Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#22) Littletiger


Littletiger
tag

bzoley!

4988-ban írtad: ''Vezérlőpult - hangtulajdonságok - audió - hangrögzítés - hangerő, ott beállítások - tulajdonságok, majd kiválasztod azt, ami neked kell, pl. aux(külső), cd-in, vagy egyéb.''

Ott csak azt lehet beállítani, hogy milyen hangerőszabályzókat jelenítsen meg. A hangerőnél lehet kiválasztani, hogy milyen forrásról vegyen fel. Nálam a 'külső' van kipipálva. A PVR-ben szintén külsőre van állítva az audio recording line. Alaplapi hangkártyám van, és azon az aux-ra dugtam a tv tunerből jővő kábelt. Az is külsőt jelent, szóval elvileg okénak kellene lennie. Csakhogy továbbra sem próbálkoztam felvétellel. Egyelőre csak azt szeretném elérni, hogy tv nézés közben legyen hang. Tehát nem a felvétellel van gondom. Nem is érdekelne különösebben, ha nem tudnék felvenni. Elsősorban tv nézésre vettem. Szóval hagyjuk most a hangrögzítést és szorítkozzunk a hanglejátszásra. Lehet, hogy az alaplapi hangkártyámmal van gond? Az audio-out control line-nál ugyanis nem jelenik meg az a lehetőség, hogy aux avagy külső. Pedig, ha jól értelmeztem, ezt az opciót is arra kellene állítani. Vegyek egy hangkártyát? Vagy mit csináljak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.