Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10650) DBob válasza igazánamatőr (#10648) üzenetére


DBob
őstag

"Kaptam a DIGI-től egy értesítést, hogy optikai hálón hamarosan elérhetők lesznek szolgáltatásaik"

Szerintem ilyenről csak te hallottál, mert DIGI optikát nem visz be lakáson belülre, csak az épületig / épületbe. Onnan UTP kábelen megy tovább. Ha tényleg ez áll a szórólapon, szerintem örülnénk ha első kézből bescannelnéd, mert sokan örülnének ha DIGI átállna optikára.

"A szórólapon apróbetűvel az is szerepel, hogy családi házas (FTTH) övezetben csak a DIGI+Televízió csomag érhető el."

Tudtommal DIGI továbbra sem visz családi házakhoz, nem hogy optikát, de még UTP-t se. Faluhelyen meg még nem hallottam FTT* szolgáltatásról itthon.

Igazándiból, már a többi kérdés tárgytalan, mert valami félreértés lesz a te esetedben, szerintem. Igaz hogy nemzetközi viszonylatban jól állunk átlag sávszélesség tekintetében, de azért falvakba még nem jutott el az optika (csak a lakótelepek töredékébe).

Inkább a DIGI-nél kéne érdeklődni, mire fel osztogatnak ilyen szórólapot, és mit jelent a "hamarosan". Szerintem azt, hogy minden második ember a faluban megrendeli és akkor esetleg kivisznek valami optikai terminált ahonnan viszik tovább a jóval olcsóbb UTP-t.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.