Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7701) atillaahun válasza spence225 (#7694) üzenetére


atillaahun
veterán

- gesture-ök pl. noti bar elrejtésére, megjelenítésére
- dock bar eltüntetése, elrejtése.
- trash can eltüntetése.
- widgetek részletes beállításai
- ikonok átméretezése
- ikon címkék eltüntetése az app drawer-ből
- sorok, oszlopok hozzáadása az app drawerben
- háttér beállítása az app drawerben

Így hirtelen, de ha átnézném, csak most nem tudok átváltani rá, még egyszer ennyi hiányosságot találnék benne szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7702) gabe96


gabe96
aktív tag

hello!
az miért van, hogy cm7 stable az 512-es ext partícióból csak 8mb-ot használ?

(#7703) spence225 válasza atillaahun (#7701) üzenetére


spence225
aktív tag

Menü hátterének beállítását tudtommal csak a ADW Launcher,Go launcher ex és a SE Launcher tudja (de pont ez az egyik ok ami miatt belassul az egész)
Noti bar elrejtését widgetek átméretezését a Launcher Pro Plus is tudja.
Dock bar-t is el lehet tüntetni, szval csak a menü háttér maradt.
Arra sajna a fent felsorolt launcherek képesek.
Oszlopokat is lehet állítani a (igaz vagy 4-re vagy 5-re). Sorokat nem lehet mert ugye az mindig hozzáadódik ha telepítesz valamit és betelik egy sor.
Home felületen lehet állítani a sorokat és oszlopokat is.
Ikonok átméretezésére anno volt egy kis progi a marketen de már nem emlékszem a nevére.

[ Szerkesztve ]

(#7704) kelzsoca válasza tlac (#7686) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hibák nagyobb százaléka éppen a wipe hiánya miatt alakul ki, egyébként sem kötelező mindig romot cserélni, nem erőszak.

Ha ilyen beépítésre kerül a megfelelő szöveg kiemelve természetesen olvasható lesz.

(#7702) gabe96

Miért mennyit használjon vagy szerinted mire való?

[ Szerkesztve ]

(#7705) ux1 válasza Lacka89 (#7695) üzenetére


ux1
addikt

pl. hogy legyen mit kérdezni. Jobban szeretem. Van HotReboot. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7706) tlac válasza ux1 (#7687) üzenetére


tlac
nagyúr

csak félig győztél meg

viszont, akkor már csinálhatnátok 1 klikkes exe fájlt is :)

(#7704) kelzsoca:

A hibák nagyobb százaléka éppen a wipe hiánya miatt alakul ki

a user errort nem biztos, hogy nekünk kellene workaroundolni :D

[ Szerkesztve ]

(#7707) kelzsoca válasza tlac (#7706) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sokmindent lehet csinálni saját használatra, viszont a "népnek" azért meg kell gondolni mi lesz publikálva.

(#7706) tlac

Ha megértik hogy ez az ő érdeküket szolgálja akkor hasznos dolog egy auto wipe.

[ Szerkesztve ]

(#7708) qnadam


qnadam
veterán

helló, rég jártam erre, lemaradtam a blade világától úgy a japanese jellyfish 7 után kicsivel :) azelőtt ment a napi romcserélgetés, de a jj7 bevált, némi hekkelés után ment vele az mms is, szóval maradt. viszont ha jól tájékozódtam, akkor az új ss romokkal már megy rendesen a skype is, szóval elgondolkoztam, hogy váltanék.

viszont beleolvastam a topikba, és néztem nagyokat, hogy gen1 meg gen2, és nem tudom, hogy ezek mik, tudnátok segíteni egy rövid összefoglalással, hogy merre fejlődött a világ? :Đ

a másik kérdésem, hogy a romcserék és egyebek miatt némi káosz van a telefonban, van ext partícióm a kártyán, de a fat32-re is vannak telepítve alkalmazások, és lehetőleg a feltelepített cuccaimat mentés (titanium backup) után azért szeretném viszontlátni, de jó lenne, ha egy helyen. ez megoldható valahogy?

köszönöm szépen előre is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7709) Lacka89 válasza ux1 (#7705) üzenetére


Lacka89
aktív tag

:R

(#7710) atillaahun válasza spence225 (#7703) üzenetére


atillaahun
veterán

A menü háttér annyira nem érdekes, inkább azt áruld el te hogy tünteted el a dock bart. Én nem találtam sehol.
Noti bar teljes elrejtése valóban működik, de én a le/fel simogatásra való eltüntetését/megjelenítését hiányoltam.
Widget-ek átméretezése alap, de pl. betűméretet nem lehet sem az sms, sem a gmail widget-ben állítani, majd kigúvad tőle a szemem, olyan kicsik.
App drawer hiányosságait részleteztem.
Home felület sorainak, oszlopainak száma szintén alap, az rendben is van.

(#7711) spence225 válasza atillaahun (#7710) üzenetére


spence225
aktív tag

Betűméret átállításával még egyik launcherben sem találkoztam.
Ha kicsinek találod esetleg rakj fel egy LCD Density Changer nevű kis appot (marketről), Azzal tudod állítani a kijelzőn látható kép "nagyságát". Iletve olyan a hatása mintha a felbontást állítanád,persze valójában erről szó sincs csak az lcd sűrűséget lehet vele szabályozni szoftveresen.

App Drawer-ben az oszlopok számát tudod állítani (lehet választani hogy 4 ikon legyen egy sorban vagy 5)

Dokk eltüntetése: Nos hát így nem fogsz találni ilyen menüpontot, hanem a megjelenések beállításainál ki lehet kapcsolni a dokk hátteret (illetve be lehet állítani mást, vagy akár tetszőleges képet is lehet berakni). A dokk-ból az ikonokat módosítani ,eltüntetni úgy tudod ha hosszan rányomsz az ikonra. Plussz ha jobbra-balra görgetet a dokkokat akkor lehet még ikonokkal telepakolni.

[ Szerkesztve ]

(#7712) gabe96 válasza kelzsoca (#7704) üzenetére


gabe96
aktív tag

arra, hogy oda rakjon egy csomó cuccot

(#7713) spence225 válasza atillaahun (#7710) üzenetére


spence225
aktív tag

Küldtem neked priviben valamit. Nézd meg.

(#7714) atillaahun: Értem, nos hát ez ennyit tud. Van egy új launcher : Regina 3D Launcher még nem próbáltam. Esetleg nézd meg az mit tud.

Én meg vagyok elégedve a Launcher Pro Plus-al, mellette feltettem az SPB 3D-t, ugyh nekem így van, dehát ízlés kérdése.

Esetleg a SE Launcher-ben lehet az app drawer-ben variálni az ikonokkal, de az nem a gyorsaságáról híres.

[ Szerkesztve ]

(#7714) atillaahun válasza spence225 (#7711) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, ha nagyon erőlködök ezzel a módszerrel ki lehet pucolni éppen a dock bar-t, hogy eltüntetem a hátteret, az ikonokat meg kidobálom belőle, csak ettől még ott marad egy sor üresség, ami foglalja a helyet a homescreen-emen, és a nagyobb widgetekből annyival kevesebb látszik.

A betűmérettel nem általában van gondom, csak az LPP widgetjeiben aprók. Más launcherekben én sem találkoztam még betűméret állítással, inkább mint widgetekből hiányolom.

App drawerben valóban meg lehet egyel növelni az oszlopok számát, de azért ez így magában igen szegényes, inkább a sorokat növelném, hogy ha kell valami ne kelljen gurigatni a listát, hanem egyből ott legyen egy képernyőn minden.

Köszi a küldeményt, már ismertem, de azt hiszem végülis mégis csak megmaradok az ADW-nél. Most éppen műxik gördülékenyen, inkább ébredés után szokott bekómázni vagy 5-10 mp-re.

[ Szerkesztve ]

(#7715) spence225 válasza atillaahun (#7714) üzenetére


spence225
aktív tag

Hát akkor használd egészséggel. mondjuk az ADW-re lehet elég sok témát letölteni ha jól tudom.

Igazából van egy pár launcher amiben vannak jó funkciók amiket összegyúrván kapnánk meg a tökéletes launchert. De hát ez van.

No én visszavonultam, joccakát mindenkinek !

(#7716) daveeid


daveeid
csendes tag

a faceebokot hogyan tudom szinkronizálni a telefonnal??főleg úgy hogy hotmailes vagyok..és valami gmailos accountot akar nekem ott a telefon csinálni!!!?? valaki,ötlet??

(#7717) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!

Amit a mobilarena tesztelt 2.1-es androiddal nem ment a divx lejátszás, azt kérdezném a 2.2 tulajoktól, hogy ezen már le tud játszani szaggatásmentesen divx/xvid, filmeket?

Üdv,
Misi

(#7718) gordonfreemN válasza misirulez (#7717) üzenetére


gordonfreemN
addikt

szia. igen, le tud, legjobb kombinacio nekem kelzsoca rls3 + moboplayer...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7719) latis666 válasza csitatomi (#7599) üzenetére


latis666
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#7720) ux1 válasza tlac (#7706) üzenetére


ux1
addikt

Igen, nem lenne rossz ötlet. De mivel ez TPT elvetett ötlet. Azonkívül a gyári FTM-et igényli. :D Lehetne külön G1-et és G2-őt csinálni. Egyéb blődség? :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7721) Glatius válasza atillaahun (#7689) üzenetére


Glatius
őstag

Egy picit vitatkoznék...
"http://prohardver.hu/tema/temazgatunk_temazgatunk_avagy_mutasd_a_homescreen/hsz_1681-1681.html"
Ez az én LauncherPro Plus-om, kicst átszabva. Felismerhető?

daveeid
Az Android fejlesztője a Google, ne csodálkozz, ha a Gmail fiókot támogatja alapvetően, mint szervert, ahová szinkronizálni tud. A FB pedig sokszor volt már, kereső segít.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#7722) kentucky válasza _NCT (#7556) üzenetére


kentucky
őstag

majmok eltűnnek

(#7723) mira72 válasza ux1 (#7720) üzenetére


mira72
őstag

van navitel 5 okos verzio ....elméletileg :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#7724) stefi68


stefi68
addikt

A LauncherPro projekt újra életre kelt.... :DD

A 0.8.5 verzió magyarított változata letölthető a szokott helyről... (klikk a nevem alá) :)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7725) Mr. Q válasza anglergab (#7593) üzenetére


Mr. Q
tag

Délután megnézek mindent, sajnos a délelőtt elég sűrű.

De nem emlékszem, hogy a dobozon fel lett volna tüntetve, hogy 2.2-es

Tegnap este sokat nyomkodtam, szerintem nagyon gyors, felraktam rá az angry birds riót simán szalad.
A kijelzője fantasztikus.
Az otthoni wifit rögtön fogta, netezni szuper jó rajta.

[ Szerkesztve ]

Mr. Q

(#7726) User64476 válasza Keeperv85 (#7700) üzenetére


User64476
őstag

Ne haragudj de nem értem, hogy miért érzékelteted azt, hogy hazudozok. Nem egy újonc vagyok, aki adott esetben ideböfögi a hülyeséget és eltűnik. A telefonon magyar Froyo van, tudja a wifi tethert, megy vele minden amihez 2.2 kell. Nem kamu, nem ámítás, nem csalás, ez van. Screenshotot nem tudok csinálni, mert nem rootoltam, max majd lefotózom és felteszem valahova, persze az alapállás után abban sem vagyok biztos, hogy akkor meg nem fotosoppot fogsz kiáltani.

Azt gondoltam megosztom a dolgot, és ez többeknek örömet fog okozni, mert gondolom leszedhető valahogy a készülékről, és felhasználható a régebbi vagy más szolgáltatós modellek ROMozásához. Erre hümmögés meg kétkedés fogad... Pazar.

A PDF meg aztán sokat nyom a latban... Majd otthonról elküldöm neked a PDFet, csak kicseréltem a gyári kártyát a saját 4 gigásomra...

[ Szerkesztve ]

(#7727) mira72 válasza User64476 (#7726) üzenetére


mira72
őstag

xanaxot esetleg? :D
nem érted a poént ? hmm? :Y

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#7728) Najlahu válasza atillaahun (#7710) üzenetére


Najlahu
csendes tag

Sziasztok! a betűméret állítására van egy nagyon jó kis alkalmazás a marketben, érdemes a vaksiknak kipróbálni :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#7729) User64476 válasza mira72 (#7727) üzenetére


User64476
őstag

Ezek szerint nem, volt poén?

(#7730) jano_77 válasza stefi68 (#7724) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megnéznéd a linket, mert nekem sajna vmi hibát jelez, nem hoz be semmit, mikor ráklikkelek a letöltési linkre. :(

Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7731) Lacka89 válasza User64476 (#7726) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Ne is foglalkozz vele :D Ki nem sz@rja le más mit hisz.Én elhiszem...

(#7732) Glatius válasza User64476 (#7726) üzenetére


Glatius
őstag

Screenshot rendszergazda jog nélkül: Myphoneexplorer
Kell hozzá a PC-re is a progi, az is freeware.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#7733) stefi68 válasza jano_77 (#7730) üzenetére


stefi68
addikt

Most már jó a link! (tegnap későn volt már... :) )

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7734) jano_77 válasza stefi68 (#7733) üzenetére


jano_77
nagyúr

És tényleg! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7735) Glatius válasza stefi68 (#7733) üzenetére


Glatius
őstag

Telepítéskor automatikusan magára húzza az előző változat beállításait? Főleg a cserélt dokk-ikonok miatt érdekelne....

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#7736) Glatius válasza Glatius (#7735) üzenetére


Glatius
őstag

Megcsinálta....

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#7737) gabe96 válasza kelzsoca (#7704) üzenetére


gabe96
aktív tag

felraktam 2.2-t, s láss csodát már az első telepítés után 24Mb foglalt volt, és csak 5mb használt a telefon memóriájából

(#7738) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Van valakinek linkje, ahonnan letölthetem a LauncherPro Plus Unlocker-t?
A régi LP-t le kellett szednem így hogy frissült 0.8.5-re, és ilyen verziójú Plust nem találok.
Az egész netet végigvadásztam, de nem találom ezt a fránya unlockert.
Előre is köszi!

(#7739) kelzsoca válasza M0RGI (#7738) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a probléma hogy nincs warez :)

(#7726) Baskiria

Keeperv85 kollega csupán a különbséget keresi jelen esetben, ezért szeretett volna képet vagy pdf-t látni.

Azt hogy ezt nálad írta le, nem kell támadásnak venni, valószínűleg ő sem úgy gondolta.

ui: Az infókat köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

(#7740) M0RGI válasza kelzsoca (#7739) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi, akkor várok még pár napot! :)

(#7741) jano_77


jano_77
nagyúr

Látta vki, hogy a Telenor holnap rendez egy ANDROID WORKSHOP PLANET-et?
Mindenki aki visz magával vmi használt mobile cuccot (készülék, töltő) kap vmi androidos ajándékot.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7742) csitatomi válasza kelzsoca (#7652) üzenetére


csitatomi
csendes tag

igen, ez a bekapcsolt állapot. egyébként mondom minden működik ha hívnak még fel is tudom venni, csak érted... akkor visszaviszem, de T-központba vigyem (Mammut, westend...) vagy oda ahol vettem (viszonteladó)? meg annyi hogy egyből cserélik, ha látják hogy esélytelen a dolog?

(#7743) User64476 válasza Glatius (#7732) üzenetére


User64476
őstag

Köszi :):) :) :DDD

(#7744) _NCT válasza kentucky (#7722) üzenetére


_NCT
őstag

Fuuu én ezt még nem tapasztaltam :S 1etlen romnál sem, azt hittem arra gondolsz h akad a játék... Másik ROM-al (2.2) is csinálta?

(#7745) kelzsoca válasza csitatomi (#7742) üzenetére


kelzsoca
félisten

Inkább a Westend-et próbáld meg, és ha van náluk készleten akkor mindenképpen ragaszkodj az azonnali cseréhez, ha azt mondják nem megoldható, köszönd meg és sétálj ki.

Ahogy olvasgatom a Mammut-ba ne vidd, ott biztos nem cserélnek.

Mondanám még az Arena plázát, de oda ma már megy egy emberke, jó lenne ha kicsit szétoszlana a hibás készülékek visszavétele jópár boltra, mert ha 1 helyre megy mindenki abból jó nem lesz :)

(#7746) _NCT válasza kelzsoca (#7745) üzenetére


_NCT
őstag

RLS5 első benyomás: végre normálisan működik a fényérzékelő és az automatikus megvilágítás :)

(#7747) jano_77 válasza _NCT (#7746) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hová tünt az RLS5 rom linkje?!? Hiába néztem vissza több oldalt is, nem találtam, pedig tudom, hogy korábban láttam :F PLS.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7748) _NCT válasza jano_77 (#7747) üzenetére


_NCT
őstag

Én INNEN toltam fel a ROM-ot.

(#7749) Pumika1975 válasza jano_77 (#7747) üzenetére


Pumika1975
senior tag

7653hsz
ne csak nézz, láss.... :DDD

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#7750) SD killer válasza jano_77 (#7747) üzenetére


SD killer
csendes tag

De ITT van UX1 hozzászólása is. :) (kereső: rls5)

Vigyázat: A kenderkötéllel való akasztás függőséget okoz!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.