Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9801) kelzsoca válasza szigmat (#9800) üzenetére


kelzsoca
félisten

A gyári rom semmi fontos dolgot nem tárol az SD kártyán, vagy esetleg lett valami problémád ebből (nem hinném)

(#9802) dragon1993 válasza kelzsoca (#9801) üzenetére


dragon1993
őstag

Kelzsoca gondolom szólok.
Fent írták , hogy a rom mannager nem törődik a gen1-es vagy akkor is gen2es recoveryt teszi fel.
Ha ez igaz akkor ezt cikket át kellene írnod.
http://logout.hu/bejegyzes/kelzsoca/zte_blade_tippek-trukkok/hsz_1-50.html

(#9803) HIROdj válasza MoRiCKaXXL (#9729) üzenetére


HIROdj
tag

Sztem nagyon jó, 1 napja vann fent, aksit jól birja nem indul ujra de nekem az uj stable van fent

(#9804) HIROdj


HIROdj
tag

Help ha át akarom alakítani egy romot akkor utána mivel,miben tömörítsem le
és lehet majd feldobom ide
jah és mégvmi melyiket javasoljátok átalakítani az uj cm n57 vagy a cm uj stablet

[ Szerkesztve ]

(#9805) szigmat válasza kelzsoca (#9801) üzenetére


szigmat
tag

Semmi baj nem történt, csak a biztonság kedvéért meg kérdeztem, nehogy hiányozzanak.

(#9806) Watto1991 válasza MoRiCKaXXL (#9729) üzenetére


Watto1991
senior tag

A CM romokban már réges-rég olyan sima (ha nem simább...) a scrollozás, mint a 2.2-es ROM-ok alatt. Minden launcher függvénye. A 100 %-os töltésnél való reboot meg telefonfüggő. Nagy a szórás a telefonok alkatrészei között, így valakinek rebootol, valakinek nem.

(#9807) Glatius válasza kelzsoca (#9797) üzenetére


Glatius
őstag

Csak arról beszélhetek amit én látok... de így is szívesen vagyok patkányféreg. :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#9808) sto1911


sto1911
veterán

Van arra esely, hogy a ZTE V9 tableten levo gyarilag 2.2-es romot felrakjuk a Blade-re? Belul kopp ugyanaz a ket keszulek!

[ Szerkesztve ]

(#9809) pista59 válasza sto1911 (#9808) üzenetére


pista59
senior tag

Erre már gondoltam, amikor megjelent. Azonos hardver, azonos vezérlők. De minden azonos bennük?

A győztes féreg irtó baktérium

(#9810) kelzsoca válasza sto1911 (#9808) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az ezen futó 2.2-es rendszer tabletre lett opitimalizálva, illetve azért koppra sem azonos a belső, persze igen, a cpu azonos, de a belső felépítés szerintem teljesen más, és ahogy nézem a wifi is N-es.

Egyébként nem tudom honnan jött az ötlet, hiszen hamarosan lesz mindhárom szolgáltatónál hivatalos 2.2, ráadásul a Vodafone-nál már van is (ennek egy módosított változatát pedig ha minden jól megy holnap publikálom)

(#9802) dragon1993

Ma már egyszer leírtam hogy át lesz írva az a módszer, de most erre nem érek rá.

[ Szerkesztve ]

(#9811) sto1911 válasza kelzsoca (#9810) üzenetére


sto1911
veterán

Megnezzuk majd mit alkottal, bar nekem a kepekrol nem jott le a tabletre optimalizaltsag :) Max egy uj launcher :DD

(#9812) kelzsoca válasza sto1911 (#9811) üzenetére


kelzsoca
félisten

Totálisan más lehet a kernel, a vezérlők, a rendszerközeli fájlok 8én megkockáztatom hogy nem a blade alaplapját tették bele, ennyire azért nem hülyék :D ) mire sikerülne átalakítani lesz stabil 2.3 is :)

(#9813) jano_77 válasza kelzsoca (#9810) üzenetére


jano_77
nagyúr

Zsoca!
Van esetleg vmi "belső" információd, hogy Telenornál mikor jön ki a 2.2?
Illetve, hogy mikortól lehet újra kapni a készüléket, mert akár hová telefonáltam az elmúlt héten, mindenhol azt kaptam, hogy hiány van, nem tudjuk mikor lesz. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9814) ux1


ux1
addikt

Hmmm! V. Iktor címzetes uralkodónk arcát belemontírozták Rosenfeld Mátyás ( ismertebb nevén: Rákosi Mátyás ) fejibe. Itt meg beindult a feljelentgetés... :((( Szép új világ.... :(((

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9815) HIROdj válasza kelzsoca (#9812) üzenetére


HIROdj
tag

Helló átakarom alakítaní az egyik cm romot nemtom melyiket szted? Az uj stabilt vagy a nightli 57et? Meg mibe,mivel tömöritsem ujra? Ha kész átküldhetem neked és ha jó felteszed a blog

(#9816) HIROdj válasza ux1 (#9814) üzenetére


HIROdj
tag

Helló átakarom alakítaní az egyik cm romot nemtom melyiket szted? Az uj stabilt vagy a nightli 57et? Meg mibe,mivel tömöritsem ujra? Ha kész átküldhetem neked és ha jó felteszed a blog

(#9817) sto1911 válasza HIROdj (#9816) üzenetére


sto1911
veterán

Ezt forditogeppel irtad?

Szerk: (#9820) HIROdj: akkor megbocsathato :)

[ Szerkesztve ]

(#9818) barnam_ válasza HIROdj (#9815) üzenetére


barnam_
nagyúr

Milyen átalakításokat tervezel?

szerk.: használd a szerkesztés gombot, 5 percen belül tudod módosítani a hsz-ed!

[ Szerkesztve ]

(#9819) syl5 válasza esox (#9760) üzenetére


syl5
őstag

Elvileg megy a Cordy a CM-el!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#9820) HIROdj válasza sto1911 (#9817) üzenetére


HIROdj
tag

Nem csak zte bladeről

(#9821) HIROdj válasza syl5 (#9819) üzenetére


HIROdj
tag

Átküldhetnéd ide: hiro99.dj@gmail.com

(#9822) HIROdj válasza barnam_ (#9818) üzenetére


HIROdj
tag

Másik téma,launcher( open home),appok,.......

[ Szerkesztve ]

(#9823) Tonchi válasza sto1911 (#9817) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Csak a ragozás hiányzik , de rámenősnek tűnik :DD

Ha csak az appokat cseréled, minek publikálni??

[ Szerkesztve ]

(#9824) Neil Watts válasza kelzsoca (#9810) üzenetére


Neil Watts
veterán

"(ennek egy módosított változatát pedig ha minden jól megy holnap publikálom)"

Ez érinti a RAM-gondokat is? :D
Na jó, befejeztem, mert már a sírba viszlek ezzel.

(#9825) syl5 válasza HIROdj (#9821) üzenetére


syl5
őstag

Minek?
Fent van Marketen, ráadásul free!
Már az ingyenes dolgokat is warezolni akarjátok? :F

Ha már warez, akkor szerintem elég megfontolandó lenne, hogy sok nyílt forrású és ingyenes program sokkal jobb és minőségibb, mint a fizetős társaik.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#9826) mukika009


mukika009
tag

Nah srácok nem rég voltam melózni a SE-al a telenoros android workshopon és fogtam kézben Skatet és íme néhány belsős infó róla:
Valahol 800mhz-es valahol 1000mhz-es lesz 512 ram és 512 rom állítólag lehet hogy 1024 rom is lesz még azt se tudni az lesz amit rendelnek a szolgáltatók.. :)
nálunk agusztus környékén kerül forgalomba amit én most fogtam és fényképeztem az egy Blade alapú demo teló volt :) az infókat pedig Tóth Zoltántól kaptam aki a ZTE hungary KFT Key account manager-e ha van még kérdés szóljatok és megkérem, hogy nézzen fel a fórumra, ha ideje engedi

[ Szerkesztve ]

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#9827) ux1 válasza HIROdj (#9816) üzenetére


ux1
addikt

Meg ne haragudj, de ha azt se tudod mivel tömörítsd újra a ZIP-et, akkor hogy akarsz a CM-ben, ami amúgy is pillanatok alatt működésképtelen lesz ha beleturkálsz, cserélgetni dolgokat? :DDD

Ja és majd nyugodtan tedd ki a saját blogod-ba :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9828) barnam_ válasza mukika009 (#9826) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ezen 2.3 van már? Tisztára úgy néz ki mint a CM7.

(#9827) ux1: fő az elszántság :DDD
csak ne akarja "kiadni" a romot...

[ Szerkesztve ]

(#9829) csope


csope
csendes tag

Sziasztok!

Svéd rls3 rom van fent a telómon, megcsináltam az akksi kalibrálást, érezhetően tovább bírta az akksi.
Majd feltettem kelzsoca kék/zöld témáját, onnantól kezdve még a kalibrálás előttinél is rosaszabb lett az akuidő.
Visszatettem az eredeti témát, kalibráltam, de azóta is éjszaka pl 30-40 %-t csökken.
Nem került fel semmi új progi.
Volt valakinek hasonló?

Más, használ valaki RSA SecureID progit? Backupoltam, de nem tudom, h a tokent is elmenti, és ha új romot teszek fel, akkor nem kell-e inicializálni újta a tokent.
Valakinek tapasztalat?

Thx,
P

P

(#9830) HIROdj válasza ux1 (#9827) üzenetére


HIROdj
tag

Vmi olyat hallottam hogy tcben átkellvmit állitani

(#9831) katonam válasza mukika009 (#9826) üzenetére


katonam
tag

Szia!Én erre lennék kíváncsi: "Valahol 800mhz-es valahol 1000mhz-es lesz" - teljesen ugyanaz a proci lesz a 2 változatban, csak "leszabályozva/húzva" lesz, ezért az eltérés?

(#9832) fonix232 válasza katonam (#9831) üzenetére


fonix232
aktív tag

Nem, úgy tűnik az eddigi feltételezésekkel szemben az én tippem jött be, azaz mégsem Qualcomm MSM7227 lesz benne mint a Blade-ben (a legjobb leghúzottabb MSM7227 is max 800MHz-et tud, az extra változat, ez került pl a Galaxy Ace-be), hanem valami erősebb, remélhetőleg ARMv7-es proci... jól jönne a NEON support, mert ha a Skate is olyan ár/érték arányú lesz mint a Blade, beszerzek egyet :D

Mert csak.

(#9833) Glatius válasza csope (#9829) üzenetére


Glatius
őstag

A kalibrálással nem az akkumulátort piszkálod, hanem a ROM-nak mondod meg, hogy milyen kapocsfeszültséghez milyen töltöttség tartozik....
Ha új ROM-ot teszel fel az összegyűjtött akku információk mind elvesznek, javaslom, hogy 2-3 teljes kisütés töltés ciklust csinálj végig, lehetőleg rátöltés nélkül.

katonamKülönböző minőségű, vagyis más órajelet elviselni képes CPU-kat építenek be. Ez csak a gyártósor végén detül ki, az osztályozó-feliratozó részlegen. A kicsivel gyengébbeket nem dobják ki. Természetesen a különböző képességű készülékeket üzleti megfontolásból nem ugyanott hozzák forgalomba.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#9834) barnam_ válasza HIROdj (#9830) üzenetére


barnam_
nagyúr

TC-ben a zip beállításoknál 0-ra kell állítani a tömörítést, illetve nem kell kitömöríteni, csak törölni, hozzáadni a zip-ből.

Igaz valahol el kell kezdeni, de arra kérlek hogy egyelőre ne akarj romot kiadni, mert azzal felelősség is jár, nem csak a név. Csináld meg magadnak a módosításokat, aztán majd ha jobban értesz hozzá, akkor tedd elérhetővé.

(#9835) csope válasza Glatius (#9833) üzenetére


csope
csendes tag

Rendben, köszi, megpróbálom.

Valaki RSASecureID ügyben?

P

(#9836) ux1 válasza fonix232 (#9832) üzenetére


ux1
addikt

De remélem a blade-et megtartod, mert mi lenne velünk nélküled :) ;)

(#9838) vzaza

Most komolyan ez a legnagyobb problémád? :DDD

(#9835) csope

No ilyen is van? Lehet szinkronizálni? Mert akkor lehet engem is érdekelne... :) Szerintem te használod egyenlőre egyedül... :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9837) Ronam


Ronam
addikt

gen2-vel próbált valaki már akksit kalibrálni?első lépés után mikor bekapcsolva töltöm zöld led-ig,kilöttem a telót,majd megint vissza töltőre.amíg gen1 volt a teló legalább fél órát töltötte még utána,most 3 perc után zöldre váltott.valami ötlet esetleg miért?

(#9838) M0RGI


M0RGI
őstag

Halihó!
Sima Angry Birds-ben nektek hullik a madarak tolla, ha nekicsapódnak valamihez? Mert nálam nem. :) :( :)

(#9839) kopuler válasza M0RGI (#9838) üzenetére


kopuler
tag

Nálad nem hullik a tolluk?!!! :Y
Tuti UE! :O

(#9840) beni3d


beni3d
aktív tag

A Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue (2011.04.13) magyarra fordított verzió mikorra várható, vagy esetleg ez már magyar?

(#9841) ux1 válasza beni3d (#9840) üzenetére


ux1
addikt

A nyelvválasztásnál a kínait kell kiválasztani, akkor lesz magyar :) ;]

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9842) tboldi válasza beni3d (#9840) üzenetére


tboldi
nagyúr

a kallt_kaffee által készített rom az alapja, amiben van magyar nyelv. több mint valószínű ebben is van.

(#9841) ux1: :D
------------------------------------------------------------------------------
kérdésem: lehet a bléddel úgy pendrive-ot "kezelni", mint a Nokia N8-cal? ha igen, akkor hol lehet ilyen kábelt szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#9843) beni3d válasza ux1 (#9841) üzenetére


beni3d
aktív tag

köszönöm :)
nem tudtam, hogy a területi/nyelvi beállításoknál csak billentyűzetre vontakozik e, vagy megvan már a fordítás is
nekiállok feltenni ^^

(#9844) mira72 válasza ux1 (#9841) üzenetére


mira72
őstag

nálam ha arabra tettem akkor is magyar

pfu bazz.. olvasom itt 10 perce topicot.. az már nem hígul.. ez elfolyt...
főznek-sütnek, de annyira értenek hozzá, hogy még a teavizet is segíteni kell felforralni nekik, mert nem megy....
lehet csak én vagyok vele úgy h ami nem megy nem erőltetem? ( vagy veszek be viagrát.. ) :D

az van hogy túl nagy állatságot meg nem szabad írni, mert biztos lenne aki kipróbálná...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9845) angyall válasza M0RGI (#9838) üzenetére


angyall
tag

Hát ez baj... Én megmondom őszintén nem is figyeltem ezt, de legközelebb megsasolom...

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#9846) ux1 válasza mira72 (#9844) üzenetére


ux1
addikt

Olvasnád egész nap... :) Estére bedobnál pár deci töményet, az biztos :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9847) kopuler válasza mira72 (#9844) üzenetére


kopuler
tag

"lehet csak én vagyok vele úgy h ami nem megy nem erőltetem? ( vagy veszek be viagrát.. ) "

Volt főnököm egyszer megrándított az egyik lábát és hát igen mereven sántított vele.
Aztán mondtam neki, hogy a viagrát nem kúpként kell használni. ;]

(#9846) ux1
Még csak fél napja, de már bedobtam a törülközőt. A rövideket csak otthon lehet, de ma jó napom lesz ezek után szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#9848) Watto1991 válasza fonix232 (#9832) üzenetére


Watto1991
senior tag

Sztornó.

[ Szerkesztve ]

(#9849) hedler válasza M0RGI (#9838) üzenetére


hedler
tag

Hali!
Nekem hullik a tolluk.

Hmmm.. már mindenki ad ki új romot?
akárkiét azért nem tenném fel. Maradok Kelzsoca féléknél.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

(#9850) barnam_ válasza tboldi (#9842) üzenetére


barnam_
nagyúr

Elvileg erre való az usb host mód, de csak 2.1-en működik. Keress rá itt vagy az előző topicban.

(#9844) mira72: hígul, de szerintem a többiek is úgy vannak vele, hogy próbáljuk tartani a szintet. Ha mindenki elfordulna a topictól, és csak a kevésbé hozzáértők maradnának, az senkinek sem lenne jó.
Én meg közben Nagyúr lettem :DDD

(#9852) Lacka89: CM beálítások környékén nézelődj, de elvileg 2.3 alatt már nincs gond a Stagefright-al.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.