Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30001) Real_Necro válasza Mercutio_ (#29999) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, le is mentettem mindent. Remélem visszafele is jó lesz majd.
Egész jól voltak a telefonomon tárolva a dolgok. A kapcsolatokon meg üzeneteken kívül minden a memkarin volt tárolva.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30002) rbalint88 válasza Real_Necro (#30001) üzenetére


rbalint88
addikt

kapcsolatokra google címtár androidnál a legkézenfekvőbb megoldás, nem? de szerencsére a többi oprendszer is kezeli szépen, egyszer kell rászánni az időd és össerendezni asztali gépről, utána már nincs vele több gond és legalább van egy biztos backup, ha a telefon megkotlana.


Ez meg egy kellemes száraz vörös, 1300-1500Ft-os árát megéri. Cafeteriában, ingyen meg végképp kiváló :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30003) Real_Necro válasza rbalint88 (#30002) üzenetére


Real_Necro
veterán

Címtár már régóta megvan, de üzeneteket oda nem menti.

Cafetériában jobban szeretem, amit én dönthetek el mire költök... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30004) Mercutio_ válasza Real_Necro (#30003) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jövőre elég sz*pó lesz a cafeteria...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30005) Real_Necro válasza Mercutio_ (#30004) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az "csak" ~14-15%-al csökken. Aztán ott az élelmiszerfelügyeleti díj, ami 0,1%-ról 6%-ra növekszik, de szerintem tovább ne is menjünk bele... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30006) Larry303 válasza Real_Necro (#29996) üzenetére


Larry303
addikt

Ezt viszont nagyon ajánlom:
A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt
Szerintem nagyon jó film. :D

úgy-úgy :K
kicsit guy ritchiesre sikeredett, de jó végig...főleg a storyzások :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30007) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Kb. a 10. részletben befejeztem (vagy belealudtam vagy szimplán csak nem volt időm rá) a Djatlov rejtély c. "hátborzongatást"...Az egyetlen figyelemreméltó "dolog" benne Ő volt...

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30008) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Külső aki-szűrő ingyen, ha valakit érdekel.

Egy bazi nagy 2 ajtós irodai jellegű szekrénnyel mit lehet szerintetek kezdeni, azon túl persze, hogy meghirdettem ingyen elvihetőnek? Feleslegessé vált, de lomtalanítás majd csak májusban.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30009) cOxeR válasza Mercutio_ (#30008) üzenetére


cOxeR
Ármester

Miből van? :) Mekkora?

(#30010) rbalint88 válasza Mercutio_ (#30008) üzenetére


rbalint88
addikt

elfűteni, grillezni, tábortűzezni, lapra szerelve félretenni a lomtalanításig, mást gyártani belőle.
de leginkább (ha megoldható a szállítás) vidd el valami segélyszervezetnek.

(#30011) Mercutio_ válasza cOxeR (#30009) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bútorlap, olyan méterX2méterX60cm van egy felső része az külön leszedhető.

rbalint88: Nincs hely és nem lehet lapra szerelni, szállítást nem tudom megoldani :(

Van egy hintaágy is, az egy ideig elfér még az erkélyen, így azt meghirdettem eladásra.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30012) Real_Necro válasza Mercutio_ (#30011) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha nem számít, hogy kapsz e érte valamit, a legegyszerűbb, ha készítesz pár szebb képet róla és felrakod 1Ft-ért vaterára.

Anno mikor a gáztűzhelyet akartam kiszórni nem kellett senkinek sem ingyen, még karitatív célokra is felajánlottam, úgy sem. Erre felraktam licitre 1Ft-ról és végül 8000-ért vitték el. :D

Persze volt olyan szekrénysorunk amit meg 10Ft-ért, rekamiét meg 1000Ft-ért, de nem kellett már.

Jövök egy jópofa vidivel is: [link]

Ropi:

Pedig a Dyatlov rejtély nem volt rossz. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30013) cOxeR válasza Mercutio_ (#30011) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez a méret nekem se. :)

(#30014) aleister válasza *Ropi* (#30007) üzenetére


aleister
veterán

Jézusom!
Ez a film 5 fölötti pontot kapott imdb-n, port-on? :Y
Tipikus megnenézd kategória. Viszont a csajszi tényleg jó.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30015) Real_Necro válasza aleister (#30014) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pedig neked szerintem tetszene. Szerintem érdekes film volt. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30016) *Ropi* válasza aleister (#30014) üzenetére


*Ropi*
félisten

Biztos a muffkátli miatt kapott 5 felettit. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30017) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Látta már valaki a Nyomtalanul című filmet? Érdemes megnézni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30018) Andrew31 válasza Real_Necro (#30017) üzenetére


Andrew31
senior tag

A készítők alapján biztosan. :) én leszedtem, de még ne került rá sor.

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#30019) Chapel válasza Real_Necro (#30017) üzenetére


Chapel
addikt

A rendező eddig egy kivétellel sorozatokat csinált, a színészeket pedig nem ismerem. De simán jó lehet, az északiak totális anti-hoollywoodi gondolkodása sokszor jó végeredményt szül. :)

(#30007) *Ropi*: Szegénykém. Minden képen azzal küzd, hogy rajta tartsa a takarást a ciciken, láthatólag nagyon kívánkoznak a szabadba. :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30020) Real_Necro válasza Andrew31 (#30018) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egész kellemes volt. Nincs benne nagy fordulat, meg számítani lehetett a végére, de érdemes megnézni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30021) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nem szeretném a flickr-emet teleszemetelni, van olyan oldal ami reg mentes, vagy megvan 1 perc alatt, és ha megadok egy könyvtárat azt és teljes tartalmát feltolja, majd kidob egy linket amin elérhető?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30022) rbalint88 válasza Mercutio_ (#30021) üzenetére


rbalint88
addikt

gugli drájv?

(#30023) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#30021) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Dropbox

(#30024) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#30023) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megvolt, most sz*pat a freem*il

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30025) Balinov válasza Mercutio_ (#30024) üzenetére


Balinov
félisten

freemaillel mas is lesz, epp most kerdezte egyik span a gyori topikban,hogy masnal is szar-e,mert 2 napja semmi se muxik,se ki, se be, sebesenyo iranyba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30026) L4mie


L4mie
veterán

bazki feljövök szakmai topicokba hétvége végén és csak fogom a fejem a sok szarságon amit olvasok a sok elégedetlen izén :D :P

áááááá :W :W :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30027) Mercutio_ válasza Balinov (#30025) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyorsan leváltottam yahoo-ra ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30028) Balinov válasza Mercutio_ (#30027) üzenetére


Balinov
félisten

mondjuk bevallom, en szentul meg voltam gyozodve, hogy freemail mar ezer eve nincs...anno ugy 10eve arrol valtottam vipmailre (nagyobb volt a free fiok), de aztan ugy 2006 kornyeken kaptam g-re invite-ot, azota azt tolom

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30029) Mercutio_ válasza Balinov (#30028) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sokan lusták, vagy épp a free-s címük gmail/yahoo-n már foglalt.

Nah, kemény 25 perc alatt átértek a bitek dropbox-tól a freem....-re.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30030) j.bravo


j.bravo
addikt

Lesz mit inni a következő családi összejövetel alkalmával (ebből kettő mai felhozatal)
#szülinap #névnap #vanízléseacsaládnak

Whatever.

(#30031) Balinov válasza j.bravo (#30030) üzenetére


Balinov
félisten

irigykedosszmajli :D egeszsegetekre, szep felhozatal!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30032) Mercutio_ válasza j.bravo (#30030) üzenetére


Mercutio_
félisten

A középsőt pár éve fogyasztottam, sajnos kicsi a 7 decis üveg, a bal oldalira fenem a fogam, a jobbról majd mesélsz, vagy hozol kóstolót ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30033) Real_Necro válasza j.bravo (#30030) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ehhez én tudatlan vagyok, de boldogat az ünnepeltnek! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30034) aleister válasza j.bravo (#30030) üzenetére


aleister
veterán

Nagyon dőlnek, túl szűk is...mikor indítjuk be a kreatívot? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30035) cOxeR


cOxeR
Ármester

[link]

Mirman
Üdv mindenkinek , ez ide eléggé off lesz de nem igazán tudom melyik topik lenne erre megfelelő úgyhogy felteszem itt a kérdésem. Ki mikor ismerkedett meg a fotózás világával , mennyi idő után lett belőle jó fotós és mióta él ebből hivatásszerűen ? Érdekelnének ezek a dolgok , bár én csak mint hobbi szemezgetek ezzel a dologgal.

(#30036) Freddy76 válasza cOxeR (#30035) üzenetére


Freddy76
addikt

Miért ki a jó fotós itt :F

:DDD :P ;]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30037) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#30036) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Csakis az lehet, aki fujival nyomja... CaNikonnal sikeres ember nem lehetsz. ;] :DDD ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#30038) Real_Necro válasza Freddy76 (#30036) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezredes meg a barátod... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30039) Freddy76 válasza Real_Necro (#30038) üzenetére


Freddy76
addikt

Ja, tényleg.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30040) Real_Necro válasza Freddy76 (#30039) üzenetére


Real_Necro
veterán

Milyen lett a madártej? Én ma rizskoch-t sütöttem. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30041) Freddy76 válasza Real_Necro (#30040) üzenetére


Freddy76
addikt

Jó. Az mindig jó, elég nehéz elrontani.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30042) Mercutio_ válasza Freddy76 (#30041) üzenetére


Mercutio_
félisten

Menni fog az.

Coxer: Rossz ajtón kopogtatsz, itt szerintem senki nem él fotózásból. És egyébként is sz*r képeket lőnek, azt is ritkán, inkább a német techno megy, meg a nepperkedés.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30043) *Ropi* válasza cOxeR (#30035) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kinek volt már a bőlcsödében is képfényezőgép a jele? :))

(#30030) j.bravo: Boldogat! :C Ha nem őrzöd, Niko fogja meginni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30044) Mercutio_ válasza j.bravo (#30030) üzenetére


Mercutio_
félisten

Banyeg, most kapcsolok, BOLDOG ÖREGEDÉST! ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30045) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#30030) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Étesse Kendet! :)

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#30046) j.bravo válasza *Ropi* (#30043) üzenetére


j.bravo
addikt

Októberben volt még, csak most tudtuk megszervezni hogy mindenki leüljön együtt, és akkor már egybekötöttük más szülinapokkal is, névnapokkal is.

Nem mind én kaptam :D de együtt nyitjuk majd ki őket.
Vagy ha nem bír magával az akinél az adott palack van, akkor is hagyunk. Vagy pótoljuk karácsonyig :D

Whatever.

(#30047) j.bravo válasza j.bravo (#30046) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi azér' mindenkinek a jókívánságokat így egy hónap múlva is :DDD

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#30048) Andrew31 válasza Real_Necro (#30020) üzenetére


Andrew31
senior tag

Meglessük! :)

Aki még nem látta a Fritt vilt - Hideg préda sorozatot, ajánlom mindenkinek! Moár hetek óta eszemben van, hogy újra kellene nézni. Horror film, 3 része van, ha jól tudom. Lehet, hogy nem a legdurvább, de ezek az éjszakiak sztem nagyon jó hangulatú filmeket tudnak (néha) csinálni.

[ Szerkesztve ]

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#30049) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#30047) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Bakker, még le is csekkoltam a facsén :W A másodikáig eljutottam, a hónapot nem néztem meg elég alaposan :) De mégiscsak jobb későn mint soha ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#30050) Mercutio_ válasza j.bravo (#30047) üzenetére


Mercutio_
félisten

FB-szűz vagyok :P

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.