Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6201) kopuler válasza M0RGI (#6200) üzenetére


kopuler
tag

Mikor létere hozod az eseményt a naptárban.
Emléketzetők '+' gomb + válasz egy jó hangos hangot vagy hangosítsd fel a jelenlegit, hogy meghalld.

(#6202) M0RGI válasza kopuler (#6201) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszönöm a választ, de ne haragudj, a kérdésem nem ez volt...

(#6203) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Villámkérdés, ha Orange-ék kiadnak official 2.2-t akkor az vajon elérhető lesz valahol?:)
Gondolom abból, hogy a hazai szolgáltatók kiadnak 2.2-t, nem következik, hogy Orange is ezt fogja tenni.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6204) kopuler válasza M0RGI (#6202) üzenetére


kopuler
tag

Mivel arra nincs lehetőség, hogy a hangot többször lejátsza a teló, így csak ez a megoldás van.
Vaaaaagy.
- Csinálsz egy olyan jelzőhangot ami mondjuk 10 perces és egyre erősödő csippanások vannak benne. Ezt 10 percig játsza aztán abba hagyja.
- Market, erre szolgáló programot keresel. Nem lesz egyszerű.

Bocs gondoltam egyértelmű vagyok, ha már nincs ismétlő funkció, akkor magunknak kell megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#6205) Keeperv85 válasza Sir Riccio (#6203) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tegnap este én is azért nézelődtem a nagy szolgáltatók oldalain, hátha feltűnik valahol egy 2.2-es csomag. Sajnos nem erősségem pl a Román nyelv, így nem találtam semmi érdemi előrelépést ez ügyben :(

(#6206) Sir Riccio válasza Keeperv85 (#6205) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Pedig jó volna, szívesen tolnék a sajátomra egy gyári Orange 2.2-t, mert a CM ma is eljátszotta a "hívás közben befagyunk" c. műsorát.
Beugrottam az egyik GSM boltba amit többen emlegettek, hátha rálelek párom eltulajdonított gépére. A srác készséggel mutatott "pult alól" egy ZTE Blade-et, a tíz másodpercig amíg nem láttam a készüléket egyre erősödött bennem a gondolat, hogy "akkor ez az ember itt most meghal" de mivel nem az a készülék volt így megkíméletem az életét. :DDD Azt mondta a San Francisco csak klón...másolat, ne vegyem meg ha találok mert nem eredeti.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6207) kelzsoca válasza Keeperv85 (#6205) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kipróbáltad már a cm n39-et?

Mert ha pont olyan hibás mint eddig, akkor 1 percet sem foglalkozom vele.

(#6206) Sir Riccio

privi

[ Szerkesztve ]

(#6208) M0RGI válasza kopuler (#6204) üzenetére


M0RGI
őstag

Hát, ezt szomorúan hallom. Bár talán lehet letölteni direkt ilyen célra megírt ismétlődően csipogó jelzőhangokat. Köszönöm!

(#6209) TOZ válasza Sir Riccio (#6206) üzenetére


TOZ
addikt

Azbeszt, akkor en december ota hasznalok egy szar, OLED-es Blade klont... :W

:C

(#6210) MoRiCKaXXL válasza Saccco (#6190) üzenetére


MoRiCKaXXL
tag

Igy van, ez a mp alapú számlázás nagyon korrekt, ha felhivom a párom, hogy odaértem, ő szól hogy akkor indul, az 5mp, és dominoval ezért fizettem kemény 41 magyar forintot, most meg kb fél forintot. Elég nagy különbség.
Jópár éve alap volt a mp-es számlázás vagy nem jól emlékszem? Gondolom profitnövelés miatt kellett visszaváltani.

:)dv

(#6211) stefi68 válasza M0RGI (#6208) üzenetére


stefi68
addikt

Neked valami ilyesmi kell? Calendar Snooze vagy Calendar Event Reminder és még ez Nudik Calendar Notifications

Vagy keresgélj még a Market-en ""calendar event notifications"

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#6212) cheetah_ válasza M0RGI (#6208) üzenetére


cheetah_
csendes tag

Én így szoktam a dolgot megoldani:
Nem csak előugró ablakot, hanem email értesítést is kérek a fontosabb eseményekről.
Majd a Missed reminder app-al beállítom, hogy az elmulasztott események milyen időközönként (nekem 2 perc) figyemeztessen. Be lehet állítani a csengőhangot. a vibra scriptet, a led villogását, stb, stb.
Így amikor az esemény bekövetkezik kapk róla egy emailt. Ami míg el nem olvasom mint "missed event" lesz a telefon számára, ezért a Missed Reminder figyelmeztetni fog.

Ezzel a programmal egyébként a nem fogadott hívsokat az SMS és MMS üzeneteket is fel lehet paraméterezni. Szerintem alapból minden ROM-nak tartalmaznia kellene!

Üdv
chee

(#6213) MoRiCKaXXL válasza Sir Riccio (#6203) üzenetére


MoRiCKaXXL
tag

Öcsémnek Orange SF-ja van és ő azt az infót kapta, hogy hamarosan elérhető lesz a frissités letölthető formában, de valszeg a teló fogja jelezni hogy frissités van és lerántja a hálózaton keresztül.

:)dv

(#6214) M0RGI válasza cheetah_ (#6212) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszönöm nektek! Mindegyik appot ki fogom próbálni!

Ez a missed reminder jelzi esetleg a fejlécben - ahol alapból a nem fogadott hívások és az sms-ek jelzése van - azok darabszámát??
Vagy ha nem, van erre valami program? (Mondjuk biztos van, de tudtok is ajánlani jót?)

(#6215) Keeperv85 válasza MoRiCKaXXL (#6213) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha ezt itt Magyar honban nekem mondta volna valaki, akkor vagy elküldöm a jó anyjába vissza vagy szimplán röhögő görcsöt kapok. Tiszta vicc. Írtam tegnap, hogy van egy SE-m is. Feltettem rá direkt a legrégebbi elérhető T-s szoftvert. Na ná, hogy működik még két hét múlva is szó nélkül... :U Azoknál ugye az a jó, hogy a Seus mint kliens elég szépen tudja követni, mikor mi jött ki. Ha van PC Suite is mellé, akkor rögtön szól. Az már más téma, hogy a CID53 védelemmel ki mit kezd egy frissítés után...

[ Szerkesztve ]

(#6216) cheetah_ válasza M0RGI (#6214) üzenetére


cheetah_
csendes tag

Hát a notification bar-on nem tudom, hogy a darabszámát jelzi-e?
Én a GOTO Lockscreent használom, ugyhogy már a lock feloldása előtt látom a nem fogadott hívsokat meg a többit és ott írja is a darabszámot, sőt egyből oda is tudok ugrani a megfelelő helyre.

Chee

(#6217) stefi68 válasza M0RGI (#6214) üzenetére


stefi68
addikt

A LauncherPro, a GO Launcer is (külön bővítménnyel), de szerintem az ADW Launcher is kijelzi a nem fogadott hívások, olvasatlan SMS-ek számát a dockbar-on, ezek ikonjain.

Keeperv85: feladjuk a Jorte-val való bajlódást?
Én már feladtam..... legfeljebb hiányzik majd belőle az angol a tömböknél. Legfeljebb elküldöm a készítőjének hátha bedolgozza....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#6218) TOZ válasza MoRiCKaXXL (#6213) üzenetére


TOZ
addikt

ha es amennyiben meg az eredeti Orange ROM van rajta

(#6219) Bozek válasza Keeperv85 (#6215) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, csak az az SE nem Android-os és már régi is, ha CID53-ról beszélsz. Amúgy beállíthatod az SE-knek, hogy figyeljék a frissítést bekapcsoláskor vagy három havonta és amikor van elérhető, rántsák le NET-en keresztül. :) Nekem is volt (K750, K800) és van (C901) is SE-m.

Más: Ti milyen RSS olvasó alkalmazást használtok a Blade-en? Én próbáltam párat, eddig az RSS Demon jött be, de hátha tud valaki jobbat. :)

[ Szerkesztve ]

(#6220) Miksz válasza Bozek (#6219) üzenetére


Miksz
tag

ismerősnek x8 se van az is szólt hogy van frissités

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#6221) Lasy válasza TOZ (#6218) üzenetére


Lasy
veterán

Megvan az eredeti orande romom, de az csak 2.1 :(

+36702778032

(#6222) norti válasza Bozek (#6219) üzenetére


norti
addikt

Google Reader vagy gReader, többi nagyon lassú.

(#6223) Keeperv85 válasza Bozek (#6219) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem, nem régi annyira, egy ezüst c905-ös. Persze azóta ezerszer újabbak jöttek már. Be van állítva, hogy szóljon, de ez ugyan meg sem nyikkan...

Ha már témánál vagyunk. A B01-es szoftverre miért nem szól a T hogy "Van ám 03-as csomag, nézzél már rá!"? Mert nem szólnak, az 100% Bármikor próbálom, több napot várva sem. ;)

(#6224) istnag válasza Keeperv85 (#6223) üzenetére


istnag
addikt

Azért, mert az nem egy "sima" over the air frissítés ;)

(#6225) Lasy válasza Miksz (#6220) üzenetére


Lasy
veterán

Ja de az minden egyes apróságért szól.
pl ha került bele egy progi, akkor is azt mondja, hogy van frissítés, és töröl minden root-ot, és dolgot. :(

+36702778032

(#6226) Bozek válasza norti (#6222) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi, a gReader-t is próbáltam, csak nem tetszett, ahogy letöltötte az NSO-s cikkeket. De átállítottam Normal-ra Simplified-ről és már okés. :)

(#6223) Keeperv85: Nem kötekedésből, de a C905 már A2-es telefon, így nem számít, hányas a CID. :) A C901-et is moddoltam rendesen, pedig az alapból CID53-al jött ki.

(#6227) Keeperv85 válasza istnag (#6224) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Aham. Logikus. Valószínű a 2.2 pont egy ilyen "sima" frissítés lesz. Nyilván valló. Hogy én erre eddig miért nem jöttem rá.... :R

@Bozek: Nem azért írtam a CID-et, mert ezen is az lenne, csak példaképpen hogy mennyire lehet megszívni egy frissítést SE fronton ;)

[ Szerkesztve ]

(#6228) Lasy válasza Keeperv85 (#6227) üzenetére


Lasy
veterán

semmennyire nem lehet megszívni. Én már csk tudom. :D
hacsak nem figyelsz oda.
Bármit meglehet csinálni, csak tudni kell hozzá egy kicsit...
cid50-el többet szenvedtem, mint valaha egy 52-53assal.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#6229) Sir Riccio válasza MoRiCKaXXL (#6213) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az OTA módszernek kevésbé örülnék tekintve, hogy CM Stable ROM van a cuccon.Tényleg, ilyenkor TPT szintű a frissítés?

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6230) Keeperv85 válasza Lasy (#6228) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"cid50-el többet szenvedtem, mint valaha egy 52-53assal."

Erről van szó látod ;) Tudom, hogy meg lehet oldani, nyilván nem véletlen megy még az én telóm is (megint csak elvonatkoztatva a CID-től, mert ez már más ugye) csak az nem mindegy mennyit kell vele szopikálni, mire működik valami. :)

(#6231) istnag válasza Keeperv85 (#6227) üzenetére


istnag
addikt

Aham. Logikus. Valószínű a 2.2 pont egy ilyen "sima" frissítés lesz. Nyilván valló. Hogy én erre eddig miért nem jöttem rá....

Én azt mondtam,hogy a b03 -as csomag nem egy "sima" frissítés... mivel Te ezt írtad:

Ha már témánál vagyunk. A B01-es szoftverre miért nem szól a T hogy "Van ám 03-as csomag, nézzél már rá!"? Mert nem szólnak, az 100% Bármikor próbálom, több napot várva sem.

NE FORGASD KI A SZAVAIMAT! KÖSZI

Azt hiszem maradok továbbra is, read onlyban,ilyen okosok miatt. :W :W :W

(#6232) Bozek válasza Keeperv85 (#6227) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én se azért mondtam, mert azt hittem, arra gondolsz. Csak megemlítettem, hogy az A2-eseknél már teljesen mindegy a CID. Hamarabb kijött a CID53-asokat is kezelő A2Uploader, mint a régebbi telefonokhoz a szükséges FAR Manager plugin.

(#6231) istnag: Szerintem pont, hogy Te értetted félre. Véleményem szerint Keeperv85 úgy értette, hogy szerinte a 2.2-es frissítés is ugyanolyan lesz, mint a B03-as, tehát nem egy "sima" update.

[ Szerkesztve ]

(#6233) Keeperv85 válasza istnag (#6231) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

..és szerinted én nem ezt mondom? :U

"Én azt mondtam,hogy a b03 -as csomag nem egy "sima" frissítés... mivel Te ezt írtad..."

Most akkor nem mondasz ellent ugyan úgy a többieknek, mint én? :U Ha NEM egy ilyen egyszerű frissítés, akkor kizárásos alapon nyilván olyan lesz mint a b03-as. Ha meg olyan lesz, akkor meg nem értem mi a logika abban, hogy pont arra szólnának, erre nem...

Én megyek read onlyba, maradj nyugodtan... :U

[ Szerkesztve ]

(#6234) istnag válasza Bozek (#6232) üzenetére


istnag
addikt

Komolyan mondom... :W
Azt írta nem jelzi a telefon a bo3 frissítést.
Erre én
Mert az nem egy sima frissítés
Erre ő:
hülyének néz,hogy a 2.2 biztos over the air lesz, egy szóval nem mondtam.
Egy dolgot mondtam azt,hogy a b03 -as nem egy sima ota -s frissítés. Ezért nem jelzi.
De inkább hagyjuk ezt a témát.

keepserv85: Zárjuk le, peace -el. :R :R :R Ha erre jársz Devecser felé szólj iszunk egy jó sört.

[ Szerkesztve ]

(#6235) Lasy válasza Keeperv85 (#6230) üzenetére


Lasy
veterán

Keeperv85
Ha nem használja az ember akkor igen. Csak én voltam a süket, mert rossz leírásból indúltam ki. gondoltam, ha cid52-esre jó jó lesz az a cid50-re is.
Na jó ez még az elején volt, de akkor is volt.
Ma már max letöltéssel együtt. (mobilnet) 35-40 perc fullosan.

Bozek
Ezért mégis a VKP-zásához kicsit tudni kell, de azt A2-re már nem nagyon használja senki. Nem értem miért, hiszen olyan jó dolgokat lehet kihozni.

istnag
a sörözésből ne hagyatok ki. :D

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#6236) Bozek válasza Lasy (#6235) üzenetére


Bozek
nagyúr

Használják, hidd el. Csak nézz kürül SE-NSE-n. Elég sok VKP van fenn nekem a C901-en is.

Keeperv85 és istnag: Ha Ti read-only módba kapcsoltok, akkor ki fog ide írni? :DDD

(#6237) Farkaspók válasza kelzsoca (#6207) üzenetére


Farkaspók
tag

Én n39-et használok és sajnos úgyanúgy kikapcsol feltöltés után.

(#6238) Sir Riccio válasza Farkaspók (#6237) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nekem a Stable van fent, de nekem nem kapcsol ki töltés után. Egyszer töltés közben halt be, de azt leszámítva megy.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6239) szezso15


szezso15
addikt

Trémobil helyzetjelentés!!!!
Bementem ma a tré-hez elmondtam nekik mindent,hogy merül ezerrel,próbáltam frissíteni,újrarakni a rom-ot(hehe :DD ).Azt mondta,hogy oké elviszi,hétfőn hív,most teszteli elvileg,miután feldobta rá a frissítést...:) Jah,és adott helyette egy ilyen telót: [link] :DD Elég nagy visszafejlődés ;] ,De van itthon egy ilyen teló is inkább ezt használom :DD,szal hétfőn kiderül mi lesz belőle :C,Addig meg előtúrom az mp3-amat amit legalább 2 éve nem használtam :DD

(#6240) MMA87 Hát,én is,meg arra is,hogy bírom ki ezt a hétvégét :DD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#6240) _NCT válasza szezso15 (#6239) üzenetére


_NCT
őstag

Na erre kíváncsi leszek :D

(#6241) Mentatea


Mentatea
csendes tag

Hehe! Feltoltam a RLS4b_lite_blue romot Kelzsocától, és újra működik a touchscreen! Öröm és boldogság! Gyorsan meg is paypaloltam :)

(#6242) Keeperv85 válasza istnag (#6234) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"keepserv85: Zárjuk le, peace -el. :R :R :R Ha erre jársz Devecser felé szólj iszunk egy jó sört."

Nekem semmi bajom veled, úgyhogy részemről rendben.

Más téma: meglepő módon TPT után megszűntek a CM hibáim... Kezd a recovery felé terelődni a gyanúm. Nem azért írom, hogy most mindenki ész nélkül csodazipelni kezdjen, hanem mert úgy érzem valami a telepítés körül lehet, ami miatt ekkora szórással megy különféle készülékek esetében...

(#6243) Glatius válasza Keeperv85 (#6242) üzenetére


Glatius
őstag

Voltak is hasonló megfigyelések a tapi-panellel kapcsolatban is, pl. hogy korábbi recovery, vagy az újabb régi változata másképp viselkedik... de ennek ott már nincs nagy jelentősége. Valószínűleg a recovery több különböző resettel operálhat... és nem sikerül mind.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6244) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Svéd rls3 lite van fenn a telómon. Tegnap írtam sms-t, és a fogadónál is, meg nálam is egy órával korábbi dátumot mutat az sms adatainál. Időutazás feature? :DD

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6245) latis666 válasza spence225 (#6097) üzenetére


latis666
aktív tag

Felraktam a Launcher pro-t de dögöljek meg ha ezt folyamatos és szélsebes jelzőkkel lehet illetni. Valamit állítani kell még rajta?

(#6246) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Pár kép az n39-es CM romról és változásairól, ezen dolgozom most : képek

[ Szerkesztve ]

(#6247) szezso15 válasza kelzsoca (#6246) üzenetére


szezso15
addikt

Sirályul,néz ki! :C Új pengéken menni fog?

*Hajrá Loki!* i15+

(#6248) barnam_ válasza kelzsoca (#6246) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tetszetős :)
Az extra beállítások alatt a CM beállítások vannak?

(#6249) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Közben azt írta a Sim Checker PRO-t fejlesztő arc, hogy hiába akarom én négy készüléken használni az app-ját, elég ha küldök két dollárt, de emellett felhívta a figyelmem az új programjára ami már nem csak azt tudja amit a Sim Checker, hanem pl képes 30mp-et rögzíteni a telefon körüli zajokból, tud lokalizálni mind GPS mind pedig cellainformáció alapján, távoli wipe-ot(SD kártyát is), tudsz üzenni a tolvajnak, hangos sziréna kíséretében stb...

Érdekel valakit?

update: Segítek az arcnak a Magyar fordításban és kapok ingyen programot! :DDD

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6250) kungzi


kungzi
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.