Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43702) zszabika


zszabika
aktív tag

Tényleg egy utolsó kérdés.Z4root-al csinálok egy perm.rootot.Aztán Oneclickrecovery-t futtassam és felrakja a CW-t?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#43703) dragon1993 válasza Glatius (#43684) üzenetére


dragon1993
őstag

Nálunk manual szűrés van egy rendszergazda folyamatosan nézi a mac címet és egyenként tiltják le.

(#43704) tpeti78 válasza zszabika (#43702) üzenetére


tpeti78
senior tag

Igen.

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#43705) umek7 válasza dragon1993 (#43703) üzenetére


umek7
őstag

Mindegy mit csinálsz, lehet neked új MAC címed is, akkor is letiltják 2 percen belül. Kár a gőzért.

(#43706) sto1911 válasza dragon1993 (#43703) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem inkabb ugy kellene lennie, hogy egy whitelistet engedelyeznek. Gondolom egyszerubb 10 gepet engedelyezni, mint 500at tiltani :)

(#43707) giigz


giigz
veterán

Felraktam a Big Daddy-t, ugye régen az volt, hogy megnyomtam a billentyűzár gombot, és kiválasztottam a Recovery-t... Nah most itt ilyen nincsen... Hogyan tudok belelépni? :) :R

[ Szerkesztve ]

(#43708) Mr X válasza giigz (#43707) üzenetére


Mr X
veterán

Kikapcsolod a telefont, aztán "hangerő le" folyamatos nyomva tartása mellett kapcsolod be.

Amúgy, ha rányomsz a Reboot-ra, ott hozza fel elvileg a listát, hogy reboot, recovery, bootloader.

[ Szerkesztve ]

(#43709) giigz válasza Mr X (#43708) üzenetére


giigz
veterán

Köszi!

Még annyi kérdésem lenne, hogy miért nem töröl ki mindent a telefonról? Tehát a frissen felrakott szoftver után egy csomó program marad rajta, pedig az SD-t is leformáztam... :) :R

(#43710) kelzsoca válasza giigz (#43707) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nah most itt ilyen nincsen...

Na ne viccelj :U

Még annyi kérdésem lenne, hogy miért nem töröl ki mindent a telefonról? Tehát a frissen felrakott szoftver után egy csomó program marad rajta,

Ha pontosan betartanád a custom rom felrakására vonatkozó lépéseket, ilyen hiba nem lehetne.

(#43711) zszabika

Az eddig olvasottak alapján erősen kétlem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43711) zszabika


zszabika
aktív tag

Köszönöm az eddigi segítségeket!Sikerült,innen már menni fog mint a karikacsapás. :DD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#43712) RtgLaci válasza giigz (#43709) üzenetére


RtgLaci
tag

Azok a szoftverek nem az SD kártyán voltak, hanem a telefonban:) Azt kellett volna wipe-olgatni, meg mindenféle formatot csinálni, lehetőleg úgy, ahogy az le vagyon írva a romok felrakása előtt, pl.
Recoveryből menjetek végig ezeken:

mounts and storage menüpont alatt

- format boot
- format system
- format data
- format cache
- format sd-ext (ha van ext partíciód)

Ha ezeket végigzongoráztad jöhet a rom telepítés!

install zip from sdcard menüpont:

- choose zip from sdcard

[ Szerkesztve ]

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#43713) dragon1993 válasza sto1911 (#43706) üzenetére


dragon1993
őstag

Utolsó kérdés és nem offolok tovább

GSF a cache particióra dolgozik ha van ?

off

Több mint 300 gép van a suliban sok vendég jön külsős emberek is jönnek ezért nincs mac white list. Viszont amikor hétfőn nincs vendég és 500gép van fent akkor ránéznek.

(#43714) giigz válasza kelzsoca (#43710) üzenetére


giigz
veterán

"Ha pontosan betartanád a custom rom felrakására vonatkozó lépéseket, ilyen hiba nem lehetne."

Ezeket csináltam meg: format boot, format system, format data, format cache... format sd-ext-t nem csináltam. Lehet, hogy ez a hiba?

(#43715) zszabika


zszabika
aktív tag

Sd kártyát mire formázzam?exfat vagy fat32?Mindegy?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#43716) Mr X válasza zszabika (#43715) üzenetére


Mr X
veterán

fat32

(#43717) tboldi válasza kelzsoca (#43710) üzenetére


tboldi
nagyúr

kelzsoca!

Erre légyszi mondj valami okosat! :)

más: Miért van az, hogy a Big Daddy-n néha bejön az, hogy a Térkép leáll és bezárás most-ra kell nyomnom? :F

[ Szerkesztve ]

(#43718) sto1911 válasza dragon1993 (#43713) üzenetére


sto1911
veterán

Nalunk 1100+ gep van, es van white list :)

(#43719) embe válasza giigz (#43714) üzenetére


embe
nagyúr

Kelzsoca utólagos engedélyével, idézek tőle:

"Recoveryből menjetek végig ezeken:

mounts and storage menüpont alatt

- format boot
- format system
- format data
- format cache
- format sd-ext (ha van ext partíciód)

Ha ezeket végigzongoráztad jöhet a rom telepítés! "

Ezt végig kell csinálni!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43720) giigz


giigz
veterán

Köszi a válaszokat, akkor megcsinálom azt sd-ext formázást... :)

(#43721) kelzsoca válasza giigz (#43720) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt csak akkor csináld meg ha használtál ext partíciót, különben nincs értelme, illetve nyomhatsz egy wipe dalvik-cache-et is.

(#43717) tboldi

Ameddig stabil és használható nem lesz, sehová nem fog bekerülni.

[ Szerkesztve ]

(#43722) tboldi válasza kelzsoca (#43721) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszönöm!

(#43723) dragon1993


dragon1993
őstag

Ha van cache particióm akkor a GSF használni fogja azt vagy mérlegelés nélkül a ramba rakja?

(#43724) giigz


giigz
veterán

Tényleg köszi Srácok, sikerült! :D :R

(#43725) Psychonaut válasza domerator (#43643) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vegulis melyik leiras alapjan allitottad vissza? A zteportal-on levo api29-fele exe-vel? Bele kellene rakni egy keresheto hozzaszolasba kulcsszavakkal, esetleg az elso hozzaszolasba is.

(#43726) domerator válasza Psychonaut (#43725) üzenetére


domerator
veterán

Hali.

Igen, az Api féle sysdy álnéven futó visszaállító exe-t futtattam először, és utána pedig a tmobil hivatalos exe-jét (mert ugye az volt a gond anno, hogy particionálás után már nem fogadta el a telót a hivatalos exe).
Gond nélkül lefutott mindkettő...

...viszont jogos, hogy valahogy kereshetővé kellene tenni... bár a nextgen fórumon api bázisában ott van a sysdy a particionálás topicban az elején, sőt a hivatalos exe-k linkjei is, szóval ott van minden... esetleg az hiányzik, hogy ugyanúgy kell feltenni, mint a particionálásnál (stock reco, akksi ki, driver check, download exe, vol minusz, usb fel, ...stb.)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43727) Psychonaut válasza domerator (#43726) üzenetére


Psychonaut
addikt

Valaki megirhatna, en is szivesen megtennem, csak sajnos a PH! kereso nem tud ekezetek nelkul keresni, igy senki nem talalna meg. :D

(#43728) dragon1993 válasza domerator (#43726) üzenetére


dragon1993
őstag

A t-s frissítőt nem kell utána lefuttatni utána.

[ Szerkesztve ]

(#43729) domerator válasza dragon1993 (#43728) üzenetére


domerator
veterán

Ezt nem tudtam, mert amikor ide a topikba kikerült, hogy megvan a megoldás, akkor azt elmentettem és abban az volt, hogy először az api féle cucc, majd a tmob hivatalos cucc flashelése kell.

Maga mindent kétszermond kétszermond? :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43730) PpenoO


PpenoO
őstag

Üdv mindenkinek!

Megjelenése óta tesztelem kelzsoca SDIV ROMját. Előtte Face To Face ROM-ot használtam pár hónapig.

Pros:

- Jobb hangminőség. Érezhetően jobban szól mint a F2F. Ezt akkor is tapasztaltam, mikor lecseréltem SDIII-at F2Fre.

Cons:

- Érezhetően lassabb mint a F2F, mind 2Dben, mind 3D-ben.

- Akku jobban merül. Napi átlagos használat mellett 15-20% többet fogyaszt.

- Telefonálásnál addig nem hajlandó feléleszteni a képernyőt, míg a hívott-telefonáló le nem rakja + néha pár másodperces fekete képernyő hívás indításnál. Kalibráltam a szenzort de nem lett jobb, biztos valamit elrontottam.

Végeredmény:

Hiába a F2F gyorsasága és akku kezelése, az SDIV jobb hangzása mely akár fülesen akár hangfalra kitolva is érezhető a mérleg az SDIV felé dől.

Hátramarad a CM7 alapú Big Daddy és társai ROM...

Tisztelettel,
PpenoO

(#43731) jobbacsabba


jobbacsabba
aktív tag

Üdv!
Hogyan tudom rávenni a telefont, hogy a .vcf vagy .contact névjegyeket bemásolja és használja is?
Köszi,
Csaba

(#43732) #19617792 válasza jobbacsabba (#43731) üzenetére


#19617792
törölt tag

telefonkönyv app -> Menü gomb -> Importálás/exportálás. .vcf-et fogad el.

(#43733) spedyboy


spedyboy
senior tag

Sziasztok!
Ma gazdagabb lettem egy Zte blade-el !
iPhoneról váltottam tehát nagyon fura az android.

felmerült pár komoly kérdésem.

a telefon 1. generációs és az Open Advanced Task Killer 300mb RAM -ot lát bekapcsolásnál. a kérdésem a következő hogy a maradék ~200 at a rendszer eszi meg vagy valahogy meg kéne azt oldanom hogy 512mb-ot lásson?
a telefonon egy u.n MIUI rom van.

a másik fontos ami biztos volt már kérdés de akárhogyan írtam be a keresőbe nem találtam választ
ennél a rom-nál hogy a fenébe lehet agyonlőni et nyomorék T9-et vagy micsodát iszonyúan idegesítő.

És milyen "óra" widget-et ajánlotok ami nem lassítja be a kezdőképernyőt?
köszönöm előre is

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#43734) jobbacsabba válasza #19617792 (#43732) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Köszi! :R

(#43735) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Gyari allapot visszaallitasa:

1, toltsuk le a gyari FTM Recovery-t (Link - koszonet erte api29 forumtarsnak)
2, masoljuk fel az SD-kartyara, majd Recoverybol telepitsuk fel a .zip fajlt
3, kapcsoljuk be a keszuleket, ellenorizzuk, hogy az FTM felirat jelenik-e meg a kepernyon
4, toltsuk le a szolgaltatonk altal kiadott rendszerfrissitest. Ez modositott telepito, mely nem ellenorzi, hogy GEN1-es vagy GEN2-es-e a telefon, igy atparticionalt keszulekekre is telepitheto. T-Mobile, Telenor, Vodafone (FIGYELEM! A linkek a hungariandroid forum api29 felugyelete alatt allo reszerol szarmaznak, ha lekerulnek, o tudja ujra feltolteni oket)
5, csomagoljuk ki a fajlt, telepitsuk a driverinstaller.exe-t (ZTE USB Handset Driver)
6, ellenorizzuk, hogy van-e Channel1.nvm vagy hasonlo fajl a mappaban, ha van, toroljuk ki onnan.
7, inditsuk el a download_nochecksGen2.exe fajlt
8, szedjuk szet a telefont, akksit vegyuk ki, majd kossuk ra USB-vel a gepre hangero le gomb nyomvatartasa mellett (FTM felirat megjelenik)
9, Nyomjunk a gepunkon megnyitott programban az aktivva valt START gombra
10, varjuk ki a frissites veget (neha lelassul, de dolgozik, a vegen egy "Download succesful" felirat jelenik meg), majd huzzuk le a telefont a kabelrol, rakjuk vissza az akksit, es kapcsoljuk be
11, sikeresen visszaallitottuk a telefont gyari allapotura, igy nyugodtan lehet vinni szervizbe

Keresoszavak: gyari allapot, visszaallitas, FTM, recovery, garancia, t-mobile, telenor, vodafone, szerviz

UI: varom az esetleges hibajavitasokat, javaslatokat, ha szerintetek is jo ez igy, akkor a keresoszavakat ekezetesitem egy modi segitsegevel, es beleszerkesztetem az elso hozzaszolas idevago reszebe is (ha nincs ellenvetes).

[ Szerkesztve ]

(#43736) tboldi válasza Psychonaut (#43735) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jó lesz ez a leírás szerintem. Csak a 3. pontból hiányzik, hogy hangerő- + power-rel kapcsoljuk be. :K

(#43737) tpeti78 válasza Psychonaut (#43735) üzenetére


tpeti78
senior tag

Jó lesz, első hsz.-t kíván a dolog! :K

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#43738) Luissimo válasza spedyboy (#43733) üzenetére


Luissimo
veterán

furcsa egy mazochista embertipus az ,aki ájfonról vált egy blédre. :D

(#43739) dragon1993 válasza Psychonaut (#43735) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem gond ha idézek majd tőled?

(#43740) MxM19 válasza Luissimo (#43738) üzenetére


MxM19
aktív tag

Iphone 2g ről blade szerintem egész jó döntés.Vagy tévednék?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#43741) Psychonaut válasza dragon1993 (#43739) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nyugodtan. Mindjart berakatom elso hozzaszolasba tboldi javitasi javaslataval egyutt.

(#43742) madgie válasza Luissimo (#43738) üzenetére


madgie
titán

Én is onnan váltottam... bedöglött a wifi az iPhone-on :D

(#43743) esox válasza spedyboy (#43733) üzenetére


esox
senior tag

hm, nem is tudtam, hogy már blade-re is van MIUI rom, kiváncsi lennék, hogy néz ki, eddig csak HTCn láttam.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#43744) tboldi válasza esox (#43743) üzenetére


tboldi
nagyúr

Vagy félreírta, vagy átverték. Modaco-n valaki próbálta portolni, de nem ment neki, mert a MIUI min. ARMv7-es architektúrát igényel, míg a Blade-nek csak ARMv6 van.

szerk: A valaki fonix232 volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#43745) Klmarti2 válasza Glatius (#43650) üzenetére


Klmarti2
csendes tag

Bocs, hogy csak most válaszolok, de nem voltam itthon. Szóval köszi a válaszodat, de az be volt állítva, én inkább az smtp beállításra gyanakszom, nem tudod véletlenül hogy mit kell beírni a Telenornál?

(#43746) spedyboy válasza tboldi (#43744) üzenetére


spedyboy
senior tag

hát
amikor bekaqpcsolom akkor miui van rajta :D hát esküszöm miért mondanám ha nem az lenne ?

a teloban a beállitásoknál a Bulid alatt is ott van hogy
SS RLS5 MIUI Reloaded

egyébként volt iPhone 3g-m 3GS em és legutóbb 3G ről váltottam. mmint az votl utoljára .
Ennek az volt az oka hogy HW ileg sokkal jobb a blade és a mási khogy februárban ugyis lejár a hűségem és beruházok egy iphone 5 re addig meg megszereteném ismerni vmenyire a zöld robotot :)

de a kérdéseimre esetleg valaki tudna válaszolni??
közben felmerült az hogy az xyplayer trial módban emnnyi ideig képes futni?
mert ráraktam és divx avi videokat viszi holott azt olvastam h nem fogja vinni meg akadni fog meg stb pedig elégszépen viszi. tehát szeretnék egy olyan programot ami képes erre és mit ajánlanátok?

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#43747) MxM19 válasza spedyboy (#43746) üzenetére


MxM19
aktív tag

Aki megteheti:D :Y

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#43748) Frozzy


Frozzy
őstag

Valaki feltudná rakni flashelhető formában a "régi" marketet? mert az új anyira iszonyat lassú :S

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43749) Ronam válasza spedyboy (#43746) üzenetére


Ronam
addikt

SS RLS5 MIUI nem más mint a Swedish Spring 2.2 ROM egy Miui témával :). Legjobb videolejátszó app a Moboplayer, Marketről ingyen tölthető.

(#43750) barnam_ válasza spedyboy (#43746) üzenetére


barnam_
nagyúr

Annak nem sok köze van a MIUI romokhoz :DDD
Az a Swedish Spring, ami a svéd 2.2-s Android-on alapul.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.