Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51263) Ala


Ala
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy az elmúlt 1-1,5 hónapban bármikor mértem a hálózat sebességét mindig csak 350/200 volt, pedig az 500/200-as csomagra fizettem elő. Pár napja már rugózunk a hibabejelentőkkel ezen, de bevallom már a hócipőm tele van. Tényleg ennyire sz*rf.sz.ak a DIGInél? A telefonos ügyintéző jött azzal, hogy biztos gyenge a gépem, mert hogy I5 proci meg 4 GB ram meg gigabites hálókártya ... Ne nézzék madárnak az embert! Mikor bekötötték a digit, akkor simán ment a 480-530/190-230 Mbps bármikor! Most bármikor mérem az elején említett értéket kapom. Utána kérték, hogy küldjek képernyőmentést a sebességmérésről, nem küldtem nekik teljes képernyőmentést, akkor az volt a bajuk, hogy nem látják, hogy mikor és hogyan lett mérve, valamint, hogy milyen háttérben futó alkalmazások vannak. Majd küldtem nekik egy teljeset, amiben látszik minden amit kérnek, viszont egy két dolgot kitakartam, amiknek semmi köze a sebességméréshez és semmi közük nincsen hozzá (címsor alatti könyvjelzősáv. megjegyezném, hogy ugyan az az eredmény jött ki mint a szűkebb képernyőképből. Erre jött a válasz, hogy ez teljesen normális, mert a garantált értékeken felül van.

Nektek volt már hasonló problémátok? Ha igen, hogyan sikerült javítani a helyzeten?

Segítségeteket előre is köszönöm, mivel már egy kicsit lángol az agyam. Attól meg végkép hányingerem van, hogy valamit megrendel az ember rendesen fizeti majd úgy vágják át a palánkon, ahogy nem illik.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.