Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8301) sonique válasza kelzsoca (#8295) üzenetére


sonique
őstag

Túl veszélyes hogy csak így mindenki tudjon róla, tehát kár is privátban zaklatni minket ez ügyben, ő nem válaszol, én meg tiltom a kérdezőt.

ez kicsit erös .... :DD :Y

ezért nem latogatom ezt a topicot már, a külföldi forumok sokkal de sokkal normalisabbak :(

sajnos .....

(#8302) Miksz válasza api29 (#8300) üzenetére


Miksz
tag

egyik svéd másik japán :)

idézett guugli tolmácsomtól: Ezeket akkor lehet hasznos, ha valami nem működik az egyéni kernel, mint a accellerometer, hogy úgy tűnik, hogy különböző chip néhány Blades (amelyre a ZTE nem adta nekünk a forrás). Azt is mondják, hogy a Softbank (és talán ugyanez a Comviq kernel) elmarad kevésbé dühös madarak.

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#8303) Sir Riccio válasza sonique (#8301) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Azért mert nem akar téglát csinálni mások telefonjából? Ha nem biztos az eljárás akkor ne adja ki mert a sok okos utána őt teszi felelőssé hiába van odaírva, hogy nem vállal érte felelősséget.

Én arra leszek kíváncsi, hogy a hazai szolgáltatók adnak előbb 2.2-t(leszámítva a vörösöket) vagy a narancs. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8305) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Sziasztok!
Megszeretném osztani a 3g-t pc-re,de amikor bekapcsolom az internet megosztás usb-n opciót akkor lefagy a teló,kihúzom a kábelt akkor meg a telefon újraindul.
rls3 blue van fent
pdanet most meg nem akar működni sehogy sem,előző rommal ment,már nem tudom melyik volt
Mi tévő legyek?

[ Szerkesztve ]

(#8306) kelzsoca válasza sonique (#8301) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sikerült feloldani egy nem veszélytelen módszerrel a letiltott ram részt.
A csodazip kiszivárgása is sok problémát okozott már, így már ezek a dolgok sincsenek támogatva.

A felhasználó zaklatása pedig egyébként is felesleges lenne, ő csak azokat a dolgokat csinálta végig amit én mondtam neki, én viszont senkinek nem fogok ez ügyben segíteni, ezek a dolgok csak nyomatékosítva jutnak el sok emberhez, ezért így lett felvázolva.

(#8303) Sir Riccio jól látja, leírta a lényeget.

Továbbá a sok téglásított készülék csak a garanciális ügyintézést fogja megváltoztatni és nem pozitív irányba, ezért mindenki érdeke az hogy az ilyen dolgok egyenlőre ne legyenek publikusak.

[ Szerkesztve ]

(#8307) Neil Watts válasza umek7 (#8298) üzenetére


Neil Watts
veterán

+1 :R

(#8308) Miksz válasza api29 (#8304) üzenetére


Miksz
tag

állítólag gen2-ön működik, egy fórumos szerint, gen választót nem látok benn

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#8309) rharta válasza kelzsoca (#8306) üzenetére


rharta
tag

nah ezt mondtam én a múltkor :)

(#8310) barnam_


barnam_
nagyúr

Melyik fájlban lehet beállítani a cpu szabályozó módot és a min + max órajelet?

(#8311) sto1911 válasza barnam_ (#8310) üzenetére


sto1911
veterán

system\etc\init.qcom.post_boot.sh + kernelszinten, de ahhoz nem tudsz hozzanyulni egy kesz romon

(#8312) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Most már a második ember aki gyanús eredetű OSF-et árul és amikor IMEI számot kérek tőle akkor arra már nem válaszol...senki nem üzletel itthon lopott telefonokkal... :W

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8313) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, ki milyen fülest ajánl a készülékhez ? Milyen márkát ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#8314) Sir Riccio válasza Jano_023 (#8313) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Sennheiser CX300-II+ FiiO E5 erősítővel használom, és egészen jó. :)

Ezzel simán vissza tudom állítani a gyári ROM-ot?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8315) barnam_ válasza sto1911 (#8311) üzenetére


barnam_
nagyúr

Köszi :R

(#8316) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Próbaképp feltettem a kelzsoca féle 2.3.3-as ROM-ot. Csak próbaképp. Nekem munkaeszköz a telefon, ezért kellett vissza a stabil, ráadásul a Market a "Just in" menüben FC-zett. Visszaraktam a mentésemet (RLS4b), viszont most is FC-zik.
Wipe, ahogy tudom jelen esetben nem kellett. Hagyott volna valamit a CM7 és az rakoncátlankodik?

Köszi a segítséget

SUSE halunk meg!

(#8318) es2311


es2311
csendes tag

CM7 Gen1, Gen2 Universal Converterrel tudom a cm7 n41et gen 1 kompatibilisá tenni ?

xperia x1 wm6.1 touchflo 3d psp 2000 cfw 5.506.39me

(#8319) kelzsoca válasza api29 (#8317) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudok ezekről semmit, most látom őket először.

(#8316) kagzer

Wipe mindig kell.

[ Szerkesztve ]

(#8321) _NCT válasza kelzsoca (#8319) üzenetére


_NCT
őstag

Doktor úr, úgy látom a műtét komplikációk nélkül befejeződött, gratulálok a kicsihez :DDD :R

(#8322) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Tudtok olyan programot , amivel wifis nyomtatóra lehet küldeni fényképet, dokumentumot, stb.-t? Egy Epson sx420w-re akarnám küldeni, de csak összevissza karakterek jelennek meg... (Printbot-ot próbáltam, az sajnos pont ezt a típust nem támogatja.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8323) tlac válasza api29 (#8320) üzenetére


tlac
nagyúr

a másikat kellett volna feltenned, ott több a placebo

(#8324) mikesa válasza es2311 (#8318) üzenetére


mikesa
tag

Igen! Felteszed az N41-et, utána egyből indítod a konvertert. (Fontos: a kettő között ne legyen reboot! )

(#8325) catroot válasza sonique (#8301) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem csak nem akarnak téglagyárt csinálni a fórumból. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8326) ux1 válasza api29 (#8320) üzenetére


ux1
addikt

Persze benne van a nevében melyik 2 blade szerű készülékhez ajánlott. 880:)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#8328) #19617792 válasza _NCT (#8248) üzenetére


#19617792
törölt tag

MAC address filtering. ;)

(#8329) syl5 válasza Keeperv85 (#8170) üzenetére


syl5
őstag

"Megsúgok itt egy nagy "titkot" hátha pár ember nem tudja, hogy a CM7 is, meg az összes többi G2-es is megy G1-es kernellel is."

Nyilván... Az már más kérdés, hogy így a kernelben elvégzett módosításoknak lőttek...

Voda 2.2 Rom:
Csinált már valaki erről dump-ot?

Mert ha lehet gen2 upgrade-et csinálni, akkor lehetne már használni a voda rom-ot.

(#8301) sonique
Én már nem is kommentálom az ilyeneket, mert olyan már ez az oldal is, mint minden itthon... A nagy fejesek védik egymást, stb.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8330) kelzsoca válasza _NCT (#8321) üzenetére


kelzsoca
félisten

Le is izzadtunk rendesen vele, de végül sikerült. :)

(#8329) syl5

Van voda rom mentés.

[ Szerkesztve ]

(#8331) _NCT válasza #19617792 (#8328) üzenetére


_NCT
őstag

És pár HSZ-el ezután MEGVILÁGOSODTAM ;)

kelzsoca: azt elhiszem, én is tegnap GEN1-->GEN2 játéknál, bár ez gondolom attól durvább volt amit csináltatok. Röhögnék ha a T-s csodazip-et módosítottad volna úgy hogy kezelje a GEN2-es telefonokat..... :DDD

Mind1 nem faggatózom, már a tudat hogy működik örömmel tölt el, későbbiekben úgy is jól jön :)

[ Szerkesztve ]

(#8332) Keeperv85 válasza syl5 (#8329) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Nyilván... Az már más kérdés, hogy így a kernelben elvégzett módosításoknak lőttek.."

Én úgy látom nem történt kernel módosítás, csak a G2-es beállítást hajtották végre. Még...

[ Szerkesztve ]

(#8333) mira72 válasza syl5 (#8329) üzenetére


mira72
őstag

Nem arról volt szó hogy a vodás 2.2 ugyan az mint a svéd 2.2 ?
akkor mit kellene belőle főzni?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8334) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Szeretném feltenni a kelzsoca-s 2.2-őt. Ha jól gondolom akkor a következő képpen kell telepíteni:
z4root >> RomManager >> Flash ClockworkMod Recovery letöltése >> teló ki-be a megfelelő kombinációval >> eredeti ROM lementése >> teló bekapcs, USB-n gépre kötni, ROM mentés ZIP-et átmásolni >> letöltött 2.2-es ROM Zip-et rámásolni SD karira >> teló ki-be gombkombinációval >> wipe data/factory reset, wipe cache/dalvik, format boot/system/data, cache >> install zip from sdcard.

Valóban így kell telepíteni? Vagy van még valami extra lépés amit szükséges lehet megcsinálni :)
SD karin muszáj külön particiót csinálni? És hol lehet/mikor?

Az eredeti lementett ROM-ot egy az egyben vissza tudom állítani? És akkor is végig kell menni az összes wipe és format opción?

T üzletben azt utána nem fogják tudni megmondani, hogy volt-e 2.2 rajta?

[ Szerkesztve ]

(#8336) kagzer válasza kelzsoca (#8319) üzenetére


kagzer
aktív tag

Toltam egy full wipe-ot, de továbbra is FC-zik a Market :(

Ötlet?

(#8337) MMA87 RLS4b. Előtte volt próbaképp a Zsoca féle 2.3.3.

A probléma az, hogy kipróbáltam a CM7-et, de csak próbáltam. Ott vettem észre először ezt az FC-t.
Visszaraktam a mentésemet (Zsoca féle SS RLS4b), de itt is FC-zik.
Csináltam egy full wipe-ot, majd restore és még mindig...

[ Szerkesztve ]

(#8337) _NCT válasza kagzer (#8336) üzenetére


_NCT
őstag

Ez melyik ROM? Csak nem CM7? Jaaa hogy aaaz :D

Véletlen nem Gen1-es telefonod van? Mert ha igen az a megoldás, hogy választasz egy stabil 2.2-őt, és azt használod örömmel, ugyanis én is bejártam ezt az utat amit Te most próbálsz és most 2.2-t használom örömme bódottágga....

[ Szerkesztve ]

(#8338) es2311 válasza mikesa (#8324) üzenetére


es2311
csendes tag

kösz szépen a válaszod .

xperia x1 wm6.1 touchflo 3d psp 2000 cfw 5.506.39me

(#8339) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Láma kérdés jön.Mit jelent, hogy egy ROM signed/unsigned?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8340) _NCT válasza kagzer (#8336) üzenetére


_NCT
őstag

ELőző Hsz-ből úgy olvastam, hogy még most is 2.3.3 van, szal bocsi akkor ha hülyeséget írtam.

Wipe Cache, wipe data/factory reset, wipe dalvik cache ezek megvoltak? Nem értem azt a Restore-t. Market kínálja fel hogy visszaállítja az alkalmazásaidat? Arra a Restore-ra gondolsz? Vagy Backup Restore?

Mert a restore lehet ludas..... Próbáld meg anélkül, hogy visszatennéd a mentést.

[ Szerkesztve ]

(#8341) Pumika1975 válasza kagzer (#8336) üzenetére


Pumika1975
senior tag

esetleg, market adatok törlése...
vagy market újrarakás...
próba cseresznye.... :DDD

win 10, ....múkodj!

(#8342) bala6120


bala6120
senior tag

Gen2 + CM7 N41

Ezzel a módszerrel a töltés le is áll 100%-ra feltöltés után, de nem rögtön :K

[ Szerkesztve ]

(#8343) bala6120


bala6120
senior tag

(#8344) kagzer válasza MMA87 (#8340) üzenetére

Akkor ugye mégse CM7 bug? ;)

[ Szerkesztve ]

(#8344) kagzer válasza _NCT (#8340) üzenetére


kagzer
aktív tag

(#8341) Pumika1975

Recovery-ből csinálétam visszaállítást.
Volt minden, full wipe, appmanagerben adatok törlése, minden...

(#8345) róland


róland
veterán

Lehet szavazni, hogy az LG készítsen-e magyar tuhu-s openmaps.eu-s naviprogramot?

[link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8346) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Hahó! Próbáltam avi fájlt lejátszani pl. rockplayer-el de sajnos nem sikerült. Van rá mód hogy ezen a masinán avi film nézhető legyen? Köszi.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#8347) Glatius válasza janakbacsi (#8346) üzenetére


Glatius
őstag

Rock player natív felbontásban elboldogul vele, de konvertálva mindenképpen jobb. mpeg4 -ként nem dadog, nem akadozik.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#8348) mira72 válasza janakbacsi (#8346) üzenetére


mira72
őstag

kiírod egy dvd-re az avi filmet, majd ráteszed az asztalra tett telefon készülékre, és nézed... ezzel a megoldással nézhető :)

vicc félre, konvertáld át natív felbontású mpg4-be( ehhez az avi soxor kevés... 720p jobb lenne.. ) és akkor akadás mentesen gyönyörűen nézhető a film..

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8349) mpire


mpire
tag

A Market nálam is FC-zik, ha a Just in-nél görgetni kezdek. Kelzsoca SS RLS3.

(#8350) Pumika1975 válasza kagzer (#8344) üzenetére


Pumika1975
senior tag

akkooo....nem tom...
őőő ...rom újra telepítés?
nincs több ötletem...
sajna... :F

most néztem just in nél nekem is FC
ne foglalkozz vele...

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.