Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#23114) hentes555


hentes555
senior tag

Üdv!

A problémám az lenne, hogy szerettem volna rárakni a Blade az ICS ClodFusion-t, amihez egy nagyobb partíciót kellett csinálni TPT helperrel.Ráraktam egy olyat, hogy 136 Mb system, 37 cache és 267 data.Power+hangerő fel+menu gomb nyomva tartásával meg is csinálta.Namost wipe-oltam a cache-t, dalvik cache-t, factory reset is megvolt, majd rámentem, hogy install zip from sd-card.Kiválasztottam a coldfusion-t, majd dobott egy ilyen szép üzenetet:
installing update:

assert failed: getprop ("ro.product.device") == "blade" II getprop(ro.bE:unknown command [uild.product")]

E:error in /sdcard/update-cm9-9-20120515-snapshot-blade-coldfusionX-tilal6991-signed.zip (status 7)

installation aborted.

Ok, mondom akkor ez f*s.Csináltam 2 hete kb. 2 darab backupot.Mondom akkor restore-olok egyet.Rámegyek, hogy restore, aszondja nincs .img file.Másikat is megpróbáltam, ugyanez.Akkor mondom megpróbálom csatlakoztatni a géphez.Recovery: advanced-->mount USB Storage.Hibaüzenet...Már lendült a kezem a fal felé, telefonnal a markomban, mikor eszembe jutott, hogy megpróbálom DFU módban.Akksi ki, hangerő le+fel+power gomb megnyom.A windows nem ismerte fel :(

Mit csináljak vele?
Ha az SD kártyát átrakom egy másik készülékbe (nokia 5130), majd azon keresztül felmásolok egy cm 7-et, ami eddig is ment, majd vissza az én telómba, utána install zip from sd card-dal jó lesz szerintetek?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.