Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51280) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Sziasztok! Békáson / III. Ker. / lakom. Jelenleg 100/50-es nettel rendelkezem plusz telefon, tv. Két hónappal korábban egész pontosan 2017.06.22-én voltam bent a Váci úti ügyfélszolgálatukon, ahol aláírtam egy net sebesség növelési szerződést 200/100-ra. Akkor azt mondták, ha nem igénylem a továbbiakban a vezetékes telefont akkor egy héten belül meg lesz az emelés, ellenben ha kérem akkor annak átfutási ideje 60 nap. Ez az idő pár nappal már le is járt. Háromszor hívtam őket, de össze-vissza hablatyolnak. Mindig igéretet tesznek arra, hogy jelzik a szerelő felé, hogy vegye fel velem a kapcsolatot, de eddig semmi. Amikor rákérdezek arra, hogy szerinte szükséges lesz-e a meglévő rendszert valamilyen formában bővíteni, úgy három különböző verziót kapok. Elmondásuk alapján technikailag rendben van a helyszín / panel /, csak akkor nem értem mit bénáznak ennyit. Még olyan választ is kaptam, hogy csak a lépcsőházban kell átdugni a kábelt a megfelelő aljzatba és már emelhető is a sebesség. Ez valóban ilyen bonyulult lenne, vagy csak az operátornak kellene átállítani a sebességet nagyobbra a gépén? :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.