Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) kóóó


kóóó
aktív tag

Mit gondoltok egy ilyen termek milyen lehet? :)

Üdv.: kóóó!

(#55052) xmaas válasza szentkuti11 (#55040) üzenetére


xmaas
őstag

Nagyon helyes azzal tenyleg ki lehet tesztelni hogy milyen minoseget kepes kiadni magabol egy mobil :R

(#55053) darvinya válasza #16820480 (#55048) üzenetére


darvinya
titán

és (#55049) Bodor

Köszönöm.
Ez lett eddig, de még finomítok rajta. :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55054) Bodor válasza darvinya (#55053) üzenetére


Bodor
veterán

:C
No és mit tapasztaltál hangminőség és izoláció terén az eredetihez képest?

[ Szerkesztve ]

(#55055) darvinya válasza Bodor (#55054) üzenetére


darvinya
titán

Semmi nem változott, kicsit még jobb is lett.
Izoláció is jobb.

Igaz lyukasztót vennem kellett, de néha jól jött volna, most meg már van. :D
A 40Ft-os ipari füldugó nem nagy tétel.

NoMono cég is válaszolt kérdésemre, és 200Ft/db áron adnak SoundMagic memóriahabot.
Lehet, ha lesz időm elmenni oda, azt is kipróbálom.
A mostaniakat közelben betudtam szerezni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55056) Herczi


Herczi
senior tag

Sziasztok!

A VSD3S fülesem kábele hirtelenjében elhalálozott, egyik pillanatban még szólt a jobb oldala, aztán pikk-pakk elhallgatott. Még a cserélhető kábeles fajta. Megnéztem tavaly júliusban rendeltem, viszont nem találom mennyi garancia van rá, plusz a rendelésem is eltűnt a rendszerükből, de még az e-mailek között meg van szerencsére. Érdemes nyitnom egy ticketet, vagy elhajtanak a fenébe, van valakinek esetleg ilyesmi tapasztalata velük?

Ha elhajtanának, honnan érdemes kábelt venni?

(#55057) assemble válasza Herczi (#55056) üzenetére


assemble
addikt

1 ev garinak kell lennie ra szerintem, szoval gyorsan nyiss neki egy support ticket-et.

(#55058) Herczi válasza assemble (#55057) üzenetére


Herczi
senior tag

Tök jó az oldaluk, mert a ticketes részre is not foundot dob, szóval írhatok nekik egy emailt.

(#55059) bob143255


bob143255
csendes tag

Sziasztok szerintetek milyen fülhalgatót vegyek? találtam eggyet 10 ezer forintért sony c10 szerintetek megéri ? ennyi pénzem van rá.

(#55060) eastsider válasza Herczi (#55058) üzenetére


eastsider
nagyúr

az nekem sem működik.
nekem is behalt a vsd3s (nem cserélhető kábeles). a jobb driver kontaktos, tokban volt hordva stb... januárban vettem...

van contact us is a weblapjukon, de ennyi.. én is mailt írok majd szerintem...

(#55061) Pluto69 válasza kóóó (#55041) üzenetére


Pluto69
tag

Banggood

(#55062) vicze válasza bob143255 (#55059) üzenetére


vicze
félisten

Mihez szeretnéd használni? (Fél évig használtam.)
Egész szép hangzás egész kiegyenlített, de a technológiája miatt(1db BA) nincs semmi ereje a basszusnak, konkrétan szinte 0. Amennyiben jazz, női vokál centrikus zenét hallgatsz, akkor rendben van.
Sony Centerben 7900 online rendelve, ennél többet nem ér, csak így éri meg 10e sok érte.

(#55063) bob143255 válasza vicze (#55062) üzenetére


bob143255
csendes tag

Én mindenféle zenét halgatok föként elektronikusat a mostani fülhalgatóm sony EX110 ezt akarom jobbra cserélni azért gondoltama c10-esre 10ezer forintnál nem láttam olcsobban szóval ha ennyiért nem éri meg akkor nem tudom milyet vegyek
békéscsaba

a Sony ex110 es fülhallgatom 7500ft amire le akarom cserélni c10-es az meg 10 ezer ,aza kérdésem hogy szól annyival jobban mint amennyivel többe kerűl?magyarán megéri megvennem?lecserélnem?
mer nem tudom kiprobálni a boltba hogy szolnaka fülhalgatók és csak az ár alapján nem érdemes vbálasztani mert a mostani fülhalgatomat is 10 ezerért vettem azzal jól átbasztaka media marktban mert az euronicsban meg 7500ft szóval nem akarom hogy megint átbasszanak

[ Szerkesztve ]

(#55064) vicze válasza bob143255 (#55063) üzenetére


vicze
félisten

A Sony XBA-C10(8e) nem jobb mint a Sony EX110(6e). Teljesen más a két füles, a C10 egy BA az EX110 pedig normál dynamic driver-es, telejsen máshogy szólnak. A C10 nem fogja a mélyeket megfelelően megjeleníteni számodra és elég jó eséllyel nem fog tetszeni, magas tartományban hiába szebb és egyenletesebb, amúgy 8e-nél semmiképp nem ér többet.

Valószínű a topikban a legtöbben ezt mondanak:
A 10e a 6e-hez képest nagyon kicsi ugrás a valóságban, mert nem egyenes arányos a minőség és az ár, hanem inkább exponenciális. Valós fejeblépéshez érdemes a 15-20e kategóriát megcélozd. Csak egy egy jó tanács. :)

[ Szerkesztve ]

(#55065) peugeotmate válasza Herczi (#55058) üzenetére


peugeotmate
őstag

Anno a VSD1-emet is így cseréltettem, hogy a rendszerükben nyoma nem volt annak, hogy tőlük vásároltam. Az e-mail viszont elég volt a garanciális csere intézéséhez.

meg

(#55066) bob143255 válasza vicze (#55064) üzenetére


bob143255
csendes tag

Értem
Amúgy elösször maga a lejátszót probáltam meg fejleszteni de inkább költöttem volna másra mert vettem egy
sony NWZ-B183F mp3 lejátszót 17 ezerért itt egy kép róla:

és meglepödtem amikor bele halgattam mert a samsung galaxi fame telefonom (powerampal) egyértelmüen jobb eredetileg azért vettem a lejátszót hogy jobb legyena hangminöség és hosszabb ideig tudjam halgatni de a hangminöség csak rosszabb lett tehát elkellet ajándékoznom eléggé szomorú vagyok mert azt hittem ennyi pénzért kapok egy valamire való lejátszót úgyhogy ha jobb hangot akarok marad a fülhalgató csere
szerintem az lessz hogy itt csabán felkeresek pár áruházat azt amelyik a legjobban megtetszik azt megveszem 11 ezer a keret be fogok menni abba a boltba és meg mondom nekik hogy felvagyo kháborodva hogy ennyi pénzért iylen fos lejátszót kaptam egy szar telefon többre képes ennél és úgy hogy nyilván a EX110 -es fülhalgatót használtam hozzá mer a gyárival még szarabb mer ha kiprobálhat5tam volna az üzletbe hogy hogyan szól akkor nem veszem meg az biztos felvagyok háborodva amikor megláttam hogy csak 5 sávos az equalizer meg hogy mennyire lassua menű már akkor sejtettem hogy ez egy fos .de amikor meghallotam akkor jöttem rá hogy ezt én nem fogom használni és itt nyilvánulmeg az hogy a külsö nem minden
megmondom öszintén a mostani fülhalgatómba olyan erös a basszus hogy a telefonomba vissza kell venni

én be fogom válalni ezt a c10-es fülhalgatót mert szerintem itt nem találok jobban és a 10 ezret is kifizetem mert ez békéscsaba és itt szopik az ember az árak terén ha tetszik ha nem rendelni meg nem fogok mert szarok rá

[ Szerkesztve ]

(#55067) Herczi


Herczi
senior tag

Már válaszoltak is:

Hi,

Yes, there is a 1 year warranty.

Currently, there are two ways to handle the VSD3S warranty.

1) We can give you a copper replacement cable.

2) We can provide you with the non-detachable version. This version is much better since it does away with the detachable cable connectors which is causing the issue. However, please note that it will be just the earphones only.

Regards,

Lend Me UR ears

Melyik opciót válasszam szerintetek?

(#55068) Tulku válasza Herczi (#55067) üzenetére


Tulku
veterán

Szerintem a nem cserélhető kábelest vedd..nekem is cserélhető kábeles volt (folyton forgott és ki-ki csúszott) és egy hét után cseréltettem mert szakadozott a hang...sajna sztem konstrukció hiba.

(#55069) #16820480 válasza bob143255 (#55066) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elég nehéz olvasni, amit írsz, mert nem tagolod a mondatokat :U

Esetleg ha az ajánlott füleseket megnézed az összefoglalóban, az segíthet. Ha ár alapján veszel valamit anélkül, hogy utána jártál volna, akkor nem érdemes felháborodni.

(#55070) Herczi válasza Herczi (#55067) üzenetére


Herczi
senior tag

Felig off, de vissza kell kuldenem a hibasat (szivas mert igy vagy 2 honapig gondolom nem lesz fulesem). Na most eletemben nen kuldtem csomagot Kinaba, mi penzbe lesz ez nekem kb?

(#55071) darvinya válasza Herczi (#55070) üzenetére


darvinya
titán

Sokba, fog kerülni.
Ha postán, ha valamelyik nagy szállító cégen keresztül küldöd.
Ajánlom biztosítva küldést különben oda sem fog érni, főleg postánál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55072) pulutodurumo válasza Herczi (#55070) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Posta, bubis boríték ajánlva. Kb. 3e forint. A fülhallgató súlya és értéke alapján fizetsz.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#55073) Herczi


Herczi
senior tag

Mondta, hogy a legolcsobb modon kuldjem, nem baj ha elveszik.

(#55074) darvinya válasza Herczi (#55073) üzenetére


darvinya
titán

Akkor mi módon igazolod, hogy elküldted?
Sima levél elküldésénél semmi nyoma nincs.

Ennyi erővel írhatnád pár óra múlva, hogy elküldted.
Pedig nem is küldted el.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55075) Herczi válasza darvinya (#55074) üzenetére


Herczi
senior tag

Feladasrol keri a szelvenyt scannelve, nem vagyok egy nagy csomagkuldos, majd beszelek a postassal.

(#55076) bozont válasza Herczi (#55075) üzenetére


bozont
veterán

Mivel elég csak a fülest elküldeni, a doboza meg a sallangok nem kellenek, elég egy bubis borítékban ajánlva elsőbbségivel feladni. Ez max 2e Ft.

(#55077) bob143255


bob143255
csendes tag

Már csak órák kérdése és megveszem a sony c10 -et kereken 10 ropiért aztán írok róla pár sórt meg iszok mellé pár sőrt:)

(#55078) osii


osii
tag

Sziasztok,
mai nap meghalt a kis 4000Ft-os Marley fülhallgatóm jobb oldala.
Szeretnék valami újat venni, tudnátok ajánlani valami elfogadható minőséget 15 000Ft környékén ? :)

(#55079) #16820480 válasza osii (#55078) üzenetére


#16820480
törölt tag

"Kedves érdeklődők! Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is."

(#55080) osii válasza #16820480 (#55079) üzenetére


osii
tag

És, ha azok nem tetszenek ? :) Főleg az ilyen furcsán felülről bedugás miatt :D Valami sima lógós kéne :D

(#55081) Maarki


Maarki
aktív tag

Sziasztok ismét!

Megint elszállt a fülesem..... :'( és a segítségeteket szeretném kérni.

Mivel elég sűrűn halnak nálam, ezért nem vagyok hajlandó 4000ftnál többet adni érte.

Legfontosabb, hogy megszabjuk a stílust, hogy milyen irányzat, amit a leginkább hallgatunk, ha vegyes, akkor legalább pár műfaj felsorolásával segítsétek a tanácsadóitokat.

Én inkább a tuctuc híve vagyok:house,dubstep,stb

- Mit várunk el a fülhallgatótól leginkább (izoláció, kiegyenlítettség, mélyorientáltság, V-kiemelés, részletesség, strapabíróság stb.)?

Hát itt a lényeg: strapabíróság ,mélyorientáltság

- Milyen árban gondolkozunk?

Amint írtam max 4000 na jó max 5000 tudom ne várjak csodát ennyiért de hátha, ti szakik tudtok valamit ajánlani.

- Milyen kialakítást keresünk?

In-ear/IEM (hallójáratba helyezhető),
Milyen kábelvezetésű: hagyományos megoldásút.

Remélem tudtok segíteni előre is köszönöm! :R

(#55082) darvinya válasza Herczi (#55075) üzenetére


darvinya
titán

Akkor az nem sima feladás, hanem ajánlott.
Az viszont 2000Ft alatt nem biztosan nem uszod meg.

(#55081) Maarki

Ajánlom Trust UR Duga-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55083) #16820480 válasza osii (#55080) üzenetére


#16820480
törölt tag

Soundmagic E10?

Maarki: Ennyiért nem nagyon kapsz strapabírót. Vigyázni kell rá lehetőség szerint.

[ Szerkesztve ]

(#55084) -FreaK- válasza bob143255 (#55077) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az előbb leírták neked, hogy nem túl jó az a füles, főleg nem ennyiért, és főleg nem azokra a zenékre amit te hallgatsz, erre csak megveszed. Akkor minek írtál egyáltalán ide a topicba?

(#55085) vicze válasza -FreaK- (#55084) üzenetére


vicze
félisten

Mindenki a saját kárán tanul. :)
Olyat azért nem mondtam, hogy nem jó sőt, de tényleg nem arra.

(#55086) Maarki válasza darvinya (#55082) üzenetére


Maarki
aktív tag

Szia.

Tényleg jó ez a Trust UR Duga-t ? Ha azt mondod akkor már keresem is és rendelem.

Sheratan És ami nem strapabíró mélyorientált? Véleményed a Trust UR Dugaról ?

(#55087) darvinya válasza Maarki (#55086) üzenetére


darvinya
titán

Most vettem ilyet, és kicsit visszább olvasnál írtam is róla.

Haver dr trét akart, vettem neki, de ez a Duga sokkal minőségibb hozzáképest.

Azt elfelejtettem írni, hogy ez egyben Headset is.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55088) #16820480 válasza Maarki (#55086) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem ismerem a Trust-ot, de nem valami nagy név audióban. Ilyen 4000 körül Soundmagic ES18 esetleg, vagy Piston Youth edition szerintem jobb.

(#55089) vicze válasza #16820480 (#55088) üzenetére


vicze
félisten

Youth-ot sikerült már meghallgasd? :)

(#55090) #16820480 válasza vicze (#55089) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem igazán. Egyik kollégámnak volt a Piston 2 olcsóbb változata, azt próbáltam, nem rossz, csak neki néhány hét alatt tönkrement.

(#55091) vicze válasza #16820480 (#55090) üzenetére


vicze
félisten

Ah azt hittem, hogy a P3 Youth, azt nem úgy néz ki, hogy nagyon tönkremenős lenne.

(#55092) kemcso válasza bob143255 (#55077) üzenetére


kemcso
Ármester

Ha úgyis azt veszed, amit akarsz akkor tulajdonképpen miért kérdezel? :)

(#55080) osii Van ott nem csak fül feletti, pl az említett Soundmagic E10, Xiaomi Piston 2...

(#55093) kóóó válasza #16820480 (#55088) üzenetére


kóóó
aktív tag

Nekem a sima piston 3 bangoodrol rendelve 4035ft-ba kerult.
Gondolom az jobb mint youth edition :)

Üdv.: kóóó!

(#55094) bob143255


bob143255
csendes tag

hali a vettem egy Sony MDR-EX450 eléggé jól szol nyilván ennyi pénzért teljesen megvagyok vele elégedve az eredeti terv az volt hogy veszek egy sony c 10 et viszont nem tudom hogy az hogy szol annyi kérdésem lenne hogy szerintetek jól döntöttem? zárójelben a sony c10 et 10 ezerért árulták a Sony MDR-EX450 meg 9500ft ért vettem meg

mert írtatok pár negatívumot a c10 röl azért kérdezem részben

részletes értékelésem a Sony MDR-EX450 -röl anyag használat kíváló hangzás teljesen rendben van kifogástalan tartozékok az nem alap csomag szóval kapsz hozzá kis táskát amibe lehet a fülhalgatót tartani azon túl egy müanyag gumi kábelfeltekerésre alkalmas bizbaszt és 8darab (4 pár füldugot hozzá:)

[ Szerkesztve ]

(#55095) #16820480 válasza vicze (#55091) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem neki sem külsőleg ment szét, hanem csak meghalt az egyik oldala. Az benne van a pakliban bármelyik fülesnél végülis.

kóóó: Annyiért megéri, ha eredeti :K

(#55096) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Elsősorban rock (heavy metal) és klasszikus zenéhez keresek fülhallgatót 20-30k-s ársávban. A természetes hangzást szeretem, inkább tisztább és részletesebb legyen, mint harsogó és dübörgő, kicsi basszus kiemelés még belefér. Mobilról is használnám alkalomadtán, így egy telefon is tudja normálisan meghajtani. Nem is szeretem hangosan hallgatni a zenét.

Fontos lenne még, hogy a külvilágot ne zárja ki túlzottan. Egyrészt ha közlekedem azért, másrészt meg ha irodában használom, halljam ha hozzám szólnak. (Nem tudom, hogy az izolációt a különböző harangokkal mennyire lehet szabályozni.) És ne essen szét néhány hét használat után.

Ha van rajta mikrofon, az plusz pont.

Az re-400 a dappal szimpatikus (már ha megér az a dap 20k-t), az RHA MA750(i) nagyon bejön külsőre, de nem tudom mennyire tolja meg a basszust, a GR07-nél meg nem tudom mennyire strapabíró. Illetve nézegettem még a VSD5-t is, de ugyanazok az aggályaim, mint a GR07-nél. Strapabíróság. Nem vagyok az a nagyon vigyázós fajta.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#55097) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

eljutottam odáig, hogy már szinte éhezem a jó fülesre, tehát nem várok tovább...megrendelem azt a VSD5-öt (tudom, sokáig tökölök neki)

összvissz még két kérdésem volna a megrendelés előtt:
1. mennyire sok/kevés a mély ennél a fülesnél? olyan fülhallgatókhoz hasonlították mindenhol eddig, ami nálam nem viszonyítási alap...mint azt már sokszor írtam, előzőleg egy R1-es szolgált nálam, tetszett is. ezzel én már a "basshead" kategóriába tartozom? :D tehát lényegében szeretni fogom vajon ezt a fülest?

2. legolcsóbban az mp4nation webshopjánál jönne ki (59 dodó) - kérdés, hogy ez a webshop továbbra is megbízható? korábbról gariztatással kapcsolatosan is pozitív tapasztalom van velük.

köszi előre is :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#55098) bob143255 válasza bepken (#55097) üzenetére


bob143255
csendes tag

Mennyibe fog neked ez fájni?

(#55099) assemble válasza bepken (#55097) üzenetére


assemble
addikt

2: sztem igen, nekem is korrekt tapasztalataim vannak veluk par honappal ezelottrol, mar amennyire pozitiv tud lenni egy hongkongba oda-vissza poztazas 1 honap alatt :)

(#55100) bob143255


bob143255
csendes tag

Mi a véleményetek a Sony MDR-EX450 fülhalgatoról ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.