Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42951) domerator


domerator
veterán

Hölgyekurak:

Ezennel virtuálisan kiállítom a halotti bizonyítványt a megboldogult Vadállatról, mivel bebizonyosodott, hogy már semmilyen módon sem képes magához térni. Elhalálozott szívműtét közben, orvosi műhiba következtében. Loptam egy képet, azt hiszem pont ide illik.

A megboldogult részese lehetett nagyrészt eme közösség de egyéb termékeny romfőző egyének eredményeképp Cyanogenmod, Vanilla, Sweetdream, Sugardaddy, Twoface, Gingerblade, Batterylover, CAE és talán még más romok élvezetének 128, 136, 150MB-os system partíciókon, néha ext férőhellyel kibővítve. Többnyire vígan futtatott különféle szoftvereket gazdája örömére és képes volt a legváltozatosabb alakokat és színeket magára ölteni.

Távozása előtt sikerült az eddig talán legmegfelelőbb összeállítást magára ölteni, sajnálatos módon a rendszeres használatot ebben a konfigurációban már nem érhette meg. A végleges kialakításhoz szükséges partíciós szívműtétre sokadszorra, szó nélkül feküdt be és pontosan végezte az előkészületeket is, mint mindig, nem számítva arra, hogy figyelmetlenségből az akkumulátora a helyén maradt. A műtét vége előtt 98%-nál már a mélyaltatás miatt nem tudott szólni, hogy nem képes újraindulni a bennfelejtett akku miatt, a felelőtlenül elmászkáló orvos pedig visszatértekor ugyan látta, hogy a műtét nem fejeződött be, de sajnos a rossz megoldást választotta: befejezte a műtétet egy jól irányzott USB kihúzással.
A Vadállat ezután már semmilyen defibrillációs újraélesztési kísérletre sem reagált, a hirtelen összeverődött konzílium sem tudott rajta segíteni.

A holnapi ravatalozás eredményeiről itt beszámolok.

...és most megyek és jól megnézem a pusztítót, legalább nem verek szét semmit... :W

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#42952) kungzi válasza domerator (#42951) üzenetére


kungzi
veterán

:Y :O

:C

(#42953) ^Clown válasza domerator (#42951) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

R.I.P.! :O

(#42954) szezso15 válasza domerator (#42951) üzenetére


szezso15
addikt

Ez nagyon sajnálatos :( :O

Óriási nagy Respect és részvét, mit tervezel ezután, hogy életed kincsétől megfosztottak? :(((

*Hajrá Loki!* i15+

(#42955) marcusa válasza Mr X (#42922) üzenetére


marcusa
addikt

Sikeres lett a művelet, erre a Bladre is ugyan az került mint a másikra, vagyis UX1 R20-as ROM-ja. Tudom hogy vannak már jóval frissebbek (ennek asszem CM7 n126 az alapja), de az enyémen már hónapok óta hiba nélkül fut, így nem érzem szükségét újabbra frissíteni. Köszi mindenkinek a segítségeket :K

:-)

(#42956) domerator válasza szezso15 (#42954) üzenetére


domerator
veterán

I'll be back... ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#42957) szezso15 válasza domerator (#42956) üzenetére


szezso15
addikt

Akkor hajrá! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#42958) blueMerle válasza domerator (#42956) üzenetére


blueMerle
veterán

Megpróbálod gariztatni?

OFF:
Már nem birok magammal, 2 nap és itt a szkéééjt :D

[ Szerkesztve ]

(#42959) FeRkE válasza domerator (#42951) üzenetére


FeRkE
őstag

Én csak azt nem értem, mi értelme van többször átpartícionálni? Én mikor megvettem, 2 nap után átnyomtam 136osra a systemet, azóta is ennyin van és megy mindenféle romokkal vígan..

(#42960) domerator válasza blueMerle (#42958) üzenetére


domerator
veterán

Hát persze... menni is fog :K

(#42959) FeRkE:

Csak... ;]

(komolyan: nem szeretek ext-et használni és nem szeretem, ha a system sokkal nagyobb, mint a rom)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#42961) Ronam


Ronam
addikt

Feldobtam a legújabb CM nightly-t. A Widget gombok elrendezése viszont nem nagyon akar működni, hiába próbálom rendezni, nem változik semmit. Másnál nincs ilyen probléma?

(#42962) umek7 válasza Ronam (#42961) üzenetére


umek7
őstag

Nálam működik.

(#42963) nggabi válasza domerator (#42951) üzenetére


nggabi
nagyúr

felhívnám a figyelmet h ez 2 db sírkő ;] bal oldalon a cég, jobb oldalon a penge...

am jó kép :C

"szenyor dzsíííí"

(#42964) barnam_ válasza domerator (#42884) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem okoskodni akarok, de ennél a frissítőnél pl. ki se kell venni az akksit... (én se vettem ki, pöpecül megy a telefon.)

Azért sok sikerült a gariztatáshoz!

(#42965) domerator válasza barnam_ (#42964) üzenetére


domerator
veterán

Koszi, tudom, en nem ezt hasznaltam.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#42966) embe válasza domerator (#42951) üzenetére


embe
nagyúr

Fogadd őszinte részvétem! Béke poraira. :O

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#42968) !attis!


!attis!
tag

Jó Reggelt mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni. Fel szeretnék tenni egy costum romot csak nem tudom, h melyiket érdemes.Kérnék egy linket is.
Lenne még egy olyan kérésem is ami már szinte tuti, hogy volt:
Valaki legyen szíves belinkelni nekem a Vodafonos gyári rom visszaállításának leírását.

Köszönöm.

(#42969) kungzi válasza api29 (#42967) üzenetére


kungzi
veterán

köszi

cm7 alatt van ilyen működő rádió?

(#42970) bul07


bul07
nagyúr

Segítségeteket szeretném kérni USB kábelt akarnék venni Blade-hez a lehető legkevesebbért
ebay jó lenne csak én ránézésre meg név alapján nem tudom eldönteni hogy jó e a telefonhoz vagy nem ,ezeket találtam [link] [link] nem vagyok benne biztos hogy ezek jók e a telefonhoz, ha találnátok kevesebbért az jó lenne
Köszönöm a segítséget privátba is jó a link ha találtok az ebay-en

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42971) M3oH válasza bul07 (#42970) üzenetére


M3oH
addikt

Szte jo mind2, amit linkeltel. Ez szabvany microUsb, a keszulek mind1, jo az a bladehez is.

(#42972) Glatius válasza bul07 (#42970) üzenetére


Glatius
őstag

A lehető legkevesebbért... mire kell az usb? Multimédiához, vagy komolyabb dolgokra is? mert egy Penge ára is hozzácsapódhat az óccó tyúkbélhez :(

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#42973) M0RGI válasza bul07 (#42970) üzenetére


M0RGI
őstag

Minek ehhez ebay? :O
Én tuskóban vettem kemény 700 Ft-ért.

(#42974) bul07 válasza Glatius (#42972) üzenetére


bul07
nagyúr

Általános célra (nem tervezem a telefonomat a gyári 2.2 módosítani)

(#42973) vzaza
Igen ám csak itt a világvégén egy kis faluba nem igen találsz Tescót, sőt ha már megyek 10Km a kábelért többe van mintha rendelném az ebay-ről

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42975) stefi68 válasza barnam_ (#42964) üzenetére


stefi68
addikt

Én is ugyanazt a G2-sítési/átparticionálási eljárást alkalmaztam mint TE és én sem vettem ki az aksit, csak a művelet végén ahogy írta (7. pont).

Sőt priviben is kaptam hasonló leírást és ott is aksival szerepelt az útmutató. Erre külön rá is kérdeztem attól aki küldte. Erre az volt a válasz, hogy sokkal biztonságosabb aksival.

Minden esetre nálam sem volt probléma...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#42976) TRob1 válasza bul07 (#42974) üzenetére


TRob1
veterán

500+200 posta :D

¤ R'n'R ¤

(#42977) M3oH válasza TRob1 (#42976) üzenetére


M3oH
addikt

Ebayrol pedig 200Ft postaval egyutt :)

(#42978) domerator válasza embe (#42966) üzenetére


domerator
veterán

Köszönöm.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#42979) TRob1 válasza M3oH (#42977) üzenetére


TRob1
veterán

Csak a Tecso-s 700-ra írtam. ;)

¤ R'n'R ¤

(#42980) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Jó reggelt az Uraknak!

Csak jelezni szerettem volna, hogy SD4 alatt a GO Weathernél még mindig nem működik a Menü gomb.

Ez nem a ROM kritizálása (inkább az app a ludas sztem), csupán egy tapasztalat közlése ;]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#42981) chunter


chunter
csendes tag

Sziasztok!

2.3-ból melyik jelenleg a legstabilabb változat. Kicsit elhagytam a fonalat a verzióknál... :F

(#42982) _NCT válasza chunter (#42981) üzenetére


_NCT
őstag

Sweet Dreams IV by kelzsoca ;] 3 után szintén maradandót alkotott, hasít mint a szél ;)

[ Szerkesztve ]

(#42983) Big_Leslie válasza kelzsoca (#42871) üzenetére


Big_Leslie
csendes tag

Hahó.

Köszi a tippet megcsináltam és müxik :)

üdv L.

(#42984) chunter válasza _NCT (#42982) üzenetére


chunter
csendes tag

Köszi!
Gen1 volt az előző telefon. Most Gen2-re cserélték, így nekilátnék egy 2.3 rom-nak.
Csak most újra rá kell jönnöm a hogyanra... :F

Pár szóban leírnátok, hogy t-s telefonra, hogyan lehet rátenni nulláról a CW-t a ROM telepítéshez? Nagy segítség lenne! :R

(#42985) chunter válasza chunter (#42984) üzenetére


chunter
csendes tag

http://zteportal.eu/2-modszer/#more-2297

megcsináltam ezt, feltelepítettem a SD IV-et és most az a szívritmusos betöltési képernyő megy végtelenítve. :O

(#42986) GrandS


GrandS
senior tag

Tudom nagyom "égő" kérdés, de meg tudom állapítani egy Blade-en, hogy milyen ROM van telepítve rá?

(#42987) _NCT válasza chunter (#42985) üzenetére


_NCT
őstag

Az elég sokáig megy, ne indítsd újra, akár 5 perc is lehet az első indulás, csak nyugi :)


GrandS: settings-->about phone---> build number

[ Szerkesztve ]

(#42988) Glatius válasza chunter (#42985) üzenetére


Glatius
őstag

A jelenség amit látsz az a bootloop nevű. is lehet....
Az első boot nagyon sokig tarthat (percekig) de megesik, hogy azonnal újraindul. Ez a telepítés közben elkövetett hiba következménye.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#42989) SD killer válasza GrandS (#42986) üzenetére


SD killer
csendes tag

Lassú vagyok :)

Beállítások -> Telefon adatok -> görgess legalúlra

[ Szerkesztve ]

Vigyázat: A kenderkötéllel való akasztás függőséget okoz!

(#42990) chunter válasza chunter (#42985) üzenetére


chunter
csendes tag

megoldottam, kitöröltem mindent, újraformáztam a partíciókat és most tökéletes.
Nagyon komoly, így frissen feltéve állítom teljesítményre pariban van érzésre a Desire S-emmel. :C :C :C

(#42991) !attis!


!attis!
tag

#42968 hsz re valaki!

Tehát nekem egy stabil costum rom kellene, ami fel megy gyári Vodafone Gen2 telefonra particionálás nélkül. Ext partíciót csináltam már az Sd kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#42992) fgy


fgy
csendes tag

sziasztok,
láttam, hogy joestone új verzót rakott fel a blogjára, viszont változáslistát nem találtam hozzá.
tudja valaki, miket változtatott?
egyébiránt egy igen kellemesen használható és gyors rom.
szép munka joestone!
csak így tovább.

(#42993) Glatius válasza !attis! (#42991) üzenetére


Glatius
őstag

A gyári partíciós táblra minden forgalomban lévő ROM felmegy. Nagyon csilivili újat akarsz, vagy konzervatív stabil ROM kell?

fgy
Az eredeti változat GSM-bugját javította.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#42994) !attis! válasza Glatius (#42993) üzenetére


!attis!
tag

Igazából nekem megfelelne a gyári is per pill. Csak a helyem fogy rohamosan :). Meg főzöttek talán stabilabbak, gyorsabbak lehetnek.

(#42995) esox válasza domerator (#42951) üzenetére


esox
senior tag

lyen halotti beszédet még temetőben sem hallottam. A cyanogen csapat kapott anno samutól galaxy-kat tesztelésre... esetleg kérj egyet Te is a szolgáltatódtól :)
R. I. P.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#42996) Glatius válasza !attis! (#42994) üzenetére


Glatius
őstag

Akkor javasolnék neked egy A2SD-t támogató ROM-ot, az SD kártyán létrehozott ext partícióval. Ez a belső memóriát egészíti ki, és a telefonhoz nem kell mélyen hozzányúlni.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#42997) sto1911


sto1911
veterán

Le akarom cserelni a tarcsazot SD3R > SD3 iranyba, eleg csak a contacts.apk-t cserelni, vagy a phone.apk es/vagy a telephony provider.apk csomagokat is kell? Ugyanis hosszabb hivasok utan a Dialer nevu process nem hagyja elaludni a telot...

[ Szerkesztve ]

(#42998) !attis! válasza Glatius (#42996) üzenetére


!attis!
tag

Remek és melyik lenne az? Stabil és jól használható?

[ Szerkesztve ]

(#42999) domerator válasza esox (#42995) üzenetére


domerator
veterán

Hát igen... rövid idő alatt megkedveltem a blédet... :O

"A cyanogen csapat kapott anno samutól galaxy-kat tesztelésre... esetleg kérj egyet Te is a szolgáltatódtól"

Szerintem biztosan nem néznének lipótinak cseppet se... :Y :C

Azért a HTC Touch GSM-nek is van egyfajta nosztalgikus varázsa... 240x320, csak edge, pixeles mint állat... de a négyirányú navigomb teljesen más feeling... az érzéketlen rezisztív displayt ott foghatom meg, ahol akarom éééés... hát a pengéhez képest elementáris hangerővel szólal meg a CorePlayer... :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43000) GrandS válasza SD killer (#42989) üzenetére


GrandS
senior tag

Sejtettem hogy könnyű lesz. Kösz!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.