Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) King Unique válasza tomp (#17399) üzenetére


King Unique
titán

Hát, ha az nálad nem okoz gondot, hogy szoftveresen nem lett leválasztva az OS-ről, csak alvóba ment, akkor ok. De PC/ noti + desktop OS párosításnál, ha már ott a lehetőség a megfelelő leválasztásra, akkor érdemes is élni vele.

Unlocker igazándiból Win7 alatt működik a legjobban, Win8.x és Win10 esetében már nem mindig és nem minden leválasztást akadályozó folyamatot listáz ki... A legjobb választás az USB Safely Remove, az mindig megjeleníti, ha vmi fogja [link]. Azonkívül tud parancssorból és gyorsbillentyűvel is leválasztani, utóbbi baromi kényelmes, én is azt használom. :K

A program maga sajnos fizetős és nem is olcsó, én program promó topikban csaptam le rá, illetve kértem kulcsot az újabb verzióhoz [link]. Sokan több kulcsot is betáraztak, ha szépen kéred, talán vkinek van egy fölös. Van 30 napos trial verziója is, érdemes kipróbálni, megnézegetni, mert nagyon cool szoftver. A Windows beépített megoldása sehol nincs ehhez képest és sajnos x év után e téren a Windows 10-ben sem történt előrelépés... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.