Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42701) sto1911 válasza gps76 (#42697) üzenetére


sto1911
veterán

SSparts.apk, 2.2 ala volt.

(#42702) DubFan


DubFan
csendes tag

Sziasztok. Talán nem idevágó téma, de ZTE Blade- men, nem tudok belépni a marketba... Elég idegesítő. Agyon volt rakva minden sz@rral, gondoltam csinálok egy gyári beállitások visszaállítását. sikerült is neki, csakhogy azóta nem tudok belépni az android marketba. Következő a hibaüzenet: nem futtatható a kért tevékenység! Köszönöm a segytséget! jöhet PM- ben is.

[ Szerkesztve ]

"Fröccs vagy Sör? ez itt a kérdés." By Laci

(#42703) barnam_ válasza gps76 (#42697) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ezt az Elitemovil-t nem próbáltam, nem tudom milyen.
De a CM7 és a GSF egészen korrekt, egyikben sem találkoztam FC-vel, fagyással, stb.

A opciók nem mindegyike működik az összes telefonon, mivel azok készülék specifikusak.

(#42704) Glatius válasza _NCT (#42662) üzenetére


Glatius
őstag

Nem lenézés volt ez, egyszerű tényállítás. :)

Felébresztheti... de lehet, hogy az a fél perc kevés az újrakapcsolódáshoz, és időtúllépés miatt visszaalszik. A widget nem tudja miért nem kap netet, "ha nem hát nem" alapon beállított idő múlva újra próbálkozik.

DubFan
A gyári beállítás az, hogy nincs Google fiók. A fiók hozzáadása menüpontot eléred?
A G-apps telepítve van rendesen? Próbáltad újrarakni?

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#42705) Glatius válasza DubFan (#42702) üzenetére


Glatius
őstag

Pardon!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#42706) Thunderbolt válasza mogyesz (#42698) üzenetére


Thunderbolt
tag

Szia!

Köszi. Kipróbáltam, és tényleg. Akkor ezek szerint ezt a funkciót nem kell bántanom. A belinkelt leírás pedig az ext2 partíció létrehozásáról és használatba vételéről szól, ezeken már túl vagyok.

Üdv,
Thunderbolt

(#42707) mogyesz válasza Thunderbolt (#42706) üzenetére


mogyesz
aktív tag

nmit. a leírás nagy része valóban, ám pl. az su a2sd check a működésének ellenőrzéséről :-)

[ Szerkesztve ]

(#42708) _NCT válasza Glatius (#42704) üzenetére


_NCT
őstag

Nálad frissül? Mert néztem log-ot, elvileg frissítette nálam, de mégse....Tehát az időjárás widgeten az adatok fél percre rá frissülnek, hogy kioldom a billentyűzárat.

(#42709) DubFan válasza Glatius (#42704) üzenetére


DubFan
csendes tag

Helló. A fiókomat hozzáadtam. bár egy már régóta létezőt, ami youtubera is kapcsolódik. Csináltam újat is azóta a telefon varázslójával de ugyanaz. A G-apps, alatt mit értesz? bocs de eléggé kezdő vagyok még. Köszi a választ.

"Fröccs vagy Sör? ez itt a kérdés." By Laci

(#42710) atillaahun válasza Glatius (#42635) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem.
Rosszul tudják.

(#42639) Glatius
Mivel nekem csak Gmail-em van így ezt nem tudom. Viszont használok IM+-t, ami tud push módot, így hagyja aludni a telefont, mégis azonnal érkeznek az üzenetek msn/facebook/gtalk/skype/... chat-ről.
Kétlem, hogy a WiFi működése függne bármelyik program frissítési beállításaitól.

(#42642) MMA87
Hát ha nincs alvó WiFi-d, vagy mobilneted, akkor szerintem nem csoda. A felébresztés nem a képernyőre vonatkozik, csak arra, hogy kijön sleep mode-ból. De ha nincs net, akkor nincs min frissíteni. Azt ő nem tudja, hogy neked csak bekapcsolt képernyővel lesz neted.
Ha nem egészen erre irányult a megjegyzésed, akkor nem szóltam.

(#42651) GrandS
Hát kiválasztod a listából a céges WiFi-t, rányomsz, aztán beírod a felhasználónevet/jelszót.

(#42697) gps76
Blade Buddy?

[ Szerkesztve ]

(#42711) _NCT válasza atillaahun (#42710) üzenetére


_NCT
őstag

Net van természetesen, mégse frissül (Wireless net nem GSM). Azt gondoltam hogy nem a képernyőt ébresztgeti, felesleges is lenne :) De ahogy elmegy alvó módba a telefon azután nem "ébreszti" a program a Wi-Fi-t hogy frissítsen. Ezt Pingeléssel ellenőriztem, sajna ugyanúgy "pingelhetetlen" maradt....

De mind1 nem akarom hogy megint flame legyen a Wifi policy miatt..... Eddig is éltem az életem és ezután is fogom anélkül hogy háttérben frissítsen az időjárás widget :) Csak megjegyeztem, hogy hiába az opció a progiban, ha nem működik (még).

[ Szerkesztve ]

(#42712) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Végignéztem mindent,de a T9-et nem tudom kikapcsolni..Valaki segítene,hogy kell? :B

(#42713) atillaahun válasza _NCT (#42711) üzenetére


atillaahun
veterán

Ja hogy úgy érted, hogy a programnak nem a telót, hanem a WiFi-t kellene felébresztenie a frissítéshez?
Szerintem olyat egyik se tud.

[ Szerkesztve ]

(#42714) GrandS válasza atillaahun (#42710) üzenetére


GrandS
senior tag

(#42651) GrandS
Hát kiválasztod a listából a céges WiFi-t, rányomsz, aztán beírod a felhasználónevet/jelszót.

Nem igazán jó, mert van cacert.pem, meg ilyenek, amiket el kellene fogadtatni.
A Beállítások-Hely és biztonság-Telepítés az SD kártyáról meg nem talál semmit, pedig direkt a gyökérbe tettem. Vagy nem oda kell.

A Windows-ban is van ilyen, ott dupla klikk a tanúsítványra, akkor bekéri a hozzá tartozó pw-öt és megjegyezte.

(#42715) snpetit válasza GrandS (#42714) üzenetére


snpetit
aktív tag

Szia!

Ezek a kulcsok OpenVPN-hez kellenek. Gondolom van valami kliens Androidra is. Próbálj rá keresni.

(#42716) wrox


wrox
senior tag

Feltettem ezt: Ginger Stir Fry Beta 21 Wbaw (api29 féle) mocskosul bejön. :)

(#42717) GrandS válasza snpetit (#42715) üzenetére


GrandS
senior tag

Hát nem, mert a WiFi-hez sem fér hozzás senki a tanúsítvány beimportálása nélkül.
Mindenkinek személyes tanúsítványa van.

(#42718) vargalex válasza GrandS (#42717) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Nem volt még szerencsém ilyen WiFi kódoláshoz, de elvileg konvertálnod kell a tanúsítványt, mert a .cer file-t az Android nem eszi meg.

Alex

(#42719) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Help!Rakni akarom a CM7 romot.Recoverynél akadtam el,mikor rámegyek,hogy "backup and restore" csak bejön a logo,semmi mást nem lehet csinálni.Erre tud valaki megoldást?

Szerk: most nézem,ha rámegyek akármelyik menüpontra csak középen bejön a logo és ennyi. :((

[ Szerkesztve ]

(#42720) szezso15 válasza HollyBoni (#42719) üzenetére


szezso15
addikt

Advanced menüpont -> Reboot Recovery!

Ez újraindítja a Reco-t, valószínűleg megjavul tőle! ;)

(#42721) HollyBoni : Akkor akksi ki-be! És bootolj újra recovery-be! :K

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#42721) HollyBoni válasza szezso15 (#42720) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az advanced-be sem tudok belépni,ott is ugyanúgy csak egy logo-t ad ki középen és kész.
Ezt a leírást követtem.

link
Esetleg próbáljam meg így,hátha jó?

[ Szerkesztve ]

(#42722) Mr X válasza HollyBoni (#42721) üzenetére


Mr X
veterán

Próbáld meg újraflashelni a recovery-det.

(#42723) HollyBoni válasza Mr X (#42722) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez pontosan mit takar? :B Rakjam fel újra?

(#42724) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Újra szeretném osztani az SD kártyát, utána meg csinálni egy "clean install"-t (GSF b21-et szeretném kipróbálni). Milyen sorrendben haladjak? :R

(#42725) szezso15 válasza HollyBoni (#42723) üzenetére


szezso15
addikt

Mondom, akksi ki-be, és működni fog! :U

*Hajrá Loki!* i15+

(#42726) HollyBoni válasza szezso15 (#42725) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megvolt.Megint újraraktam a recovery-t,semmi.Nem lehet,hogy itt régebbi recovery van ami mostmár nem jó,vagy ilyesmi?

Asszem megvan a hiba,1.img-t leellenőriztem md5-el.Ez jött ki:
25292cb950b60aa6d59d1f40112d0cc0

A leírás szerint ennek kéne lenni:
92bf3d9b2d3d18e15edc88b0a850277c

Valaki tudna linkelni egy jó gen2-re való recoveryt?

[ Szerkesztve ]

(#42727) szezso15 válasza HollyBoni (#42726) üzenetére


szezso15
addikt

Jézus! :W

Ha hibás az MD5, eleve nem pakolom fel...

Ugyanonnan töltsd le, ahonnan először, csak utána ellenőrizd az MD5-öt, tehát mielőtt felraknád :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#42728) HollyBoni válasza szezso15 (#42727) üzenetére


HollyBoni
veterán

Letöltöttem megint ugyanonnan,most jót ír.Felrakom megint.

(#42730) HollyBoni válasza HollyBoni (#42728) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megint nem jó. :W :W :W Nem értem mit csinálok rosszul :(((

(#42731) szezso15 válasza HollyBoni (#42730) üzenetére


szezso15
addikt

Gen2-es telefon? Gen2-es Recovery-t töltötted le?

(#42732) HollyBoni: Áhhám...Próbáld eszerint megcsinálni: [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#42732) HollyBoni válasza szezso15 (#42731) üzenetére


HollyBoni
veterán

:K

(#42733) GrandS válasza vargalex (#42718) üzenetére


GrandS
senior tag

Ok, ezt kipróbálom!
Annyit már tudok, hogy a cacert.org-ról letölthető root.crt-t az SD gyökérbe másolva benyeli.

(#42734) HollyBoni válasza szezso15 (#42731) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megcsináltam,ugyanaz. :W :W

(#42736) HollyBoni válasza HollyBoni (#42734) üzenetére


HollyBoni
veterán

Recovery manager-el felrakok egy recoveryt,akkor alulra mindig azt írja,hogy "unrecognised".Már csomó verziót próbáltam...Senkinek nincs ötlete? :(

(#42737) blueMerle válasza api29 (#42735) üzenetére


blueMerle
veterán

LOL, ez valami humor-herold

Újonnan, kártyafüggetlenül, 200 EUR
ZTE Skate vagyis Orange Monte Carlo: [link]

Elvileg 2 nap múlva már lesz nekik, megyek is venni sálálá :) Viszlát Blade :)

[ Szerkesztve ]

(#42738) HollyBoni válasza HollyBoni (#42736) üzenetére


HollyBoni
veterán

Éppen rakom Rom manager nevű appal a romot,eddig minden simán megy. :)) Felment a clockwork recovery is.

(#42740) blueMerle válasza #40993792 (#42739) üzenetére


blueMerle
veterán

Annyi, 52K újonnan, kártyafüggetlenül nálunk :) Előbb linkeltem :U :U :U

SZERK: most látom hibás a link, tehát még egyszer:

Orange Monte Carlo (ZTE Skate)
200 EUR, kártyafüggetlenül:
[link]

kb. 52 000 Ft :)

[ Szerkesztve ]

(#42742) blueMerle válasza #40993792 (#42741) üzenetére


blueMerle
veterán

És hogy jön a hivatalos eladási árhoz egy vaterás magánszemély nyerészkedési kisérlete? :F ebayen is elképesztő árakon tolták még pár hete. A telefon ára nem 61K hanem 52K szolgáltatónál, 2 éves garanciával kártyafüggetlenül, hűség nélkül. Ráadásul ennél a GSM boltokban sokkal olcsóbb lesz, 150-170 EUR újonnan.

Ennyiért nagyon durván megéri. :K Hétvégén már a kezemben lesz (3 perce rendeltem meg) úgyhogy majd beszámolok :))

[ Szerkesztve ]

(#42743) HollyBoni válasza HollyBoni (#42738) üzenetére


HollyBoni
veterán

Na Rom manager-el simán felment a CM7,nagyon zsír. :)

(#42745) syl5 válasza blueMerle (#42740) üzenetére


syl5
őstag

Hát én nem adnék érte 50k-t! Ez a telefon tudása szerint ugyanolyan pozicióban van mint egy évvel ezelőtt a Blade, viszont 10k-val drágább. Ez így már nem buli szerintem! Ennek is 40k lenne a reális ára, arról nem is beszélve, hogy nem is lehetett túl sok hallani róla.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#42746) umek7 válasza syl5 (#42745) üzenetére


umek7
őstag

Így van, ennyiért még mindig inkább Defy-t veszek.

(#42747) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Továbbra sem jó a recovery,ha rámegyek valamire megint csak a logo jön be.. :DDD Van valami más mód,hogy felrakjam a google appokat?

(#42748) MxM19 válasza syl5 (#42745) üzenetére


MxM19
aktív tag

Ezen felesleges rágódni.Nem lesz több ilyen mint a blade.Ha meg 40k ért adnák akkor meg a többi készülék el is tűnne a szolgáltatóktól.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#42749) kelzsoca válasza syl5 (#42745) üzenetére


kelzsoca
félisten

Volt szerencsém élőben találkozni a Skate-el ~2 hónapja, a műanyag háza nem elég hogy recseg-ropog, de olyan gagyi műanyagból volt, hogy az valami vicc.

A belső ugye 1:1-ben Blade, csak nagyobb a kijelző, és kapott egy 5mpx-es kamerát.

Természetesen a ZTE legyártja megfelelő darabszám rendelése esetén komolyabb hardverrel is (és készülékházzal) de akkor az ára már 80-100k körül mozgott volna, ennyiért már ugye tudjuk milyen készüléket lehet vásárolni.

(#42737) blueMerle

Elvileg 2 nap múlva már lesz nekik, megyek is venni sálálá Viszlát Blade

Majd kiderül mennyire volt jó választás ;)

[ Szerkesztve ]

(#42750) MxM19 válasza kelzsoca (#42749) üzenetére


MxM19
aktív tag

"ennyiért már ugye tudjuk milyen készüléket lehet vásárolni."
Szerintem ezt most is elmondhatjuk:)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.