Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22301) macikos válasza Alcaponee (#22295) üzenetére


macikos
addikt

"Azt szeretném megkérdezni hogy diéta lenne a jó választás,vagy egyéb anyagok bevitele?"

A testépítők -főleg a profik- nyilván azért diétáznak, mert hülyék... Szteroidokat kell használni és akkor minden jó lesz...

Milyen szteroidra gondoltál?

(#22302) wertigo1984 válasza szőröscica (#22297) üzenetére


wertigo1984
őstag

;] koxmágyás---ez jó

Alcapone: Mennyire függ ez egyéntől?tehát előtte szükséges lenne egy nagyobb kivizsgálás?- menj be a kórházba, vagy a házi orvosodnak újságold el fülig érő szájjal, hogy szteroidokat szedsz. :N

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22303) szőröscica válasza Alcaponee (#22299) üzenetére


szőröscica
addikt

Mi a szarnak szednél be valami ellenőrizetlen bigyót, hogyha 2 hónap diétával lekaparhatod magadról a felesleget?

Úgy látszik ma front van, egyesített támadást indítottak a koxmátyások. :W

(#22304) Alcaponee válasza macikos (#22301) üzenetére


Alcaponee
csendes tag

Holnapi napon mindegyiket leírom amit a kedves barátom forgalmaz a saját üzletében!

Annyit viszont szemmel is láttam hogy hatalmas iramban fejlődik,genetikám az jó abban biztos vagyok nem nagyképűség beszél belőlem tehát ne tessék félre értelmezni!
Soha az életemben nem szedtem ilyen szereket.
Csak félek nehéz lesz ezt a diéta dolgot betartani,de ha segítettek és leírjátok nekem mit kel betartani szigorúan akkor azt megköszönőm! :R

wertigo1984
Mint írtam soha nem szedtem ilyeneket,most csak ezt a lehetőséget felvette nekem barátom.

Nem kel letámadni,csak segítséget szeretnék kérni tőletek,ha ez probléma akkor sorry! :R

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az informatikus nyomozót? - ??? - Numlock Holmes.

(#22305) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Na de most komolyan, mondja már meg valaki, hogy a rövid "o" betűt, hogy lehet hosszú "ó"-nak félrenyomni, mert nincs az az isten, hogy valaki pusztán félregépelésből csináljon ilyet. Félreütés az ha kalap helyett kakap-ot ütök, vagy hasonló. Vagy tényleg én vagyok a fogyatékos és eddig nem tudtam, hogy a kávézó-nak három jelentése van?! :U

(#22306) mocsanisi válasza Alcaponee (#22299) üzenetére


mocsanisi
senior tag

A faszt érted már bocsánat. Elmondtuk hogy ne csináld, erre ide akarod biggyeszteni a neveket. Amíg nincs átfogó ismereted az egész testépítés dologról, kajáról edzésről szteroidokról, addig felesleges ilyennel foglalkozni :W
Valszeg amúgy stanozolol (és a sok hülye kedvéért nem stanAzolol) lesz amit a haverod akar neked adni. Esetleg Clenbuteron (spiropent). Na most akkor kérdés. Honnan tudod hogy mi van a dobozkában? Ha előjönnek a mellékhatások akkor tudod-e kezelni? Tudod-e hogy mennyit kéne ezekből szedni? Tudod-e miaz az utókúra? Megéri-e ezért felborítani a hormonháztartásod ha máshogy is elérheted?
Ha annyira akarsz valamit szedni akkor termogén zsírégetők között kéne szétnézni.

Amúgy egyik személyi edző ismerősömmel gondolkodunk hogy összehozunk egy LifeTilt szerű átváltozásos dolgot. 3-4 kategóriába választunk embereket, fiúkat-lányokat, és 90-120 napos programot kapnak, konzultálási lehetőséggel, belőtt étrenddel, edzéstervvel, mindennel együtt. Még nem teljesen született meg a dolog, de igazából az lenne vele a cél, hogy megmutassuk a fiataloknak (mi korosztályunk), hogy mit lehet elérni koxok nélkül, rendes kajával illetve edzéssel. (na meg havernak ugye reklám :P) Na majd ez még a jövő zenéje :D

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#22307) littlelion21 válasza Alcaponee (#22304) üzenetére


littlelion21
addikt

Ő a haverod? /mindenesetre nagyon biztató kis webshop, biztos rendelnék innen/

De kitalálom: Spiropent lesz az a "szteroid".
...vagy Furosemid ;]

(#22308) szőröscica válasza Alcaponee (#22304) üzenetére


szőröscica
addikt

Kérdezés helyett inkább olvass alapelveket, meg sárga kapszulát.

(#22309) SzlobiG válasza szőröscica (#22303) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen front jön a nyár...:(

(#22310) wertigo1984 válasza Alcaponee (#22304) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ha gondolod, próbáld ki, lehet bogyókkal hamar érsz el eredményt, de ezt az egészséged bánja majd. :N

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22311) Alcaponee válasza mocsanisi (#22306) üzenetére


Alcaponee
csendes tag

Így értem!

Ha ennyire rossz dolgokat tud művelni az emberekkel akkor természetesen nem fogom az egészségemet tönkretenni! :R

Tehát akkor újból neki futok tudsz nekem olyan linket mutatni ami érdekes lehet számomra a diétámmal kapcsolatban?Most azért kérdezem tőled mert látóm értesz hozzá,és azért is írtam ebbe a topikba mert gondoltam sokkal jobban hozzá értő emberek vannak itt mint én ;)

Tehát maximum 6-7Kg-tól szeretnék megszabadulni,formával semmi problémám méretek megfelelőek számomra nem szeretnék élsportoló lenni!

Csak zavar hogy régebben jobb formában voltam,persze ott közre játszott az is hogy 4-évig kempoztam,3-évig pedig kick-boxoltam! :R

Erre ma már nincs időm,így marad a gyúrás :R

joamilestoné sorry átfogom olvasni megígérem :R
SzlobiG sorry

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az informatikus nyomozót? - ??? - Numlock Holmes.

(#22312) m3tr0 válasza mocsanisi (#22306) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ha indítotok LifeTilt dolgot, akkor én arra jelentkeznék... :DDD Múltkor olvastam róla, meg olvastam azt amit te írtál a blogodon. Rám férne valami normális edzésterv és diéta,hogy kinézzek valahogy. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#22313) mocsanisi válasza m3tr0 (#22312) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ha összeáll a koncepció, akkor meg lesz hirdetve itt is, de még ötlet szinten van. Sok dolog közrejátszik, mert ugye össze kell szedni a jelentkezőket, kiválasztani hogy kikkel foglalkozunk, haveromnak őszi szezonra készülés + a mostani személyi edzettei, nekem érettségire készülés + érettségi, viszont ez nem jelenti azt hogy nem csináljuk meg. Jelenleg azon megy a filozofálás, hogy hogy lehetne kiválasztani az ismerőseinken kívül olyan embereket, akik végigcsinálnák csalás nélkül az egészet, és tényleg lehetne eredményt felmutatni. Mert azzal senki se jár jól hogy mi energiát feccölünk bele (közös edzés hogy megnézzük helyesen csinálja-e a gyakorlatokat, tanácsok, kaja összeírása, figyelni hogy ki hogy változik), aztán az "átváltozó" meg szarik az egészbe :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#22314) tween


tween
őstag

Tomics gyerekkori pózolása:

(#22315) Jojo5 válasza szőröscica (#22297) üzenetére


Jojo5
őstag

én szedném\szúrnám ha tudnék megbízhatót :))

tween: :DD :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22316) littlelion21 válasza mocsanisi (#22313) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha ingyé' csináljátok (márpedig gondolom úgy fogjátok), akkor sajnos nagy a beleszarás esélye.

(#22317) mocsanisi válasza littlelion21 (#22316) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nyílván, viszont vannak olyan ismerőseink mindkettőnknek akik már nagyon rég le akarnak fogyni, de egyszerűen nem értenek hozzá, össze vissza fogyóznak, és ha valaki "megfogja a kezüket" akkor szép eredményeket lehetne elérni. Azért mi bízunk benne hogy sikerül megvalósítani, még ha rohadt sok meló is :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#22318) m3tr0 válasza mocsanisi (#22313) üzenetére


m3tr0
senior tag

Persze, nyilván nem egyszerű egy ilyet összehozni. A megfelelő embereket kiválasztani meg aztán főleg nem. Mindenesetre, rám férne egy személyi edző, aki néha baszogat,hogy ne legyek lusta..bár mostanában elég jól tartom a "kezdő átmozgató edzéstervemet" kicsit kiegészítve. Aztán majd ősszel talán elmerészkedek egy terembe is. :B

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#22319) mocsanisi válasza m3tr0 (#22318) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Figyelj nyílván ez úgy fog működni, hogy akiket érdekesnek tartunk, vagy látunk benne lehetőséget, azzal személyes találkozás, elbeszélgetés, abból sok mindent le lehet szűrni. A meg egy másik dolog hogy anyagi vonzata is lesz a dolognak, és ezt vállalnia kell a jelölteknek. (terembérlet alap, kaja normálisan belőve (itt ne csak csirke-rizs-re gondoljatok), már ez nem egy kis összeg.) Vannak ötleteink, hiszünk benne hogy jobban tudnánk csinálni és jobb eredményeket elérni mint a LifeTilt-es srác. (valószínüleg hogy még hitelesebb legyen a dolog, ha ez elindul akkor jelentkezőkön kívül elkezdek én is tömegelni, és ez is le lesz írva. Viszont nálam ez nagyon durva kajával lesz, és úgy tervezem hogy MINDEN adott legyen, amit nyílván nem lehet elvárni egy olyan embertől aki csak szeretne formásodni)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#22320) szőröscica


szőröscica
addikt

Ó, most jutott eszembe, hogy mikor bő egy éve elkezdtem ide írogatni, akkor úgy gondoltam, hogy most nyárra, azaz másfél év alatt valami használható formát sikerül majd összehozni. Hát, marha messze vagyok tőle. Talán 2013. nyarára összejöhet. :DDD

Egyébként karoztam ma, és jó volt.

(#22321) Jojo5 válasza szőröscica (#22320) üzenetére


Jojo5
őstag

tényleg, még te se osztottad meg velünk mire is jutottál :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22322) tween válasza szőröscica (#22320) üzenetére


tween
őstag

megnyugtatlak, addigra se :N ;]

(#22323) szőröscica válasza Jojo5 (#22321) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem hiszem, hogy túl sokan kíváncsiak lennének a kancsöcsömre. :)
Hidd el, ha elérek majd egy olyan szintre, ami már tényleg megosztható, akkor meg fogom tenni. Igazából akkor lett volna értelme, ha lefotózom magam amikor elkezdtem 110 kilósan, és amellé beteszek egy képet 84 kilósan, mert az látványos zsírvesztés volt, de egyébként a mostani formám is egy telifosott búvárruha.

Izmosodni nem sikerült túl sokat sajnos ősz óta, amit egyrészt a hiányos edzés számlájára írok, másrészt meg a kajám is messze áll a tökéletestől. Három kiló jött rám októbertől összesen.

Egyszerűen túl sok a munka (és rendszertelen, mert van, hogy bent ülök 4-5 órát, és a többi szabad, de van, hogy még este 10-kor is excel-táblát bogarászom, és olyan is előfordul, hogy ezer km-t kell mennem egy nap országon belül), és nincs meg bennem az az elszántság, hogy emellett mindenre pontosan odafigyeljek.

De most elhatároztam ismét, hogy jól bekoxolok sütni fogom a kis csirke-rizsemet, olyan jó kontaktgrillem van, vétség nem használni. :)

(#22324) littlelion21 válasza szőröscica (#22323) üzenetére


littlelion21
addikt

Meg kapod ingyen a bájoteket, ezt is tedd hozzá, mielőtt bárki elkezdene sajnálni ;]

110kg-ról --> 84kg-ra 1 év alatt?

[ Szerkesztve ]

(#22325) BÁ Nutrition válasza Alcaponee (#22304) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Holnapi napon mindegyiket leírom amit a kedves barátom forgalmaz a saját üzletében!"

végén majd kiderül hogy kreatin ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22326) Alcaponee válasza BÁ Nutrition (#22325) üzenetére


Alcaponee
csendes tag

:DDD :DDD

Holnap kiderül... :R

Hogy hívják az informatikus nyomozót? - ??? - Numlock Holmes.

(#22327) Ijk válasza mocsanisi (#22313) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is jelentkezek! Ilyesmi formát szeretnék összehozni nyárra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22328) szőröscica válasza littlelion21 (#22324) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem kellett egy év. 2011. február elején kezdtem, és október elején hagytam abba a diétát, ha jól rémlik. Fél év alatt megvolt.

A bájotekről meg annyit, hogy hihetetlen fos, az egyetlen szerencse, hogy ingyen volt és nem hoztam el túl sokat belőle. :N

(#22329) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

holnap felhúzok minimum 120-at. inkább többet. Na jóéjt! :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#22330) Kassadin válasza Ijk (#22327) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD

(#22331) Polacheck válasza szőröscica (#22328) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Az nem rossz.

Nekem a 133->90 két év volt, kisebb megszakításokkal. Most, három hónap összevissza zabálás kreatinkúra tudatos tömegelés után 97 vagyok, kezdem érezni, hogy már valamennyi izom van rajtam, úgyhogy jövő héten indul a második kör diéta, aztán meglátjuk. Nálam mondjuk a ruhás before-after képek is odabasznak.

less qq more pewpew!

(#22332) Zomb€€ válasza Polacheck (#22331) üzenetére


Zomb€€
őstag

Igazán dobhatnál be képeket (DoN) Pola :))

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#22333) Boxer001 válasza mocsanisi (#22329) üzenetére


Boxer001
veterán

Jah aztán lesérülsz. Felesleges vagánykodnod akkora súllyal szerintem, de ahogy érzed, aztán ne vinnyogj, ha esetleg baj lesz... :N

(#22334) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nah megvan a megoldás a 70 Ft-os tojás ellen:
[link] 710 Ft és 33 tojásnak felel meg. Fákje :C

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#22335) Polacheck válasza Zomb€€ (#22332) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

te pókereztél? :)

less qq more pewpew!

(#22336) Zomb€€ válasza Polacheck (#22335) üzenetére


Zomb€€
őstag

:K (From The Ground Up)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#22337) Woodslave válasza mocsanisi (#22329) üzenetére


Woodslave
nagyúr

120 kg-t húzol fel és te akarsz embereket átalakítani? :U ;]

na jó, geciskedek, jó ötlet, hajrá :R :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22338) adamr_


adamr_
csendes tag

Sziasztok!
Bocs, ha nem illik ide, de eladó egy bontatlan 2,35 kilós mézes-vaniliás Scitec 100% Whey Protein Professional a bolti árnál olcsóbban családi okok miatt. Ha kell, számlát is tudok róla mutatni, akit érdekel, írjon PÜ-t.

(#22339) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Ilyen akciós Táplálék kiegészítőket mennyire érdemes megvenni szerintetek?

A temék KÖZELI lejáratú 2012.03.14

Real Gains (Speciális akció)

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#22340) SzlobiG válasza Breki (#22339) üzenetére


SzlobiG
félisten

2012.04.11-van. Nem vennék ilyet. :N

(#22341) Breki válasza SzlobiG (#22340) üzenetére


Breki
veterán

tudom, énis pont ezért kérdezem, hogy mennyire számít táplálékkiegészítők szavatossági idejénél egykét hónap

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#22342) spammer válasza Breki (#22339) üzenetére


spammer
veterán

Bunny egyszer azt mondta, hogy nem gáz elvileg [link]

Por formában van végülis, a szav. idő meg sok termék esetében csak egy kötelező formula. Nyilván megromlik egy idő után, de talán 1 hónap még nem a világ vége.

Azért érdeklődd meg shopnál is, és mondd nekik, hogy csak akkor veszed meg, ha tuti nem lesz bajod tőle. De ha hánysz, fosol, akkor majd kéred vissza a pénzed! :D

----

Nézem, mik voltak itt éjszaka, szteroiddal diétázás :W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22343) SzlobiG válasza Breki (#22341) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bepróbálni be lehet, max megfosat, de én úgy vagyok vele ezen nem spórolok.:)

(#22344) m3tr0 válasza spammer (#22342) üzenetére


m3tr0
senior tag

"én megettem már 5 éve lejártat is, gond nélkül" Azért az elég durva...5 évig a konzerv áll el úgy,hogy még ehető legyen, elég érdekes cucc lehetett az amit 5 év után is meg lehet enni... :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#22345) littlelion21 válasza SzlobiG (#22343) üzenetére


littlelion21
addikt

Bontatlan termék esetén a fehérjében, szőlőcukorban és malto-ban mégis mi tud megromlani? Mindezt nem kötekedésképpen, csak el nem tudom képzelni hogy mi tud(na) benne megfosatni...

(#22346) MrLaszloMan válasza Breki (#22339) üzenetére


MrLaszloMan
csendes tag

Nincs annak semmi baja, eheted nyugodtan....

(#22347) Boxer001 válasza MrLaszloMan (#22346) üzenetére


Boxer001
veterán

+1, alig járt le egy hónapja, semmi baja.
Hát-váll megvolt.

(#22348) SzlobiG válasza littlelion21 (#22345) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem egy tömegnövelőt próbáltam már pl Gaspari Real Mass, Mutant Mass mind2 fosatott igaz ezek nem lejártak voltak...

(#22349) Sotho válasza Breki (#22339) üzenetére


Sotho
őstag

Ez vicc, még így is drága, írj nekik hogy 2k és átveszed vagy kidobhatják.

(#22350) spammer


spammer
veterán

Kérdés:
"Hello! Kérdésem a következő:el akarok kezdeni gyúrni és ha tömeget akarok növelni
akkor a 100% whey protein professionált szedhetem szőlőcukorral olyan verzióban hogy a
proteint edzés elött és alatt a szőlőcukrot pedig edzés után.Vagy te mit
ajánlanál nekem?Nehezen hízó típus vagyok.Köszi a választ."

Válasz:
"edzés közben szarjál is, az a tuti."

--[link]

:DD

Hihetetlen :W

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.