásolja a környezete, haveri köre, tehát önszántából akkor sem venné rá magát, ha amúgy tisztában van vele, hogy tönkre fog menni, ha nem mozog... most félre ne értsetek, én csak jót szeretnék egy isminek aki az utóbbi időkben túlságosan elhízott és látom, hogy nagyon kellemetlen neki, de nem tesz ellene semmit, mert nagyon szereti a kényelmet. 1-2 alkalommal valszeg rá tudnám venni tavasztól egy kis szaladásra vagy tekerésre, de aztán jönnének a kifogások és elmaradna a dolog, már volt rá példa... :( . Nekem teljesen természetes a túrázás, montizás, sőt, ha két napig egy huzamban nem mozdulok ki, már érzem, hogy meghüjülök (látszik is, 64kg vagyok 168cm magassággal :DDD ), ezért fogalmam sincs egy kényelmesebb ember hogy gondolkozik és hogyan lehetne rávenni a dologra...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71863) szuszinho válasza jjeahh (#71862) üzenetére


szuszinho
őstag

Sehogy. :) A lustaság nagy úr, a kifogásgenerátor meg sosem romlik el.

[ Szerkesztve ]

(#71864) Mr.Csizmás válasza jjeahh (#71862) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

engedd be a mikráncselhárító medvét hozzá.

on: krvanehéz lesz, esetleg az orvosi és eü. oldalával kezdheted a felvilágosítást.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71865) madgie válasza jjeahh (#71862) üzenetére


madgie
titán

Küldd el vérvételre, meg általános vizsgálatokra :DDD

(#71866) Studi válasza jjeahh (#71862) üzenetére


Studi
addikt

(#71867) Mr.Csizmás válasza Studi (#71866) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- abban a magastalpúban nehéz lesz tekerni
- nincs sárhányó, telimegy a kazán porral ;]
- tesco Y vázas bicajtól óvjon a devla

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71868) |AP| válasza Mr.Csizmás (#71867) üzenetére


|AP|
veterán

csomó dolog eszembe jutott a képről, de ezek közül egyik sem :D

vagy velem van a baj? :)

(#71869) Mr.Csizmás válasza |AP| (#71868) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meghajthatna engem is, mint a bicót

from:
to:

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71870) t_a_m_a_s válasza Studi (#71861) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mond meg neki hogy legközelebb a feleségét fogod meghúzni ;) Márha érdemes... :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#71871) szuszinho válasza jjeahh (#71862) üzenetére


szuszinho
őstag

Egyébként, mivel foglalkozik, akinek ilyenkor még hajnal van?

(#71872) Byk01 válasza jjeahh (#71862) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha a haveri köre a befolyásoló tényező, akkor velük kell kezdeni. Velük kell közös sportolást, mozgást szervezni.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71873) Lassú Víz válasza jjeahh (#71862) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ésszel kell kezdeni. Ami neked semmi az őt megfingatja. Utána persze, hogy kerülni fog. És az étrend a legfontosabb. Ha egyszer megjön a tavasz, én is HÉV + bicikli kombinációval fogok kezdeni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71874) spanyoll válasza szuszinho (#71871) üzenetére


spanyoll
addikt

Vállalkozik vagy eltartják. Amikor még nem láttam be, hogy jót tesz nekem is meg az ellátandó dolgaimnak, ha délelőtt is látok a napból valamit, akkor rendszerint én is 12.30környékén szoktam inni a reggeli kávémat.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71875) jjeahh válasza szuszinho (#71863) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& Mr.Csizmás: Ja, attól tartok én is, hogy kb. lehetetlen lesz kicsalni mozogni :(

madgie: A mérlegre sem mer ráálni... :D

Studi: Csajról van szó amúgy és ennél jobban nézne ki, ha lefogyna :D

Mr.Csizmás: Először a csajon akadt meg a szemem, de éreztem, hogy valami nincs rendben :DDD . Egy ilyen bringát síkon sem mernék meghajtani :D

szuszinho: zenész :D

Byk01: Az a baj, hogy a haveri köre is kényelmes... talán én vagyok az egyetlen örökmozgó haverje :N

Lassú Víz: Persze, inkább azzal van problémám, hogy kicsaljam... aztán azzal, hogy újra... és újra... nap mint nap. Mert havi 2 lightos tekeréstől vagy kocogástól szerintem nem fog leadni 20 kilót :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71876) *Ropi* válasza jjeahh (#71875) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem tudtam eldönteni, hogy a tesódról vagy a (leendő) barátnődről beszélsz, de így már egyértelmű. Járj sokat a természetbe: ha veled akar lenni, követni fog. Ha nem, akkor hosszú távon úgysem pálya, ismerve téged. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71877) szuszinho válasza jjeahh (#71875) üzenetére


szuszinho
őstag

Amíg nem lesz komolyabb eü problémája, marad ilyen lusta. Ha nem akar saját magán segíteni, hagyd rá.

(#71878) jjeahh válasza *Ropi* (#71876) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem terveztem, hogy barátnőm lesz, de ki tudja.. :DDD . Én járok sokat természetbe és elég régóta ismerem a csajt, eddig sosem követett :N . Illetve de, évente kétszer... ami nem elég. Bár szvsz nincs az a pasi, aki miatt rávenné magát a sportolásra, a kényelem fontosabb annál...

szuszinho: Soha nem fogja rávenni magát, inkább feldobná a pacskert :( . Csak akkor fog megmozdulni szerintem, ha a haverok, környezete rákényszeríti. Csak hát én nem vagyok az a kényszergető típus, meg ha nem látom, hogy ő is akarja, akkor hamar elfogy a türelmem...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71879) *Ropi* válasza jjeahh (#71878) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha nem a leendő Ms. jjeahh, akkor miért feccölsz bele energiát?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71880) Mercutio_ válasza *Ropi* (#71879) üzenetére


Mercutio_
félisten

Piszkosul ráér :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71881) jjeahh válasza *Ropi* (#71879) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szal ha engedi, hogy megd*gjam, érdemes vele foglalkozni s ha nem akkor kapja be? :DDD

Simán csak rosszul esik nap mint nap látni, hogy szenved és egyre kerekebb... és ja, időm mint a tenger :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71882) m3ss válasza jjeahh (#71881) üzenetére


m3ss
veterán

tevekenyseget szerettesd meg vele. lehet futni nem szeret, de erdoben turazni vagy terepfutni szeretne. vagy bringazni vmi szep helyen. vagy sielni. en sem szeretek pl futni de egyik monoton aerob sem jon be... inkabb kergetek vmi labdat azt elvezem, kozben ugy is kvazi aerobozok :)
sikerelmenye lesz, latja a fejlodest akkor tetszeni fog neki.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#71883) Lassú Víz válasza jjeahh (#71881) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha már hajlandó bekapni, akkor is érdemes vele foglalkozni. :DDD

A változási igénynek belülről kell jönnie. Nem nagyon tehetsz mást, minthogy ott vagy mellette és támogatod. Bármilyen kis sikernek örülni kell. Most a mozgásra koncentrálsz, ami egészségügyi szempontból elég fontos, de a fogyásban csak árnyalatnyi szerepe van. Egy nap 1000 kcal-lal többet enni a kelleténél elég könnyen teljesíthető feladat, de 1000 kcal-tól mozgással megszabadulni már baromi nehéz. Első lépés az étkezési napló és az étkezési szokások megváltoztatása lehetőleg szakemberrel együttműködve. Kisebb súllyal majd könnyebben fog aktív életet élni. Még valami, hosszú folyamat és tartós eredmény csak életmódváltással érhető el. Semmilyen kúra vagy kampány nem megoldás. Utána többnyire rosszabb lesz mint előtte volt.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71884) zolka78 válasza jjeahh (#71878) üzenetére


zolka78
senior tag

Akkor most én leszek itt az ellenpélda. Biztos, hogy kell annak a csajszinak a sport, vagy csak te magad miatt szeretnéd? Túl van ez az erőltetett sportolás és mozgás misztifikálva. Félre értés ne essék, nem az előnyeivel nem értek egyett, csak inkább egy divatos elvárás lett az elmúlt 2-3 évtizedben, mint inkább ténylegesen szükségszerűség aminek be van állítva. Én teljesen ellene vagyok az ilyen és eféle elvárásoknak, és a részedről is inkább egyfajta elvárás érződik ki a csajszi irányába. MOndom ezt úgy, hogy mindig rüheltem számomra az aktív sportot, ellenben úgy gondolom, hogy elég sokat mozgok, sőt, néhány aktívan sportoló barátom szerint ez már kimeríti a sport kategóriáját. Tudom, hogy te mozgásban jóval aktívabb életet élsz mint a nagy átlag és neked ez a normális és egyben kiinduló pont is, de nem biztos, hogy efelől kellene megközelíteni ezt a dolgot, ez nem mindenkinek jó vagy éppen járható út. Döreség azt gondolni, hogy mindenkinek ez kellene.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#71885) j.bravo válasza zolka78 (#71884) üzenetére


j.bravo
addikt

Nyilván mindenkinek szíve joga a saját életéről, egészségéről dönteni, na meg ismerjük a jószándékról és a pokolhoz vezető útról szóló mondást is :) de az "elvárásnak" ami folyik a csapból, az alapja, gyökere tényleg az az egyre szélesebb réteg, aki semmilyen módon nem csinál semmit. Ha valakinek olyan a munkája, hogy sokat sétál, vagy akár emelget, vagy valaki a napi közlekedése során mozog, az már kiemeli ebből a csoportból. A házi, ház körüli munka is.
Ha semmit nem csinál valaki, de tényleg semmit, akkor azért szép lassan elgyengül a teste itt-ott, még ha a kajára figyel is, és nem hízik el. Elég arra gondolni, hogy ha valakinek begipszelik a lábát csak pár hétre, mennyire elsatnyul... ugyanez lezajlik lassabban is, de az egész testtel, ha valaki nem csinál semmit.

Te tényleg aktív ember vagy, szóval rád nem vonatkozik a dolog.

Whatever.

(#71886) Studi válasza jjeahh (#71875) üzenetére


Studi
addikt

Akkor küldd hozzám, tudok olyan gyakorlatokat, amikkel fogyni is lehet, de még az ágyat se kell elhagyni. :K :DDD Vagy Te is épp erre pályázol? :D :D :D

(#71887) gorgo válasza Studi (#71886) üzenetére


gorgo
őstag

Végül is, yeahh bekap egy kék varázsbogyót (hogy nagyon sokáig állja a sarat) és maratoni tekerés következik. A szex is égeti a kalóriát! :DDD

Viccet félretéve, elég reménytelennek tűnik, ha még a környezete, barátai is ilyenek. Úgyhogy érd el hogy szeressen nagyon beléd, és csak akkor kap meg, ha felmentek hetente a Retyezát (vagy ami felétek van) csúcsára. :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71888) jjeahh válasza Lassú Víz (#71883) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ennyire nem értek hozzá, de gondolom ez emberfüggő is... pl. én nagyon nehezen hízok és fénysebességgel fogyok és vannak olyanok, akik képtelenek lefogyni, könnyen híznak. Ez a csajszi inkább amolyan arany középúton van, ha mozog és odafigyel picit az étkezésre, akkor hamar lefogy... most viszont úgy 2-3 éve nagyon eldögült, abszolút nem mozog és rengeteget zabál, ez nagyon látszik is rajta, brutálisan elhízott, pl. a hasán 2-3 uszógumi van rétegesen :U

zolka78: nem muszáj szerintem sportolnia, de valahogy nem ártana mozogjon kicsit, pl. túrázhatna is velem, amilyen túrákat én lenyomok, az már lehet elég lenne neki ha egy picit az étkezésre is odafigyel. Nem magam miatt akarom, hanem azért mert már szinte sajnálom amikor folyamatosan nyávog, hogy mekkora darab, nem fér bele a ruháiba, tokája van a fényképeken, ezért egy ideje már fotózni sem lehet, fáj a háta, a dereka, könnyen fárad, állandóan meg van fázva... gondolom azért, mert mivel folyamatosan otthon fekszik, az immunrendszere sem valami edzett :DDD . Szal egyszerűen rosszul érzi magát és egy rakás jó dologról le is kell mondania a kényelemért...

Studi: Valszeg az ágyban sem mozdul, úgy meg mi az élvezet benne? Hamar meg lehet unni :DDD

gorgo: Velem jöhetne napi szinten is, mert én minden nap kimászok vagy kitekerek minimum nagysomlyóra :D . Ez itt épp a mai kör, össz 37km, szerintem ennyit szinte bárki bírna velem, mert én inkább az élményre koncentrálok, nem hajtom szét magam. Régen ide párszor kijött anno, de akkor még nem volt elhízva...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71889) j.bravo válasza jjeahh (#71888) üzenetére


j.bravo
addikt

37 km, úgy hogy szint is van benne, azért egy egyáltalán nem edzett embernek nem triviális. Aki a bringázáshoz nem szokott, de jó formában van, az bírná (kivéve hogy a nyereg széttöri az ülepét féltávnál), de ott is lenne izomláz. Ha elviszel valakit aki nincs jó formában, és végül kibírja, a következő napokban csuklani fogsz, tuti, mert fájni fog sokmindene. Szerintem :)

Whatever.

(#71890) Fandango válasza jjeahh (#71888) üzenetére


Fandango
veterán

"folyamatosan nyávog, hogy mekkora darab, nem fér bele a ruháiba, tokája van a fényképeken, ezért egy ideje már fotózni sem lehet, fáj a háta, a dereka, könnyen fárad, állandóan meg van fázva... gondolom azért, mert mivel folyamatosan otthon fekszik, az immunrendszere sem valami edzett :DDD . Szal egyszerűen rosszul érzi magát és egy rakás jó dologról le is kell mondania a kényelemért..."

Azt nem értem, ha ezt tudja, és látja, hogy így nem jó, akkor magától miért nem tud változtatni? :F

(#71891) m3ss válasza jjeahh (#71888) üzenetére


m3ss
veterán

ha ilyen laza 37 km-es koroket nyomsz a hoban, ne csodalkozz rajta hogy nem akar veled elkezdeni bringazni :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#71892) Lassú Víz válasza jjeahh (#71888) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"Ez itt épp a mai kör, össz 37km, szerintem ennyit szinte bárki bírna velem... "

Tudod te mit mondott a nyuszika (vagy kis bárány) a lódarázsnak?! :DD

Megoldás

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71893) jjeahh válasza j.bravo (#71889) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az elején nekem is fájt mindenem, de ki nem sz*rja le, az élményért megéri :DDD

Fandango: mert naaagyon kényelmes :D . Én sem értem az ilyen embereket, de ettől még léteznek, sőt a haveri köröm majdnem fele ilyen... ha kint vannak nagyon élvezik, de nagyon nehéz nekük odáig eljutni, egyszerűbb inkább otthon ülni a kényelmes ágyacskában, fotelben, azért nem kell tenniük az ég világon semmit. Majd ha én megjárom magam a vadonban és mutogatom nekük a képeket, oda vannak meg vissza, hogy milyen szép és milyen jó nekem... :F

m3ss: Én valahogy úgy voltam mindíg ezzel, hogy néha m*rhára elfáradok, leizzadok, de akkor most mi van... nem fogok belehalni és tekerni meg a természetben mászkálni jó :D. Amúgy tényleg megszokás kérdése is, de hamar bele lehet jönni, ősszel 120km-t nyomtam le egy huzamban 50-50% terepen-aszfalton és úgy éreztem még egy ennyi simán belefért volna, pedig én tényleg nem vagyok egy izomkolosszus, sőt, előtte 2 hónapig nem tekertem, mert tönkrement a térdem... Szerintem max 2 hét montizás után már bárki bírta volna azt is velem.

Lassú Víz: :DDD

No de nem azért mutattam a havas 37km kört, mert egyből elvárnám azt tőle is, az elején örvendenék, ha 15km-t tekerne velem legalább kétnaponta síkon... aztán valszeg ő is egyre hosszabbat szeretne.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71894) Novics válasza jjeahh (#71888) üzenetére


Novics
senior tag

Én is jól megszakértem akkor a dolgokat. :D

Óvatosan kell bánni ezekkel a "kis" túrákkal, mert neked - mivel edzésben vagy - meg sem kottyannak, de egy edzetlenebb embernek egy "életre" elvehetik a kedvét a mozgástól. Ha tényleg olyan kanapéhuszár, aki egyáltalán nem mozog, akkor már egy fél órás séta is elég lehet kezdésnek. Aztán szépen lassan lehet növelni az időtartamot, tempót, szintet. Az elején szerintem meg sem kell mondani, hogy most ti "sportolni" mentek. Ugorjatok le a boltba - de nem a ház aljában lévőbe, lifttel :D -, közben dumáljatok. Ne érezze azt, hogy ez most testmozgás. Az a baj, hogy ha neki nincsen igénye rá, akkor elég nehezen lehet rávezetni, hogy ez neki igazából tök jó.

Kedden jöttünk haza a Szebeni-havasokból. Baromira jól bírtam. Az egyik - amúgy baromi jó kondiban lévő - srác meg is jegyezte, hogy ő már várta, hogy mikor állunk meg, én meg csak mentem felfelé a meredeken, mint a gép. Szinte végig tapostam a havat a többiek előtt, és egyáltalán nem fáradtam el. Egyszer volt olyan, hogy elfogyott az üzemanyag, a végére nagyon kikészültem, de betoltam egy szendvicset - menet közben - és megint az élre álltam. Mindezt annak tudom be, hogy idén eddig majdnem 500 km-t gyalogoltam már - ami trackelve is van. Hétvégenként vagy szervezett túra, vagy csak magamtól megyek 20-30 km-t a környéken, meló után is szoktam kavarogni egyet a városban, mielőtt hazajövök. Semmi kondi meg futás - az majd ha jó idő lesz az ilyen papírkutyáknak is, mint én - csak gyaloglás. Elég jó kis alapot tud adni az embernek, aztán ha a delikvens rákap a mozgásra, akkor meg mehet "keményebb" sportok felé.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71895) Byk01 válasza jjeahh (#71893) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha élvezik, amikor kint vannak, meg irigyelnek, akkor hívd őket minden alkalommal. Előbb-utóbb ciki lesz mindig nemet mondani 🙂
Főleg, ha képmutogatás alkalmával hívod. Amikor az elsőt rávetted, már példálózhatsz vele. A másodiknak még cikibb nemet mondani 🙂

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71896) t_a_m_a_s válasza jjeahh (#71888) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én is most tartok ott, hogy elértem azt a súlymaximumot, hogy már kényelmetlen... Szar lehajolni cipőt kötni, szar felmenni gyalog a harmadikra. Én úgy vagyok ahogy Zoli írta: kurva könnyen betolok 1000 kalóriát és nagyon nehezen megy le :(
Egy ilyen 37-es kör után valszeg a bokámnál fogva húznátok haza :D :D

Nehéz megindulni, főleg két gyerek mellett tényleg jól pörög a kifogásgenerátor... Meg +10-15 kilóval már ésszel kell megindulni. Ősszel elmentem párszor futni, rádolgoztam egy kis derékfájásra is, aztán orvos lett a vége. Tavasszal viszont nincs mese, visszaállok a reggeli 30-40 perces tempós sétára, majd kocogásra.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71897) jjeahh válasza Novics (#71894) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hát lehet, hogy így kéne, ehhez viszont azért nekem nincs türelmem, még akkor sem ha utánna bekapja :DDD . Túl sok melót, sok időt kéne így beleölni, csak azért, hogy neki jó legyen, egyszer már végigcsináltam ezt más témában egy haverommal és amikor 2-3 évre otthagytam, kiköltöztem Szlovákiába, ő nélkülem visszaesett :( . Még ha nagyon-nagyon bejönne a csaj, akkor na... talán megfontolnám, hogy ennyit tököljek vele :DDD

Byk01: Ezt már végigcsináltam vele és amúgy a fórum-kedvenc hugival is, mindkettővel az lett a vége, hogy összevesztünk :DDD

t_a_m_a_s: Azért te jóval előrébb vagy, legalább még gyerekek mellett is megfordul a fejedben, hogy cselekedni kéne és tavasszal valszeg fogsz is... a csajnak viszont gyereke nincs, ideje mint a tenger és meg sem fordul a fejében, hogy megmozduljon. Egyszer végigcsinált valami brutális diétát, amivel leadott jó pár kilót, de természetesen nem tartott sokáig... no meg amúgy sem hiszem, hogy az ilyen mozgásmentes diéták jót tennének :N .

Bocs ha kezdek zagyvaságokat írni, közben vedelem a barack páleszt :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71898) Novics válasza jjeahh (#71897) üzenetére


Novics
senior tag

Fel sem tűnt. ;]

Aki nem akarja, hogy megmentsék, azt nem is lehet. Ugyanez az integrációval, felzárkóztatással - hogy visszacsatoljak a korábbi témára. Ha az illető nem akar integrálódni, felzárkózni, mert jó neki úgy, ahogyan van, akkor a világ összes pénze és liberalizmusa nem elég ahhoz, hogy változtassunk az életén.

Gondolom az sem segít a dolgon, hogy nem úgy működik a dolog, hogy elmegy kétszer futni meg bringázni és harmadjára már az Ironmanen indulhat fitnesstesttel, hanem bizony ez egy lassú folyamat. Nekem pl a cicaháj eltűntetéséhez nem volt soha kitartásom. A felsőtestem elég vézna, majd kezdenem kellene vele valamit...

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71899) jjeahh válasza Novics (#71898) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azóta lement pár szilvapálesz meg 2 gin tonic is, egyelőre nem érzem a bizsergést :DDD

Ja, valszeg nem jutok vele semmire, de azért tavasszal megpróbáljuk hugival kicsalni kocogni párszor, hátha... a vadonban azért az sem olyan unalmas. Ja, közben beszéltem hugival is, heti 1-2 kocogásban benne van és a csaj a legjobb barátnője szal... 2 ember 1 ellen :DDD

Amúgy én is vézna vagyok, de egyelőre letojom :D . Majd későbbiekben tervben van, hogy gyúrok magamra egy kis izmot vagy valami... Kalkulátor alapján -0.11% minuszban vagyok, az nem gáz :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71900) szuszinho


szuszinho
őstag

Bizonyos túlsúly felett nem is szabad futkorászni, csak kinyírja az ízületeket.
Ha valakinek könyörögni kell, már régen rossz. Felnőtt ember...
Sok szar kaját eszik, nem mozog, még jó, hogy mindig beteg. Az ember nem a döglésre fejlődött ki az evolúció során. Vadászott, túlélt, harcolt... Ezt most az utóbbi évtizedekben cserélik le a rengeteg feldolgozott, tápanyagban szegény, de minden szarral telerakott "élelmiszerre", mindezt egy jó nagy adag lustasággal karöltve. Kocsiból ki-be, 20 méter séta max a plázában.
Csodák nincsenek! Ha több kalória megy be, mint kellene, hízni, ellenkező esetben fogyni fog mindenki. Persze, ha nincs hormonális probléma, ami egy bizonyos tzs százalék felett borítékolható, hogy van. Onnan már egyre nehezebb visszajönni, mert egyre jobban romlanak a dolgok. Elfárad a hasnyálmirigy, inzulinrezisztencia, cukorbetegség, mellékvese gondok és a többi és a többi. Aki rengeteget eszik, és képtelen hízni, ott is valószínű pajzsmirigy gond van. Célirányos táplálkozással ez is orvosolható.

Na jó, befejeztem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.