Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32901) P00By


P00By
nagyúr

Tudnátok mondani egy jó zsírégetőt amiben nincsenek stimulánsok(koffeinnel vannak gondok)?

(#32902) Ijk válasza Jojo5 (#32895) üzenetére


Ijk
nagyúr

Éppenhogycsak, 91.

God Vazzeg: Akkor egyforma izmosak vagyunk. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32903) God Vazzeg válasza Ijk (#32902) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is 91 :K :D

(#32904) Dani82 válasza Radnix (#32900) üzenetére


Dani82
senior tag

Köszi!

Holnap veszek is valahol ilyet és ezt az étrendet fogom tolni, illetve kiveszem az istenverte 60 perces aerob pöcsörészést és helyette 30 perces HIIT edzést csinálok, de azt minden nap.
Megmotivált ez a honlap :)

[ Szerkesztve ]

(#32905) G.Ogre válasza Radnix (#32890) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Ez egy csatak buzz, és távolról sem naturál :N

(#32906) Boxer001 válasza P00By (#32901) üzenetére


Boxer001
veterán

Napi 3xkifulladásig toljad az asszonyt.

(#32907) KMan


KMan
őstag

Este 7tol fel9ig kardiozom. Utana iszom kb 2 liter folyadekot. Mit kellene ennem lefekves elott 9-10 kozott ha fogyni szeretnek?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#32908) P00By válasza Boxer001 (#32906) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem nekem lesz.
Én már csak zsír vagyok, ha eltűnik megszűnök létezni! :D

(#32909) szőröscica válasza KMan (#32907) üzenetére


szőröscica
addikt

Utolsó étkezésnek mehet egy cottage cheese egy kis pufirizzsel.

Egyébként mindegy, lődd be a kajádat a számodra szükséges módon, aztán számold a tápanyagot.

(#32910) Boxer001 válasza P00By (#32908) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát akkor add át annak, akinek lesz. ;]
Legalább rajtad van valami. :D

(#32911) Eagl3 válasza KMan (#32907) üzenetére


Eagl3
veterán

sovány túró csirke\pulyka mellsonkával. Kis zőccség mehet mellé pl. paradicsom, hogy jobban csússzon.

(#32912) mocsanisi válasza Kassadin (#32856) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah irigyek mert nem eresek :((

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32913) Boxer001 válasza mocsanisi (#32912) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha elmagyarázod az mi a faxért jó, komolyan irígykedni fogok. :D

(#32914) macikos válasza KMan (#32907) üzenetére


macikos
addikt

Alacsony glikémiás indexű kaját. Hús kis rizzsel és sok zöldséggel. Zöldbab mondjuk ponjó.

(#32915) tween


tween
őstag

mik ezek a peptidek? pár oldalon beleszaladtam,agyba főbe éltetik...valami wood féle link? ;]

(#32916) Kassadin


Kassadin
addikt

Nem is mondtam a nap sztoriját (mert ugye kibaszott kíváncsiak vagytok rá). Voltam ma állásinterjún, és egy srác megkérdezte, hogy bringázok-e. Mondom, szoktam (szobabiciklin). Azt mondja, látszik. :O Hagyom a picsába ezt a sportot. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32917) deniro2 válasza Dani82 (#32904) üzenetére


deniro2
senior tag

A srác a full tradicionális diétát csinálja, nem tudom, hogy neked mi új volt benne... Viszont nem hiszem, hogy 100g ch-val te még tudnál fogyni, mert, ha jól emlékszem, már rég alá mentél ennek a mennyiségnek.

(#32918) Woodslave válasza tween (#32915) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32919) Dani82 válasza deniro2 (#32917) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen de o 8x eszik en csak 6x. Meg i 450g csirket tol en 700at (sporolas on) illetve atallok a lenmag pehelyre es a HIIT edzesre. Ja es veszek bcaa-t mostmar tenyleg ;)

(#32920) Eagl3 válasza Kassadin (#32916) üzenetére


Eagl3
veterán

Az lefelejtetted a történeted végéről, hogy ma este randid van a sráccal... ;]

(#32921) Woodslave válasza Dani82 (#32919) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aha és gondolod ezek a változtatások fognak olyan fizikumot eredményezni, mint a srácé? :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32922) deniro2 válasza Dani82 (#32919) üzenetére


deniro2
senior tag

Szóval szerinted, ha csökkented a fehérjét és emeled a ch-t, akkor jobban fogsz fogyni? Sok sikert hozzá...
Egyébként meg nem a csirke, hanem a fehérje mennyisége mérvadó, ami le van írva kerekperec: 180-200g

[ Szerkesztve ]

(#32923) drogery válasza Woodslave (#32881) üzenetére


drogery
tag

nekem tűnt fel csak, h abban a bagázsban mindenkinek milyen kvad definíciója van? :Y

wood:téged csak a számok érdekelnek. ;]

az a kaszás bálint meg nem a bestbody-nál izmosodott? :Y

[ Szerkesztve ]

(#32924) Woodslave válasza drogery (#32923) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem igen ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32925) Woodslave válasza drogery (#32923) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ha hoznám 3 hét alatt a +11 cm kart meg 15 cm mellett 0 deréknövekedés mellett akkor már elégedett lennék a formámmal :D

de :K

komolyan a következő scitec teszten kemoterápiás páciensek lesznek és 30 kg-t fejlődik meg 30 cm karra :U a 11 cm-es kar előtt mekkora lehetett a karja? Fél év edzés után aki nem teljesen reménytelen 37-38 cm elér (innen nincs tovább :D ) erre 11 cm és már majdnem 50 cm-nél vagy :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32926) Dani82 válasza deniro2 (#32922) üzenetére


Dani82
senior tag

Hat ja igy.atgondolva nem logikus :) de a zsirbevitelem napo 15g azt lenmag pehellyel novelem es kiveszek egy zab adagot.
Valamit muszaj valtoztatni mert megint stagnalas kezdodik es demotival.

Raadasul semmi extra nincs az edzeseben kajajaban ez tetszik. A legtobb helyen a kaja 80% olyan szer nevekbol all amit meg a google se talal meg es/vagy rohadt draga.

Bcaa-t edzesek elott kell tolni egyebkent? Ugy nem jo hogy edzes elott a karnitin meg koffein kombo es edzes kozbe megiszogatom a zoldteaba rakott bcaat?

(#32927) deniro2 válasza drogery (#32923) üzenetére


deniro2
senior tag

Kar +11 centiméter és még ezeken a szarrámanipulált képeken sem látszik semmi különbség... :U :N

(#32928) Woodslave válasza Dani82 (#32926) üzenetére


Woodslave
nagyúr

semmi extra nincs benne, legalábbis ami le van írva... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32929) drogery válasza deniro2 (#32927) üzenetére


drogery
tag

ezaz. :DD

lehet az instagram-ban van ilyen fícsör, h muscle filter. :U

szerk: akkor bálintka csal. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32930) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] (linkelem inkább)

Gyula barátunk vajon a 2011 decemberihez képest hova pukkant le, hogy 11 cm-t tudott karra hozni? :U

unom magam, vagy unom magam? ;]

ja és csak most látom vannak ennél frissebb képei is. :Y Na mindegy mégegy montázst nem érdemel a dolog :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32931) drogery válasza Woodslave (#32930) üzenetére


drogery
tag

az igen, megérte a fasza formát eldobni 2 hónap ingyen tápért. :C
ez is úgy működhet, mint a VV meg édenhotel. ki van adva az ukáz ők meg kussolnak. :O

(#32932) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én a téli tömegeléshez Jumbot akartam enni, de így már meggondoltam magam, nem akarok ennyire izmos lenni :(

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#32933) Woodslave válasza drogery (#32931) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, a scitec gusztustalan marketing cég, én is ezt mondom mostmár. A termékeit lexarom, nem mondom hogy xar meg ilyenek, mert pl. a BCAA tök jó árban van, azt meg nem nagyon lehet elrontani (mondjuk már elavult az arány, de mindegy ;] ) de ez a teszt mindennek az alja :N Még a Joe Odonell ömlengésénél is undorítóbb ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32934) drogery válasza Woodslave (#32933) üzenetére


drogery
tag

a marketinget lehet tőlük tanulni. azt már világszínvonalon végzik. ;]

Dani82: neked meg off napokon kéne a zsírt megdobni ch-t visszavenni edzés napokon meg fordítva. ha mindig alacsony a zsír az nem fasza. lenmag olajért pedig semmiképpen ne adj pénzt. inkább laci06-től folyékony omega3 a lenpehely mellé.

(#32935) Dani82 válasza drogery (#32934) üzenetére


Dani82
senior tag

De nincs off napom :) 3 hónapja minden nap van edzés. Egyszer sulyzo egyszer kardio.
sulyzosnal kene kicsit magasabb zsir akkor, nem? Csak mert a minap kirpobaltam, hogy az edzes elotti etzkezesbe nem ch volt, hanem lenmagolaj 1 evőkanál és 40g whey. Rá 40 percre kurva jót edzettem.

IRtam is lacinak omega3-al kapcsolatban. Minden szarra nyitott vagyok :D

Ja még1 kérdés: Bcaa-t hol vegyek? Biotech shop, Auchan és Tesco ezek jöhetnek szóba most. Scitec boltba most nem akarok elmenni, mert messze van :)

[ Szerkesztve ]

(#32936) Eagl3 válasza Dani82 (#32935) üzenetére


Eagl3
veterán

Az almás ízesítésű SCTITEC BCAA nagyon jó, edzés közben iszom. Biztos nem vennék másikat...

(#32937) Zomb€€ válasza Dani82 (#32935) üzenetére


Zomb€€
őstag

Szerintem abba kéne hagynod a diétát, és ezt komolyan mondom. Teljesen ki van zsigerelve a tested. Néha sze4mbesüloni kell azzal, hogy nem megy minden elsőre. (tapasztalatból mondom)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#32938) drogery válasza Dani82 (#32935) üzenetére


drogery
tag

nem a súlyzós napokon kell a magas zsír.
ha van súlyzós edzés akkor a ch-k nagyját (mindet úgyse fogod.. ) edzés után célszerű bevinni.
ha nincs súlyzós nap akkor közel 0 ch (csak zöldség) viszont a zsír viszonylag magas, ami nem 15 g lenmagolajt jelent, hanem inkább napi össz. zsírban egy tskg*1g-t.

ha nyitott vagy mindenre akkor meg Átmeneti Böjt. :R

ha ízesítetlen bcaa-t akarsz és kilós kiszerelés játszik, akkor laci06. :U

a 8 hete nincs pihenő az nc, ha már nem vagy kezdő (lineáris progressziót nem tudsz tartani), akkor célszerű 8 hetente 1 pihenő/deload hetet tartani. én minden 4. hetet kiveszem vagy csak gyakorlás/nyújtás van.
a tested megköszöni. :K

ájjáj

[ Szerkesztve ]

(#32939) Dani82 válasza drogery (#32938) üzenetére


Dani82
senior tag

ja csak ezzel meg az a gond, hogy a lenmagpehely ch tartalma relativ magas. Tehat marad az olaj verzió addig. Nehezen jon ossze, hogy minden klappoljon es takkra ki legyen szamolva :/

Zombee: Szeptember, de legkesobb oktobertol tomegelek februarig :) De nem hinnem, hogy kizsigerelnem a testem. Sőt! Szerintem rohadt egészségesen élek, egészségesen kajálok, vitaminokat szedek, sportolok. Régen 2 havonta megfáztam, minden lófasz influenzát elkaptam, most kb. fél éve egyszer sem voltam beteg, illetve kurva jó a közérzetem is (eltekintve amikor szarnak látom magam a tükörben), alig várom, hogy strandra menjünk, régen meg utáltam ::) Szóval jóez!:)

(#32940) drogery válasza Dani82 (#32939) üzenetére


drogery
tag

leültem. :))

(#32941) Dani82 válasza drogery (#32940) üzenetére


Dani82
senior tag

Ok, sorry. Néha kicsit túlspilázom ezt az egészet :D Köszi a tanácsokat ;)

(#32942) Woodslave válasza drogery (#32938) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát akkor miért érzed hogy bedurransz mint állat? :U

Ori is ekézi a NO fokozókat, de gondolom azért mert nem passzol a Warrior palettába :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32943) drogery válasza Woodslave (#32942) üzenetére


drogery
tag

mert a vér belemegy az izomba. :DD

(#32944) Woodslave


Woodslave
nagyúr

hátkép, hamár Jojo leállt [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32945) drogery válasza Woodslave (#32942) üzenetére


drogery
tag

:D

placebóként azért faszát tudnak tolni. :U
koffeint kell venni, az bizonyított (ill. az 1,3dim a jackben ;] ).
400mg koffi tuti növeli a teljesítményt, bár nőknél sírógörcsöt/hisztit válthat ki. :C

(#32946) Ijk válasza Woodslave (#32933) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az összes tápkiegészítőn kokszos profik feszítenek, stúdióban fényképezve. Közben meg aki benne van a testépítésben az tudja hogy ezek a kiegészítők 5-10%-ot számítanak jó esetben.

Dani82: Van képed a diéta előtti és utáni állapotról? Csak kíváncsi vagyok mire picsogsz ennyire.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32947) Woodslave válasza Ijk (#32946) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az más, mert az aránylag tiszta hogy a koxos profik nem ettől lettek olyanok, de itt átlagemberekről van szó akik qrva nagyot feljődnek 3 hét alatt, szó sincs róla hogy direkt lepukkannának stb. :U Persze te meg én meg aki kicsit tud gondolkozni azt tudja, de azért ha olvasol pár fb kommentet elgondolkozol (ne olvass :N )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32948) Ijk válasza Woodslave (#32947) üzenetére


Ijk
nagyúr

"de azért ha olvasol pár fb kommentet elgondolkozol"

Te ilyenekkel töltöd az idődet? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32949) Woodslave válasza Ijk (#32948) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és képzeld, még így is kapok fizut :C ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32950) Jim-Y válasza Eagl3 (#32936) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ezzel egyet kell, hogy értsek, haverommal közösen beruháztunk egy 700g-os almásra, és egyrészről mmarha finom, figyelnem kell rá, hogy ne igyam meg egyben, és úgy veszem észre hogy azóta definiáltabbak az izmaim, bár ezt lehet csak bebeszélem magamnak, de míg az L-karnitin nem jött be, addig ez úgy néz ki, hogy bejön :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.