Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8951) fazekasg válasza _NCT (#8923) üzenetére


fazekasg
csendes tag

"Jelenleg még NINCS előnye, ami van, az az akkuidő, jobb vétel, a hangerőnövekedés, tizednyi sebességgyorsulás, meg az esély, hogy a kelzsoca által készülő Vodás ROM majd felmegy.... Bár erről sem tudunk semmit, csakis ő, így gyakorlatilag a sötétben tapogatózunk...."

És mit adtak nekünk a rómaiak??? Akkuidőt, jobb vételt, hangerőnövekedést, sebességgyorsulást... Nade kérdem én, ezeken kívül mit adtak nekünk a rómaiak???
:D :D :D

(#8952) szezso15 válasza api29 (#8950) üzenetére


szezso15
addikt

JÓvanna' már befogtam:) bocsánat érte,holnap én is gen2-esítek :DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#8953) n_stolz válasza barnam_ (#8946) üzenetére


n_stolz
tag

Örök hála :R
Ahogy nézegettem, nagyon jó dolgokat lehet kihozni ebből a telóból, csupán idő és kitartás kérdése, el kéne kezdenem utánaolvasni :D

[ Szerkesztve ]

n_stolz

(#8954) szezso15 válasza n_stolz (#8953) üzenetére


szezso15
addikt

Mert 50 mega alá csökkent,ha jól emléxem...:)

Bocsánat az 5 percér :(

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#8955) anglergab


anglergab
addikt

Gen1 -> Gen2 és Gen2 -> Gen1 TPT Kérdések és válaszok a készítőtől

Feltettem a Modaco-n kérdéseket (dőlten szedtem itt) a Gen1->Gen2 és Gen2->Gen1 TPT-k készítőjének, wbaw-nak, itt olvashatjátok a kérdéseket és a válaszokat.
FIGYELEM! A firmware cseréje (TPT alkalmazása) igen veszélyes/kockázatos művelet!
Az alábbi infók elsősorban a hozzáértők számára ajánlottak! (pl. ezért sem fordítottam le)

Q1 Why do you mix Gen1 and Gen2 mbn files?
The aim of this mixing is that we would be able to make a safe downgrade back to Gen1? Or what else?

A1 TPT mode wont allow us to change the size of the hidden firmware partitions (where the .mbn files go), Gen2 has a slightly different layout, so some of those files are incompatible. This just updates the important parts for a rom to Gen2 & keeps a Gen1 layout for the hidden partitions. This also lets us keep Gen1 style TPT mode & allows easy and safe downgrades back to Gen1.

Q2 What would happen, if I would do a TPT with only Gen2 mbn files (from the Swedish exe) on a Gen1 phone?
A2 It would fail on the first file, because partition.mbn is wrong, but if you replace that then you have to replace the other .mbn files that I replaced with Gen1 versions or you could break your phone beyond repair.

Q3 Can the Gen1 phones upgraded with your TPT to Gen2 be downgraded to Gen1 by applying the original Gen1 TPT?
A3 Yes. Any full Gen1 TPT will revert you back to Gen1. The ones linked on the first page have been tested. Just make sure it has all the Gen1 .mbn files & a full set of .img files too, TPTs created with my TPT backup tool have the radio firmware missing, so you'd still have a Gen2 radio if you did it without amss.mbn

Q4 Can the Gen1 phones upgraded with your TPT to Gen2 be put into bootloader mode (by pressing Power+Vol_up)?
A4 No. The other methods work though, like rom manager, adb reboot bootloader, reboot bootloader in terminal, or the bootloader option in the restart menu in cm7.

Q5 Is there a risk of modification of the IMEI when applying your Gen1-to-Gen2-TPT-v2.zip TPT on a Gen1 phone?
A5 No. No risk in going back to Gen1 after you've done that either.

Q6 Why are there boot.img, system.img and userdata.img files in your Gen1-to-Gen2-TPT-v2.zip? And what're their contents?
A6 boot.img is another copy of clockworkmod, system.img & userdata.img are blank, just there to wipe your data (needs to be done because of the layout change). splash.img is the android logo, that's needed because it's in a different place on Gen2.

[ Szerkesztve ]

(#8956) gblasius


gblasius
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!Az elöbb elindítottam a telefonon az SPB Shell 3d progit.
Újraindítottam a telót,de azóta a ZTE boot animnál tovább nem megy a visszanyil pedig pirosan villog!
Mit tudok ilyenkor csinálni?
Köszi előre is!

(#8957) nrbii


nrbii
tag

Sziasztok!

Van most nálam egy tegnap vásárolt, Vodafone-os Blade, gyárilag 2.2-vel. Szeretném rá feltenni a ClockworkMod Recovery-t, egyrészt backup-ot készíteni, másrészt lehet feltenném a svéd ROM-ot (a Kelzsoca-félét). Viszont olyan gondom lenne, hogy a ROM Manager nem hajlandó felflashelni rendesen a ClockworkMod Recovery-t.

Úgy csináltam, ahogy az 1. hozzászólás írja (és korábban az új kijelzős T-s készüléken hibátlanul feltette). Universal Androot-tal ideiglenesen root-olom, majd a ROM Managerben rányomok, hogy Flash. Dolgozik picit, és kiírja, hogy sikertelen, ugyanis nincs jogosultság. Ez az Androot nem akar működni az új Vodafone-os ROM-on. Ezért megpróbáltam z4root-tal, az sikeresen root-olta, innentől már a ROM Manager nem panaszkodott a jogosultság hiányára, sikeresen felflashelte, legalábbis ezt írta. Újraindítom a telefont, nyomom a hangerő le és a bekapcsoló gombot, de a telefon kifagy a zöld robotnál. Nem akar bejönni a ClockworkMod. Hangsúlyoznám, az alig két hetes, új kijelzős, T-Mobile-os ZTE-re ugyanezzel a műveletsorral sikeresen települt a ClockworkMod, és a svéd ROM-ot is pillanatok alatt feltette, azóta is hibátlan a rendszer. De ez a Vodafone-os nem akarja az igazságot. Kerestem megoldást a keresővel, viszont itt senki se írná, hogy már a ClockworkMod se menne fel, általában ha Vodafone-os telefonról van szó a fórumon, a RAM-felezős probléma van terítéken.

Van valakinek ötlete, miért írja ki a ROM Manager (természetesen van élő internetkapcsolat), hogy sikeresen letöltötte és telepítette a Recovery-t, viszont kifagy a zöld robotnál, ha a hangerő le és a bekapcsoló gombbal kapcsolnám be. Egyébként normál módban feláll a rendszer, hibátlan a gyári 2.2 is, csak annyi, hogy most nincs Recovery-m. Vagyis a ROM Manager szerint van, de fagy a zöld robotnál, ha indítanám a ClockworkMod-ot.

Köszönöm előre is a segítséget.

Lenne még egy apróság. Froyo alatt hová tűnt az opcióként kapcsolható AGPS? Eddig három lehetőség volt a Hely és biztonsági beállításoknál, a „Vezeték nélküli hálózatok használata [x]”, a „GPS használata [x]”, és ott volt még egy AGPS-es a 2.1-esen. Froyo alatt viszont csak két lehetőség van, amit most felsoroltam.
Viszont úgy érzem, lassabban találnék műholdat, pedig engedélyezve van a mobilnet (van 500 MB-os csomagom, így nem számít az adatforgalom). Hová tűnt az AGPS? Egybeépült a „Vezeték nélküli hálózatok használata” beállítással, hogyha az aktív, akkor aktív az AGPS is? Eddig akár 10 másodperc alatt volt műhold, most meg alig akar találni, csak egy-két perc után. (Ja, ez a svéd ROM-os telefon, amiről beszélek, bár az új, Vodafone-osban sincsen AGPS opció, ami gyári Froyo-s.)

Köszönöm a segítséget még egyszer.

(#8958) szezso15 válasza nrbii (#8957) üzenetére


szezso15
addikt

Bocs,most olvastam végig....

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#8959) anglergab válasza nrbii (#8957) üzenetére


anglergab
addikt

Ideiglenesen rootolni kell ehhez a rom-ot (z4root, próbáld többször, ha elsőre nem működik).
Majd Marketből letöltöd a Terminal Emulatort.
Itt beírod a következő parancsokat (mindegyik sor végén Enter):

su
flash_image recovery /sdcard/recovery.img

ahol a recovery.img nevű fájl az SD-kártya gyökérmappájában a feltenni kívánt recovery.

[ Szerkesztve ]

(#8960) kelzsoca válasza nrbii (#8957) üzenetére


kelzsoca
félisten

Itt a megoldás a recovery problémádra: [link]
...............
Közben megjöttem:

A vodás rommal pedig már foglalkozom, ha esetleg lett volna erre irányuló kérdés.
Lesz belőle egy lite és egy full verzió is.
Hogy mikor lesz publikálva, szerintem jövő szerdára biztosan elkészül, ha elöbb lenne készen, akkor kiteszem a romokat nyilvánosra.

[ Szerkesztve ]

(#8961) Bozek válasza Tomate (#8831) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az nem lehet, hogy az Angry Birds van hülyén megírva?

Felraktam a Power Snooker-t, aminek sokkal szebb grafikája van, mint a madarasnak. Tökéletesen fut, minden akadás nélkül még 2.2-vel is.

Ha kíváncsi vagy a grafikára:
https://market.android.com/details?id=uk.co.bigheadgames.PowerSnooker

[ Szerkesztve ]

(#8962) Kis Samurai válasza nrbii (#8957) üzenetére


Kis Samurai
tag

Üdv!
A-GPS opció "eltűnése" engem is érdekelne. Nekem úgy rémlik(bár nem esküdnék meg rá, még túl friss a telefon, egész nap azt "bizergálom") hogy már 2.2 alatt kapcsoltam ki (ss rls5), ki akartam próbálni hogy nélküle mennyire lassú, viszont azóta nincs opció a visszakapcsolásra.

Nincs nálam toll, sorry...

(#8963) Xmodule


Xmodule
őstag

hali. tegnap ota azt csinalja a telo, hogy rohamosan merul, de igy egy nap alatt lemegy idle allapotban. 2.2 es R 10b lite van fent. eddig minden okes volt. es feltölteni is csak 55% ra tölti fel. nem ertem. nem tettem fel semmi uj programot.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8964) szezso15 válasza kelzsoca (#8960) üzenetére


szezso15
addikt

Ezt olvastad? :) [link]

Amúgy rizpekt,de csak vodás telókra megy majd föl?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#8965) barnam_ válasza gblasius (#8956) üzenetére


barnam_
nagyúr

Alapértelmezett az SPB?

(#8966) theltroi


theltroi
csendes tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy az SSParts.apk és az Stk.apk mire jó? Ha letörlöm lesz belőle bármi bajom? Az SSRLS4 blue-ban van benne egy pár dolgot ami nem kell(rootexplorer, cpu oc) letöröltem, de ezeket nem merem. Előre is köszönöm.

(#8967) barnam_ válasza theltroi (#8966) üzenetére


barnam_
nagyúr

SSParts az az Extra settings, törölheted ha nem kell.
Másikra passz a válaszom.

(#8968) kelzsoca válasza szezso15 (#8964) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem olvastam.

(#8966) theltroi

stk=Sim Tool Kit

[ Szerkesztve ]

(#8969) mayurihu válasza theltroi (#8947) üzenetére


mayurihu
csendes tag

Sajnos ez nálam is így van :(

Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.

(#8970) kagzer válasza theltroi (#8966) üzenetére


kagzer
aktív tag

Sim Tool Kit. Mobillottó, autópályamatrica. Nem lételem.

(#8971) szezso15 válasza kelzsoca (#8968) üzenetére


szezso15
addikt

Oké,csak láttam,hogy másnál is előjött ez azért szóltam,de lehet user error :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#8972) Farkaspók válasza _NCT (#8923) üzenetére


Farkaspók
tag

(#8923) MMA87

"Bár sokan a CM7 miatt teszik fel, hiába javasoljuk már hetek óta, hogy CM-et el kell felejteni, vannak nagyon jó 2.2 ROM-ok, de hiába...."

Azért a sok CM ellenző mondjon már KONKRÉT kifogásokat ellene, ne csak az elcsépelt "mindennapi használatra nem javasolt", "csak profi felhasználoknak", stb. frázisokat ismételgessék!

Én személy szerint verzióbuzi vagyok, mindig a legújabb elérhető programokat használom, legyen az asztali gép, PDA, telefon, router, Squeezebox, PopCorn, stb. És a CM-el eddig egyetlen bajom volt, hogy lekapcsolt ha feltöltve lehúztam a töltőről. Erre eddig is volt workaround, de azóta már ki is javították. Amilyen fagyásokról meg itt sokan beszéltek, nekem egyiket sem sikerült reprodukálnom. Stabil, észrevehetően gyorsabb (Angry Birds nem szaggat), a 2.2-nél sokkal több beállítási lehetősége van már alapbó is, de erre jönnek még plusz a Cyanogen beállítások.

No de a legkirályabb, amiért váltottam, az a képernyőzáró anim! :)

[ Szerkesztve ]

(#8973) theltroi


theltroi
csendes tag

Hú, köszönöm mindenkinek a gyors választ! Egyébként Zsoca, az ilyeneket nem töröltem amik a Simmel kapcsolatosak, tehát ez a Sim tool kit úgyhogy nem értem. Nem lehet tenni ez ellen semmit? :( Mert nagyon jó gyors romokat készítesz tehát minden elismerésem, csak ez az egy apró hiba nagyon zavaró.

(#8974) kagzer válasza Farkaspók (#8972) üzenetére


kagzer
aktív tag

Nekem munkaeszköz a telefon. 0-24 órás készenlétben vagyok, sokszor telefonon kell dolgokat megoldanom.
Persze működik a CM, de nekem probléma, ha valami unknown feature lép fel.
Szép, szép, de nem szeretem, ha keresnem kell azt a pontot ahol az értesítősávot meg lehet fogni és még lehet azokat sorolni, amiket sokszor produkál.
A hozzáértők persze tudnak olyan megoldásokat, amiket mi, átlagemberek nem.
Nekik kevesebb a probléma.
De nekem speciel sem tudásom, sem kedvem nincs addig túrni.

(#8973) theltroi Root uninstallerrel simán le lehet szedni. Nekem sincs fent.

[ Szerkesztve ]

(#8975) n_stolz válasza szezso15 (#8954) üzenetére


n_stolz
tag

köszi :)
bocs, töröltem, mert megoldottam közben.

n_stolz

(#8976) atsosra


atsosra
csendes tag

Megy ez mint a sicc.

Inkább olvas.

(#8977) szezso15


szezso15
addikt

Hová tűnt mindenki? :))

*Hajrá Loki!* i15+

(#8978) n_stolz


n_stolz
tag

jégkorong vb döntő, hajrá magyarok:D

n_stolz

(#8979) szucs2 válasza kelzsoca (#8960) üzenetére


szucs2
tag

megpróbáltam letölteni, de karantén lett belőle :

OneClickRecovery_ver2.apk Android/Exploit.RageCage.A trójai

- ezt jelzi a ESET Smart Security

[ Szerkesztve ]

(#8980) kelzsoca válasza szucs2 (#8979) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tilsd le a nod-ot.

(#8981) bala6120 válasza Farkaspók (#8972) üzenetére


bala6120
senior tag

Én már meg sem merek szólalni :D De az biztos senkinek nem jut eszébe, hogy hibás a telója, vagy elszar valamit és össze-vissza-szanaszét b.szogatja a pengéjét: "nem mindegy, hogy hol fogom meg a notibárt stb... :D :D
De hát én vagyok a balf.sz, mert nem sikerűl előhozni a hibákat, akár hogy buzerálom ezt a szerencsétlent ;)
Fogatjátok el, hogy vannak userek, akiknek megy a Market, GPS, telefonálás, notibar megfogás (eddig ez a legjobb :DD ) stb...

Farkaspók: Tényleg megszünt a töltés közbeni, utáni reboot :C

[ Szerkesztve ]

(#8982) szucs2 válasza kelzsoca (#8980) üzenetére


szucs2
tag

A letöltés a védelem tiltásával megoldható.

Kérdés - nem lesz a használatból gond ?

[ Szerkesztve ]

(#8983) tlac


tlac
nagyúr

ha nem működik a romom, megáll a zöld logónál, hogyan tudom kideríteni, hogy mi okozza a hibát?
logcattel sem tudok hozzákapcsolódni

(#8984) Pumika1975 válasza szezso15 (#8977) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Gratulálok a bloghoz! :C
olvastam te is hosszabbítassz gen2 vel...
:DDD :U

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#8985) kelzsoca válasza szucs2 (#8982) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha lenne akkor vajon linkelném? :)

(#8981) bala6120

A status bar nem működik megfelelően szövegen én is fogtam a fejem :)

(#8983) tlac

Nyilván ha nem indul el a boot folyamat, akkor nincs is mit logolni :)

A problémára csak Te tudod a választ, nyilván valami csináltál a készülékkel, hogy ez jelentkezik.

(#8986) mira72

Kellett már ez a firmware update, nem véletlenül volt ez összekötve a 2.2-vel sem.

[ Szerkesztve ]

(#8986) mira72 válasza Pumika1975 (#8984) üzenetére


mira72
őstag

na azért.. :)
a hosszabbítást ne a G2-sítésre mondjuk ...
nekem így kb. egy nap után csak sok-sok előnye volt...
nem mértem vele semmi tesztet, de érzésre ( az a lényeg nem a pontok.. "tisztelet" a kivételnek.. " gyorsabb, akkuval mint már többen jelezték jobban bánik, és radio is erősebb, nem csak a kijelzése... stb :)

zsoca: igen, valószínű kellett. azért a kíváncsiság mozgat h megoldja-e a szolgáltató is "public"-ba .. biztos vannak sokan akik várják ( amit nem bírok megérteni ) .... ... .. .
tényleg, az ami kijött G2--G1 "update", működik ahogy kell? csak kíváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8987) szezso15 válasza Pumika1975 (#8984) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi szépen! :R
Nem csak launcherek lesznek kint,játékokkal is készülök már itt vannak a F:/blogba mappában :DD

Háát,igen hosszabbítunk :D,úgyis cseréltetem kedden,nem baj ha elk.rom :))

*Hajrá Loki!* i15+

(#8988) tlac válasza kelzsoca (#8985) üzenetére


tlac
nagyúr

egy romot próbálok csinálni, az rls5 zip-ből indultam ki, a kernelt nem bántottam, viszont elég sok mindent kicseréltem, csak nem tudok rájönni, hogy mi az a kritikus dolog, amitől lehal a boot

ha tudnám a választ, nem kérdeznék :)

(#8989) anglergab válasza anglergab (#8955) üzenetére


anglergab
addikt

Röviden összefoglalnám a Gen2-esítéssel kapcsolatos érdekességeket:
a wbaw-féle Gen2-esítő TPT módszer (és az eredménye) nem azonos az exe-s eljárással.
Míg az exe-s módszer valódi Gen2-est csinál (egyenértékű lesz a telefon egy gyári Gen2-essel a firmware tekintetében), addig a TPT-s módszer csak azokat a firmware részeket módosítja, amihez a ROM közvetlenül hozzáfér:
- RAM címtartomány módosítása (hova töltse be a kernelt)
- látható partíciók kiosztása,
- újabb partíció bevezetése (OEM a neve),
- rádiófrekvenciás firmware részek frissítése (ez a leglényegesebb).
A TPT-s Gen-esítő módszer nem módosítja:
- a NAND-ban tárolt, rejtett partíciók geometriáját definiáló, igencsak "kényes" részeket,
míg az exe-s módszer igen.
Tehát: a TPT-s módszer nem nyúl a kényes részekhez, így a hatása visszafordítható. Akik tehát a TPT-s módszerrel Gen2-esítettek, most már amolyan hibrid (Gen1-es és Gen2-es) firmware-ű készülékük van. Azonban ők nincsen hátrányban az exe-s eljárással Gen2-esítőkhöz képest. Sőt! A TPT-sek -- mivel a rejtett partíciókiosztásuk Gen1-es maradt -- a jövőben Gen1-es csodazipet alkalmazhatnak; velük szemben, azok, akik gyárilag Gen2-es készülékkel rendelkeznek vagy exe-s eljárással Gen2-esítettek (ezek ugyanis egyenértékűek: értsd: gyári és exe-s Gen2-es) -- nem alkalmazhatnak semmilyen TPT-s, csodazip módszert, mivel az eredmény szinte bizonyosan egy visszafordíthatatlanul károsodott Blade lesz.

Mi ezeknek a furcsaságoknak az oka?
Az, hogy a Gen1-es készülékek NAND-beli, rejtett partícióinak mérete, kiosztása alapvetően eltér a gyárilag/vagy exe-s módszerrel Gen2-es készülékekétől. A Gen2-esítő TPT készítői számára tehát az egyetlen járható utat az jelentette, hogy a rejtett partíciókat illetően felhasználták a Gen1-es TPT (csodazip) egyes mbn fájljait, a többi, számunkra lényeges firmware rész azonban Gen2-es mbn-ekkel lesz feltöltve.
Röviden: az gyári 2.2-es/Gen2-es és az exe-s módszerrel Gen2-esített Blade-ek SOHA nem konvertálhatók vissza Gen1-essé (IMEI sérül!); viszont a TPT-s módszerrel Gen2-esítettek visszaállíthatóak Gen1-essé csodazippel (tehát a wbaw-féle TPT-kkel oda vissza konvertálhatjuk a készülékeket a tisztán Gen1 és a rejtett partíciók: Gen1, minden más: Gen2 állapotok között.
Tehát akármelyik módszerű Gen2-esítés is történt az RF firmware részek frissülni fognak (850 MHz-es működés, jobb vétel, meg nem erősítetten az akkufogyasztásra is kihathat (javítja), HSUPA mód). Azonban a TPT-sek abban az előnyben vannak, hogy bármikor visszatérhetnek Gen1-re, az exe-vel konvertálók/gyári Gen2-es tulajdonosok viszont NEM!

[ Szerkesztve ]

(#8990) KIZS


KIZS
aktív tag

Jé, 42-ről rögtön 50-re, illetve 51-re ugrott a CM? Vajh miért?

(#8991) Keeperv85 válasza tlac (#8988) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"a kernelt nem bántottam"

Úgy érted a szigorú értelemben vett kernelt, vagy magát a boot.img-et? Nem mindegy. ;)

(#8992) baal-amiga válasza cascada (#8841) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Téma ügyben: az eredeti svéd témát tettem föl, aztán fél-1 óra alatt minimális használattal többtíz %-ot esett vissza. Nagyon fura. Orig állapotban aktív használat mellett estére min 40-50 %-om marad, ezzel meg délre lett annyi.
Így van, CW-vel a téma telepítése előtt elmentettem a teljes rendszert, onnan állítottam vissza (3 perc), wipe-okkal.

Ha hosszan nyomod szövegbeviteli mezőben a kijelzőt, előjön a "beviteli mód" választó. Itt kellene az android billentyűzetet választani, ha lenne. Én a smartkeyboard prot tettem föl, az szanaszét konfigurálható.

@ (#8818) Freeman01 3 napja nyúzom, de nem csinált ilyet - telepítés előtt minden wipe meg volt.

@(#8915) cascada nálam egyáltalán nem megy a bt filetransfer ss_rls4-gyel.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8993) tlac válasza Keeperv85 (#8991) üzenetére


tlac
nagyúr

igazad van, a boot.img-t hagytam ahogy van

(#8994) Pumika1975 válasza mira72 (#8986) üzenetére


Pumika1975
senior tag

szesz tesó! tom, hogy nem erre mondják, de délután egyik kolléga erre írta...
kipróbálom milyen az ilyen......
a wifi jobb lehet ux1 frankó 5 ös romja is rátesz... :DD :C :R

win 10, ....múkodj!

(#8995) bala6120 válasza kelzsoca (#8985) üzenetére


bala6120
senior tag

"A status bar nem működik megfelelően szövegen én is fogtam a fejem"

Leesett, hallottad :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8996) cascada válasza baal-amiga (#8992) üzenetére


cascada
senior tag

Köszi az infókat.

Igen azt észrevettem, hogy ha hosszan nyomom a szövegbevitelnél a képernyőt előjön a választó, de a Beviteli mód választásnál csak az XT9 szövegbeviteli menüpont van egyedül. Lehet, hogy nekem kellene feltenni valami extra bill-t?

Én még nem próbáltam ki a Bluetooth-os fileküldést, mert JAR fileokat szerettem volna csak küldeni, de azokat meg nem tudtam :)

Az eredeti 2.2-ben sem lehet küldeni JAR fileokat bluetooth-on?
Ha ott megy, akkor esetleg várható, hogy a svéd modolt ROM is tudni fogja később? :U

[ Szerkesztve ]

(#8997) baal-amiga válasza cascada (#8996) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Szerintem eredeti 2.2-ben lehet, sőt, az akkufogyás-sztorim tükrében másnak talán megy a bt fileküldés is ugyanezen romon.
A második bekezdésem a t9 kérdésedre vonatkozott :)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8998) kelzsoca válasza bala6120 (#8995) üzenetére


kelzsoca
félisten

A status bar a felülről lehúzható értesítő sáv :)

Egyébként arról volt szó, hogy ha nem "megfelelő" helyen fognak rá, akkor nem vagy nehezen reagál az érintésre, ez a ki és becsukásnál jelentkezhet.

mod: ok, végig tudtad miről van szó :D

(#8988) tlac

Azt gondoltad hogy össze lehet tákolni bármit-bármivel? :)

(#8990) KIZS

A cél a 100, vagy a nagyobb donate begyűjtése :)

(#8999) Keeperv85

És még mennyi mindenen el lehet csúszni ugye kollega :)

[ Szerkesztve ]

(#8999) Keeperv85 válasza tlac (#8993) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha a system/app könyvtáron kívül BÁRMIT módosítasz, többnyire ez lesz a vége. Főleg, ha a system/lib vagy a system/bin könyvtárat is érinti az a változás...

Egyrészt azért, mert ehhez a telepítő scriptet sem árt újra felépíteni, másrészt, mert a Dalvik nem kicsit érzékeny része a cuccnak.

[ Szerkesztve ]

(#9000) tlac válasza kelzsoca (#8998) üzenetére


tlac
nagyúr

azért próbáltam figyelni a részletekre :)
gond, hogy nem tudom hogyan lehet debuggolni

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.