Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6851) kelzsoca válasza sunahunter (#6849) üzenetére


kelzsoca
félisten

Uram :R

Egyébként ha jól olvasgatok ez az n39-es volt az utolsó Gen1-es rom, mostantól a Gen2-es vonalat csinálják, tehát a felhasználó rákényszerül a G1=>G2 módosításra, ami szerintem nem túl okos lépés volt.

Igazán várhattak volna egy kicsit ezzel, bár ebből is látszik, mostantól csak G2-es készülékek fognak érkezni, nyilván ezért is a váltás.

Én továbbra sem ajánlom senkinek az efféle komolyabb módosítást, várjuk meg mit lép a ZTE ez ügyben.

(#6852) Freeman01 válasza #30662400 (#6850) üzenetére


Freeman01
tag

Próbáltam, sajnos így is ezt a hibát dobja vissza.....

(#6853) #88471552


#88471552
törölt tag

Elnézést kérek ha volt már.Honnan tudhatom meg, hogy touch problémás-e a márc 18.-án vett telenoros készülékem?Ha felteszem rá a 2.3.3.blue-t akkor ha nem működik a touch hogyan tudom visszatenni a gyárit vagy a 2.2-t?Előre is köszönöm és bocsánat ha volt már

(#6854) kelzsoca válasza #88471552 (#6853) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos hogy touch problémás a készüléked, a 2.3-at ne is tedd fel, hanem az rls4-et megtalálod a blogomban, azzal nem lesz gond.

(#6855) dragon1993 válasza Tonchi (#6836) üzenetére


dragon1993
őstag

20 napig elvagy annyiból ? Azért ne nevettess.
Ülj be ide ennyivel: clubcarat.hu

Neeeeee , a t soha a b.... életbe nem adja ki a 2.2 -őt (gen2 -esítés) akkor ennyi volt nincs cm.

[ Szerkesztve ]

(#6856) umek7 válasza dragon1993 (#6855) üzenetére


umek7
őstag

Fölösleges egy ilyen vitába belemenni mivel minden ember különbözik egymástól. Ergo ezért eleve értelmetlennek találom Tonchi levezetését (no offense).

Mod: A kocsmázás pedig nagyon ultra lol, szerintem csak viccnek szánta.

[ Szerkesztve ]

(#6857) spence225 válasza kelzsoca (#6851) üzenetére


spence225
aktív tag

A gyári téma update.zip az a 2.3-as gyári témája vagy ez az a stock theme ami még a svédhez is kiadásra került ?

(#6858) #88471552 válasza kelzsoca (#6854) üzenetére


#88471552
törölt tag

köszönöm azt feltettem és remekül működik.

(#6859) sunahunter válasza kelzsoca (#6851) üzenetére


sunahunter
senior tag

Én nem módosítanám, nekem így jó. Sajnos már lentebb hagyott a buherálási kedvem, egy ideig elvoltam az rls4-el, most meg marad ez, ha nem bugozik.

(#6860) Tonchi válasza dragon1993 (#6855) üzenetére


Tonchi
aktív tag

én megvagyok 1 zsemlével is naponta :)
Én az átlag emberről írtam :D

(#6861) energy_


energy_
senior tag

Sziasztok feltettem az új 2.3at de nekem nem jött be igy restoreolni akartam az rls4emet de ilyet ir ki restorenal es nem csinál semmit: md5 mismatch :F :W :W

(#6862) kmisi99


kmisi99
addikt

steel blue témát lehet külön letölteni? cyanogen 2.3 stablé hoz? Most nem akarok azért romot cserélni

(#6863) Land


Land
veterán

Kipróbáltam a Moboplayert, de ha 700 Mb-os avi-ra kattintok egyből visszaugrik a videolistára.. Mi lehet a gond?

Most szoftveres kódolással megy, csak a wmv elég lassan fut rajta(720*480).

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6864) spence225 válasza Land (#6863) üzenetére


spence225
aktív tag

Túl nagy a felbontás. Pl. avi-nál is a 608 x 256 felbontásúak nem akadnak.
A 700 Mb-os dologra nem tudok mit mondani még nem próbáltam olyan nagy fájlt

[ Szerkesztve ]

(#6865) Keeperv85 válasza kmisi99 (#6862) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"steel blue témát lehet külön letölteni? cyanogen 2.3 stablé hoz? Most nem akarok azért romot cserélni"

+1.

Nem szívesen válnék meg a belakott n39-esemtől. Bár néha bugzik, de ennek elnézem. Kár hogy ennyi volt és nem jön több cm nekünk G1-eseknek. Legalább a hibamentes állapotig várhattak volna a generációváltással.

(#6866) kelzsoca válasza Keeperv85 (#6865) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most meddig tart felhúzni egy új romot és belakni? :)

(#6867) Aggregátor

???

[ Szerkesztve ]

(#6867) barnam_ válasza kelzsoca (#6854) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az új CM alapú romodban miért van minden APN kétszer? wnw, internet, mms, mindegyikből kettő.

(#6868) pista59 válasza kelzsoca (#6719) üzenetére


pista59
senior tag

Most ébredtem fel, de már települ is :C :C :R :R :C :C

A győztes féreg irtó baktérium

(#6869) spence225 válasza kelzsoca (#6866) üzenetére


spence225
aktív tag

A gyári téma update.zip az a 2.3-as gyári témája vagy ez az a stock theme ami még a svédhez is kiadásra került ?

(#6870) kelzsoca válasza spence225 (#6869) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a gyári téma az a téma amit a sima cyanogenmod rom telepítése után látsz, nem több nem kevesebb :)

(#6862) kmisi99

Romcsere, mert az a steel blue téma nem blade-re készült, továbbá abban nincsenek benne olyan módosítások amik a témát teljessé teszik.

(#6868) pista59

Jó reggelt :)

(#6861) energy_

Nem jött be :)

Érdekes gondolatok a 2.2-es romhoz képest, mivel ez minden téren fejlődés, de hát Te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#6871) Land válasza spence225 (#6864) üzenetére


Land
veterán

Kár érte. Régebben a Cortex A8as 600 MHz-es processzorú Samu i8910 röccenés nélkül vitte az 1.4 gb-os nagy felbontású fájlokat is.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6872) kelzsoca válasza energy_ (#6861) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ami még kimaradt, restore előtt sem árt megcsinálni a megfelelő formázásokat, és úgy restore.

Nálam még soha nem volt gond ezzel.

(#6873) hodostamas válasza Land (#6871) üzenetére


hodostamas
addikt

mert a samu volt kedves lerakni az asztalra a pénzt google-nál, hogy olyan codec-et rakhasson a telóira, ami direktbe eléri a teló CPU/képfeldolgozóját.
Amit persze költség csökkentés címen már az új telefonjainál nem tesz meg...

szerk.: nem nagyon, mert az is csak az androidon keresztül fér hozzá a hardverekhez, ami kevés. ezért kell erős hardver hozzá sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#6874) Land válasza hodostamas (#6873) üzenetére


Land
veterán

De ezt Jó Codec-kal ellátott video player nem tudja ellensúlyozni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6875) Victoryus válasza kelzsoca (#6872) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nagyon jó ez a 2.3! Eddig még nem próbáltam egyik CM-es romot se. Végre lehet állítgatni az eq-t. Elég sokat dob a hangzáson.
Ezúton is köszönöm a fejlesztést :R

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6876) kelzsoca válasza Victoryus (#6875) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ezek a CM team érdemei, én csak használhatóbbá tettem/alakítottam rajta, mert hát ők elég "nyersen" dobják ki a romokat :)

(#6877) spence225 válasza kelzsoca (#6870) üzenetére


spence225
aktív tag

Köszi a választ

Érdekes az spb még joban szuperál sebességben mint a launcher pro 2.3 alatt

[ Szerkesztve ]

(#6878) Miksz


Miksz
tag

kiproszálom a 40-es cm-et, hamá más nincs g2-re :)
úgyis erős romoláselvonási tüneteim vannak már :D

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#6879) kelzsoca válasza Miksz (#6878) üzenetére


kelzsoca
félisten

Írd oda hogy a nightly 40-es csak Gen2-es készülékekre van, és Te egy kakukktojás vagy aki már átalakította a készülékét, mert mindjárt mindenki fel akarja dobni a 40-es romot a Gen1-es készülékére.

Tudom utaltál rá a hsz-ben, de az értő olvasással gondok vannak általában.

(#6880) maggi1886076

Megy az szépen fel és le is, nem tudom mit problémáztok...

Vagy esetleg valami fólia van a telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#6880) maggi1886076


maggi1886076
addikt

az uj romban nekem az ertesito savval van problemam.nehezen tudom visszahuzni.meg felraktam a launcher pro-t es azzal meg akadt.vissza is raktam a sved romot.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#6881) tboldi


tboldi
nagyúr

rajongásom oda vezetett, hogy az ajtómra plakátoljak egy ilyet

el vagyok vetemülve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6882) Keeperv85 válasza kelzsoca (#6866) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Megmondom kb meddig:

Kb 86 Mb körül van egy rom. Ez azt jelenti, hogy erősen kerekítve 88000 KB. Ehhez társul egy 128/128-as lassítás most a csodafone miatt. Ami ugye 16 Kbájt/s. Ha összeszámolod a kettőt, kijön hogy a letöltés nagyjából 93 perc.
Ehhez hozzá kell sajnos vennem a programokat, ami programonként kb 10 perc plusz idő. 10 progi van kb. 100 perc plusz. Rádobjuk azt az 5 percet még felrakom a romot és akkor, hogy korrekt legyen a válaszom nagyjából nekem ez 200 percet vesz igénybe. Ami ugye 3 óra és 20 perc :) Mindezt csak a téma miatt, biztos jó ötlet? :R:C

(#6883) mpire válasza spence225 (#6877) üzenetére


mpire
tag

Érdekes, hogy ti láttok különbséget a launcherek sebességében. 2.1-en és 2.2-n is többet próbáltam, mind azonnal reagált mindenre, tették a dolgukat. Lehet, hogy mások az igényeink. Ezt csak úgy megjegyeztem, mert nekem fura.
Szerk: persze be is kell állítani pár dolgot, hogy jó legyen

[ Szerkesztve ]

(#6884) kelzsoca válasza Keeperv85 (#6882) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jól van, nem kell sírni, akkor mindjárt megcsinálom csak a témát is (aztán vége a gyereknapnak ;] )

(#6885) energy_

Érdekes, nálam pont úgy megy a status bar mozgása mint 2.2 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6885) energy_ válasza kelzsoca (#6879) üzenetére


energy_
senior tag

megy csak nem azon a ponton ahol eddig a legtöbben megszokták én legalulrol szoktam mig itt egy mmel feljebb kell kezdeni a húzást,amugy nekem az egész lassabbnak tünt főleg a görgetés :) most backuppolom ezt is mer akkor mindent wipolok és megprobálom még1x a régit csak attól félek vmi bedöglött és ez a backup se fog müködni ha az végleg nem müködne.. :F de megprobálom :)

(#6886) Miksz válasza kelzsoca (#6879) üzenetére


Miksz
tag

oks, kelzsoca, jogos a 2 pont.
Tehát mivel én balga már g2 telefontot csináltam a pengémből ezért kipróbálom a nightly 40-es romot, ami csak g2-es pengéken fut :)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#6887) spence225 válasza mpire (#6883) üzenetére


spence225
aktív tag

It most nem a reakcióra értem. reagál az egyból csak amikor elhúzom az egyik home képernyőt a másikra, az ez alatt megtett út (sebesség a nem mindegy). Félre ne érts működik a launcher pro is tökéletesen csak amikor elhúzom a home képernyőt akkot picit mintha akadna (illetve nem is akad csak most észrevettem hogy az spb gördülékenyebb a launcher pro-nál).
De egyébként ami nagyon elüt sebességben és jóval lassabb az az ADW. Az valami gyalázat.

(#6888) kagzer válasza kelzsoca (#6879) üzenetére


kagzer
aktív tag

Nekem nincs fólia rajta, de az első indulás után nekem is rakoncátlankodott.
De egy reboot óta nincs gond:)

(#6889) r0by válasza kelzsoca (#6719) üzenetére


r0by
addikt

Nagyon jó lett, és szuper gyors :R
Felraktam töltőre, de lehúzva a zöld droid fogadott. Akksi ki, akksi be és minden okés. Olvastam erről a hibáról, de idő hiányában nem tudom, hogy van-e erre valami orvosság?

(#6890) szezso15 válasza kelzsoca (#6884) üzenetére


szezso15
addikt

Zsoca 2 kérdés:

1,Most hívott a trés faszi,hogy cserélik a telóm,mert valóban sz@r valami...
Nem csinálnál ebből a CM N39-ből új touch-on menő romot is? Mert,ha már csak g2-re lesznek CM-ek akkor az cumi,és ez a végső :( :O

2,A Gen2-esekre amit csinálnak cm-et(40-től fölfelé),nem lehetne beépíteni a Gen1-es boot.img-et,hogy menjen Gen1-en is?

Választ köszi! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#6891) sunahunter válasza barnam_ (#6867) üzenetére


sunahunter
senior tag

Csinálj egy sajátot, az enyém vmi 1,5kb, és minden romba rakd bele, ennyi.

(#6892) mpire válasza spence225 (#6887) üzenetére


mpire
tag

Amúgy LPro-ban pont az a jó, hogy ezt az elhúzási sebességet is állítani lehet. Most próbáltam ki az SPB-t, 10 perc után töröltem...

(#6893) kelzsoca válasza r0by (#6889) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ez a hiba eddig nálam nem jelentkezett (pár napja tesztelem már, többször volt töltőn is) mivel javítva lett, más sem jelezte még a topicban.

(#6891) sunahunter

Félrebeszél a kollega, a friss vodás romból szedtem ki a fájlt, ennél frissebb nincs, duplázás nincs, nincs lecsupaszítva csak hazai szolgáltatósra.

Tehát a romokat mindig úgy készítem el, hogy az nem 1 személynek, hanem a többségnek legyen jó.

Nyilván a saját romban bármiféle módosítás elfér.

(#6890) szezso15

Már nem támogatják, így nem is fogják elkészíteni a módosítást, mivel szinte mindig kernel szinten nyúlnak a dolgokhoz szerintem ez itt be is fejeződött, mert Jacobs nem fog ezzel vesződni.
Régebbi kernelt meg hülyeség használni,m int írtam éppen azon dolgoznak a legtöbbet általában, vagy olyan dolgokon amik szoros kapcsolatban vannak a kernel-el.

[ Szerkesztve ]

(#6894) spence225 válasza mpire (#6892) üzenetére


spence225
aktív tag

Kinek a pap kinek a papné. Egyébként a Launcher pro ami még a favorit nálam, dehát ez ízlés kérdése.

(#6893) kelzsoca: Nekem sem jelentkezett ilyen probléma. Pedig azóta töltöm is, le is húztam töltőről, meg a pc-ről is másolgattam rá dolgokat.

(#6895) powers: Nekem a Facez nevű facebook-os widget nem működik itt 2.3-on, de én betudtam annak hogy 2.2-re lett optimalizálva.

(#6896) Land: Nálam a Sygic Aura tökéletesen megy.

[ Szerkesztve ]

(#6895) powers


powers
tag

beautiful widgets nem működik 2.3 alatt vagy csak nálam?

(#6896) Land: hú azt még fel sem tettem...

[ Szerkesztve ]

(#6896) Land válasza powers (#6895) üzenetére


Land
veterán

Nálam Sygic Aura lép ki alatta

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6897) Sir Riccio válasza tboldi (#6881) üzenetére


Sir Riccio
addikt

bocs, PÜ akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6898) madoxx


madoxx
aktív tag

Kelszsoca RLS4 rommal ha van egy 512-es ext2 meghajtóm.
Ennek hol kéne látszódnia? Mármint hogy okés minden.

Appmonsterben Phonenál 208,12 MB / 64 MB (64 foglalt) látszik.

(#6899) powers válasza Land (#6896) üzenetére


powers
tag

és tényleg,nálam sem indul el

illetve de,csak nem telepítés után egyből,hanem menüből

[ Szerkesztve ]

(#6900) micky46


micky46
csendes tag

Aki használja az SPB Shell 3D-t az legyen szíves írjon már nekem egy privátot. Lenne egy-két kérdésem a programmal kapcsolatban. Előre is köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.