Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44051) gordonfreemN válasza Woodslave (#44049) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Hál istennek, rajtam egy deka zsír nincs. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44052) Woodslave válasza God Vazzeg (#44043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem írsz átlátszóval, de alap hogy igazad van, a többiek meg nem mernek megszólalni :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44053) Woodslave válasza gordonfreemN (#44051) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:F :D hogyjönezide?

amúgy grat :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44054) gordonfreemN válasza spammer (#44050) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Erre nem tudok mit mondani (mert nem értek hozzá), jöhetne G.Ogre, ő el tudja magyarázni mi a szitu :K

Wood: sehogy, csak neked is kellett már toljak egy választ ;]
Amúgy minden ember izmos, sőt még egy krokodil is :DDD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44055) Woodslave válasza gordonfreemN (#44054) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N nem én nem igénylem

;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44056) gordonfreemN válasza Woodslave (#44055) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Akkor gyenge ügyvéd vagy, könnyen interakcióba keveredtem veled akaratod ellenére ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44057) Woodslave válasza gordonfreemN (#44056) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ha neked így jó

tedd hozzá, hogy izmos se vagyok. Meg buzi. Ne állj le a szakmaiságom fikázásánál :R

;] szórakozom :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44058) gordonfreemN válasza Woodslave (#44057) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:F
most besértődtél?
:D akkor ok ;]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44059) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

na nekem egy ilyen "ugribugri" forma jó lenne...(meg a haja is, de ne kergessünk hiú ábrándokat ;] ) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44060) spammer válasza Woodslave (#44059) üzenetére


spammer
veterán

DAT Melly :Y Ez se ilyen "urbánus" módszerekkel lett ilyen izmos :D De valóban fasza forma, egy ilyen már nekem is elég lenne. 20 év múlva talán meg is lehet... :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44061) Zomb€€ válasza God Vazzeg (#44043) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem aztán semmi bajom vele, ha valaki gogszol. Soha nem ítéltem meg/el embereket ez alapján.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#44062) Dani82 válasza Woodslave (#44059) üzenetére


Dani82
senior tag

na igen, ezzel a formával én is megelégednék. De sztem ezt naturálban nem lehet elérni.
Én biztos ki fogom próbálni, ha van olyan kémia, ami a szálkásításban segít. Most elvagyok a tömegeléssel egyenlőre, bár kb. csak a fele ch-t tudom bevinni a szükségesnek, de majd meglátjuk, úgyis kb annyira félek a zsírosodástól, mint egy medvétől :D
Mindennap nézem mikor tűnik el a hasam kontúrja végleg :(

Viszont 8 hónap diéta ellenére nem értem el, amit szerettem volna, pedig extrém odafigyelés volt. Szerintem elértem a határát a dolgoknak annélkül, hogy teljesen kockás lett volna a hasam ezért kellene február környékén a diétát egy kis vegyülettel megküldeni :)

(#44063) BÁ Nutrition válasza spammer (#44050) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Sportorvosi felügyelet és alapos vizsgálatok mellett, ahogyan azt a profi sportolók is csinálják."

neked ki a fax mondta hogy a profik így csinálják? :F
szerinted a Tóth Dani meg a Németh Pisti bement a sportkórházba hogy írjanak neki receptre kokszot, és rendszeresen ellenőrzik nekik hogy milyen vérképük??
vagy Ronnie, Jay szerinted így tolja? el vagy te tévedve

és az is csak egy szánalom buni duma hogy a versenyzők oké ők toljanak 10x annyi cuccot mint egy sima hobbi gyúrós az rendben van, de a hobbigyúrós csak a szkitek proteint vegye mert más nem érdemes neki, természetesen csakis szkitek sékerrel.. :W
a fent említett emberkék közül volt amelyik 1000mg szusztát nyomatott naponta!! egy hobbi gyúrós átlag adagja heti 500.. az első rendben van mert versenyző a másik meg hülye mert csak magának csinálja hogy jobban nézzen ki.. szánalom egy vélemény..
a versenyzőnek azon kívül hogy elmegy évente 3 versenyre mi más "jogos" érve lenne szarrátolni magát 10x annyira mint egy hobbi szintű kiscsákó? ill a versenyzők is indulnak valahonnan. és az év 365 napjából 362-őn ők is csak a tükörben nézegetik magukat..

az is szar érv hogy nem lehet leállni.. belőlem is elhivatott naturál lett már jópár éve..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#44064) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#44063) üzenetére


Woodslave
nagyúr

más "jogos" érve lenne szarrátolni magát 10x annyira mint egy hobbi szintű kiscsákó - a versenyeket nyerhető 100k értékű táplálékkiegészítő csomag már elég ok nem? :U ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44065) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#44064) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y erre nem gondoltam ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#44066) paye válasza Woodslave (#44059) üzenetére


paye
tag

Jól néz ki a fazon de egy furcsa dolgon fennakadtam: szálkás a teste de hol vannak az erek? Más hasonló fazonoknál csak úgy dagadoznak az erek itt meg semmi...
Vagy kéne szednem vmit látásjavításra: :F

(#44067) Woodslave válasza Dani82 (#44062) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a csákó naturál (nak mondja magát), mondjuk erre is születni kell meg jókor kezdeni, meg gondolom éppen csúcsformábban készülnek a videók... Csak az extremitásokra reagáltam, monjduk ha egy jótündér jönne és mondaná hogy válasszak, akkor Kevin Levrone vagy Flex Wheelre csúcsformája kéne :D

Paye: nemtom lehet nem az a típus :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44068) gordonfreemN válasza Woodslave (#44067) üzenetére


gordonfreemN
addikt


nem gyenge a faszi...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44069) drogery válasza gordonfreemN (#44068) üzenetére


drogery
tag

így néz ki, aki okosan használja a syntholt.

(#44070) Woodslave válasza drogery (#44069) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ünneprontó :(( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44071) gordonfreemN válasza drogery (#44069) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen, közben olvasgattam róla és furcsa lett, hogy ő helyi injekciózást használt, protézist nem...
És az ellenfele? :[link]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44072) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Olyan van, hogy valaki csak powerezik, nem épít és mégis jól néz ki? általában én csak a csúcsot látom, ott ugye minden deka számít és az alak, súly másodlagos.. de hobbi szinten amikor mondjuk "csak" 100-al guggol valaki és mondjuk 70-et nyom fekve mérettől függően, akkor nem lesz ettől szép az alakja?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44073) drogery válasza philoxenia (#44072) üzenetére


drogery
tag

Olyan van, hogy valaki csak powerezik, nem épít

ilyen már nincs. vagy powerben sem eredményes. :U

(#44074) philoxenia válasza drogery (#44073) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudod, hogy értem, nem megy rá a pontos arányokra, külön az egyes izmokra, csak a három fő versenyszámot csinálja, nem edz külön karra, lábra stb....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44075) Woodslave válasza philoxenia (#44072) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a formádat nagyrészt a genetika határozza meg, az meg hogy "jól" nézel-e ki az izommennyiség meg a zsírmennyiség...

Mit értessz azon hogy épít? Magasabb ism. szám vagy mi?

Ja szerintem bizonyos szintig qrvára mindegy, hogy mit edzel külön... Sok edző szerint is...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44076) drogery válasza philoxenia (#44074) üzenetére


drogery
tag

pontosan értem. ilyen nincs.

(#44077) macikos válasza gordonfreemN (#44071) üzenetére


macikos
addikt

Kevin Levrone, Flex Wheeler, Shawn Ray. A 90-es évek 3 koronázatlan szuper testépítője.

Azért nem lettek Mr. Olympiák, mert Dorian Yates és Ronnie Coleman mindketten nagyobbak voltak náluk. Nagyobbak, de mindketten esztétikátlan, nagy belű, ormótlan testépítők. Persze az emberek mindig a nagy, nagyobb, legnagyobb rajongói, ezért nyertek...

Kevin Levrone a valaha volt talán legnagyobb kaliberű testépítő. Egy rendkívül vékony csontozatú srác, színpadon mégis akkora volt, mint a nagy lovak. 26 évesen Mr. Olympia 2. helyezett volt! 26 évesen! Neki volt a legjobb tricepsze a világon + a nagyon jellegzetes Most Muscular pózában verhetetlen volt.
Flex Wheeler a valaha volt talán legesztétikusabb versenyző. Sokan b*sztatták azért, mert synthol-t nyomott a vállába, karjába, vádlijába. Ennek ellenére nagyon jól nézett ki és ez annak köszönhető, mert kivételes genetikával rendelkezik. Ilyennek születni kell. Amiért sokan nem szerették, az az, hogy eléggé beképzelt, akárcsak Shawn Ray. Kérdem én: Milyen legyen az ember, ha neki van a legjobb fizikuma a világon... Volt része balhékban is. Dealer-e eltörte a karját, így nem tudott elindulni a Mr. Olympián. Persze ő azt hazudta, hogy nindzsák támadták meg :D
Shawn Ray meg az örök második. Nagyon jó fizikuma volt. Nála ami gyengeség volt, az a magassága. 167cm vagy mennyi, nagy volt, de így is 20-30 kilóval könnyebb volt a nagyoknál, ami nagyon sok. Ő 13-szor indult a Mr. Olympián, elsőnek 23 évesen!!!

(#44078) philoxenia válasza Woodslave (#44075) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Külön tricepszre mondjuk, külön a váll izomcsoportjaira, a gyengébb izmokra többet...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44079) spammer válasza BÁ Nutrition (#44063) üzenetére


spammer
veterán

Sportolókat írtam, nem csak bodysokból áll a világ ;) De biztos, hogy a profi bodysok mögött is vannak profi "kokszosok", mert nyilván nem a havertól veszik a kétes eredetű szart :)

Ha szerinted a profi sportolókat (nem csak bodysokat) nem ellenőrzik rendszeresen saját orvosok, akkor sajnos te vagy eltévedve :) Nyilván nem a honvéd kórházba járnak be receptért, nem ezt írtam :D

Nem tudom, hogyan jön ide megint a buni, meg scitec, ne legyél már Kassadin ;] Szerintem sem kellene senkinek kokszolni, de amíg a versenyző rá van kényszerítve, mert 100 másik is csinálja, így ha nem ugrik bele, akkor lemarad, kész. Viszont a hobbi gyúrós nincs rákényszerítve, hogy jobb legyen XY embernél, nem kell összemérnie magát senkivel.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44080) drogery válasza philoxenia (#44078) üzenetére


drogery
tag

[link]

tessék. kici kínai.
csak 2 mozdulatban versenyez. ez nem jelenti azt, h mást nem csinál.
szerintem nem szar, ahogy kinéz.

(#44081) Woodslave válasza philoxenia (#44078) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az erőemelő gyakik olyan alapgyakorlatok, amik minden izomcsoportot megdolgoztatnak. Az hogy mi ez a szint az jó kérdés....

Szerintem jó pár évig elég lenne.... :U De az ilyen edzés pinalegyezés, átmozgatás a többség szerint ezért 1 hónap után Arnold osztott edzése az alap :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44082) mondomén válasza adam_ (#43940) üzenetére


mondomén
őstag

Itt voltam egyszer mikor a közelben kerestem termet. Náluk nem lehetett bent inni... Amúgy tényleg nem valami jó a hangulat. A pultos emberke sem volt valami kedves, első kérdésemre sem válaszolt rendesen csak a táblára mutatott azt csinálta tovább a dolgát. Ne vegyél egyből bérletet, lehet nem fog tetszeni.

(#44083) Woodslave válasza mondomén (#44082) üzenetére


Woodslave
nagyúr

erről ez jutott eszembe

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44084) gordonfreemN válasza macikos (#44077) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Wao, köszönöm ezt a kis szösszenetet. Azt olvasom Flexről (az autólopáson kívül), hogy szexuálisan molesztálták holmi milf-ek?
Vajon nekem tetszett volna? ;] :DDD

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44085) mondomén válasza Woodslave (#44083) üzenetére


mondomén
őstag

Az első ponttal nem értek egyet. Sosem lesz membership cardom ott ahol le sem szarnak.:) Mikor először járok egy teremben és arra készülök, hogy ott hagyok x összeget, akkor legalább játssza meg, hogy érdekli őt a vendég...
Egy viszonylag kis terembe jártam, amit egy 50-60 körüli volt erőemelő emberke vezetett. Hozzá még szarás közbe is mehettél tanácsot kérni, félbehagyta és ment segíteni.:)

(#44086) Dani82 válasza mondomén (#44085) üzenetére


Dani82
senior tag

a vida egy hányás terem, ahogy le is írtam én is párral feljebb. Akkor inkább dobj rá pár ezrest és menj a Megafitnessbe Őrmezőre, az egy tök jó kis terem, vagy kicsit kintebb a Savoya Gilda, vagy drágább kategóriában 2 utcával a Vidától a Liget Wellness (bár ez elég drága, és inkább fitness...) vagy az Alle Gilda.

Én ezekbe jártam mióta XI. kerben lakom. De van még pár kisebb a közelben. A Vidánál mindenhol jobban jársz. Még otthon a fegyenccel is ;]

(#44087) mondomén válasza Dani82 (#44086) üzenetére


mondomén
őstag

Az lesz, majd végig járom őket. Most van fateromnak ilyen All You Can Move kártyája. Nem nagyon vágom hogy működik, de ha minden igaz, akkor jó pár helyre lehet vele menni.

[ Szerkesztve ]

(#44088) Inv1sus válasza mondomén (#44085) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ahova én járok, ott is magasról tesznek kb a vendégekre. Odamegyek, köszönök, nem köszön vissza. Ilyenkor néha legszívesebben ráugranék a pultra és adnék neki egy olyan tockost, hogy lefejelje a pénztárgépet.

Viszont minden mással nagyjából elégedett vagyok. Jó terem, jó gépek, jó öltöző, jó tusoló.

A súlyokat természetesen nem mindenki rakja vissza, kezdve a törpe seggluktól egészen a nagy kigyúrt edzőig.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#44089) philoxenia válasza Woodslave (#44081) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azzal a legyezéssel én teljesen ki lennék békülve... :))

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44090) mondomén válasza Inv1sus (#44088) üzenetére


mondomén
őstag

Nem értem ezeket. Szerintem jó pár vendégtől elesnek így. Abban a pár órában míg a pult mögött vakaródzik kis mosoly plusz jó modor azért nem olyan nagy dolog.

(#44091) Dani82 válasza mondomén (#44087) üzenetére


Dani82
senior tag

All you can move kártya a világ legjobb találmánya a kerék után :D

Sose unod meg a termet, mert ha nincs kedved odamenni mész a másikba. Imádom :D Mióta megvan a kártyám edzettem d3brecenben, miskolcon, nyíregyházán, békéscsabán budapesten vagy 8 különféle teremben. mikor mihez van kedvem :)
Az aycm.hu oldalon meg tudod nézni a kártyád kategóriájának megfelelő létesítmény listát.
Van S (small) M(medium) L XL kártya és minél magasabb, annál több elfogadóhelyre jó.
De pl. vannak benne uszodák is, ami tök jó. 24h belül csak 1x használhatod a kártyát. Bemész odaadod, kitöltesz egy ívet a neveddel kártyaszámoddal és ennyi.

Voltam olyan terembe, ahol cukortündér volt a pultos, halál szerelmes voltam belé, állanodan ott ittam a feherjet ahelyett hogy az otthonit toltam volna, meg egyszer vettem neki csokit :D Szoval a helynek is jo, ha kedves aranyos a pultos. Az ilyen mélabú buflákokat meg el kellene küldeni parkolóőrnek

[ Szerkesztve ]

(#44092) Möhe


Möhe
addikt

Váltottam Syngex fehérjéről és egyből leálltam a fosással, (eladó egy kb másfél kilós csokis) és vettem egy zsákos MyoFusiont -Sportikán ~21.5K volt. Egy órával turmix után már érzem hogy éhes vagyok,VPX-nél még másfél órával is passogtam. Tanulság,olcsó de szar a VPX.

Nálunk a teremtulaj egy kb 60as nyugger tesitanár + a fiai. Ahányszor a bicajon vagyok,vagy a futópadot taposom rámnyitja az ablakot ha megjön (az összes kardiógép egy hosszú széles folyosón van ami a terembe vezet a bejárattól)és totál mindegy milyen idő van. Nem érdekli hogy izzadt,fáradt vagy ,zavar vagy sem,kinyitja. A tusolóban szintén. Télen a hideg levegő had járja be a zuhanyzót mert ki kell hogy vigye a párát. Az már más tészta hogy a penész ott virít a falon,de egy rendes ablakot skót csináltatni, ahogyan az egész teremben 20+ éves nyílászárók vannak. Monopol helyzetben lévő teremnél még ezt is meg lehet csinálni.

Barátnőmet "zavarta" le finoman a futópadról a nagyobbik srác még a nyáron,mert magánórát tartott és kellett neki a gép. Az asszony meg hagyta ( itt kicsit össze is vesztem vele mert könnyen leszállt róla,pedig külön bérlet a kardiógépek használata,és nehogy már a másik pénze többet ér !! ) és besérülve nem is ment 2 hónapot,pont ezért. De visszakérdezett neki és nem tudott egyértelmű időpontot mondani neki hogy mikor jöhet 1 órát futni ,mert mindig kell neki a futópad a különórások miatt. (persze hogy nem mindig kell neki,de így könyebb volt lerázni)

A bérlet is az első megvétel időpontjától (bérlet elején ráírva) számítva él,és köv hónap ugyan azon napján már fizetni kell újra! HA kihagytál 1 hetet például szabadság vagy betegség miatt,akkor is az első alkalom napjától él,hiába van később 1 héttel,nincs helye reklamációnak. Vagy kérhetsz új bérletet de az plusz 400Ft.De meg lett magyarázva hogy ez a jó,meg korrekt eljárás. Máshol is van ilyen "fasza" vezetőség?

(#44093) mondomén válasza Dani82 (#44091) üzenetére


mondomén
őstag

Azt vágom, hogy hová lehet menni. Azt viszont nem, hogy tudok e menni faterom kártyájával. :D Van olyan része a folyamatnak ahol lebukhatok?:)

(#44094) Dani82 válasza mondomén (#44093) üzenetére


Dani82
senior tag

nincs. Csak a faterod nevét mond, ha esetleg kérdezik a neved :) illetve azt írd be a "jelenléti ívre" nem fognak személyit kérni meg ilyenek :)

[ Szerkesztve ]

(#44095) spammer válasza Möhe (#44092) üzenetére


spammer
veterán

"Váltottam Syngex fehérjéről és egyből leálltam a fosással, (eladó egy kb másfél kilós csokis) "

Jó reklámot csináltál neki! :D

(#44096) mondomén

Super Human Interval Traning - S.H.I.T. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44096) mondomén válasza Dani82 (#44094) üzenetére


mondomén
őstag

Na az patent, kösz az infót.:)

Más
Én most ezzel kibékülnék. Sőt, elég lenne csak 6 kocka.:)

(#44097) Woodslave válasza Möhe (#44092) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az lenne korrekt, ha ingyen nekem adnád, hátha izmos leszek tőle... :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44098) panizzi


panizzi
aktív tag

ilyen allyoucanmove kellene nekem is...
van már a fekete piacon? ;]

no limit

(#44099) littlelion21 válasza Möhe (#44092) üzenetére


littlelion21
addikt

utolsóra: a havi bérlet kb. mindenhol így működik, a kiváltásától számítva 30 napig él, hogy közben nem mentél el az senkit nem érdekel.
ezért vannak az x alkalmas bérletek - már ahol van.

(#44100) mondomén válasza spammer (#44095) üzenetére


mondomén
őstag

Ja, azon én is felnevettem. :DDD
Am bírom, jó arc. Ráadásul vannak jó ötletei, néha még mindig tolom itthon azt a hasazást amit felrakott yt-re és egész jó.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.