Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21351) intel96 válasza liksoft (#21350) üzenetére


intel96
csendes tag

nekem sincs.
elösször arra gyanakodtam hogy kilazult a sata kábel , megnéztem. de még akkor is ezt irja.

(#21352) gbal65


gbal65
aktív tag

Hali!
Ez a fajta rögzítés okozhat gondot a winyónak? 2 hónapos még, viszonylag új F3-as Samu. Amúgy menet közbe a winyó nem ingázik és mozog ide-oda, szóval elég stabilan tartja.

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#21353) liksoft válasza intel96 (#21351) üzenetére


liksoft
nagyúr

Magyar a BIOS? :D Egy képet nem tudnál adni róla?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21354) Robscot


Robscot
csendes tag

Hello mindenki!

Segítséget szeretnék kérni.

Samsung G3 Station 1,5 terrás külső vinyót nem ismeri fel a pc-m, pedig korrábban már működött. A következő gép indításkor pedig már a belső vinyót sem látja, a Bios-ban valami mindig összekuszálódik.
Csak Biosfrissités után indul a gép, de a külső vinyót még mindig nem találja.
Win7 op rendszerem, a külső vinyó NTFS.

Köszi

(#21355) laca500


laca500
aktív tag

Hali.
Vettem egy HD103SJ samu vinyót. Egy Asrock 970 extreme4-es laphoz csatlakozik. Két részre particionáltam. 100 GB-ot kapott a rendszer, a többire majd filmek kerülnének. A bajom az vele, hogy a fej irtó hangos. Egy régi 7 éves vinyóm nem kerepelt ennyire. Nálatok is ilyen kereplős ez a típus? Érdekes, hogy egy másik Pc-ben van egy ugyan ilyen, csak az kb. 1 éves, de teljesen csendben dolgozik. Csak ha oda dugom a fejem, akkor lehet valamelyest hallani a hangját. Szerintetek ki lehet cseréltetni gariban? Érdemes megpróbálni, vagy elhajtanak a fenébe ezzel a panasszal? Esetleg a csere darab is ilyen hangos lesz? Mi a tapasztalatotok, a mostanában gyártottak mind ilyen hanosak?

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#21356) mr_ricsi válasza liksoft (#21353) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Magyar a BIOS?"
Ezt az üzenetet a windowsa adja.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#21357) intel96 válasza mr_ricsi (#21356) üzenetére


intel96
csendes tag

ha hozzám szól a kérdés akkor nem ,nem magyar a bios.

(#21358) krystman


krystman
őstag

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy van valamilyen progi amivel a hibás szektorokat kihagyná, és csak a használható részt formázná le? Van egy 2.5-es winyóm ami 9% kondíciója van már, és max így filmet nézni van, hogy lehete valamit kezdeni vele, hogy csak a jó részt használnám belőle. Egy olyan fura jelenség van vele, ha FAT32-re van formázva, akkor 5MB-al másol rá, még ha NTFS-re, akkor megy 20MB-al is. Másolni tudok rá, viszont leszedni már nem. Hogy lehet ez?

(#21359) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv!

Mit gondoltok megmenthető még ez a vinyó? Kaptam már egy ötletet, hogy válasszam le azt a részt amelyiken a bad sectorok vannak. Csak nem tudom hogyan :B
Vélemény?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#21360) liksoft válasza mr_ricsi (#21356) üzenetére


liksoft
nagyúr

És ötleted?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21361) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap történt egy kis baleset, a cirkót szerelte a szerelő, 2 vezetéket összeérintett és elment az áram. Eközben én filmeztem a külső vinyómról (WD15EARS). Bekapcsolás után az fogadott, hogy 89 gyenge szektor van rajta. Lefuttattam teszteket, pl HDAT-ot a Hiren's boot cd-ről, amit nem vártam meg, hogy végig menjen, mert 12 óra után 78%-on állt és másodpercenként lépett egy szektort. Közben sorra írta a hibákat. Visszakapcsolás után 590 gyenge szektor várt, ami azóta 962 lett. Ötlet, hogy mit tudnék csinálni vele? Tele van a vinyó, úgyhogy a formázás nem jó, menteni nem tudok, mert se másik vinyó erre a célra, se pénz. (Fogalmazzunk úgy, hogy biztonsági mentések vannak rajta, aminek már nincs meg az eredeti változata. :) )

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#21362) mlkcy válasza Robscot (#21354) üzenetére


mlkcy
csendes tag

Szia!

Nekem egyáltalán nem olvasta be..megoldás a következő lett! hátha nálad is sikerül!

"A Számítógép-kezelés megnyitásához kattintson a Start gombra , kattintson a Vezérlőpult parancsra, kattintson a Rendszer és karbantartás segédeszközre, kattintson a Felügyeleti eszközök fülre, majd ezután kattintson duplán a Számítógép-kezelés elemre. Amennyiben a rendszer rendszergazda jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót vagy hagyja jóvá a műveletet."

Nálam angol a win7 így nem tudok pontos nevet mondani mire kattints...de leírom.

Indítsd el a "computer managementet", majd "disk management" fül! ezután dugd be a vinyót! meg fog jelenni egy új partíció! na már most! ennek a partíciónak kellene egy meghajtót adni..mert nem tudja beolvasni, ha nincs neki meghajtó beállítva!
Jobb klikk a nagy hosszú partícióra és "change driver letter...." vagyis "meghajtóval kapcsolatos változtatások és.." valami erre utalóra kell klikkelni. aztán "add". hozzáadás címszóval ok. ok. és már működnie is kell...

remélem sikerült segíteni!

üdv

(#21363) Atla válasza gbal65 (#21352) üzenetére


Atla
senior tag

Elég érdekes megoldás. :DDD
Nállam ugy van megcsinálva Samsung f1,hogy az 5 colos meghajóhelyekre /ahol a DVD író is van/ az író feletti helyre van kikötve.Amit itthon találtam,az asszonynak a melltartó pántja,
ugynevezett szilikonpánt.Ezeket megvagdosva szépen átfüztem a csavarok heleyein,oldalról be aztán alulról ki,majd kikötöttem négy helyen.
Olyan stabilan áll mint Katiban a gyerek,és nagyon bevállt a szilikonpánt mert kellően rugalmas,és erős.Persze nem mindegy melyiket veszed,mert van olyan ami nagyon átlátszik,az nem annyira rugalmas,meg van ami picit fehér színű,na az a jó választás.Leginkább a tejgumihoz tudnám hasonlitani,de annál azért erősebb.

A Samsung merevlemezek köztudottan elkezdenek berezonálni,és ilyen lüktető rezonáló hangot kiadni.Ezt elkerülendő megoldások egyike a te és az általam használt kikötözés.
Persze van erre rengeteg megoldás,a miénk a költséghatékony ötletek egyike. :C
Ja és hogy válasszoljak is,nekem igy van használatban 1.5 éve és semmi baja.
De neked azt javaslom,hogy a gépben jobb helye lenne,és valami gumis dolgot használj ha tudsz mert a cérna nem túl meggyőző.

[ Szerkesztve ]

(#21364) Imco válasza Petyyyyy (#21359) üzenetére


Imco
őstag

Az még garis HDD.
Nem sokat érsz vele választgatással sem.
Egyébként valami felület ellenőrző progival kéne meghatároznod, hogy hol helyezkednek el a hibás sectorok.

Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#21365) Imco válasza KurtCobain (#21361) üzenetére


Imco
őstag

Már ne haragudj, de ez vicc!
A vinyóhoz nem tudsz hozzányúlni, menteni nem tudsz.
Pénzed nincs a megoldásra.
Mégis milyen megoldásra számítasz?
Az ima az egyetlen kézenfekvő megoldás, ami a paramétereknek megfelel.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#21366) Petyyyyy válasza Imco (#21364) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Úgy kaptam a vinyót, de nem az első tulajtól, szóval a gariztatás nem túl esélyes. Viszont a hibás szektorok helye megvan.
#1
#2

Ezek után mi a javaslat?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#21367) mr_ricsi válasza liksoft (#21360) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"És ötleted?"
A Neten utána kell nézni, hogy a Wint mi tudja ilyen hibaüzire ragadtatni, és hogyan lehet elhárítani.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#21368) mr_ricsi válasza KurtCobain (#21361) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Ötlet, hogy mit tudnék csinálni vele?"
Áramtalanítsd, majd helyezd el a polcra, aztán térj vissza rá, amikor lesz pénzed, helyed és hozzáértésed. Így tárolva legalább az adataid nem sérülnek tovább.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#21369) Atti0925


Atti0925
tag

Nem láttam ezt a topikot,így máshol tettem fel a kérdésem,de akkor itt is:
-Normális,hogy az új Hitachi Deskstar 7K1000.C vinyóm(rendszernek is használva) szinte folyamatosan morog,kerreg?

Realme Narzo 30 5G

(#21370) Imco válasza Petyyyyy (#21366) üzenetére


Imco
őstag

Továbbra is azt javaslom, hogy ne használd.
Ha nem vagy hajlandó megszívelni, akkor hozz létre a sérüléseknél egy particiót. Pl. 90-165Gb tartományba. Hagyd formázatlanul és állítsd rejtettre. Ha szerencséd van akkor ennyi.
Figyeld, hogy gyarapodnak-e a szektorok. Ha rossz a vinyó akkor halottnak a csók az egész móka. Mivel a partició csak logikai és a hiba simán "átkúszik" a másikra.
Egyébként sem ér sokat ez HDD már. Ezt NE felejtsd el!

Szerintem...

Üdv! Imco

(#21371) Petyyyyy válasza Imco (#21370) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen pontosan tudom, hogy az a helyzet amit leírtál...de mindíg reménykedik az ember. Talán következő hétvégén rápróbálok az ötletedre. Köszönöm a segítséget. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#21372) KurtCobain válasza Imco (#21365) üzenetére


KurtCobain
őstag

+(#21368) mr_ricsi
A helyzetemmel pontosan tisztában vagyok, nem kiokítást, nem lebaszást kértem, hanem esetleges segítséget, ötletet. Úgy gondolom, hogy egy szakmai fórumra nem azért ír egy ember, hogy lebasszák, hanem hogy segítsenek neki, vagy azt mondják, hogy bocs, de nem tudok segíteni.
Nem hiszem, hogy itt mindenki a farzsebből elő tudna rántani egy 1,5T-s vagy 2T-s vinyót. Ha tudnék, akkor nem írtam volna ide.
A szakmai háttérrel, hozzáértéssel köszönöm szépen, nincs gond. Csak úgy hiszi az ember, hogy mindig van nála okosabb, tapasztaltabb.

Mmm'kay?

(#21373) Imco válasza KurtCobain (#21372) üzenetére


Imco
őstag

Ha a kérdés felvetést is ilyen szépen átgondolod, akkor feltűnt volna.
Pénz, eszköz, hozzáértés híján egy biztonsági mentésekkel teli HDD javítására egy alul képzett szakbarbár is azt mondja: STOP
Egy ilyen paraméterekkel bíró lemezhez hozzányúlni tragédia, felelős szakemberként, öngyilkosság.
Csodák nincsenek. Itt nem varázslók laknak. Egyszerű emberek próbálnak útmutatást nyújtani a lehetséges alternatívák felé.
Te egy mondaton belül kizártad magad, kb. mindből.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#21374) liksoft válasza KurtCobain (#21372) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Ha két szakmabeli nem kezdő is "neked ugrik", akkor ott valami nem stimmel. Vagy a kérdéssel, vagy a válaszok értékelésével. Mindketten azt mondták, a leírtak alapján nincs megoldás. Csatlakozom hozzájuk.

Megoldás: Leírták, tedd a polcra. Ha a rajta lévő anyag kell, akkor ne tedd. Kérj kölcsön egy drive-ot, és ments. Ha készen vagy vele, akkor kérj kölcsön még egyet, hogy legyen biztonsági mentésed is! Nem tudom mi az ami ekkora és nélkülözhetetlen, de biztos van.

Ami letölthető, felvehető, újra elkészíthető, az NEM veszteség, hanem BOSSZÚSÁG! A veszteség ami megismételhetetlen, vagyis a gyerek születési képei, családi videók, stb....

Nincs csoda. Illetve van, mégpedig az, hogy ezek működnek.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21375) mr_ricsi válasza KurtCobain (#21372) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"A helyzetemmel pontosan tisztában vagyok, nem kiokítást, nem lebaszást kértem, hanem esetleges segítséget, ötletet. "

Milyen segítségre számítasz? Arra gondolsz, hogy valaki ajándékba felajánl a számodra egy 2 TB-os hibátlan vinyót, és egy adatmentő cég szociális alapon -azaz ingyen- elvégzi az adatmentést?
Mert más megoldás egyszerűen nem létezik a problémádra.

A vinyód állapota pedig láthatóan tovább romlik, ahogy kísérletezel vele. Vagyis te magad pusztítod az adataidat. Ezért írtuk, hogy félre kell tenni, mert addig legalább változatlan marad az állapota.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#21376) Fauno


Fauno
tag

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy külső USB HDD-m. ezt sehogyan sem tudom WINDOWS 7 Home Premium alatt leválasztani, Azt írja ki, hogy egy program méh használja, előtte zárjam be. Próbálkoztam az "unlockerrel" progival, ez sem vállt be. A Hardver/tulajdonságok/házirendeknél átállítottam a jobb teljesítményre, de ez sem vállt be. Valakinek van valami 5lete?

köszönöm :)

(#21377) Imco válasza Fauno (#21376) üzenetére


Imco
őstag

Talán a feladatkezelőben kezd el bezárogatni a futó alkalmazásokat.
Közben próbálkozz!
Sziszifuszi munka, de így valószínű a siker.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#21378) Fauno válasza Imco (#21377) üzenetére


Fauno
tag

szia,

köszi, system svc, win-es alkalmazások kivételével kiszedtem mindet, az utobbiakat is elkezdtem de ekkora a win leállt és újra indult.

(#21379) mr_ricsi válasza Fauno (#21376) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Hagyd rádugva. Az indexelő szolgáltatás, a víruskereső, meg valami hasonló alkalmazások egyszer végigmennek a HDD-n, és legközelebb már nem lesz gond a leválasztással.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#21380) Fauno válasza mr_ricsi (#21379) üzenetére


Fauno
tag

szia,

ezt nem nagyon értem. :(
Kicsit tud pontosítani? köszönöm

(#21381) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Van egy Transcend StoreJet külső vinyó ( 640GB ). Windows 7 alatt lett formázva és ott is lettek az adatok rámásolva. A probléma az lenne hogy XP SP3 alatt a rendszer azt írja ki hogy a rendszer nincs formázva. Próbáltunk már egy csomó drivert, de nem tudtuk működésre bírni. A honlapjukon sem találtunk még ilyen univerzális drivert sem. Mit lehet tenni? Segítségeteket előre is köszönöm! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#21382) Imco válasza Butcher-HUN (#21381) üzenetére


Imco
őstag

Pontos típus nem ártott volna.
Másik XP-vel próbáld ki!
Ha egyébként látja a gép, csak a file rendszert nem, akkor az nem valószínű, hogy driver probléma.
Nem lehet hogy titkosítva van?
Feltéve, hogy USB!

Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#21383) liksoft válasza Imco (#21382) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem exFAT lett véletlenül?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21384) Butcher-HUN válasza Fauno (#21380) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Udv! A lenyeg az hogy masik gepen Win 7 latja pedig egy 3. Geprol lett masolva amint szinten Win7 van. Tipus szamot hol lehet megnezni? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#21385) liksoft válasza Butcher-HUN (#21384) üzenetére


liksoft
nagyúr

?????????? [link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21386) Butcher-HUN válasza liksoft (#21385) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Nem is hallottam ilyet hogy exFAT file rendszerről :N Valahol ezt meglehet nézni? Az érdekes az ahogy rá van dugva a Win 7 gépre egyből fel ismeri és lehet rá másolni. XP meg nem látja illetve azt ajánlja fel hogy formázzam mikor tele van adattal :C

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#21387) liksoft válasza Butcher-HUN (#21386) üzenetére


liksoft
nagyúr

A lemezkezelőben.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21388) knbs


knbs
senior tag

Hasznaltam a keresot, de nem talaltam valaszt.

Volna egy anno rendszervinyonak hasznalt 1TB-s Samu merevlemezem, most szeretnem leformazni (masodik vinyonak szoval semmi rendszer particio) , ugy hogy eltunjon rola az a kulon 100MB-os rendszer particio is. Beepitett window particio progi nem engedi torolni, van valami masik progi vagy parancssor amivel ki tudom torolni ezt a system particiot(MBR).
Particio deaktivalasa sem segit azutan sem engedi torolni.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#21389) Williams


Williams
aktív tag

Sziasztok!

Ötleteket várok Microware OS9-es (nagyon öreg, nem keverendő a MAC OS-el) oprendszert tartalmazó vinyó teljes mentésére, vagy a vinyó átmásolására. Az elterjedt vinyó backup csoda programok nem látják a rajta lévő fájlrendszert. Unix-hoz hasonló fájlrendszert használ, de nem találtam olyan programot, amely megbírkózott volna a feladattal.
Oprendszer [link]
Ez a program megoldaná a problémát, de drágán adják [link] , tehát valami hasonló kellene.

(#21390) Imco válasza knbs (#21388) üzenetére


Imco
őstag

Pl. paragon, easeus, acronis.
Partició magic NEM!

Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#21391) Williams válasza Imco (#21390) üzenetére


Williams
aktív tag

Ezek mind elvéreztek...

(#21392) mr_ricsi válasza Fauno (#21380) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"ezt nem nagyon értem. "
Ha rádugsz egy olyan meghajtót, ami még nem járt a gépedben, akkor bizonyos víruskeresők elkezdik a háttérben szkennelni a fájlokat. Ha megszakítod a folyamatot, legközelebb kezdődik elölről.
Ugyanez van az indexelő szolgáltatás esetén is: az pedig katalógust akar készíteni a fájlokról.
Ha egyszer hagysz nekik időt, hogy teljesen végigcsinálhassák a dolgukat, akkor legközelebb már csak a közben megváltozott fájlokkal foglalkoznak.

De az is lehet -ez közben jutott eszembe- hogy kukába töröltél valamit a cserélhető HDD-n, és a Lomtár tartja fogva, mert benne ott van becsatolva a recycle.bin mappája.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#21393) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Szerintetek egy WD3200AAJB jó választás lehet rendszerwinyónak? Vagy jobban járnék egy SATA-s 8 vagy 16MB caches darabbal? A WD adott, itt van nálam, azért kérdezem, ráadásul az árán is meg vagyok lepődve, olcsóbbnak gondoltam.

Szóval mennyivel jelentene többet egy SATA-s 16MB-os változat? (win7)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#21394) mr_ricsi válasza Williams (#21389) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A Clonezillát nem próbáltad? A szektor szintű copyzásra képes nem támogatott fájlrendszerek esetén is.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#21395) Williams válasza mr_ricsi (#21394) üzenetére


Williams
aktív tag

Nem ismertem eddig, egy próbát megér...

(#21396) liksoft válasza A_ScHuLcZ (#21393) üzenetére


liksoft
nagyúr

Az ár lesz még húzósabb is! [link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21397) Imco válasza Williams (#21391) üzenetére


Imco
őstag

Nem meglepő! :))
Ezek nem is arra valók amire gondolsz!
Sőt! A válasz sem neked szólt! :N

Szerintem...

Üdv! Imco

(#21398) charpy1


charpy1
csendes tag

Segítséget kérnék! Olyan gondom van, hogy az otthoni gépemhez nem tudom használni 2,5-os mobil winchestert. Hiába dugom be az Y-t mindkettőbe, a vinyó elindul, felpöröl, időnként halkan kattan egyet, de nem történik semmi, nem látja az XP (SP3-al)....
Amit jelenleg tudok:
1. A mobil vinyó jó, mert más gépekhez tudom használni.
2. 3,5-ös vinyóval megy az USB-n keresztül a kommunikáció (ez természetesen külső tápos)
3. Más 2,5-ös vinyónál ugyanezen jelenség van,
4. USB-s elosztón keresztül sem ment -táppal sem (ez olyan, amelyikre tápot lehet dugni)

A gép K7S41GX alaplappal dolgozik, de ez szerintem nem számít.

Lehetséges, hogy két USB-n keresztül sem kap elégséges tápot a kis winchester?

A gépben 350 W-os táp van.

A mobil vinyón van hengeres táp-bemenet de dugóm nincs hozzá. Már két helyen kerestem tápot, de ilyenről nem tudnak.
Köszi előre is.

(#21399) knbs válasza Imco (#21390) üzenetére


knbs
senior tag

Koszonom, az eauseus segitett. Siman formatalta az MBR-es particiomat.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#21400) Imco válasza charpy1 (#21398) üzenetére


Imco
őstag

Igen. Lehet, hogy kevés a táp neki.
Esetleg másik y kábellel még megpróbálhatod.

Szerintem...

Üdv! Imco

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.