Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9351) Frozzy válasza bala6120 (#9350) üzenetére


Frozzy
őstag

igen sikerült, Köszi! :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#9352) xakta válasza szezso15 (#9347) üzenetére


xakta
tag

:R

(#9353) szezso15


szezso15
addikt

Na gyerekek 2 dolog:
-eszrevettem,hogy a setcpu fc-zik oc-nal,mar keszul hozza az update,holnap kozzeteszem
-router reboot utan se jo a wifi,de mostmar leszarom,kedden viszem trebe csereltetni,addig meg kibirom :)
xakta: hasznald egeszseggel :)
Miksz: latja,probal kapcsolodni de a vegen mindig kapcsolat bontva van :(
URISTEN DE HULYE VAGYOK!
Rajottem a hibara de inkabb nem irom ide mer kirohogtok :D

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9354) Miksz válasza szezso15 (#9353) üzenetére


Miksz
tag

abszolut nem látja a routert?

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#9355) Miksz


Miksz
tag

:)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#9356) szezso15


szezso15
addikt

Hosszu volt ez a nap joejt mindenkinek! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#9357) vegyszer


vegyszer
addikt

nagyon nehezen szántam rá magam, de döntöttem... megveszem.
kb 5-7000 FT-al (nekem) olcsóbb a vodánál, mint a T-nél.
ha minden igaz, akkor a héten kihozza a futár.
:DD
valaki rendelte onnan futárral?
milyenek voltak a kiszállítási paraméterek?
mennyire szóltak előre?

ha csak gtalkolok, meg csatolmány mentes mailt olvasok/írok, akkor az az 50 mb mire lehet elég?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9358) vegyszer


vegyszer
addikt

buta kérdés: a voda kispórolja a mikro sd kártyát, vagy csak nem említi meg?
aki vett már nála, nyilatkozna?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9359) qnadam válasza vegyszer (#9358) üzenetére


qnadam
veterán

kell, hogy legyen, különben hivatalosan nem lenne android-kompatibilis :) (ezért van az androidos gépekben a kártya alapból a készülékben)

Device implementations MUST offer shared storage for applications. The shared storage provided MUST be at least 2GB in size.
Device implementations MUST be configured with shared storage mounted by default, "out of the box". If the shared storage is not mounted on the
Linux path /sdcard, then the device MUST include a Linux symbolic link from /sdcard to the actual mount point.

innen

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9360) Bozek válasza szezso15 (#9353) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor írd meg PÜ-ben, kíváncsi vagyok. :)

Egyébként sokszor nekem se csatlakozik, hasonlóan hozzád. Bár ez a cégnél szokott előfordulni, ahol gyenge a jel kültéren már.

(#9361) qnadam


qnadam
veterán

ja és kipróbáltam a kelzsoca-féle ss4b-t, de nem tartottam meg, a skype valóban működik vele, a wifi viszont nem, néha megy, néha bekapcs után azt mondja, hogy nem tud scannelni, és kikapcsolja magát. wifit pedig többet használok, mint skype-ot :( marad a jj7.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9362) Acsifun válasza qnadam (#9361) üzenetére


Acsifun
aktív tag

RLS3-nál nincs wifi probléma bár ss4b-nél sem hallottam mindenesetre mind2 jobb már mint jj7 :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#9363) qnadam válasza Acsifun (#9362) üzenetére


qnadam
veterán

a skype-on kívül semmi bajom a medúzával :) és eddig is megvoltam skype nélkül. (sőt az alvás közbeni wifire sincs igényem igazából)
Uses "ondemand" governor by default again (using smartass governor and overclocking at the same time can make the camera work less optimal)

ez a less optimal minőségben gyengébb, vagy sebességben? a minőséget nem kéne tovább rontani :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9364) qnadam válasza qnadam (#9363) üzenetére


qnadam
veterán

kimaradt egy sor, mely szerint ez az ss4 változtatásai között van, tehát gondolom az ss3-ban less optimal.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9365) vegyszer válasza qnadam (#9359) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak azért kérdeztem, mivel a "A doboz tartalma" link alatt nem szerepelt memória kártya.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9366) SpeedR válasza vegyszer (#9365) üzenetére


SpeedR
őstag

Talán azért hogy a dobozban senki se keresse. ;] (bele van téve a telóba gyárilag)

(#9367) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

De hogy valaki surmo kis fereg modjara menjen arulkodni mint az ovodasok, ez nagyon jo.

Én voltam az a surmó kis féreg! Legközelebb odamegyek, ha meglátom hogy valaki éppen lopni készül és megveregetem a vállát, hogy 'bocs, de most szólok ám annak a rendőrnek, addig nyugodtan pakold, amire szükséged van..." Röhej. :(((

Közben kész az n55-ös CM7. Akinek eddig nem volt gond a töltéssel, annak ajánlom figyelmébe a...

>> "Blade: Update kernel to fix reboots while charging. " <<

...akinek meg a GPS-vel sem annak pedig a...

>> "Blade: enable BOARD_USES_QCOM_GPS" <<

...elnevezésű beavatkozásokat. Persze majdnem kiment a fejemből, hogy az én telóm rossz, mi más lenne... :(((

[link]

(#9369) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

..éa megjött a következő stabil verzió is, ami már a 7.0.1-es névre hallgat... Link feljebb. ;)

szerk: Lemaradtam a lassú net miatt. :Y:C:C

[ Szerkesztve ]

(#9371) Keeperv85 válasza api29 (#9370) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor szokott főleg rebootolni, ha valahogy elalszik töltés közben. Ez normál esetben nem fordulhatna elő, mert folyamatosan világít az alsó led és bármikor "felébred" ha pl lenyomod a menü gombot, viszont van olyan eset, mikor hiába világít a gomb, mert alszik... és ebből az alvásból csak reboot útján ébred. Ahogy kihúzod pl...

"Szakmai" válasz:

Már egy párszor írtam itt is, hogy a kernel mint olyan, NEM egy fájlból áll. Ezenkívül elég sokszor az alkalmazások is frissülnek, nem csak a kernel. Ha csak a boot.img-et piszkálnák meg, akkor elég volna egy csere vagy egy frissítés, így nem túl szerencsés...

Könnyen meg lehet mondani melyik részek lettek érintve/módosítva. Fogod a régi verziót és az újat. A META-INF\MANIFEST.MF fájlok egy listát tartalmaznak, benne az összes fájl nevével és egy digitális számsorral hozzájuk. Ez a szám itt változik, ha valaki belepiszkál az adott fájlba. Ebből következik, hogy pl egy Total Commanderrel vagy egy Notepad++-al a két fájlt összehasonlítva az eltérő kóddal rendelkezők módosításra kerültek. :)

[ Szerkesztve ]

(#9372) sunahunter válasza Keeperv85 (#9367) üzenetére


sunahunter
senior tag

Légy rá büszke, hogy engem, a tolvajt lebuktattál.
Aki mellesleg itteni romból "lopott" :W
Kaptam tegnap ezzel kapcsolatban leveleket innen,
vannak jópáran akik máshogy látták a dolgot.

(#9373) szigmat


szigmat
tag

Szeretném a segítségeteket kérni, mert tönkrement a vadonat új 8gb-os memóriakártyám és nagyon sok fontos dolog volt rajta, plusz a telefon fáljjai.

A telefon nem látja, a gépem látja, de nem tudok másolni semmit róla.

Mit lehet tenni?? :F

(#9374) janakbacsi válasza szigmat (#9373) üzenetére


janakbacsi
őstag

javaslom a get data back program használatát!

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9375) ux1 válasza sunahunter (#9372) üzenetére


ux1
addikt

Mi lenne ha így egy nap és egy kijózanodás után befejeznétek? :DDD 25 éve, amikor elkezdtem számítógépekkel foglalkozni, akkor nem is lehetett másképp programokhoz jutni, mint csere, klubb és copypartyk útján. :D Akiket elítéltem akkor is, azok az illegális kereskedők voltak. ( különféle programküldő szolgálatok, akik aztán C=Világ, 576, Guru néven újságot csináltak ebből a léből ) :D

Más:

@Keeperv85
Valahogy az az új CM7_stable 7.0.1 lekerült a porondról hamar... :DDD

(#9370) api29

Mint az, bebizonyosodott. N55-ben

Blade: enable BOARD_USES_QCOM_GPS (android_device_zte_blade)
libloc_api: do xtra when cb is registered, and retry on fail(android_hardware_qcom_gps)
libloc_api: use privacy lock on 1240 too (android_hardware_qcom_gps)
libloc_api: fix possible use of uninitialized variable(android_hardware_qcom_gps)
Blade: Update kernel to fix reboots while charging.

"Csak" ennyi javítás történ GPS, és a reboot ügyben :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9377) kagzer válasza ux1 (#9375) üzenetére


kagzer
aktív tag

Szia
Tudnál segíteni?
9274

[ Szerkesztve ]

(#9378) bartiiiiiii


bartiiiiiii
csendes tag

@cyanogen twitter:

Sorry guys, we made a nasty mistake with 7.0.1. There will be an update in just a few.

CyanogenMod-7.0.2 Released (oops) http://dlvr.it/PcWf9

[ Szerkesztve ]

Galaxy S7

(#9379) mira72 válasza ux1 (#9375) üzenetére


mira72
őstag

jó kis amigás copy partik.. a régi szép időkben :) ...

itt-ott összeültünk, azt fél nap copy :) mai kölkök nem ismerik azt amikor az adatnak értéke volt :)

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9380) bartiiiiiii


bartiiiiiii
csendes tag

még mindig cyanogen twitter:

Sorry about the epic fail with 7.0.1. New build is out, hope everyone likes it :)

:D:D

Galaxy S7

(#9381) Frozzy


Frozzy
őstag

cm7.2 csak gen2re van ?:S:S mert nekem még a telo is jelzi a frissítést.. :S

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#9382) bala6120 válasza ux1 (#9375) üzenetére


bala6120
senior tag

Erre a GPS-re csak annyit tudok mondani, hogy minek kellett használnod a GPS Status progit, ha tudod, hogy a különböző API miatt rebootolta a készüléket. Ha nem használod, akkor nem. De most már nyugodtan használhatod ezt is, ahogy te szoktad nyomatni a GPS-t.

Éljen a GPS Status!!! :DDD

N42-nél tényleg nem volt töltés reboot, vmi kilötte a hibát, de nem kernel szinten.

[ Szerkesztve ]

(#9383) balalev válasza Frozzy (#9381) üzenetére


balalev
tag

nagyon úgy néz ki, de én biztos nem fogok telóra GEN2-t rakni egy hamar. Inkább várok, és ki tudja mi lesz. ;)

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#9384) Doze válasza Frozzy (#9381) üzenetére


Doze
aktív tag

Sajnos igen... Az N39 CM 7 volt az utolsó Gen1-s Most meg már N55-nél járnak.. Most gondolkozok rajta hogy gen1 to gen2.... Mert már kezd megbízhatóbb lenni a 2.3.

(#9385) ux1


ux1
addikt

N.E.W.S.

update-cm-7.0.2-Blade-signed.zip

Csak hogy jó nap legyen. :D Jelentem az N55-ben tökéletes a GPS :) GPS-Status-sal is. :DDD

(#9379) mira72

3 napos kecskeméti nonstop party :) Jártuk az országot, nem a szobában ültünk a gép előtt, hanem cipekedtünk :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9387) synar válasza ux1 (#9385) üzenetére


synar
őstag

update-cm-7.0.2-Blade-signed.zip
cm: Bump to 7.0.2 because we are stupid. :)

(#9388) ux1 válasza kagzer (#9274) üzenetére


ux1
addikt

Nem igazán tudom megmondani, elvileg a jó apn-conf van a rom-ban. A goSMS-pro beállítási között nézz szét esetleg. Sajna nekem nincs mms-em. :) Esetleg frissítsd is a marketről...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9389) kagzer válasza ux1 (#9388) üzenetére


kagzer
aktív tag

Köszi a választ.
Frissítettem Marketről, azért kérdeztem, mert gondoltam, hogy user error lesz.
Főképp, mert az asszony akart valamit küldeni :DDD

(#9390) szezso15


szezso15
addikt

Egy kis akkumulator a romommal:
4 ora net egy kis jatek,netmegosztas most all 24%-on ejszaka 1%-ot merult :C :C

*Hajrá Loki!* i15+

(#9391) Stirlitz válasza szezso15 (#9390) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Igen, jó az aksi idő, még minden rendben a rom-al, sokat beszéltem vele, app-ok működnek, nyugodtan felrakhatja bárki akinek szifon szerű kinézett kell. De már tegnap este is mondtam, UX1 romja is jó volt biztosan, és a magja ennek is az, szóval jó rom. Nyugodtan próbálgassa mindenki. :)

Aztán majd valaki bejelenti az eplnek, kamu szifon a ZTE.... :((( Ha a hülyeség fájna..

[ Szerkesztve ]

(#9392) istnag válasza Doze (#9384) üzenetére


istnag
addikt

EZ nem jó neked?

Akkor asszondjátok,hogy az n55 -el már érdemes foglalkozni? Olyan szempontból,hogy mindennapos,megbízható használatra? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9393) Stirlitz válasza dragon1993 (#9052) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ez nem ide akart menni, elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

(#9394) szezso15 válasza Stirlitz (#9391) üzenetére


szezso15
addikt

Orditanal :D
Estere kinn lesz a setcpu-s update,addig ne huzzatok tul 652 MHZ-en :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#9395) bunnyhu válasza istnag (#9392) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Kiváncsian várom a tapasztalatokat az új stable CM-mel, és ezzel a konverterrel. Friss a 2.2 telepítés, nem laktam be, még simán tudok váltani. Bár ez a svéd rom egyenlőre nagyon bejövős, szóval tényleg csak egy zökkenőmentes átállás és egyértelmű stabil rom fog elgondolkoztatni ezen a lépésen. GEN1 vasam van természetesen.

https://divecenter.hu

(#9396) Frozzy válasza bunnyhu (#9395) üzenetére


Frozzy
őstag

olyan convertert nem tudtok ami megcsiálja a gen2es cm7et gen1esre?:D vagy a jeleneg tégla telefonomat megcsinálja ?:DDD vagyis a 7.2őt felraktam azóta tégla.. :DDDDD amatööör nem vagyok megtudnám csinálni.. csak 7.2őt akaroook :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#9397) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Ja, és érdekelne CM használótól, hogy működik-e rajta az USB HOST mód. Csatlakozó már megvan, sőt még van kettő [link] ha valakit érdekel.

https://divecenter.hu

(#9398) bunnyhu válasza Frozzy (#9396) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én ezért várok ki. Nem vagyok elég gazdag ahoz, sem időmilliomos, hogy téglát csináljak a telefonomból.

https://divecenter.hu

(#9399) Frozzy válasza bunnyhu (#9398) üzenetére


Frozzy
őstag

én ráérek:D meg megis tudom csinálni :) csak nekem AZZ kell! :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#9400) istnag válasza Frozzy (#9396) üzenetére


istnag
addikt

Elvileg az linkeltem feljebb....
[link]

A CM7 romot átalakítja,hogy felmenjen gen1-re :U
NEm próbáltam!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.