Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43951) Glatius válasza esox (#43950) üzenetére


Glatius
őstag

Penge után azért ilyet nehéz lélekkel vennék kézbe. :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#43952) barnam_ válasza esox (#43949) üzenetére


barnam_
nagyúr

Gen2, particionálás

A svéd exe alatt nem a romot érti, hanem a fw frissítőt. (És ami változatok abból készültek.)
Szerintem az a legjobb, legérthetőbb leírás, amit linkeltem. Persze nem árt érteni az angolt hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#43953) esox válasza barnam_ (#43952) üzenetére


esox
senior tag

Á értem, az angollal nincs baj, tizen-x éve napi szinten beszélek/chatelek/skypeolok a kinti kollegákkal. Köszi a segítséget mindenkinek.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43954) Metal213


Metal213
tag

szevasztok!

A blédemmel valami gond van, mert naponta 2x-3x kéri a pinkódot csak úgy magától... néha nincs hálózat!
Sweet Dreams IV van rajta!

Mi lehet a gond ?
A válaszokat előre is köszönöm.

archaic.bandcamp.com

(#43955) esox válasza barnam_ (#43952) üzenetére


esox
senior tag

Visszajöttem kajából, megnéztem a linket, na itt már a bőség zavara van. Kismillió féle megoldással... Ha csak gen2-esíteni akarok az sd4 miatt, akkor nekem ez is elég, igez?
http://android.modaco.com/topic/337798-gen1-to-gen2-tpt-upgrade/

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43956) barnam_ válasza esox (#43955) üzenetére


barnam_
nagyúr

Amit linkeltél, az TPT-s frissítő, az is jó, de szerintem a windows-os az igazi.
4 változat van GEN2-ből, el kell döntened melyik kell. Ha elég a 160 MB a programoknak, akkor a gyári kiosztást (Stock Gen2), ha nem, akkor ezt: custom Gen2 v7b

(#43957) Glatius válasza esox (#43955) üzenetére


Glatius
őstag

Tulajdonképen elég lehet, de ez nem a teljes átalakítás, hanem a visszacsinálható cucc. (TPT)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#43958) esox válasza barnam_ (#43956) üzenetére


esox
senior tag

Ok, akkor az hasonló a kelzsoca féle partíconáló cucchoz, rámegyek erre, ilyet már csináltam párszor, köszi.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43959) kelzsoca


kelzsoca
félisten

=========================
WayteQ_Libra_Another_Way
=========================

Csak WayteQ ZTE-Libra készülékre!

[ Szerkesztve ]

(#43960) esox válasza barnam_ (#43956) üzenetére


esox
senior tag

elkezdődött... 4/100 (az első pont, ami jóóóóó sokáig tart), de máris 6-nál vagyunk és 7...8

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43961) Glatius válasza kelzsoca (#43959) üzenetére


Glatius
őstag

Mennyi a különbség a Blade és a Libra között? Annyi mint a penge és a mérleg között??? :D

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#43962) tboldi válasza lorcsi (#43946) üzenetére


tboldi
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#43963) esox válasza barnam_ (#43956) üzenetére


esox
senior tag

OSF + SDIV success! Köszi mindenkinek.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43964) axioma


axioma
veterán

Na a kartyacsere megvolt, nyilvan egy ilyen szorvanyos hibanal nehez azt mondani, hogy megjavult, de remeljuk, hogy nem fog most mar elofordulni, hogy nem kapcsolhatonak mondanak. Erdekes, hogy a ket kartya chipjenek mar a felszini rajzolata is jelentosen elter, kb. 4 eves pannon feliratu de mar kek logo-s volt a regi.
Idokozben, sajnos ezt se tudom beloni, hogy mikortol, elromlott a beszelgetes hangereje. Me'g az is lehet, hogy en allitottam at valamit... de tobbszori kereses utan se talaltam a menuben erre utalo pontot, plusz beszelgetes kozben a hangero bill-ek matatasa sem segit. Pedig eleinte kimondottan, sot majdhogynem zavaroan hangos volt (azt hittem tobbszor is, hogy kihangositasban van, azert uvolt, de latszolag nem). Maga a hangszoro jo, mert a csengetes es egyeb hangok erosen jonnek. Van valakinek otlete, mit es hol nezzek meg? [Telenoros 2.2 van rajta.]

(#43965) barnam_ válasza esox (#43963) üzenetére


barnam_
nagyúr

:C

(#43966) esox válasza barnam_ (#43965) üzenetére


esox
senior tag

vmi eszméletlen gyors lett a kicsike :)
Jól látszik a tft-oled különbség:

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43967) domerator válasza esox (#43966) üzenetére


domerator
veterán

De jó neked... szép az az OLED... én épp most viszem vissza sokadszorra a vasat, mert legutoljára olyan telót kaptam, aminek a kijelzője mocsok szürke foltos... egy hiéna hozzá képest szivárvány... :W

(most már kezdek gondolkodni a készülékcserén is, csak az a baj, hogy ugyanebben a kategóriában nincs még egy ilyen jó tudású cucc... a hejehuja 8500 sokkal gyengébb, a döfi meg már sokkal drágább... bár lehet, hogy az lesz a végén...)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43968) Metal213


Metal213
tag

Please help!

(#43954) Metal213

archaic.bandcamp.com

(#43969) domerator válasza Metal213 (#43968) üzenetére


domerator
veterán

SIM csere, ROM csere, készülékcsere... ebben a sorrendben.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43970) kungzi


kungzi
veterán

micsoda? most már oled képernyőset adnak?

(#43971) Surfym@n válasza Metal213 (#43968) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Mikori a SIM-kártyád?
Ha régi, érdemes kicseréltetni a szolgáltatónál...

olvastam már hasonló eseteket itt a fórumon
keress rá sim szócskára, s szerintem hasonló történetekkel fogsz találkozni ;]

domerátor a villámkezű... :DD

@Kungzi:

régen az orange adta oled-del a San Francisco néven futott Blade-eket

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#43972) esox válasza kungzi (#43970) üzenetére


esox
senior tag

??? az egyik OSF from England!

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43973) kungzi válasza Surfym@n (#43971) üzenetére


kungzi
veterán

ezt tudtam, csak azt hittem, hogy az újakat már ezzel szerelik fel :DDD

(#43974) kelzsoca válasza kungzi (#43973) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs már semmi új, a Blade kifutó termék, a Skate megbukott, lesz majd Libra, de hogy a későbbi garanciális csere esetén ez lesz -e a cserekészülék a Blade helyett, a jövő zenéje.

(#43975) Glatius válasza kungzi (#43973) üzenetére


Glatius
őstag

Nincsenek újak... és valószínűleg nem is lesznek. Egy jobb kijelző mögé egy erősebb hardver már minőségben is versenyképesebb, és meg lehet kérni az árát. Olcsó telefont nem érdemes OLED-del szerelni, hiszen azért veszik mert olcsó...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#43976) gps76


gps76
őstag

Valami jó képnézegető progit tud valaki,ami gyors,és aránylag sokat tud? a quickpic van most,de sokszor beakad.

Más:a 32 MB compcache-t mikor érdemes használni? a SDIV-ben ha ki van kapcsolva mennyi?

(#43977) kelzsoca válasza gps76 (#43976) üzenetére


kelzsoca
félisten

a 32 MB compcache-t mikor érdemes használni?

Soha, nincs rá szükség, 512MB RAM mellett teljesen felesleges.

(#43978) Frozzy válasza kelzsoca (#43974) üzenetére


Frozzy
őstag

hogy érted, hogy a skate megbukott?:O

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43979) #19617792 válasza Frozzy (#43978) üzenetére


#19617792
törölt tag

nagyon drága, és gyenge a hardver. MSM7227-Turbo CPU (Blade-ben lévő MSM7227-1 800 MHz-re húzva, ARMv6), a kijelző mérete és a vakus kamera az, amiben jó, illetve, hogy alapból Android 2.3.4.

(#43980) zszabika


zszabika
aktív tag

Lenne egy kérdésem app2sd témában.Most a Sweet Dreams lV romot használom.Kell valami spéci partíció a kártyára hogy oda tudjak mozgatni appokat?Azt észrevettem hogy tudok mozgatni az sd kártyára de nem tudom hogy rendbe van e ez így?Csak sima Fat32-re formáztam.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#43981) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Egy kolléga egy rombók (samsung galaxy s) emelt ki egy hosts nevű fájlt, és odaadta, hogy rakjam a system/etc könyvtárba. És lám lett csoda! Az ingyenes appokban lévő hirdetések jelentős része nem töltődik le...
:DD :D :DDD :))
Persze a mérges madarak tudtak forgalmazni. De csak saját reklámot láttam eddig
:(

A hosts fájl egyébként innen származtatható.

Kérdésem:
-jogszerű egyénileg blokkolni a nem kívánt csatlakozásokat?
-mert ugye ezzel a Google jelentős reklám bevételtől esik el?
-ha valahogy mégis kijut egy-egy kérés, van olyan app, aki a kimenő forgalmat tudja logoloni, hogy mely oldal felé ment ki kérés, és ez alapján kézzel bővítsem a listát?

THX!

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#43982) barnam_ válasza vegyszer (#43981) üzenetére


barnam_
nagyúr

A hosts fájl nem újdonság... :)

(#43983) hr2 válasza vegyszer (#43981) üzenetére


hr2
őstag

...és az egész zip fájlt másoljam be, vagy miket a zip-ből?

(#43984) tboldi válasza hr2 (#43983) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem csak a zipben lévő hosts nevű fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#43985) hr2 válasza tboldi (#43984) üzenetére


hr2
őstag

Köszi, szépen, tesztelem is akkor. :)

(#43986) sto1911 válasza vegyszer (#43981) üzenetére


sto1911
veterán

A hosts csak atiranyitja localhostra a reklamoldalak cimeit, amivel azt ered el, mintha ki lenne kapcsolva minden fajta internetforgalom. Akkor ugy is hozzaallhatsz, h kikapcsolt adatkapcsolatokkal kezdesz jatszani, uugy nem tolti be a reklamokat :)

(#43987) dbius válasza vegyszer (#43981) üzenetére


dbius
veterán

adfree nevű, ingyenes alkalmazással ugyanezt éred el, csak egyszerűbben, ROOT-olt telefonon.

(#43988) atillaahun válasza dbius (#43987) üzenetére


atillaahun
veterán

Nekem az még soha egyetlen romon egyetlen reklámot se tiltott le. Pedig még csak konfigurálni se lehet, hogy eltoltam volna rajta valamit.

(#43989) dbius válasza atillaahun (#43988) üzenetére


dbius
veterán

Akkor szerintem valami nem volt ok nálad. Újraindítás után sem?

Nálam hiba nélkül megy, root jogosultság kell neki.

(#43990) zszabika


zszabika
aktív tag

Leírná valaki hogy mire jó ez az ext2 partíció?Mert csak fat32-re formáztam az sd kártyát de némelyik progit a kártyára telepíti így is.Viszont az furcsa hogy egy 80mb-os programnál azt jelzi hogy 300kb,ez miért van?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#43991) atillaahun válasza dbius (#43989) üzenetére


atillaahun
veterán

Újraindítás volt, root-ot kapott, nem is sírt semmiért, csak nem ment. :F

[ Szerkesztve ]

(#43992) _NCT válasza domerator (#43967) üzenetére


_NCT
őstag

Ezen már én is agyaltam, de sajnos a használt ZTE már csak 28ezret ér, vagy az alatt,ennyiért meg szégyellném odaadni :B

Defy-ben sokan gondolkodnak, nem hiába ;)

(#43993) TRob1 válasza atillaahun (#43988) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam teszi a dolgát, ahogy kell. :K

¤ R'n'R ¤

(#43994) hr2 válasza atillaahun (#43988) üzenetére


hr2
őstag

Tegnap frissítettem az ebuddy-t, az adfree nem bírt el a reklámmal ennél a proginál, nálam, a többinél működött.

Ez a hosts fájl, már elbírt vele, mostmár nincs az ebuddy-ban sem reklám.

[ Szerkesztve ]

(#43995) vegyszer válasza sto1911 (#43986) üzenetére


vegyszer
addikt

de csetelni nehéz reklám nélkül a fringel...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#43996) sto1911 válasza vegyszer (#43995) üzenetére


sto1911
veterán

Van benne valami :N

(#43997) Boonen007


Boonen007
őstag

Túl tudom tölteni az aksit? Tehát ha este rádugom töltőre a telót és reggel leveszem az gáz?

(#43999) Glatius válasza Boonen007 (#43997) üzenetére


Glatius
őstag

Nem, az akkut túltölteni nem tudod.
Az akku töltését a ROM-tól független elektronika intézi, nem is egyszerű közel férkőzni hozzá.
Az Android csak a töltöttségi állapot kijelzését végzi.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#44000) dbius válasza atillaahun (#43991) üzenetére


dbius
veterán

Erre csak annyit lehet mondani, hogy akkor passz :B

Nálam megy :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.