Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) dchard válasza viktorhu (#51244) üzenetére


dchard
veterán

Ez a kafkai Magyarország.

Jackx:

Semmit nem tudok megrendelni sehol, csak baszogatni tudom őket írásban. Pont ez a lényeg: itt van két emelettel fölöttem a bekötött, működő passzív elosztó, de a címlistába nem raknak be, mindig kitalálnak valami egetverő mellébeszédet, hogy éppen miért nem. De mindig megígérik, hogy majd a jövő héten. Az utcában mindkét irányban több bekötött, működő előfizetés is van.

xeon forever:

De bizony van felelősségük. November óta reklámoznak a lépcsőházunkban olyan szolgáltatást amit nem tudnak nyújtani. Ezt úgy hívják, hogy megtévesztés. Kiszámolom nekik, hogy a december óta nem hűségidős telekomos hármas mennyivel került többe, és ezt kötbér formájában rájuk verem. Ugyanis ha novemberben kerek perec megmondják, hogy még augusztus végén sincs működő szolgáltatás, aláírunk még egy évre bárhol máshol töredék annyi pénzért. Szándékosan és tudatosan okoznak kimutatható anyagi kárt valótlan reklámozással.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#51252) viktorhu válasza dchard (#51251) üzenetére


viktorhu
veterán

Eleve nem értem, hogy mire jó úgy költenie valamire egy cégnek, hogy az nem termel. Ilyen évek óta a mobil frekvenciájuk, ilyen a lépcsőházakban hónapokra / egész évre ott felejtett optikai kábelük. Nem olcsóbb 5 év alatt kiépíteni valamit, mint egyben megcsinálni, de sokkal tovább áll a pénzük bevétel nélkül. Azért a telekom ha beruház, akkor ott a részvényesek az eredményt is látni akarják - anyu mondta nemrég, hogy a faluja több helyen fel van ásva, állítólag a telekom fejleszt - pár hét múlva meg azt látom, hogy a lakcímén ott az 1000-es net a weboldal szerint.

(#51253) Intruder2k5 válasza viktorhu (#51252) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért szerencsére ez a DIGI-nél sem általános, felénk az elmúlt években nagyjából egy-egy települést kötöttek be évente a szolgáltatásba. De persze nem tartottak egy évig a munkák, 2-3000 fős falvakat nagyjából 3 hónap bekábelezték, és már él is a szolgáltatás. Jött 5-6 DIGI-s kocsi, egy nap letoltak 2-3 utcát a kábelezéssel. Következő évben pedig a következő településen ugyanez.

(#51254) zsolt501 válasza dchard (#51251) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Lassan megérne egy Logout-os cikket a történet, illetve a tékozló homárra is, mert kezd kissé elhatalmasodni a Digin a vízfejűség és az átgondolatlan fejlesztés ütemezése.

Én sok mindent megértek, de mikor hónapokig vagy akár évekig is ott áll egy befejezetlen hálózat az sok mindent elmond egy cég beruházásairól, a főnökökről és a befektetőkről.

Sajnos azt kell mondanom hogy jó ha valami olcsó de ha valami ez mellett túl sok kompromisszummal jár akkor már nem biztos hogy annyira vonzó lesz hosszabb távon.
Az utóbbi időben egyre több a probléma a hálózat stabilitásával és ez a tv adásokra is igaz, nem egy esetben fordul elő hogy kiesnek csatornák vagy szét eső képpel találkozik a tv néző ami kissé kiábrándító.

Én azt is megértem, hogy nincs tökéletes szolgáltatás és bizonyos esetekben nagyon nehéz biztosítani ezt, de ezt az előfizetőt hidegen hagyja, az előfizetőt az érdekli hogy amiért fizet azt maradéktalanul meg is kapja, és nem fogja megkapni akkor az sem érdekelni hogy az ÁSZF ben mi van ha ő lemarad a kedvenc filmjéről, sorozatáról, sport eseményéről vagy kedvenc politikusáról :)

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#51255) dchard válasza viktorhu (#51252) üzenetére


dchard
veterán

Nézd, kismillió dolog közbejöhet, ami egy látszólag elkészült kiépítés ellenére is hónapokig blokkolja az átadást. Én ezt meg is értem, nincs is ezzel probléma, de akkor ne reklámozzon, és mondja meg őszintén, hogy legalább 3/4 év, mire bármi is lesz. Ennyit várok el.

Most egyébként a telekom is beindult a környéken, de nehogy azt hidd, hogy jobban haladnak. Majd amikor átadják, megmondom mennyi időt töltöttek el a valóban kész állapotig. :)

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#51256) dchard


dchard
veterán

4 órája hívtak, hogy fél óra múlva már látnom kéne a címünket és meg is rendelhetem a szolgáltatást.

Na mit tippeltek? :N

Naná hogy nincs bent a cím.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#51258) poli27 válasza dchard (#51256) üzenetére


poli27
veterán

Már benne van az a-b-c is a listában rendelheted :) Már csak győzd kivárni míg bekötik :DD

[ Szerkesztve ]

(#51259) leviske


leviske
veterán

Aki esetleg nagyon unatkozik, az tudna itt nyomni egy ping tesztet az Overwatch-ra? Kíváncsi volnék az itteni átlagra. Nekem elsőre (amikor a budapesti digis szerveren is keresztül megy?) ~47ms átlagot dob, másodjára (amikor egyenesen a gyömrői szerverre érkezik?) pedig ~34ms. Gondolom ezen a DNS szerver variálásával nem tudnék változtatni.

(#51260) qnadam válasza leviske (#51259) üzenetére


qnadam
veterán

43. a dns kb mindegy, mert nem függ tőle, hogy milyen útvonalon jutsz el az adott szerverig.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#51261) dchard válasza poli27 (#51258) üzenetére


dchard
veterán

És tényleg, le is adom rendelésre.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#51262) need


need
addikt

sziasztok..

Valami oknál fogva hálózatos játékkor laggol a rendszerem.. eddig a blizzard szervert szidtam..de most már túl lépetem ezen..!

Van valamilyen program amit ha futtatok játék közben láthatom a hálózatom aktivitását..?!

Vagy valamilyen támpont hogy hol lehet kiszűrni a hibát szívesen vennénk.. :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#51263) Ala


Ala
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy az elmúlt 1-1,5 hónapban bármikor mértem a hálózat sebességét mindig csak 350/200 volt, pedig az 500/200-as csomagra fizettem elő. Pár napja már rugózunk a hibabejelentőkkel ezen, de bevallom már a hócipőm tele van. Tényleg ennyire sz*rf.sz.ak a DIGInél? A telefonos ügyintéző jött azzal, hogy biztos gyenge a gépem, mert hogy I5 proci meg 4 GB ram meg gigabites hálókártya ... Ne nézzék madárnak az embert! Mikor bekötötték a digit, akkor simán ment a 480-530/190-230 Mbps bármikor! Most bármikor mérem az elején említett értéket kapom. Utána kérték, hogy küldjek képernyőmentést a sebességmérésről, nem küldtem nekik teljes képernyőmentést, akkor az volt a bajuk, hogy nem látják, hogy mikor és hogyan lett mérve, valamint, hogy milyen háttérben futó alkalmazások vannak. Majd küldtem nekik egy teljeset, amiben látszik minden amit kérnek, viszont egy két dolgot kitakartam, amiknek semmi köze a sebességméréshez és semmi közük nincsen hozzá (címsor alatti könyvjelzősáv. megjegyezném, hogy ugyan az az eredmény jött ki mint a szűkebb képernyőképből. Erre jött a válasz, hogy ez teljesen normális, mert a garantált értékeken felül van.

Nektek volt már hasonló problémátok? Ha igen, hogyan sikerült javítani a helyzeten?

Segítségeteket előre is köszönöm, mivel már egy kicsit lángol az agyam. Attól meg végkép hányingerem van, hogy valamit megrendel az ember rendesen fizeti majd úgy vágják át a palánkon, ahogy nem illik.

(#51264) leviske válasza qnadam (#51260) üzenetére


leviske
veterán

Köszi! :R Akkor nem piszkálom feleslegesen.

(#51262) need: A legegyszerűbb szerintem, ha parancssorban pingelteted a szervert, meg esetleg a traceroute-ot és mented jegyzettömbbe.

(#51263) Ala: Másik topikban szóba került, hogy a DIGI egy-egy 'előfizető csoportosulásra' 2GBps sávszélességet biztosít. Szóval, ha olyan előfizetőkkel laksz egy környéken/házban, akik ugyancsak nagy sávszélességet igényeltek, akkor aktív használat közben korlátozhatjátok egymást.

Bár szóljatok, ha hülyeséget írok. :DDD

(#51265) need válasza leviske (#51264) üzenetére


need
addikt

értem én amit írsz... vagy is nem...! mi lenne a parancssor...?!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#51266) Ala válasza leviske (#51264) üzenetére


Ala
tag

Értem én, de mindenki folyamatosan lógna a neten és soha a büdös életben nem megy feljebb a sávszélesség? Na nee.

(#51267) leviske válasza need (#51265) üzenetére


leviske
veterán

ping xxx.xxx.xxx.xxx >> C:\ fájlnév.txt -t

- A ping maga a parancs.
- Az x-ek az IP címet hivatottak jelölni, de megadhatod egy weboldal szöveges címét is (pl: google.com).
- A C:\ után megadhatsz ugye plusz könyvtárakat is.
- A végén lévő -t miatt csak akkor hagyja abba, mikor dobsz egy ctrl+c parancsot. Ha csak adott számú tesztet akarsz futtatni, akkor a helyére -n és egy szám. Bővebben itt találsz még infót.
Az adott blizz játékhoz valószínűleg megtalálod neten a megfelelő EU-s IP címet is.

(#51266) Ala: A nap 24 órájában teszteled? Nincs jobb dolgod? :DDD Nálunk (bár nagy család vagyunk), mindig van valaki itthon és megy a youtube/spotify/twitch, stb.

(#51268) viktorhu: :R

[ Szerkesztve ]

(#51268) viktorhu válasza leviske (#51264) üzenetére


viktorhu
veterán

Itt is volt, mármint dchard az eredeti forrás :)

Nekem csak 250 a le irány, de azt is csak szándékosan tudom leterhelni, egyébként ha 3-4 eszközt párhuzamosan használunk rajta (streaming, voip, normál netezés...), a töredéke sem fogy el, szóval általában elégnek kellene maradnia arra, hogy valaki speedtestezzen.

Nekem egyik gépem sem hajtja ki rendesen a speedtestet (ill. egy van, de azon meg 100-as hálókártya és n-es wifi van, szóval usb-n keresztül lehet csak mérni), viszont egy gyors belföldi ftp-ről való letöltéssel lehet mérni a sávszélességet.

(#51269) wwenigma válasza Ala (#51263) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az 500/200as csomag garantáltja jóval alacsonyabb mint amit most mérsz - ez nem bérelt vonal. Gyakorlatilag a gigabites csomagnak a garantált értékét hozza....én azt tudom javasolni, valassz mas szolgaltatot ha nem vagy elegedett vele.

Amennyibe szukséged van folyamatosan az 500Mbites downlinkre, ugy szamolj hogy a 100Mbites 167240Ft/hó tehát olyan havi 6-800e körül akár már elérhető is lehet bárkinek, szóval megúszható 1milla alatt szerencsére. Gombokért dobálják.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51270) need válasza leviske (#51267) üzenetére


need
addikt

így már értem ezen eltudok már indulni

köszi szépen.. :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#51271) agabe


agabe
addikt

Sziasztok!
Haveromnak azt mondtak telefonban, hogy 500-as vagy 1000-es nethez nemadnak wifi routert, itt meg azt olvasom van digis router. Rosszul olvasom, vagy rosszul mondtak havernak ?

(#51272) wwenigma válasza agabe (#51271) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha van telefon is, adnak. Egyebkent nem nagy szám amit kaphatsz sőt szerintem inkabb kolonc mert szénné van butítva, normalis router 13-16e körül kaphato hozza. [link] [link]

Ja és wifin ne akarja atvinni az 1000-est...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51273) agabe válasza wwenigma (#51272) üzenetére


agabe
addikt

Koszi az infot !
Gigabit persze, hogy mem fog atmenni, de azert 400-500 kozott mar jo lesz sztem.
Amit egyenlore javasoltam az [egy ilyen] tp-link.
Nekem kicsit lasabb de hasonlo van, es eleg jok a tapasztalataim, meg ajanljak is wifi router topikban.

(#51274) qnadam válasza agabe (#51271) üzenetére


qnadam
veterán

ha üvegszál megy a lakásba, akkor adnak, ha utp akkor nem. esetleg ha utp de van telefon is, akkor vagy igen, vagy nem :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#51275) expander válasza qnadam (#51274) üzenetére


expander
senior tag

es ezt honnan tudom, hogy mi van a lepcsohazban ? :D

most szeretnek en is szolgaltatot valtani, de fogalmam sincs mi van a hazban. routerem nincs, ha adnanak nem is terveznek venni :\ amugy ha bemegyek az ugyfelszolgalatra es kotok szerzodest, nagyjabol mennyi ido amig tenylegesen ki is jon valaki es behuzza a kabelt a lakasba ?

(#51276) agabe válasza qnadam (#51274) üzenetére


agabe
addikt

Koszi neked is! :R

Az elobb linkelt D-link Dir 860L es amit masik topikban ajanlottak TP-Link Archer C7 kozott felhasznalasban lenne szamottevo kulonbseg, hogy megerje a dragabb TP-Link ?
A lakas asszem nem tul nagy, max 1 fal lenne minden iranyban es 6-7 meternel nem lenne tavolabbi sarok.

(#51277) viktorhu válasza expander (#51275) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem ha a rendelési felület simán kiadja a gigás csomagot, és nem mondja, hogy ehhez előzetes vizsgálat szükséges, akkor ott optika lesz (színessel is jelöli az olyan címeket).

(#51278) expander válasza viktorhu (#51277) üzenetére


expander
senior tag

kiadja, "barack" szinu az egesz utca :D

(#51279) wwenigma válasza agabe (#51276) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Routeres topikban jobban tudnak segíteni de a Dlink sokkal okosabbá tehető. (Padavan firmware+Ent, torrent/NAS/etc funkciók a rákötött winyóval)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51280) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Sziasztok! Békáson / III. Ker. / lakom. Jelenleg 100/50-es nettel rendelkezem plusz telefon, tv. Két hónappal korábban egész pontosan 2017.06.22-én voltam bent a Váci úti ügyfélszolgálatukon, ahol aláírtam egy net sebesség növelési szerződést 200/100-ra. Akkor azt mondták, ha nem igénylem a továbbiakban a vezetékes telefont akkor egy héten belül meg lesz az emelés, ellenben ha kérem akkor annak átfutási ideje 60 nap. Ez az idő pár nappal már le is járt. Háromszor hívtam őket, de össze-vissza hablatyolnak. Mindig igéretet tesznek arra, hogy jelzik a szerelő felé, hogy vegye fel velem a kapcsolatot, de eddig semmi. Amikor rákérdezek arra, hogy szerinte szükséges lesz-e a meglévő rendszert valamilyen formában bővíteni, úgy három különböző verziót kapok. Elmondásuk alapján technikailag rendben van a helyszín / panel /, csak akkor nem értem mit bénáznak ennyit. Még olyan választ is kaptam, hogy csak a lépcsőházban kell átdugni a kábelt a megfelelő aljzatba és már emelhető is a sebesség. Ez valóban ilyen bonyulult lenne, vagy csak az operátornak kellene átállítani a sebességet nagyobbra a gépén? :(

[ Szerkesztve ]

(#51281) agabe válasza wwenigma (#51279) üzenetére


agabe
addikt

Megkerdeztem ott is, majd biztos irnak hozzaertok :)
Valoszinuleg gyari alapballitasokkal hasznalna haverom. Nem kutyuzos tipus.
Routereket en magam meg nem szertem leterhelni NAS, torrent funkciokkal arra inkabb dedikalt NAS ezert nem is javaslom havernak.

[ Szerkesztve ]

(#51282) Neo76 válasza dchard (#51251) üzenetére


Neo76
tag

Nálunk is ugyanez volt Érden. Nagyon tolódott a bekötés. Aztán elegem lett, le adtam hibára a bekötést.
Ezután többször rájuk telefonáltam. Ez 2015 telén volt. Még karácsony előtt ígérték a bekötést, amiből nem lett semmi. Január 10 környékén láttam, hogy a környékünkön megtörtént az első bekötés. A remény újra éledt, és rá 1-1.5 hétre rá elkezdték az utcánkat bekötni. Én, ha jól számolom a 3. voltam. A szerelők nagyon rendesek voltak, és igen korrekten megcsináltak mindent (mondjuk minden lépésüket figyeltem).
Szóval add le hibára a bekötést, és zaklasd őket telefonon. Nekem bejött, hátha a te esetedben is működni fog.

(#51283) Multibit válasza agabe (#51273) üzenetére


Multibit
veterán

400-500 Mbps között óriási szerencsével, helyiségen belül, speedtesttel. A gyakorlatban (pl. fájlmásolás, letöltés) lassabb lesz.

(#51284) qnadam válasza Laszlo733 (#51280) üzenetére


qnadam
veterán

ha utp megy be a lakásba, akkor valószínűleg tényleg át kell dugni gigabites portba, ha van egyáltalán szabadon olyan. ha jön szembe szerelő, esetleg kérdezz rá hogy mi a helyzet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#51285) Laszlo733 válasza qnadam (#51284) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Ok, köszi. Ha már jön meg is csinálhatja. :W

(#51286) qnadam válasza agabe (#51276) üzenetére


qnadam
veterán

úgy néz ki, hogy kezd elhalálozni a wdr4300-am, így ugyanabban a dilemmában vagyok :) most a dlink felé hajlok, mert az nem gyári fw-vel is tud gigabitet, a tplink viszont csak gyárival. a belső antennától nem félek, mert csak 60 négyzetmétert kell lefedni, és az megvolt a 4300-zal is, pedig az a külső antennák ellenére jelerősségben nem nagyon erős.

Laszlo733: ízi, a diginél néha lassan mennek a dolgok, ugyanez a módosítás nekem is úgy lett meg gyorsan, hogy találkoztam a szerelőkkel, amúgy az ügyfélszolgálat két hétre ígérte, hogy egyáltalán megmondják, van-e szabad port, és ezt sem sikerült tartaniuk.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#51287) wwenigma válasza agabe (#51281) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ennek a hardvere picit komolyabb mint egy sima routeré, 2mag4szál MTK MT7621AT chip 880MHz-en, pusztán erőből kitolja a gigabitet HW NAT rasegites nelkul. :) B1 reviziosnal! Erosebb mint a NAS-om amit hasznalok....Goflex Net.

Padavan firmware + ENTware kiegeszitessel cefet jo es stabil cucc.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51288) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Üdv urak!
Most tünt fel hogy a digi ügyfélkapunál ez van:

-Digitel 200, Diginet 500, Digitv

Ezzel szemben a digi honlapján a sebességméró ezt adja:

Asus AC 56u routerenkeresztül van a szétosztás.
Nem kevés ez??

üdv

[ Szerkesztve ]

(#51289) nfsu17 válasza nagyfejü (#51288) üzenetére


nfsu17
veterán

itt valami 100-asra korlátoz.

-a géped hálókártyája 100-as, nem gigabites (?)
-az átkötés nem történt meg és még mindig 100-as switch-be vagy dugva (panel?)

(#51291) sfdrakex válasza nagyfejü (#51288) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen csomaggal indultál? Ha 100 assal mellé telefon akkor át kell köttetni, hogy menjen 100 felett.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#51292) nagyfejü válasza nfsu17 (#51289) üzenetére


nagyfejü
őstag

Szia!

Igen panel.
A hálokártya gigabites!

(#51293) nagyfejü válasza sfdrakex (#51291) üzenetére


nagyfejü
őstag

A telefon csak papiron van. Nincs bekötve.

(#51294) Gyurka6 válasza Ala (#51263) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!

Szerintem, ha sokallod a pénzt ezért a sebességért, de kevesebbel is beérnéd visszaváltasz a 200-asra.

Gyurka

(#51295) wwenigma válasza nagyfejü (#51293) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Viszont elo van keszitve neki a kabel, nem teljes bekötésű igy csak 100Mbiten megy. Jelentsd be hibára!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51296) sfdrakex válasza nagyfejü (#51293) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Attól még ha úgy kötötték be, max 100 megy át.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#51297) poli27 válasza dchard (#51261) üzenetére


poli27
veterán

mit rendelsz 100 megés netet meg tévét? :)

(#51298) dchard válasza poli27 (#51297) üzenetére


dchard
veterán

Dehogy is, csak egy vonalas telefonra van szükségem :)

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#51299) nagyfejü válasza wwenigma (#51295) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm a reakciókat! lejelentem.

(#51300) poli27 válasza dchard (#51298) üzenetére


poli27
veterán

:C

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.