Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9251) anglergab


anglergab
addikt

(#9208) Sir Riccio
Sajnos belenyúlhat az exe-s módszer (downgrade-nél). Az exe-s módszer sokkal mélyebb változásokat okoz, mint a TPT.

(#9252) xakta válasza szezso15 (#9238) üzenetére


xakta
tag

Megszakadt a letöltésem 55 megánál.... :(((

(#9253) szezso15 válasza xakta (#9252) üzenetére


szezso15
addikt

Most próbálkozom a zippyshare-ral :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#9254) Bozek válasza Szevi (#9247) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Google Maps-ot ne használd, mert tényleg elég nagy adatforgalmat generál, lévén online térképpel dolgozik. Léteznek offline navigációs megoldások Android-ra.

(#9255) catroot válasza szezso15 (#9209) üzenetére


catroot
veterán

Na erre most ránézek, köszönöm! :C

:R

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9257) pista59 válasza Szevi (#9247) üzenetére


pista59
senior tag

A google maps online térkép, állandóan letölti az aktuális térképet. Wifi, vagy 3g kell hozzá, az annyiba kerül, amennyibe.
Vannak offline térképek, googléban keress rá: android offline térkép, sok van, azok semmi adatforgalommal nem járnak.
Maga a GPS természetesen ingyen van. (A gps-t kisegítő AGPS kis adatforgalommal jár, de nem szükséges használni)

A győztes féreg irtó baktérium

(#9258) szezso15 válasza xakta (#9252) üzenetére


szezso15
addikt

Most próbálkozom a zippyshare-ral :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#9260) csoke28


csoke28
csendes tag

Sziasztok,kérdezném hogy az normális hogy játék,játékok közben akadozgat a hang vagy a zene,tapasztalt már valaki hasonlót?gyári 2.1-es van rajta rootolt ext2...üdv Laca Valaki???

(#9261) Szevi válasza pista59 (#9257) üzenetére


Szevi
tag

Hát köszönöm a segítséget, Mapdroyd nevezetű alkalmazás mellett döntöttem, remélem beválik.
Kellemes Ünnepeket mindenkinek.
Szevasztok.

(#9263) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Szezso ROM-ja kiprobálásra érdemes, nagyon újszerű a kinézete (ilyet még senkinél nem láttam), és eddig elég stabil is, hibával még nem találkoztam. Ha két nap múlva is így lesz, akkor ez egy ajánlott ROM.

(#9264) szezso15


szezso15
addikt

Bocsánat a dupláért,szarakszik a netem!:(
Ha vártok egy picit felnyomom zippyshare-ra...:K
És köszönöm a sok köszönést,a következő,hogy visszajelzéseket kérnék! :R

(#9263) Stirlitz: Köszönöm,jajj de jó ezt hallani! :)

BLOGOM FRISSÜLT!

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9265) szki válasza Stirlitz (#9263) üzenetére


szki
őstag

Megvárom a 2 napi tapasztalatodat, és én is feldobom!

Szezso: köszi a romot!

(#9266) Bozek válasza mukika009 (#9262) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez konkrétan warez, aminek nincs itt helye. Modkerbe jelezve!

[ Szerkesztve ]

(#9267) szezso15 válasza szki (#9265) üzenetére


szezso15
addikt

Valamit szerettem volna már alkotni rom ügyben,és láttam,hogy egyesek hiányolják az RLS5 lite-ot,úgyhogy most kaptak :D
De a kövi romomnál majd ráállok erre a MIUI témára :K

(#9268) tpeti78: Igaz,a helyesírás nem az erősségem,kösz hogy szóltál! :R És Píísz is van :DD Már javítottam is a blogomban! És a köszönést is köszi,örülök,hogy örültök ! :))

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9268) tpeti78 válasza szezso15 (#9264) üzenetére


tpeti78
senior tag

Köszönjük szépen a munkádat! :C

Nem szőrszál hasogatás,csak szólok a teljesség kedvéért,hogy a "kolléga" két "L" !

- "Alapja: ux1 koléga MaximumAfterburner_RLS5-r1 romja"

- "-Tonchi kolega MIUI témája beépítve"

Remélem nem haragszol érte,hogy szóltam!Peace! :U

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#9269) Frozzy


Frozzy
őstag

cm7hez sgs téma van ? :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#9270) Stirlitz válasza szki (#9265) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Feltehetted már most. UX1 romjára se volt panasz, és ennek az az alapja. Viszont egész más a kinézete. Olyan szifonos. :D Az a pár app ami benne van, pedig teszi a dolgát, ahogy kell, szal jó ROM. Én amúgy is a pőre romokat szerettem, minnél kevesebb cucc van benne annál jobb. Persze pár valóban nagyon alap program kivételével.

(#9271) Tonchi válasza tpeti78 (#9268) üzenetére


Tonchi
aktív tag

a kolega 1 L
a kolléga 2 L
hogy pontos és magyar legyünk :D

(#9269) frozzyZTE
Nincs, sajnos csak az apk-s telepítős témák vannak, meg az én update.zi-es MIUI-s témám :D

(#9273) szezso15
Azon gondolkoztamhogy:
SS RLS5 MaximumAfterburner by ux1,na most ha ezt tovább sütöd, akkor lesz egy kétszersülted mellett a teljes neve: Swedish Spring Release Five MaximumAfterburned by ux1more cooked to lite by szezso15 and give to it a name: Swedish Spring RLS5 Lite Maybe Good by Szezso15/I]

[ Szerkesztve ]

(#9272) Stirlitz válasza Bozek (#9266) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Most ne akassz már ki :((( De mi ebben a warez? Semmi. :(( Követelem, hogy magyarázd meg, mi itt a warez! :D

[ Szerkesztve ]

(#9273) szezso15 válasza Tonchi (#9271) üzenetére


szezso15
addikt

Akkor megint javítom a blogomban :DD
Bakk megszakadt a zippyshare-os feltöltés is :((( :((

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9274) kagzer


kagzer
aktív tag

@ux1: MMS téren van valami gond, beállítás a romodban, vagy user error volt, hogy üres üzenetet kaptam?

(#9275) umek7 válasza Stirlitz (#9263) üzenetére


umek7
őstag

Azért azt ne felejtsük el hogy kié az érdem.

(#9276) Frozzy válasza Tonchi (#9271) üzenetére


Frozzy
őstag

az pont jó.. linked van ?:)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#9277) csoke28


csoke28
csendes tag

Sziasztok,kérdezném hogy az normális hogy játék,játékok közben akadozgat a hang vagy a zene,tapasztalt már valaki hasonlót?gyári 2.1-es van rajta rootolt ext2...üdv Laca Valaki??? :W :W :W

(#9278) Stirlitz válasza umek7 (#9275) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Kié? Mindenki meg van említve a rom telepitésénél, sőt már amikor letöltöd a blogjából ott is. Amúgy meg az Ővé ebben az esetben, mert Ő rakta össze így ebben a formában, és nem más. Itt egy tisztán saját szerzemény rom nem volt még, csak más romjának átértelmezése többé/kevésbé. Az első ilyen rom majd csak most jön Kelzsocátol, aminek a gyári magyar vodafonos 2.2 lesz az alapja. Az összes többi már más munkájának az újra gondolása, saját szájíze szerint

[ Szerkesztve ]

(#9279) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok!
Próbáltam visszaolvasni, de nem találtam választ a kérdésemre, ha mégis lenne, bocsi a duplázásért...
Olvastam hogy többen 700Mhz körül-i sebességen használják a Blade-et.
Leszedtem ezt a SetCPU-t, Superuser-ben engedélyeztem, de csak 600 Mhz.ig engedi állítani, és nem tudom hogy lehetne feljebb húzni. Kelzsoca R8-as 2.2 ROM-ját használom.
Mit csinálok rosszul?
Köszi!

:-)

(#9280) tpeti78 válasza Tonchi (#9271) üzenetére


tpeti78
senior tag

:K

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#9281) Tonchi válasza Frozzy (#9276) üzenetére


Tonchi
aktív tag

a témát
az én
saját blogomban
találod
<----------itt

(#9282) szezso15 válasza Tonchi (#9271) üzenetére


szezso15
addikt

Kösz,azért féloldalas címet nem adunk neki :D A címnél arra törekedtem,hogy benne legyen,hogy előfordulhat probléma,de a visszajelzések jók :C :DD

xakta: Működik már? :)

(#9277) csoke28: Ha nincs túlhúzva a proci,akkor normális,sőt anélkül is :)

(#9283) szki: Ahogy érzed,remélem maradnak a jó tapasztalatok! :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9283) szki válasza Stirlitz (#9270) üzenetére


szki
őstag

Stirlitz & szezso15
Feltenném én a SS RLS4b helyett a RLS5-öt, de most húsvét van, és 2 napig mással vagyok elfoglalva. Kedd este visszaolvasom a tapasztalatokat, és akkor újítok majd.

Zsolt_72 Üdv a klubban!
Engem is a készülék olcsósága fogott meg. 20eFt nem pénz a készülékért, Bár újra vállaltam hűségidőt, de úgyis a T-nél vagyok már ezzel számmal 11 éve. Ráadásul volt kapcsolatpontom is, amiből most picit levásárolhattam, mert a többi megy 9 havi részletre.
Ez a 4. okostelóm, de még nem tudom megítélni, hogy a legkezesebb bárány-e, mert még tesztelem erősen. Holnap a gyerekeim majd erőteljes kezelésbe veszik:)

GPS témához: az online gyári Google Maps nem vált be nálam. Tehát én is újítok valami ingyenes offline-t a Marketből.
Amúgy még mindig keresek valami házi megoldást, hogy bringa kormányra valahogy rögzíthessem a készüléket. Bár elég gyenge a kijelző fényereje/láthatósága napsütésben. Illetve napszemüvegen keresztül amúgy is alig tudom kivenni mit jelez ki :DDD

(#9284) umek7 válasza Stirlitz (#9278) üzenetére


umek7
őstag

Nem kell ennyire szívre venni, megbántani sem akartam a szerzőt, csupán felhívtam a figyelmet arra hogy a ló túloldalára sem szabad átesni. ux1, kelzsoca (ha van még más is akkor elnézést) tudtommal aki minőségi és lényegi munkát végez már a kezdetektől fogva. Igen eddig még nem volt teljesen saját szerzeményű rom, de nálam nem ez jelenti az érdemet, attól már kevésbé van az ember elájulva hogy ki lett cserélve egy launcher/téma. Egy ilyen munkát pedig össze sem lehet hasonlítani pl kelzsocáéval, attól függetlenül hogy még neki sem volt teljesen 100%-os egyedüli ROM-ja. Hangsúlyozom nem akarok semmit leminősíteni, biztos vagyok benne hogy többen is használni fogják ezt mert valakinek ez jön be, de ne keverjük össze a szezont a fazonnal.

[ Szerkesztve ]

(#9285) xakta válasza szezso15 (#9282) üzenetére


xakta
tag

Ja nem próbáltam újra. Majd ha sikerül feltöltened máshová akkor újra próbálkozom.

(#9286) Bozek válasza Stirlitz (#9272) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megnézted, amit berakott? Konkrétan iGo letöltési link volt, ami warez.

(#9287) szezso15 válasza xakta (#9285) üzenetére


szezso15
addikt

Rendben,zippyshare-en 31%-nál jár :(

(#9284) umek7: Nem bántottál meg! :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9288) dothetwist válasza kelzsoca (#9152) üzenetére


dothetwist
csendes tag

Beszéltem a vodafone ügyfélszolgálattal, állításuk szerint ilyen hibát eddig a blade-el kapcsolatosan senki nem jelzett, úgyhogy ezt megtettem.
Némi unszolás után ígéretet kaptam, hogy kedden beszélhetek egy rom tech. emberkével, de nincsenek illúzióim a határidőket illetően... :(
Már csak azt nem értem, hogy ha van erre valami megoldásod/kiindulópontod, akkor miért nem osztod meg az infot? A brickelés veszélye szinte minden műveletnél megvan amúgy is...

(#9289) Pumika1975


Pumika1975
senior tag

gen2 tapasztalat:
- akku nem merül annyira...
(reggel vettem le a töltőről, most 67%, eddig mindíg nap közben már töltenem kellett, sokat nyomkodom)
- az autómata fényerőszabályozás jobb..
(mindig maxra volt állítva, mert nem volt jó a szabályozás, akkura időre ez is rátesz...)
-kicsit gördülékenyebbnek tűnik a rendszer...
- viszont a recoveryk, hát szívás mindegyikkel van valami gond
( nem írom le nálam okosabbak már ma megtették...)
nálam 1 nap után ennyi....
nem bántam meg a gen2-öt!!!

win 10, ....múkodj!

(#9290) umek7 válasza szezso15 (#9287) üzenetére


umek7
őstag

Reméltem is, mert egy pillanatnyi rosszindulat nélkül gondoltam azt amit írtam.

(#9291) Tonchi: Ha ezt viccnek szántad akkor ok :)

[ Szerkesztve ]

(#9291) Tonchi válasza umek7 (#9284) üzenetére


Tonchi
aktív tag

a téma készítés tényleg lohasztóan unalmas és fárasztó :D
Sok tisztelet jár kelzsocának :R

(#9292) baal-amiga válasza csoke28 (#9277) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Igen, előfordult 2.1-gyel. Ez mind az ext2-től, mind a root-tól független. 2.2-vel kevésbé jellemző, de ne várj csodát a telefon hw-étől etekintetben, vannak határai.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#9293) szezso15 válasza Tonchi (#9291) üzenetére


szezso15
addikt

:DDD

Na,zippyshare-en 50% :C

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9294) Stirlitz válasza Bozek (#9286) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Igazad van, a belejavítás miatt nem láttam meg. :R

Umek7: Ettől még ővé az érdem ebben az esetben, ez a fajta kinézet blade-n egyelőre újszerű, senkié nem volt még ilyen kinézetre. Sehol nem hallgatja el, hogy mi a ROM alapja. És korrekt munkát végzett egyelőre úgy tűnik. (Értem hogy mire gondolsz, de ne szóld le az ilyen fajta átalakítást, annyira nem egyszerű ez sem.) Tehát a szezon sehol nincs keverve a fazonnal. Ez egy teljesen új fazon. ;] (Mind tudjuk, modaco-rol érkezett eddig az alap mindig. Mindenkinek meg lett adva a tisztelet, neki is jár.)

Marcusa: azzal a ROM-al nem tudod a penge prociját 600mhz-nél nagyobbra állítani, másik rom kell hozzá, ha ilyen terveid vannak. A Cyanogenmod, Kalt Kaffe vagy a Japanese Jellyfish ROM-ok használatánál biztosan lehet pörgetni a procit. Tegyél fel egy Svedish Spring alapú ROM-ot, azzal menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#9295) umek7 válasza Stirlitz (#9294) üzenetére


umek7
őstag

Nem szóltam le, csupán felhívtam a figyelmet.... de a lényeg hogy ez az érdem valóban az övé, és hogy értjük egymást. :)

(#9296) Sir Riccio válasza anglergab (#9251) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Akkor viszont nem értem, hogyan tud belenyúlni egy egyszer írható memóriába amit egyszer már írtak, vagy megmarad egy lehetőségnek, hogy valami másba rondít bele ami hibás kiolvasást eredményez.Valakinek ötlet?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9297) umek7 válasza dothetwist (#9288) üzenetére


umek7
őstag

Egy telefont akkor megér majd visszadobni, hátha úgy lesz.

A kérdésre válaszolva pedig több szempontból is gázos ez, nincs még annyi készülék forgalomban amiért megérné vállalni a kockázatot, még alig pár napja forgalmazza a V, valószínűleg kifognak dobni valami "csodazip"-et amivel majd felszabadul a RAM, sokkal veszélyesebb művelet ez mint egy rom telepítés, támpontot erre adni pedig felesleges mert ha majd téglagyár lesz akkor ő lesz a fő bűnös, arról nem is beszélve hogy majd kapjuk a szigorításokat a tucatszámra visszahordott készülékek miatt.

(#9298) Tonchi válasza Stirlitz (#9294) üzenetére


Tonchi
aktív tag

-
tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#9299) szezso15


szezso15
addikt

Na,a sok pozitív visszajelzés= egy korsó borsodi :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#9300) szezso15


szezso15
addikt

FÁKJÚ megint megszakadt a feltöltés :O

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.