Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16623) Bax22


Bax22
csendes tag

Sziasztok! konfi : proci:intel core2 duo 3ghz/6mb e8400
alaplap:gigabyte ga-ep43-s3l
memória:4gb ddr2/800mhz
vidikártya:9600gt/1gb ddr3 pcie
táp:asus 450w a-45 ga

a probléma 1hete történt.szokásos módon reggel rohantam a géphez hogy bekapcsoljam,elöször a táp kapcsolóját majd a power button-t :) de nem kapcsolt be.. :((( leszedtem az oldalsó gépház falt és arra lettem figyelmes,hogy a tápnak a kék venti ledje nem világit pedig kéne..aznap neki estem egy teljeskörü takaritásnak.mindent megigazitottam megtöröltem,süritett levegővel kifújtam(persze a tápot is).vissza szerelés után megint táp kacsoló fel,majd power..de semmi :((( (csak picit fel villan a kék led majd az alaplapon is fel villan egytized másodpercre de semmi nem, pörög fel.már próbáltam tegnap hogy a tápot lehúztam mindenről és csak őt inditottam,de semmi.sajna egy ismim se tud p4es tápot adni amivel kitudnám próbálni a konfit hogy él e még.. :( itthon csak egy 220wattos táp van de csak 20pin-es az alaplapi csatija(nekem 24es) a kérdés az lenne hogy szerintetek igy látatlanba mi lehet?új táp?vagy nagy esély van rá hogy vitt magával mást is? köszi a válaszokat előre is.(zárójelbe már kinéztem egy új tápot de még pénz sincs meg egyenlőre nem tudom hogy csak tápot-e kell vennem. CTG45080P)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.