Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16602) karicsek


karicsek
aktív tag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy adott egy számítógép, és az egyik napról a másikra azt a jelenséget produkálja, hogy indításnál az összes venti, beleértve a táp ventijét is, megpörög és leáll, majd újra indul-leáll, aztán megint ugyanez.
Mi lehet a gond? Semmi hangjelzés nincs. Vegyek új tápot? Vagy, hogy tudom kiszűrni a hibát?
Köszi előre is a segítséget.
Üdv

(#16603) CoolMan válasza karicsek (#16602) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szia!

Milyen gépről van szó?
Első körben húzz le mindent az alaplapról, csak VGA, RAM, CPU maradjon és próba. Tisztítsad meg a RAM és a VGA érinkezőit és a slotot. Amennyiben több RAM modul van benne, akkor csak eggyel próbáld ki minden slotban. Csinálhatsz egy BIOS resetet is. Végül ha még mindig nem indulna, kérjél kölcsön egy tápot a teszt erejéig.

(#16604) karicsek


karicsek
aktív tag

Sajna lejárt az szerkesztési idő. Még annyit elfelejtettem írni, hogy az alaplapi zöld led világít.
Azt próbáltam, hogy a vinyót lehúztam, de maradt a hibajelenség.
A memóriákat nem szedtem ki, még azt megpróbálhatom.

[ Szerkesztve ]

(#16605) karicsek válasza CoolMan (#16603) üzenetére


karicsek
aktív tag

A gép adatait nem tudom pontosan, mert a nővérem gépe, délelőtt voltam náluk és nem is figyeltem.
Egy P4-es gép, asus lap, a táp valószínűleg egy elég régi "Thermaltake-silent-purepower-360w-psu" táp.
Kb. 10 éves lehet.

(#16606) CoolMan válasza karicsek (#16605) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor gondolom azt sem nézted, hogy esetleg van-e púpos kondi az alaplapon, mert az is okozhat ilyen hibát.
Szerinted érdemes még költeni arra a gépre? Mert egy megbízható táp többe kerülne, mint az egész gép egyben.

(#16607) karicsek válasza CoolMan (#16606) üzenetére


karicsek
aktív tag

Sajna nem néztem, nem is jutott eszembe.
Nos igen, elgondolkodtató.
Azért köszönöm a segítséget.

(#16608) pook20


pook20
aktív tag

adott egy konfiguráció
/alaplap:760GM-GS3
proci: AMD Phenom II X2 555
memoria:Kingmax Semiconductor 4GB ddr3
video kártya: ATI Radeon HD 5570
táp: lc-power LC420H-12/
gb winyo

beszereltem egy aerocool x-vision előlapi panelt de amióta bent van azóta ha meghajtom a gépet játék alatt akkor állandóan fagyás van! megnéztem elméletileg jol kötöttem bele a kábeleket!a tápnak is bírnia kéne hiszen megy a gép megy a torrent megy a játék is egy kis ideig!/gyengébb gépen kipróbáltam a tápot ott elindítja a gépet igaz csak a 1 winyot kötöttem rá!/igaz az egyik ventilátor magától leállt és újra indult,a táp melegedett illetve az egyik ledes ventilátor alig akart világítani.
valami tippetek hogy mi lehet a galiba mert most már a bioszig sem jut el de még monitort sem kapcsolja be csak a ventilátorok pörögnek!

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#16609) Kommy válasza karicsek (#16602) üzenetére


Kommy
veterán

Én lehúznám első körben a bekapcsológomb kábelét és összeérinteném valamivel a két érintkezőt, olyan mintha folyamatosan be lenne nyomva a gomb.

(#16610) pook20 válasza Kommy (#16609) üzenetére


pook20
aktív tag

és mindig ki be kapcsolna a gép és ezért nem indulna el a bootolás?de a többi jelenséget miért művelné?

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#16611) Sickboy25 válasza pook20 (#16610) üzenetére


Sickboy25
addikt

szerintem ez a válasz nem neked ment :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16612) Kommy válasza pook20 (#16610) üzenetére


Kommy
veterán

Az nem neked ment.

Amúgy miért nem kötöd ki az előlapi panelt, ha úgy jó akkor azzal van valami baj.

[ Szerkesztve ]

(#16613) pook20 válasza Kommy (#16612) üzenetére


pook20
aktív tag

bocsi!egy kicsit félrenéztem! :U az előlapi panel le van kötve de még így se hajlandó elindulni!sőt még a gép elején levő 2500RPM-es ventit is le kötöttem róla/panel csak 1000-ig engedte pörgetni!/ de még így se indul el!/olyan van hogy a táp csak annyi energiát szolgáltat hogy csak a ventilátorokat hajlandó elindítani?

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#16614) napoleon2323 válasza pook20 (#16613) üzenetére


napoleon2323
tag

Szia!

Hát szerintem, amint tudod cseréld le a tápegységed egy minőségibb darabra. Ez a véleményem.

With every conflict I grow stronger!

(#16615) CoolMan válasza pook20 (#16613) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szerintem is mielőbb cserélj tápot, már csak a géped érdekében is. De előtte kérj kölcsön egy megbízhatót és próbáld ki azzal is.

(#16616) KatonaT


KatonaT
aktív tag

Sziasztok
Az mitől lehet hogy feltettem a gépemre a win 8-at és utánna vissza akartam rakni a 7-et, fel is telepiti de amikor kész van újraindul bejön az alaplap indítóképe és indul is újra...
Visszatettem win8 és azzal meg megy....

(#16617) CoolMan válasza KatonaT (#16616) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szia!

Törölted a partíciót előtte? Milyen felosztásban van a HDD/SSD? Van mellette másik HDD is?

(#16618) KatonaT válasza CoolMan (#16617) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Csáó
Csak HDD van 2 partícióra osztva, első a rendszer második meg a cuccaim...
A "rendszer" partíciót töröltel.

(#16619) qpec


qpec
csendes tag

Sziasztok. Az lenne a problémám hogy a monitorom egy bizonyos idő után játszásnál elsötétül és lefagy a gép is. Először is ma vettem a monitort Dell 2312hm-t. A Gépembe olyan alaplap van amin van integrált videókártya de azt nem kapcsoltam ki és van mellette egy hd 7870-es vga amire van kötve a monitor. Csak játszásnál jelentkezik a probléma olyan 30-60 perc után. Eddig a régi monitorommal használtam ugyan így a videó kártyát több mint egy hétig és nem jelentkezett ez a probléma. Túlságosan felmelegedne a videó kártyám és azért áll le az egész mindenség? vagy esetleg a vga-m illetve az integrált vga-m túl sok áramot vesz fel és a táp nem bírja már a "nagyobb" monitorra? Chieftec 500W-s tápom van. Várom a mielőbbi okos gondolatokat. Köszönöm előre is.

(#16620) Sickboy25 válasza qpec (#16619) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szia

A tápnak bőven elégnek kell lennie!

Nincs belepiszkálva a videokártya órajelébe?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16621) qpec válasza Sickboy25 (#16620) üzenetére


qpec
csendes tag

Szia. Nem nincsen. Mivel azt sem nagyon tudom hogy hogyan kell azt csinálni. (:

(#16622) Sickboy25 válasza qpec (#16621) üzenetére


Sickboy25
addikt

az integrált VGA-t le kellene tiltani BIOS-ban és úgy próbálj meg játszani, és egy monitorozót tegyél fel, ami mutatja a hőfokokat játék alatt...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16623) Bax22


Bax22
csendes tag

Sziasztok! konfi : proci:intel core2 duo 3ghz/6mb e8400
alaplap:gigabyte ga-ep43-s3l
memória:4gb ddr2/800mhz
vidikártya:9600gt/1gb ddr3 pcie
táp:asus 450w a-45 ga

a probléma 1hete történt.szokásos módon reggel rohantam a géphez hogy bekapcsoljam,elöször a táp kapcsolóját majd a power button-t :) de nem kapcsolt be.. :((( leszedtem az oldalsó gépház falt és arra lettem figyelmes,hogy a tápnak a kék venti ledje nem világit pedig kéne..aznap neki estem egy teljeskörü takaritásnak.mindent megigazitottam megtöröltem,süritett levegővel kifújtam(persze a tápot is).vissza szerelés után megint táp kacsoló fel,majd power..de semmi :((( (csak picit fel villan a kék led majd az alaplapon is fel villan egytized másodpercre de semmi nem, pörög fel.már próbáltam tegnap hogy a tápot lehúztam mindenről és csak őt inditottam,de semmi.sajna egy ismim se tud p4es tápot adni amivel kitudnám próbálni a konfit hogy él e még.. :( itthon csak egy 220wattos táp van de csak 20pin-es az alaplapi csatija(nekem 24es) a kérdés az lenne hogy szerintetek igy látatlanba mi lehet?új táp?vagy nagy esély van rá hogy vitt magával mást is? köszi a válaszokat előre is.(zárójelbe már kinéztem egy új tápot de még pénz sincs meg egyenlőre nem tudom hogy csak tápot-e kell vennem. CTG45080P)

(#16624) Sickboy25 válasza Bax22 (#16623) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szia

Ez így első ránézésre 100% táp hiba!

Semmit nem vitt magával, ez is szinte biztos. Tápcsere... Esetleg ugorj be egy helyi PC boltba és kérj kölcsön egy tápot, próbára, ha rendesek és netalántán ismered is őket biztos adnak kölcsön egyet!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16625) Bax22 válasza Sickboy25 (#16624) üzenetére


Bax22
csendes tag

Köszike! :) pfhu picit megnyugodtam.. :D Chieftec csodájáról mi a véleményed?sokan odákat zengenek róla.. :) én is utána olvastam és hát a ctg sorozat erősen ajánlott,de annyira nem vágom hogy az iarenás és a ctg közt mi a különbség.. :)

(#16626) Sickboy25 válasza Bax22 (#16625) üzenetére


Sickboy25
addikt

A chieftec egy nagyon jó és megbízható márka..., de én FSP tápot használok, mert ár/érték arányban nagyon jók...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16627) Bax22 válasza Sickboy25 (#16626) üzenetére


Bax22
csendes tag

értem!hát.. nem is tudom..sajnos szerintem a pénztárcámtól függ majd a döntés.köszi a segitséget! :)

(#16628) Sickboy25 válasza Bax22 (#16627) üzenetére


Sickboy25
addikt

azért írtam az FSP-t... DE a tápon nem szabad spórolni ilyen Kodegányokkal... Ez a lelke a gépnek!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16629) Bax22 válasza Sickboy25 (#16628) üzenetére


Bax22
csendes tag

értem!csak hát mig az fsp 20 körül van,addig a ctg 12ezer.áhh kodegent bizti nem vennék.csak a chief-en meg az fsp-n gondolkodok más márka szóba sem jöhet :D

(#16630) Directors válasza Bax22 (#16629) üzenetére


Directors
senior tag

Milyen táp az 20ezerért? Miért kell neked olyan drágán?
Ezek szerintem bőven elegendőek lehetnek neked.Sőt még talán sok is.
Az FSP500-60APN 500W-os tápegység 13 körül már kapható.
Az 400-60APN 400W-os tápegység pedig 9ezer körül kapható.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#16631) Sickboy25 válasza Bax22 (#16629) üzenetére


Sickboy25
addikt

20K-ért :Y :Y Hol nézted??

Itt alattam ajánlottak jókat... DE van topicja a tápoknak kérdezd meg ott, de szerintem a 400W-os FSP -t fogják ajánlani... Bár azért halakan megjegyzem, hogy a 350 -est még 6K-ért vettem kb. 5 éve mikor még volt asztali gépem... Azért megy fel az áruk... :(

Szerk.: csak rákerestem :) 400 W-os még mindig jó árban vannak!! :C

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16632) SeeelbackB


SeeelbackB
csendes tag

Hali

Abban kérném a segítségeteket, hogy van itt egy gép, a videokártya meghalt benne ezért az alaplapi van használva 1 GB DDR ram és egy P4 3.0 gHz-s proci van benne. Ha ráeresztek egy CPU terhelő szoftvert egyszer csak elfeketedik a képernyő és semmi. Ez sajnos akkor is előjön egy idő után ha csak használva van.

A proci nem melegszik 40 fok körül mozog. Ramokat próbálgattam már. Teszter nem jelez semmit mikor kifagy. Új tápegységet is próbáltam már.

Valakinek valami ötlete?
Köszi

(#16633) CoolMan válasza SeeelbackB (#16632) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Másik alaplapban is kellene a CPU-t tesztelni. Milyen CPU terhelő szoftvert használsz? Mivel méred azt a 40°C-t?
Mert terhelésnél, az eléggé alacsony lehet.

(#16634) Sickboy25 válasza SeeelbackB (#16632) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szia

Pasztázd újra és engedj rá egy orthost!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16635) qpec válasza Sickboy25 (#16622) üzenetére


qpec
csendes tag

Sikerült az integrált VGA-t letiltani de a probléma még mindig jelentkezik. Felraktam egy monitorozót, de ott nem látom hogy valami túl nagy fokon menne... :/ A gépnek az oldala le van szedve és mellé van rakva egy ventilátor. Létezne hogy még így is túlmelegedne és azért kapcsol ki a monitor majd fagy le a gép is?

(#16636) balfek


balfek
tag

halihó,

kb 1 hete kezdte el csinálni a gépem (abit nf7s + amd xp2500+ :) oldszkúl de nekem jó), h. benyomom a bekapcs gombot nem indul el....majd kb 5 perc múlva elindul....

s utána minden ok, megy video, office, játék,net, stb, látja a 2 vinyót, dvdt, stb. minden nap bekapcsolom, megy vagy 14 órát :DD

350 w fsp táp, 2x 512 m ram, 2x 500 gb hdd, nvidia 7600gt, wificard, 2 házventi

mi lehet az oka?

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16637) Kommy válasza balfek (#16636) üzenetére


Kommy
veterán

Nézd meg hogy az alaplapon nem e púposak a kondenzátorok, itt látod, hogy néz ki ha púpos: [link]

(#16638) balfek válasza Kommy (#16637) üzenetére


balfek
tag

köszi, megnéztem...kb 50 kondenzátor van az alaplapon, a nagyobbakat megtapogattam...semmi elváltozás...
világít az alaplapi piros lámpa

kicseréltem az alaplapi elemet, nyomtam egy cmos resetet, kiporszívóztam az alaplapot (óvatosan), ramokat kivettem, máshová tettem vissza, vinyókat le-fel húztam, ventiket lehúztam... semmi...

még azt is kipróbáltam, h. bekapcs gomb helyett egy késsel összeérintettem a két lábat..semmi...

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16639) #10726912 válasza balfek (#16636) üzenetére


#10726912
törölt tag

Ha nincs púpos kondenzátor, akkor is lehetséges, sőt szinte biztos, hogy ki vannak már száradva, jó kérdés, hogy emiatt van a hiba (már nem tolerálja az alaplap a sivatag kondikat), vagy egyéb gondja támadt...
A nem kapcsol be azt jelenti, hogy elindulnak a ventik, világít a power led, de ennyi? Egyébként integrált cuccok is hibátlanul üzemelnek? (usb portok, stb).
Próbáld meg a memóriák és a CPU frekvenciáját visszább venni, illetve kikapcsolni a Spread Spectrum funkciókat a BIOS-ban (sok alaplapon alap beállítás auto ).
Ha régen volt szétszedve a géped, akkor érdemes a memóriákat és a vga-t kivenni és megtisztítani az érintkezőket.
Az alaplapi gomb elemet is nézd meg, milyen feszültséget tart (ha le van merülve, sok alaplap viselkedik furcsán).
ODD-HDD-k nélkül is próbáld indítani hidegen, ha akkor elindul a gép. könnyen lehet kontakt hiba az adat kábelnél, vagy valamelyiknek "haldoklik" az elektronikája.

(#16640) balfek válasza #10726912 (#16639) üzenetére


balfek
tag

hát, a nem indul = nem kapcsol be*, ventik nem pörögnek, biosig el se jutok ennek megfelelően, stb.
de: alaplapi led világít, s ha nyomkodom a bill.t (a bill.rádiós), akkor a rádióvevőn lévő led pislog...

elemet cseréltem, hdd-ket, vgat és ramokat kiszedtem, porszívóval óvatosan átmentem a csatlakozókon...

*hétvégén 2 napra lehúztam a hálóról, s azóta az elmúlt 5 napban csinálja ezt, de végül mindig elindult (kivéve ma, eddig..)

ha kondi hiba, akkor csinálhatja ezeket a bajokat?

[ Szerkesztve ]

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16641) balfek válasza balfek (#16640) üzenetére


balfek
tag

ha nem lenne elég a táp, akkor hogy viselkedne?
(ui. nem rég meghalt a 6600gt-m, s lecseréltem egy 7600gt-re)

ill. ha egyéb gond lenne (pl. kondik), akkor lehet, h. tönkre teszi a vinyokat, vgat, stb? a 6600 gt-m inkább amiatt ment tönkre, h. tele volt a hűtője kosszal, s a ventije leállt, s nem hűtötte...

s közben most megint bekapcsolt a gépem a háttérben...olyan, mintha nagyon lassan menne át a rendszerén az ON parancs...

[ Szerkesztve ]

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16642) balfek válasza #10726912 (#16639) üzenetére


balfek
tag

bejutottam a biosba:
- mindent "lát", proci és alaplap normál hőmérséklet
- fsb és agp spread spectrum be van kapcsolva (0,50%-on van mindkettő...) - eztérdemes kikapcsolni?

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16643) #10726912 válasza balfek (#16641) üzenetére


#10726912
törölt tag

Ha indul, csináld meg azokat a beállításokat a biosban, amiket írtam. Ha régi darab a tápegységed, akkor akár annak a gyengesége is okozhat ilyen hibát. Próbálhatod VGA nélkül is indítani, mikor nem indul: ha akkor elindítja a ventiket és elkezd sipákolni a VGA hiány miatt az alaplapi speaker, akkor lehet a gyenge tápegység a hiba oka.
(#16642) balfek: Kapcsold ki őket, mindkettő arra szolgál, hogy ne egy frekvencián üzemeljen az alaplapon lévő cucc (nagyon nyersen kb.), így megakadályozva azt, hogy esetleg zavarjon más készülékeket. De ez nálam se fordult még elő sosem, viszont a bekapcsolt állapot miatt szenvedtem eleget...

[ Szerkesztve ]

(#16644) CoolMan válasza balfek (#16642) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

A leírásod alapján, én másik (kölcsön) táppal is kipróbálnám.

(#16645) balfek válasza #10726912 (#16643) üzenetére


balfek
tag

nem olyan régi, pár éve vettem, mikor a korábbi lehalt...FSP táp, egész jó volt eddig, elsőre nem gondolnám hogy elromlott, vagy kevesebbet adna le - pár napja játszottam/hdfilmet is néztem a gépen, nem csinált semmi galibát, adta a feszt normálisan a nagyobb igénybevételekhez...

vga-ról lehúztam a tápkábelt, úgy is próbáltam, úgy sem kapcsolódott be...csak 5-10 perccel később...viszont akkor nem sipákolt, h. valami baja lenne...igaz, el se indult a kép, csak a cuccok pörögtek fel a házban...

egy 7600gt nem sokkal fogyaszt többet mint egy 6600gt? 7600gt-re több forrás is azt írja, h. kb 35W a TDP-je, gondolom a 6600gt-é még kisebb volt?

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16646) CoolMan válasza balfek (#16645) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Amíg nem bizonyosodsz meg róla, mondjuk egy kölcsön csere táppal, addig nem lehetsz biztos benne, hogy az valóban jó.

(#16647) balfek válasza CoolMan (#16644) üzenetére


balfek
tag

ok, köszi - megnézem!

és közben azért itt kiszámoltam, h.kb mekkora PSU kell a konfigom alapján - azjött ki, h. 306 W

elméletileg(!) ezt azért vinnie kellene egy 350 wattos FSP tápnak simán...

[ Szerkesztve ]

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16648) CoolMan válasza balfek (#16647) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ez így van, én nem is mondtam, hogy kevés lenne.

(#16649) balfek válasza CoolMan (#16648) üzenetére


balfek
tag

OFF: ok, én meg nem mondtam, h. nem lehetséges, h. tápgond van...
s azt is írtam, h. megnézem majd... bár még nem tudom, h. honnan tudnék leakasztani kölcsöntápot...

ON: ha mondjuk egy tápot bevinnék a szervízbe, h. csekkolják már le nekem, az mennyibe fájhat?

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#16650) CoolMan válasza balfek (#16649) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ezt te írtad: "nem olyan régi, pár éve vettem, mikor a korábbi lehalt...FSP táp, egész jó volt eddig, elsőre nem gondolnám hogy elromlott, vagy kevesebbet adna le - pár napja játszottam/hdfilmet is néztem a gépen, nem csinált semmi galibát, adta a feszt normálisan a nagyobb igénybevételekhez..."

Nekem ebből pedig az tűnik ki, hogy mást gondoltál, azért írtam azt amit.

Szerintem ne vidd szervizbe, inkább próbálj kölcsön kérni egy baráttól, esetleg szomszédtól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.