Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32801) God Vazzeg válasza bobalazs (#32787) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Meleg van. Senki se erős ilyenkor, és természetes hogy fáradékony vagy. Iszol eleget? :U

(#32802) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sikerült elég baráti áron szereznem egy kettler kondigépet... Valaki segítene nekem összeállítani rá egy kis edzéstervet, hogy maximálisan ki tudjam, használni? Mehet privátbn is és leírom a típusát...
Teremben könnyű volt, de most nem lesznek egykezeseim egyenlőre... Ezt a tornyot kell kihasználnom... :D

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#32803) bobalazs válasza God Vazzeg (#32801) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát nem viszem túlzásba. Két liter folyadék a minimum, megvan már dél felé, délután mikor otthon punnyadok nem iszok sokat. terembe is azért lemegy 2-3 2 decis pohár víz. Nap végére azért a 3- v 4 liter talán megvan.

(#32804) harylmu


harylmu
őstag

helló
a jumbo és a jumbo prof között van lényegibb különbség? (a shopbuilder-es humbugra nem vagyok kíváncsi, azért kérdezem itt)
árban jó nagy a difi.

(#32805) God Vazzeg válasza bobalazs (#32803) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Próbálj kicsit többet inni, mert ez elég sovány, attól is lehetsz fáradékony :K

(#32806) bobalazs válasza God Vazzeg (#32805) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Megfogadom a tanácsod, aztán meglátjuk javul-e. A mai teljesítmény talán betudható a kedv hiánynak is.

(#32807) Jojo5


Jojo5
őstag

hát vót'+lightosabb kardió, atta :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32808) _ATi_1 válasza harylmu (#32804) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Hello!
Van lényeges különbség, elég szembeötlő, ha elolvasod az összetételét.
Az fő változás, hogy feleannyi ch van benne, de azt hiszem másban is vannak kisebb eltérések.

(#32809) God Vazzeg válasza bobalazs (#32806) üzenetére


God Vazzeg
veterán

5-6l az alap ilyen melegben, de én inkább 6-8 litert javasolnék. Majd látod mennyi megy :) Ne ijedj meg ha többször mész pisilni, az teljesen normális :K Bár ilyen melegben én pont hogy alig megyek, cserébe izzadok mint a ló :D De legalább nem büdöset :B :D

(#32810) Vandit. válasza harylmu (#32804) üzenetére


Vandit.
addikt

Jumbo prof 30% feletti fehérje tartalma van a Jumbonak meg 15-30 között

"6-CARB"mátrix
Zabliszt, Palatinose™ [időzített felszívódású és nagyon alacsony vércukor/inzulin indexű dizájner szénhidrát], dextróz, maltodextrin, Vitargo® [különleges, szabadalmaztatott magas molekulatömegű szénhidrát: átlagos molekula súly 500,000-700,000], fruktóz.
84 g

JUMBO-SIZE PROFESSIONAL anabolikus mátrix
CREA-BOMB dizájner multi-vektor kreatin mátrix 6 fejlett kreatin formával:
trikreatin-malát és dikreatin-malát, MicronTec mikronizált kreatin-monohidrát, kreatin-etil-észter (CEE), kreatin-orotát, kreatin-glukonát.

G-BOMB multi-vektor glutamin mátrix:
acetilált glutamin analóg (N-acetil-L-glutamin), szabad formájú aminosav változat (L-glutamin), észterifikált molekula változat (glutamin-etil-észter), sabil glutamin dipeptid (Alanil-L-glutamin).

JUMBO POWER teljesítményfokozó matrix:
L-taurin, béta-alanin, G-KICK (Glycine-L-Arginine-Alpha-Ketoisocaproic-Acid), citrullin-malát

BCAA XPRESS 100% tisztaságú esszenciális aminosav komplex:
L-leucin, L-izoleucin, L-valin.

HEMO-NO multi-vektor bedurranás és erezettség fokozó nitrogén-oxid mátrix:
arginin-alfa-ketoglutarát, arginin-ketoizokaproát, ornitin-alfa-ketoglutarát.
12000 mg

Felszívódás fokozók
Naringin, Bioperin® 50 mg

Jumbo

"6-CARB" Matrix
Palatinose™ (time-released, low glycemic index designer carbohydrate), oat flour, dextrose, maltodextrin, fructose, Vitargo® [patented high molecular weight carbohydrate from Swedish barley starch: average molecular weight 500,000-700,000]
155 g

"JUMBO-SIZE" Anabolic Matrix
Proprietary CREA-BOMB designer multi-vector creatine matrix
tri- and dicreatine malate, micronized creatine monohydrate, creatine ethyl ester, creatine orotate, creatine gluconate
G-BOMB multi-vector super glutamine matrix
acetylated glutamine analogue: N-acetyl-L-glutamine; free form amino acid version: L-glutamine; esterified molecule from glutamine ethyl ester; stable glutamine dipeptide: L-alanyl-L-glutamine
BCAA XPRESS 100% pure essential amino acid complex
L-leucine, L-isoleucine, L-valine
HEMO-NO multi-vector nitric oxide booster matrix
arginine alpha-ketoglutarate, arginine ketoisocaporate, ornithine alpha-ketoglutarate
8750 mg

ABSORBTION BOOSTERS
Naringin, Bioperine® 50 mg

Amúgy nagyon egyszerű, ha könnyen hízol, akkor a profot vedd, ha nehezen akkor a simát. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#32811) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Még ha kicsit tudatlannak, meg kicsit hülyének is tartom a srácot, nem semmi amit ezekkel az emberekkel elért: [link]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32812) Vandit. válasza mocsanisi (#32811) üzenetére


Vandit.
addikt

Jajj ne, már itt is fertőz. :Y

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#32813) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Áttérve amúgy meló miatt nem tudom tartani azt a brutál mennyiségű kaját, étvágyam sincs annyi e miatt a meleg miatt. Szóval a szervezetem csinált magának egy diétát. Mostani forma, jah és most nem bedurrantva:
[link]
[link]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32814) umek7 válasza mocsanisi (#32813) üzenetére


umek7
őstag

Tényleg, a nyári nincs étvágy ellen nincs valakinek valami jó ötlete tippje? Próbálkoztam már azzal hogy akkor is magamba nyomom a kaját amikor nem kívánom, hát majdnem visszajött, szóval valami jobb kellene.

(#32815) mocsanisi válasza umek7 (#32814) üzenetére


mocsanisi
senior tag

B-12 vitamin 1000mcg/nap. Valamennyit segít, de nem nyáron fog senki csúcsotnyomni, meg tömegelni :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32816) umek7 válasza mocsanisi (#32815) üzenetére


umek7
őstag

B komplexet szedek, C vitamin mennyiség is elegendő. Nyilván nem tömegelésről lenne szó, de ha valakinek van valami bejáratott módszere, hasznos tippje, praktikája akkor az könnyen segíthet. Máskor ha nincs ez a nagy meleg akkor ha kell eszek reggeltől estig, most meg 2-3 óránként is nehezemre esik egy tisztes adagot betolni.

(#32817) mocsanisi válasza umek7 (#32816) üzenetére


mocsanisi
senior tag

és 1000mcg b-12 van a b-komplexedben. Ok... Engem nem kell meggyőznöd :D nekem ez bevált valamilyen szinten, nem is drága :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32818) Ijk válasza umek7 (#32814) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez a sport nem arról szól, hogy akkor eszel amikor étvágyad van. Le kell kényszeríteni azt a csirkemellet. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32819) umek7 válasza mocsanisi (#32817) üzenetére


umek7
őstag

Eleve elnéztem mert én simán C vitamint olvastam, de most nem is ez a lényeg. Nem nincs benne 1000mcg B12, de csak nem ez az egyetlen módja annak hogy jobban menjen az evés nyáron. Az is biztos hogy mindenkinek saját magának kellene kitapasztalnia hogy a legjobb, de nekem egyszerűen nem akar menni, ezért bármi ötlet/praktika ha van az segíthet.

(#32818) Ijk

Jogos, na majd kiötlök valamit ;]

[ Szerkesztve ]

(#32820) Woodslave válasza mocsanisi (#32813) üzenetére


Woodslave
nagyúr

strandra pont ez a jó. :K Gondolom pár tizenévest azért már ki kellett menteni mi? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32821) mocsanisi válasza Woodslave (#32820) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kellett, de nem tizenéveseket, hanem 5-6-7 éves kisgyerekeket :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32822) Dani82


Dani82
senior tag

ma hát ezzés lesz, asszem kiprobalok egy ilyet: [link]
csak nem tudom hogy kell hasznalni

[ Szerkesztve ]

(#32823) Eagl3 válasza Woodslave (#32820) üzenetére


Eagl3
veterán

csak a 16-19 éves lányokat mentegette... :DDD

(#32824) kovsol válasza Eagl3 (#32823) üzenetére


kovsol
titán

19 az már milf hozzá képest nem ? :DDD

May the Force be with you!

(#32825) Eagl3 válasza kovsol (#32824) üzenetére


Eagl3
veterán

:K

(#32826) szőröscica


szőröscica
addikt

Reggel 87.7-tel mérlegeltem, azaz két héttel a diéta kezdete után sikerült egy icipicit több, mint 2 kilót fogynom. Korrekt. Ma bicepsz+1 óra aerob lesz, holnap csak aerob, pénteken pedig váll-tricepsz+1óra aerob.

(#32827) Woodslave válasza szőröscica (#32826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is volt egy reggeli sétám (aerobnak nem túloznám azért :D a kisebbik gyerek fél hatkor kel, szóval el kell vinnem otthonról hogy a szerencsésebbek még aludhassanak) Gondolkozom, hogy nyomok egy sprintet séta előtt, csak nem tudom mit szólna ha kiraknám a pálya szélére, de lehet kipróbálom, bár reggel kibaxott gyengének éreztem magam :U el se tudnám képzelni, hogy fussak egyet

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32828) macikos válasza Dani82 (#32822) üzenetére


macikos
addikt

A lógó része a csuklód külső oldala mellett menjen.

Feltekerni meg úgy kell, hogy ráfogsz a rúdra úgy, hogy a rúd a kezed és a gurtni közé essen. Ha a gurtni van középen, akkor az nem jó.

(#32829) Woodslave válasza Woodslave (#32827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja az én súlyom reggel 77,3 volt, szóval a hét végére be tudok csúszni 77 alá, aztán még van két hetem, megpróbálom a 75-öt. Után nyaralások, egyik all inc. (light, de a kaja qrva sok reggeli ebéd vacsora, edzőterem nincs) a másik "csak" reggeli és vacsora, de ott van edzőterem (nem tudom mennyire komoly) Szóval az augusztus 20-át megint 80 kilóról indítom, nem is tudom miafaxt kínlódok, jobban nem nézek ki :D

meg még két családi hétvége addig, szóval a 75 is elég kérdéses. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32830) Zin


Zin
senior tag

Jumbo mellé mit érdemes még tömegeléskor szedni?Vitaminok megvannak meg kaja is oké "lesz" :)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#32831) szőröscica válasza Zin (#32830) üzenetére


szőröscica
addikt

gyapotot

(#32832) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Ma edzés után hasaztam, előjöttek az erek a hasfalamon... Adka :D

Zin: naposiN-t meg hangyát :D

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#32833) Svájcinéger válasza Zin (#32830) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én szoktam belerakni még fehérjét is. Most egy ideje csak szója proteint, előtte még Whey Protein Profot is, de az eléggé megpuppultatott. Most már napi 3x bekapok egy mezymet is, biztos ami biztos.
Ha zöld, akkor reggel, délben és edzés után szoktam 2 adagot, de már sárgára váltottam, mert jött fel pocak, most reggel és edzés után 2 adag megy Crea-Bomb-ba + a szója protein.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#32834) Woodslave válasza mocsanisi (#32832) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R fasza és most olvasd el az aláírásod ;]

Jó lenne nekem is már pár ér a karomon, csuklyámon kívül (jó meg persze a lábfejem meg a faxom, de az nem számít :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32835) Ijk válasza mocsanisi (#32832) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tömegelés alatt szálkásodsz?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32836) spammer válasza Ijk (#32835) üzenetére


spammer
veterán

Írta, hogy meló (nem tud gyakran enni) meg nyár van (nincs étvágy).

Mondtam én, hogy felesleges nyáron tömegelésbe kezdeni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#32837) Boxer001


Boxer001
veterán

'opjon le ez a boozy meleg, nem alvás, étvágytalanság... :(((

(#32838) Zomb€€ válasza Woodslave (#32834) üzenetére


Zomb€€
őstag

;]

Nekem továbbra is hihetetlenüleres a lábfejem, illetve a ********! :DDD

Jah, tegnap aszonták kondiban, hogy erős vagyok

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#32839) Boxer001 válasza Zomb€€ (#32838) üzenetére


Boxer001
veterán

Már megint jöttél fényezni magad? :W ;]

(#32840) Zin válasza Svájcinéger (#32833) üzenetére


Zin
senior tag

Értem!Ki fogom probálni akkor plusz fehérjével :P

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#32841) Woodslave válasza Zomb€€ (#32838) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azelőtt vagy azután, hogy megfogták a bicepszed és megkérdezték mi szúrsz tesó ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32842) Ijk


Ijk
nagyúr

Vádlizni hogy szoktatok? Mostanában teszek rá 10 szériát, nagy súllyal, 6-8 ismétléssel, és mintha fejlődött volna. Illetve lehet hogy egy héten kétszer is kellene.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32843) Zomb€€ válasza Woodslave (#32841) üzenetére


Zomb€€
őstag

Még sose fogták meg a bicepszem, mindenkit elriaszt a specnazos zord küldő, mely érző lelket takar :(
Boxinak továbbra is: [link] ;]

Ijk: Én szamárvádlit szoktam 15ös szériákban, spiccig feltolva, majd hiperlassan visszaengedve. És komolyan mondom az elmúlt 5 hónapban többet fejlődött ezzel, mint 5 év alatt :S

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#32844) Boxer001 válasza Zomb€€ (#32843) üzenetére


Boxer001
veterán

Sejtettem, hogy ezt kapom. :D
Olyan sittes fejjel ne csodálkozz, Jojóval kezet foghattok, meg felváltva le is hajolhattok egymásnak szappanért... ;]

(#32845) Woodslave válasza Zomb€€ (#32843) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja a kopasz fej nem túl megnyerő (olvastam ;] ) pláne ha ki vagy gyúrva (ezt pláne olvastam :K ) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32846) Svájcinéger válasza Ijk (#32842) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én szoktam egy lábbal is. Egymásra rakok 3 polcot, a másik lábam beakasztom a vádlim mögé és egy lábbal emelkedek, majd vissza. 20-ról indulok és felváltva 15-ig, eggyel csökkentek. Illetve még ülő vádlit is szoktam, rápakolom a combjaimra a súlyt, szintén 3 egymásra pakolt ikeás polcra teszem a lábfejem 50-ig, ebből két sorozat. 40 után már szokott verni a víz rendesen.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#32847) Boxer001 válasza Woodslave (#32845) üzenetére


Boxer001
veterán

De legalább téged a pláne része nem érint. ;] :D

(#32848) Woodslave válasza Boxer001 (#32847) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja, de legalább oda mernek jönni megfogni a bicepszem :K

ja nem azt se :( :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32849) Woodslave válasza Svájcinéger (#32846) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] fegyencezel?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32850) Svájcinéger válasza Woodslave (#32849) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az mi az ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.