Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9101) Lenry


Lenry
félisten

van, aki Kelzsoca féle 2.3-at használ huzamosabban? mert egyszer próbáltam, de sokminden FC-zett, meg el se indult, szóval nem volt túl stabil, de most megpróbálnám megint, csak nem tudom, hogy érdemes-e...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9102) Lenry válasza Lenry (#9101) üzenetére


Lenry
félisten

vagy ne kérdezzek hülyeségeket? :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9103) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Áldott húsvétot mindenkinek!:)

Nekem N39 van fent a stable-re húzva, gondolom emiatt is FC-zek(mármint, hogy nem volt wipe), de most már a fb kliensen kívül és az akku feltöltése utáni egyszeri fagyáson kívül nincs nagyon hiba benne. Viszont ezek idegesítenek, gondoltam rá, hogy feljebb megyek valamelyik N-esig, de az a helyzet, hogy félek G2-esíteni, nekiállni is, meg hát ugye nekem nincs garanciám, vagyis van csak messze innen, ha kidöglik kb egy hónapig biztosan nincs telefonom.G2 nélkül meg nem sok értelme van feltenni az újabb nightlykat ahogy olvasom. Kinek mi a véleménye?Köszi!

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9104) Miksz


Miksz
tag

Minden tisztelt fórumtársnak kellemes húsvétolást kívánok :)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#9105) Lenry


Lenry
félisten

a ROM manager frissítette a recoverymet 3.0.2.7-re, azóta nem tudok belépni a recoverybe... ha rámegyek, hog reboot to recovery, akkor egyszerűen tovább bootol az Androidba, ha meg nyomva tartom a hangerő LE gombot, akkor mindig csak újraindulgat a zöld droidig

hurrá. na nem baj, megpróbálom manuálisan újrarakni a recoveryt

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9106) kelzsoca válasza ux1 (#9094) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már meg is van az első probléma a RA recovery-nél:

Egyszerűen nem hajlandó telepíteni az update csomagokat, a telepítés látszólag végigfut, de változás az bizony nem történik.

(#9107) troszti


troszti
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy elég gáz kérdésem, de pár napja bajlódok már vele és nem jövök rá sehogy! Hogyan tudok beállítani saját csengőhangot a cm7 stable-n? Csak azok közül az alap szarokból enged választani és fájlkezeőben se tudom beállítani!

Kelleme ünnepeket, Troszti

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#9108) Lenry válasza troszti (#9107) üzenetére


Lenry
félisten

az első hozzászólásban le van írva

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9109) Joshi


Joshi
titán

Üdv, az alábbi képen látható menü gomb helyett be lehet tenni mondjuk az All Apps Optimizer progit? Vagy ezeket a gombokat nem lehet cserélgetni? (Kelzsoca flb_r8_hun_update_Allin)

[ Szerkesztve ]

(#9110) anglergab


anglergab
addikt

(#9063) api29
Nem biztos, hogy megváltozik, csak fennáll az esélye.
Egyébként az igen kockázatos (majdnem biztos IMEI változás) az exe-s downgrade-re vonatkozik.

(#9038) ux1
Mi az a Qualcomm Tool?

(#9111) kelzsoca válasza Joshi (#9109) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha kicserélnéd azt a gombot mivel lépnél be a menübe? :)

Ez a gyári launcher, kicserélni a gombokat biztosan nem fogod (ki lehet, de az bonyolult)

Így egyswzerűbb ha használsz valami másik launchert, és azt teszel be az indítópultba amit szeretnél (adw ex, go launcher, launcherpro stb.. ezek mind tudják ezt)

(#9112) Joshi válasza kelzsoca (#9111) üzenetére


Joshi
titán

Erre nem is gondoltam :B , a Launcher Pro nekem nem jött be valahogy nem stabil. A rom-ban lévő launcher nekem bőven megfelel, de nem olyan nagy gond mert akkor kiteszem az All Apps op ikonját a menü gomb fölé és azt indítom. THX!

(#9113) Lenry válasza Lenry (#9105) üzenetére


Lenry
félisten

másnak nem volt még ilyen nyűgje?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9114) Tomate válasza kelzsoca (#9075) üzenetére


Tomate
veterán

És magán a romon belül lehet témát váltani vagy külön van az alap téma? (ha külön van linkeljétek pls)

(#9115) #88471552 válasza Tomate (#9114) üzenetére


#88471552
törölt tag

Zsoca blogjában megtalálod

(#9116) Szoszo94 válasza Lenry (#9101) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én azóta használom, mióta 'Zsoca kiadta, nekem szerencsére semmi gondom nem volt vele azon kívül, hogy ha pár napig folyamatosan megy a mobil (nincs kikapcs) akkor néha billenyűzár feloldása után vagy egy program megnyitását követően fekete képernyő fogad. De sokaknál jelentkezett az a hiba, hogy töltés után ill. gps használata után újraindult a mobil, szóval nem lehet tudni, hogy nálad épp mik fognak előfordulni.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9117) Tomate válasza #88471552 (#9115) üzenetére


Tomate
veterán

Megvan thx csak nem vágtam, hogy ez ilyen packben van. :R

(#9118) mira72


mira72
őstag

Boldog Nyuszit!

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9119) csoke28 válasza mira72 (#9118) üzenetére


csoke28
csendes tag

sziasztok srácok,mindenkinek bóldog húsvétot kívánok....tudtok nekem ajánlani jó játékokat erre a telóra???

(#9120) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Látom jöttek válaszok a CM7 írásommal kapcsolatban. Nos én személy szerint örülök, hogy van itt 1-2 ember, akinek 1-2 kicsi laggot leszámítva tökéletesen működik, de szerintem ha használjátok a keresőt, gyorsan rájöttök, hogy jó pár ember küzködik a GPS újraindulás, random reboot stb problémákkal. Nem csak itt, modaco-n is.

Továbbá annak is örülök, hogy beleférnek ezek a hibák, de aki egy kicsit komolyabb célra használja a telefont (munka, mert ilyen is van... ) annak sajnos a legkisebb bug sem tűrhető el, nemhogy újrainduljon ha feltölt, vagy ha A-ból B-be akarok eljutni, akkor ne találjon műholdat, vagy akkor is reboot, stb stb rengeteg oka van ennek. De az is biztos, hogy Blade és Blade között is van különbség, én már nem lepődök meg semmin, elhiszem hogy van akinek működik, és örülök is neki, de tényleg!!! :DD

Tettszik vagy sem, a tény tény marad, 2.2-nél nem lesz jelenleg stabilabb a CM7.... Főleg amíg ilyen szarvas hibák vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#9121) Tomate válasza csoke28 (#9119) üzenetére


Tomate
veterán

Angry birds, doodle jump, x construct, heavy gunner, hungry shark

(#9122) warezxts válasza csoke28 (#9119) üzenetére


warezxts
senior tag

jah...az angry birds, 2.3 alatt xD

(#9123) szezso15


szezso15
addikt

Hamarosan publikussá válik első romom,aminek alapja az RLS5! :K :C
Azt nem tudjátok véletelnül,hogy CW-ben ha telepítek,akkor kiír egy szöveget,amit ugye gondolom vhol lehet szerkezteni...Melyik ez a fájl? :B

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9124) Szoszo94 válasza _NCT (#9120) üzenetére


Szoszo94
őstag

Pontosan, teljesen egyet értek veled, én is csodálkozok hogy nálam azok a hibák nem jöttek elő. De tényleg nem lehet stabilnak nevezni még akkor sem, ha nálam idáig nem jött elő a random újraindulás, fc-k és a többi, mert akármikor előfordulhat. Szerintem én is le fogom cserélni, ha lesz hivatalos froyo (pontosabban abból egy főzet :) )

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9125) tlac válasza szezso15 (#9123) üzenetére


tlac
nagyúr

biztos jó rom lesz, ha még ezt sem találtad meg ;]

updater-script

(#9127) szezso15 válasza tlac (#9125) üzenetére


szezso15
addikt

Nyugi,nyugi jó lesz :DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#9128) _NCT válasza api29 (#9126) üzenetére


_NCT
őstag

Navigon nálam FC, igo és aura reboot :S

(#9130) _NCT válasza api29 (#9129) üzenetére


_NCT
őstag

Rendben, ha 1x rá visz a jó lélek hogy feltegyem CM-et, de most 2.2-t belaktam, meg amúgy is másnap van :P :D

Japán tavaszt valaki nézte már?

[ Szerkesztve ]

(#9131) ux1 válasza api29 (#9126) üzenetére


ux1
addikt

Csinálj egy rebootot... inditsd csak mondjuk a Navitelt. Lépj ki belőle rendesen. Menüből. Tedd alvómódba. Várj vagy 10 percet, közben haladj a telóval más GPS koordinátára. Éleszd fel a telót, indítsd el a Navitelt. Mikor megtalálná a műhódokat, jön a reboot... :) Tehát nem programkompatibilitási hiba... :D

Ha a reboot után egyből belépek a navitelbe vagy bármelyik gps-t használó programba akkor ok. Akár 50km-t is mehetek :) Szvsz a GPS Status meg azért zakkan egyből, mert az közvetlen nyúl a GPS-hez...

Amúgy mint írtuk már, nem egyedi a jelenség, de így pl. mindig elő tudom csalni. Az Aurával is :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9132) Neil Watts válasza kelzsoca (#9106) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Nem szeretnélek ezzel zavarni, pláne nem Húsvétkor, de hogy állsz a RAM felszabadítási hadművelettel?

Kellemes Húsvétot kívánok minenkinek! :)

(#9133) Farkaspók válasza api29 (#9126) üzenetére


Farkaspók
tag

Igen, a GPStatus nekem is újraindítja a rendszert (n54). De a navigációs programok hiba nélkül működnek és végülis ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#9135) ux1 válasza api29 (#9134) üzenetére


ux1
addikt

Nem, más API-t használ :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9136) anglergab


anglergab
addikt

Akiket érdekel a TPT, generációk elméleti háttere, ajánlom a blogbejegyzésemet (hozzá is lehet ott szólni! :) -- folyamatosan bővítem infókkal)

###############################
# ZTE Blade, TPT, Gen1 vs. Gen2 #
###############################

[ Szerkesztve ]

(#9137) warezxts válasza anglergab (#8922) üzenetére


warezxts
senior tag

A BLOGod segitett, igaz eloszor elkezdtem felrakni az SDK-t es onnan parancsszavazni hogy bemountoljam, de ennel egyszerubb volt a kis exe, es lass csodat...ki vannak csomagolva az img fileok. ugyhogy nagy RESPECT Neked! :R

(#9138) yotzo


yotzo
csendes tag

RLS4-5 alatt el lehet valahogy erni, hogy a beviteli mezokben a mar beirt szovegre visszakattintva a CM7-mukodo modon, kis nyil segitsegevel lehessen beallitani a kurzor poziciojat?

(#9139) ux1 válasza kelzsoca (#9106) üzenetére


ux1
addikt

Én pl most updateltem vele fontokat CM7 alá...
Ment.

Viszont a backup-restore nem akar menni. :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9140) szezso15


szezso15
addikt

Bocs,még nem :W

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9141) kelzsoca válasza _NCT (#9120) üzenetére


kelzsoca
félisten

A ZTE Blade CM romokért felelős:

Jacob Crawley

Ez a kis fiatal 16 éves srác csinálgatja a romokat.

Azért 16 évesen nem kicsit vágja a dolgokat, talán ha egyszer nagykorú lesz jelentkezhetne a ZTE-hez programozónak is, még lehet fel is vennék :)

(#9132) core2

Én tudom a megoldást, de megvárjuk a gyártó/szolgáltató hivatalos válaszát.

[ Szerkesztve ]

(#9142) Sir Riccio válasza kelzsoca (#9141) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Tipikusan a spongyabob helyett programkódot rajzol a padra kategóriás arc. Ha nem kallódik el vinni fogja valamire. :K

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9143) _NCT válasza kelzsoca (#9141) üzenetére


_NCT
őstag

Jah hát erről van szó, ezért nem lesz sohasem olyan a ROM, mint egy hivatalos 2.2. Nekem is van ilyen ismerősöm aki 16 éveset kente vágta a programozást, most kint dolgozik Spanyolban. :) Diplomája nincs, pénze annál több :D

Majd megsimogatom a buksiját ha találkozok vele az életben :D

(#9144) Neil Watts válasza kelzsoca (#9141) üzenetére


Neil Watts
veterán

értem, köszi! :D

(#9145) Tonchi


Tonchi
aktív tag

A ROM történetről a blogomban:

5000 просмотров
---------------------------------------------------
Поздравляем всех!

Google fordító ajánlott :D

(#9146) kelzsoca válasza _NCT (#9143) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem csak ő dolgozik rajta hanem Tom G. is, úgy tudom ő jobban vágja a dolgokat, meg lehet idősebb is.

Persze, fiatal még, inkább csajoznia kellene ennyi idősen :)

(#9147) umek7 válasza anglergab (#9136) üzenetére


umek7
őstag

Nem semmi összefoglaló a dolgokról, én személy szerint nagyjából képben voltam ezekkel, de szerintem bőven elfér egy ilyen írás, első hsz-be vele!

(#9148) Bozek válasza yotzo (#9138) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez nem a CM7 sajátossága, hanem a billentyűzeté. A Smart Keyboard tudja ezt, bár én nem használom. Elég, hogy a hangerő gombokkal tudok ide-oda mozogni.

Más:
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

(#9149) tlac válasza Sir Riccio (#9142) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem programozók között nem rendkívüli eset, hogy hasonló fiatalkorban már jól nyomták egyesek

(#9150) kelzsoca válasza tlac (#9149) üzenetére


kelzsoca
félisten

Éppen ezért mondom, hogy ha kicsit idősebb lesz ezt jól ki is lehet használni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.