Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43051) HollyBoni válasza kungzi (#43048) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szerintem a gapps packok minden rommal kompatibilisek.

(#43052) HollyBoni válasza kungzi (#43048) üzenetére


HollyBoni
veterán

Dupla :W

[ Szerkesztve ]

(#43054) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Helló!

Gen2-t szeretnék faragni a telómból, csak a download_nochecksGen2.exe azt írja ki, hogy:"is a ATAPI device, wont detect it!" Kétszer is.

Folytassam, vagy ne folytassam?

(#43055) gps76


gps76
őstag

Tudom volt mar tema,de telorol nehezkes visszaolvasni sokat:a proximity-t hogyan kell kalibrálni?
Mert az SDIV-ben nekem nem csinál semmit,elsötétül a kép telefonálás közben és nem éled fel magától.

(#43056) Mr X válasza G.I.JOE (#43054) üzenetére


Mr X
veterán

Felrakod a gyári recovery-t, aztán ráengeded a szolgáltatód oldaláról letölthető hivatalos frissítést.

(#43057) G.I.JOE válasza Mr X (#43056) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

na ja

(#43058) Mr X válasza G.I.JOE (#43057) üzenetére


Mr X
veterán

Mi na ja? Gen2-t csinál a készülékből.

[ Szerkesztve ]

(#43059) sto1911 válasza gps76 (#43055) üzenetére


sto1911
veterán

A Blade buddy-ban asszem van ra opcio, vagy a zte tarcsazoban zte szervizkodokkal.

(#43060) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ha automatikus fényerő be van pipálva,kb 5 perc kell mire felfogja,hogy most világosabb van és felvegye a fényerőt.Nektek is ilyen? :(((

(#43061) G.I.JOE válasza Mr X (#43058) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

T-com-os, de független 2.2 firmware van rajta, vagy az nem számít, csak a recovery-t nézi a frissítő az androidot nem? Felrakja az ő 2.2-ét, aztán én ha akarok csinálok recovery, meg ROM cserét, amire akarok?

HollyBoni: Nem. Kb. 4mp.

[ Szerkesztve ]

(#43062) Mr X válasza G.I.JOE (#43061) üzenetére


Mr X
veterán

T-Mobilos frissítőt lefuttatod, utána feldobsz egy Clockwork Recovery-t, meg egy custom romot. A Custom rom felrakása után bármilyen kártyával fogod tudni használni.

A frissítő csak a gyári recovery-t igényli, anélkül viszont nem is fut le.

(#43063) G.I.JOE válasza Mr X (#43062) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Nagyon jó, este megpróbálom, köszi.

(#43064) pista59


pista59
senior tag

SPB TV-t próbált már valaki?
Nálam hol van kép, hol nincs.

A győztes féreg irtó baktérium

(#43065) Keeperv85 válasza pista59 (#43064) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nálam stream error van csak. Igaz lehet nem kezeli a WiFi-t...

(#43066) pista59 válasza Keeperv85 (#43065) üzenetére


pista59
senior tag

Szerintem kezeli a wifit, és néha van kép. Hang mindig van.Wifi-vel.

A győztes féreg irtó baktérium

(#43067) róland válasza pista59 (#43066) üzenetére


róland
veterán

Működik, használom. Viszont csak wifivel működik.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#43069) giigz


giigz
veterán

Sikerült felraknom a Sweet Dreams IV-et. Az lenne a kérdésem, hogy miért van a következő dolog. SD III-ban 600 MHz-en 1.450 pont körül voltam AnTuTu-ban. SD IV-ben pedig 600 MHz-en alig éri el az 1.300 pontot. 691 MHz-en pedig 1.512 pont ami már szép. De akkor is, ez vajon miért van? :) :R

[ Szerkesztve ]

(#43070) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Halihó!
Még mindig big daddy rom (full) +gapps probléma. Ha újraindítom a telefont(ergo nem fut semmi), akkor szépen hajlandó elaludni viszont amint használatba veszem utána elfelejt alvó állapotba térni. Elvileg a gmaps ébreszti fel folyamatosan. Ötlet a megoldásra? :)

Nincs nálam toll, sorry...

(#43071) pista59 válasza róland (#43067) üzenetére


pista59
senior tag

És melyik rommal?

A győztes féreg irtó baktérium

(#43072) kezdő


kezdő
senior tag

Egy kis segítség azoknak akiknek nem megy WIFI-n az SPB TV.
(nem a mostani esethez kapcsolódik, de anno nekem is jól jött volna egy leírás, gondoltam beírom, had dobja majd ki a kereső)

Nekem egy TP-LINK routerem van (WR542G)
Sokaknak biztos egyértelmű, de itt egy kis szájbarágós leírás kezdőknek, szigorúan TP-LINK routerhez.

0. A router alján található IP címen érhető el a router kezelőfelülete. Alapértelmezetten 192.168.1.1 felhasználónév/jelszó: "admin"
1. A router admin felületén meg kell nézni a telefon MAC címét a DHCP menüpont alatt található "DHCP Clients List" almenüben.
2. Vágólapra másoljuk a telefon MAC címét.
3. Az "Address Reservation" menüpontban katt az "Add new..." gombra. Ide értelemszerűen másoljuk be a telefon MAC címét, az IP-hez pedig egy választott IP címet. Alapértelmezetten a 192.168.1.1xx jöhet szóba, amennyiben nem foglalt még egy cím se akkor a 192.168.1.101 a javasolt. A beírt IP címet tegyük vágólapra. Ezt követően "Save".
4. "System Tools" azon belül "Reboot" menüpont, majd "Reboot" gombra katt.
5. Újraindítást követően "Forwarding" menüpont, azon belül "DMZ" almenü. Katt az "Enable" jelölőbe, az IP címhez pedig írjuk be a telefonhoz rendelt címet, majd "Save".

Ezek után működnie kell. ;)

[ Szerkesztve ]

(#43073) róland válasza pista59 (#43071) üzenetére


róland
veterán

gyári 2.2 T

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#43074) MxM19 válasza api29 (#43053) üzenetére


MxM19
aktív tag

Hi.
Ez miben jobb mint a B22?/21?
A romodban ki lehet hangosítani a rádiót?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#43076) G.I.JOE válasza Mr X (#43062) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Na, megcsináltam. Igaz nem a T-Com-ossal, mert az nem tudom mekkora systemet csinál, hanem másikkal. Az első kérdésemre a válasz, hogy a download_nochecksGen2.exe által kiírt hiba, fontos-e: Nem. Egyébként a T-Comos szoftver is kiírta.

(#43077) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Heló
Olyan problémám lenne, hogy mikor bekapcsolom a mobilt, pár perc múlva újraindul a bootanimációtól, ezt egymás után többször eljátsza, alig lehet rendesen bekapcsolni a mobilt. Volt már wipe (davlik cache, factory reset) jópár rom csere, de ezt a hibát mindegyik romnál tapasztalom. Novemberi a penge, második szállítmányból rendeltem, egy héttel ezelőttig semmi probléma nem volt, kapott már pár exés frissítést, most 136-os system van 30valahány mega cacheval. A data és az ext partíciók teli vannak, de ez eddig nem okozott problémát (datan 40 meha szanadot mindig hagyok, hogy ne sírjon a hely miatt)
Nincs valakinek valami ötlete, hogy mitől csinálhatja ezt a telefon? Kezd meghalni esetleg? Gondolkozok gari visszaállításon (melyik exe is kell a tés előtt?) hátha a gyári rendszeren nem csinál ilyesmit, ha meg igen, viszem vissza. Előre köszönöm a válaszokat, tényleg nem értem, mi lelte szegényt :F

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#43078) pista59 válasza kezdő (#43072) üzenetére


pista59
senior tag

Köszi, vizsgálom az én belkin routerem.

A győztes féreg irtó baktérium

(#43079) róland


róland
veterán

T2.2 ROM-ból valaki főzne olyan változatot, ami kezeli az ext2 partíciót memóriakártyán?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#43080) tboldi válasza róland (#43079) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#43081) róland válasza tboldi (#43080) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm!

Ránézek.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#43082) thetan


thetan
aktív tag

Sziasztok.

Feltettem Kelzsoca uj romját. szeretem, mert úgy konfigurálhatom ahogy akarom.
Csak ez a proximity kalibrálást nem tudom hogy kell. Kerestem a fórumon, de nem találom a pontos leírást. Ezt beütöttem, *983*0# és a szenzornál az van mellé írva hogy Fail (a többinél ok.) Tudnátok nekem ebben segíteni?

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#43083) pista59 válasza kezdő (#43072) üzenetére


pista59
senior tag

No, működik.

A győztes féreg irtó baktérium

(#43084) bazsko


bazsko
csendes tag

nagyon sürgős help kell!!!!
frissítettem a telót cm7-re és az nem ismerte fel a sim kártyát.... gondoltam visszarakom a gyári romot... visszaraktam és az sem látja!!! valaki!! mi a teendő!!! O.O clock recorveryben van valami erre?

(#43085) dbius válasza thetan (#43082) üzenetére


dbius
veterán

Itt van egy recoveryből telepíthető csomag, ami kalibrálja a proximity szenzort. Telepítés után, ha újraindítod a telefont, akkor ne keresd sehol, nem fogod találni, viszont a háttérben kalibrálni fogja. Nekem is ez hozta helyre SD 3 remastered rom alatt. [link]

Egyébként ha telefonálás után nem kapcsol vissza a kijelző magától, akkor rázd meg a telefont.

#43084 bazsko: Jól van benne a SIM kártya? Próbáld meg kivenni és újra berakni, ill. töröld meg az érintkezős felületét.

Pontosan mit jelent amúgy, hogy nem ismeri fel?

[ Szerkesztve ]

(#43086) rmatyi


rmatyi
tag

Jelenleg melyik a legjobb 2.3-as ROM?

(#43087) MxM19 válasza rmatyi (#43086) üzenetére


MxM19
aktív tag

SweetDreams4.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#43088) thetan válasza thetan (#43082) üzenetére


thetan
aktív tag

Csak megtaláltam a tárcsázóval hogy kell -úgyhogy megoldva :) köszönet a segítségért is, és köszi a linket. - de nincs a megadott helyen, úgy tűnik törölték. Ha van valakinek jó linkje azt megköszönném, mert jó ha megvan - mert nem mindig van gyári tárcsázó a kód beírásához

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#43089) bazsko válasza dbius (#43085) üzenetére


bazsko
csendes tag

jól van benne... azt írja ki nincs sim kártya... telenros vagyok!

(#43090) tboldi válasza rmatyi (#43086) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezt főként magadnak kell eldöntened. A hungariandroid.com-on és a modaco-n találsz jó párat. :)
Próbálgass!

(#43085) dbius: File not found. :(

Bár asszem megtaláltam. Nem vagyok biztos, hogy ez az-e, de van a zip-ben egy olyan fájl, aminek szerepel a nevében a "zte". :)

[ Szerkesztve ]

(#43091) bazsko


bazsko
csendes tag

valaki? mivel tudnám megoldani?

(#43092) Mr X válasza bazsko (#43091) üzenetére


Mr X
veterán

Csinált ilyet nekem is, csak azután lett jó, hogy kivettem az akksit, megmozgatta a sim kártyát, aztán kapcsoltam be. Valamiért nem ismerte fel a simet a készülék addig, míg ki nem szedtem és vissza nem raktam.

[ Szerkesztve ]

(#43093) dbius válasza tboldi (#43090) üzenetére


dbius
veterán

Bocs, azt már nem néztem, hogy él-e még a link!

Szerk: Tehát proximity/távolságérzékelő szenzor kalibrálásához az alábbi csomag szükséges. Telepítése recoveryből lehetséges, kiválasztva a zip fájlt (tehát nem kell kitömöríteni telepítés előtt). Telepítés után, a telefon újraindításakor automatikusan újrakalibrálja az érzékelőt, magát a programot pedig nem kell keresni, mert nem található meg majd a telefonra telepített alkalmazások között.

Feltöltöttem ide: [link], sikerült data.hu-ra is: [link]

keresőszavak: proximity sensor calibration, kalibrálás, kalibráció, kalibrálni, távolságérzékelő, szenzor, érzékelő

Bazsko: ha korábban hibátlanul működött, akkor a problémádat nem a rom csere okozza. fújd ki a sim kártya helyét is a telefonban.

Esetleg próbáld meg úgy, hogy ténylegesen SIM nélkül indítod a telefont, majd miután felállt a rendszer, akkor kikapcsolod, majd utána berakod a SIM-et, majd ismét bekapcsolod.

[ Szerkesztve ]

(#43094) bazsko


bazsko
csendes tag

már azt megcsináltam... hülyének légyszi ne nézzetek
visszarakom a cm7-et és felrakom a nightlies hátha... :s

[ Szerkesztve ]

(#43095) tundrak


tundrak
tag

kérdésem az lenne:
hol lehet boltban zte gumitokot kapni?:) :R

[ Szerkesztve ]

do the right thing

(#43096) Mr X válasza bazsko (#43094) üzenetére


Mr X
veterán

Másik sim?

(#43097) bazsko válasza Mr X (#43096) üzenetére


bazsko
csendes tag

próbáltam...

(#43098) tundrak


tundrak
tag

az miért lehet hogy ahányszor 729-fölé huzatom a cpu-t kapok egy reboot-ot és visszaáll 600-ra?:\
gen2-es cm7-re épített rom

do the right thing

(#43099) Mr X válasza bazsko (#43097) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor vissza a gyári rom és vidd vissza garanciába.

thesoma13:

Mert a tied 729 fölött nem bírja, ezért reboot, aztán, mivel a setcpu-ban nem pipáltál (szerencsére) olyat, hogy boot-nál állítsa be a sebességet, így visszaáll 600-ra. Ha nem döglene le, akkoris visszaállna restart után 600-ra, ha nem állítod be, hogy bootnál állítsa be a sebességet.

[ Szerkesztve ]

(#43100) bigdadylaci válasza bazsko (#43094) üzenetére


bigdadylaci
tag

telenoros romot tettél vissza?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.