Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40351) cofon


cofon
csendes tag

http://download.cyanogenmod.com/?device=blade
Trob1-nek igaza !! Kb 1 hónapja a fenti címről töltött ROM-ot használom. TÖKÉLETESEN működik minden porcikája!!!

(#40352) sampgamer válasza dilajoska1 (#40350) üzenetére


sampgamer
csendes tag

Elindul, most tölti a cuccost :DD
szerk: kilép töltés után

[ Szerkesztve ]

(#40353) Dover


Dover
tag

Helló, gyári zenelejátszóba hogy lehet megcsinálni hogy mutassa az album képét?

(#40354) gfefe válasza TRob1 (#40228) üzenetére


gfefe
őstag

Igen... bizonyára azok is stabilak, de nem látom értelmét a cserének... pláne, hogy kényelmesen belaktam a mostani rendszerem... gyors... nincs reboot... és elolvasva a fejlesztési listát nincs eget rengető változás ami érintené a mi készülékünket.... várok még vagy 10 napot és majd a 181-190 nél felteszek 1 et :DDD

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#40355) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

sziasztok. Nem tudnátok megmondani/segíteni, hogy mi lehet a baj akkor, ha nem tudom telepíteni sehogy az ADB drivert?
feltelepitem az SDK-t letöltöm a google driver pack-ot, ezt megadnám neki driver elérési utnak, de nem fogadja el, mintha semmit nem találna ott.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#40356) Tonchi válasza Dover (#40353) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Külön mappa rendszert kell kialakítani előadó/album/szám leosztásba és az számoknál kell hozzárendelni a képet (ezt persze pc-n), de ezt megcsinálja neked a wmp szinkronizálás néven, csak elötte ott állíts be borítót

(#40357) Dover válasza Tonchi (#40356) üzenetére


Dover
tag

Ezt légyszi privibe ird le részletessen

(#40358) dilajoska1 válasza sampgamer (#40352) üzenetére


dilajoska1
őstag

ok.köszi.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#40359) Tonchi válasza Dover (#40357) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Küldve, egy baromi részletes leírás (majdnem megcsinálja helyetted ;) )

(#40360) Razor_alpha válasza gordonfreemN (#40355) üzenetére


Razor_alpha
tag

Nekem a szóköz okozott neki párszor gondot, főleg ha egy IDE-nek, mint eclipse akartam megadni, próbáld c gyökérbe tedd fel szóköz nélküli mappa névvel, remélem segít.

(#40361) tevike


tevike
senior tag

Hali,miért van az hogy sokszor(vagy lehet mindig),amikor power gombal elaltatom a telefont,vagy csak nem használom egy ideig lekapcsolódik a wifiről(ez oké).Na de nem megy vissza magától,hanem nekem kell fel rugdosnom....Erre van valami beállítás?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40362) TRob1 válasza tevike (#40361) üzenetére


TRob1
veterán

Nyomj menügombot a WiFi beállításoknál, és a Speciális-ban a WiFi alvás irányelvét kapcsold soha-ra.

¤ R'n'R ¤

(#40363) Glatius válasza tevike (#40361) üzenetére


Glatius
őstag

Hát erről részletesen olvashatsz az utóbbi 90.000 hozzászólásban... megoldás nincs tökéletes, tudomásul kell venni, hogy az okostelefonnak a mobilnet az igazi... a wifit minden ROM másképp kezeli.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#40364) tevike válasza TRob1 (#40362) üzenetére


tevike
senior tag

Köszöntem szépen! :R :R Idegesített eléggé

Glatius: Gondoltam hogy volt már téma,és valahol láttam is,de se erőm se kedvem nem volt 90.000 hsz-t elolvasni.Most ezt beállítottam amit a kolléga mondott,úgy tűnik fain eddig:)

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40365) umek7 válasza tevike (#40364) üzenetére


umek7
őstag

Úgy értette hogy a 90k hsz-ből elég random 15-öt elolvasni, szó lesz benne az "eldobálásról".

(#40366) barnam_


barnam_
nagyúr

Ezt az új market-et hogy lehet kiírtani?
Kicseréltem a régi vending.apk-ra, beállítottam a jogokat, wipe dalvik cache, de megmaradt ez a lassú új :F

(#40367) tevike válasza umek7 (#40365) üzenetére


tevike
senior tag

Jó értettem,köszönöm :) De ez így 30xor könnyebb volt.Gondoltam hogy van itt valaki akinek 1 mondatba telik:)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40368) kelzsoca válasza barnam_ (#40366) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyilván azért maradt meg mert a data/app-ban van a friss Market :)

A romból pedig töröld a MarketUpdater.apk-t, hogy ne tudja frissíteni magát.

(#40369) umek7 válasza tevike (#40367) üzenetére


umek7
őstag

Ne érts félre, nyugodtan lehet kérdezni bármit ami nincs az első hsz.-ben, csak néha célravezetőbb egy kis időt rászánni a topikra és olvasgatni.

(#40370) TRob1 válasza umek7 (#40365) üzenetére


TRob1
veterán

De pont nem az eldobás volt nála a lényeg (hisz írta is hogy ez OK), hanem hogy nem ment vissza utána magától.

¤ R'n'R ¤

(#40371) tevike válasza umek7 (#40369) üzenetére


tevike
senior tag

1nap alatt 4xer olvastam el,csak nem olyan rövid hogy mindet megjegyezzem egyszerre,és nincs kedvem vissza lapozgatni.De persze értem,hogy figyelembe kell tartani azt hogy bizonyos kérdések feltétele előtt lehet már a választ is megkapnám ha visszább olvasnék... :) Csak remélem hogy gyorsabban válaszol itt egy valaki mint hogy én kibogarászom :P

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40372) barnam_ válasza kelzsoca (#40368) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na látod ezt nem gondoltam. Köszi :R

(#40373) umek7 válasza TRob1 (#40370) üzenetére


umek7
őstag

Igaz, de ez már csak formalitás.. nem? :)

@tevike: Tiszta sor, ugyan azt válaszolom amit az előbb is. :)

(#40374) spuros válasza barnam_ (#40366) üzenetére


spuros
őstag

Az új Market tényleg borzalmas...

(#40375) kelzsoca válasza tevike (#40371) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet használni a keresőt is.

(#40376) TRob1 válasza umek7 (#40373) üzenetére


TRob1
veterán

Ööö, ez most nem értem. :N
Nálam teljesen mást jelent az "eldobja de ha visszakapcsolom a telt visszamegy magától", meg az "eldobja, de ha visszakapcsolom a telt akkor se megy vissza magától dolog".

Akiknek ilyesmi problémáik voltak/vannak, azoknak inkább maga az a gond, hogy eleve eldobja, nem? Neki meg nem ez volt a gond (lehet hogy ez is, de a hsz-ben nem :D), hanem hogy nem megy vissza (bekapcs után), így meg vissz fog. :K

De javíts, ha rosszul értelmezem.

Más (de ide tartozik):
Én nem használok semmi extra appot, de pl. ma kb.1,2 Gigát másoltam telefonról PC-re WIFI-vel (2 CWM Backup), és nem dobta el a Wifit (persze képernyő kikapcsolt közben)
Valakinél ilyenkor is eldobja, vagy ez mindenkinél így megy?

¤ R'n'R ¤

(#40377) tevike


tevike
senior tag

Na jó nem bírom tovább udvariasan,akinek nem tetszik hogy kérdezek,egyértelmű hogy mit tegyen: ne válaszoljon,de aki meg van olyan udvarias hogy válaszol és nem spórol a billentyű leütéssel annak meg köszönöm,és ha valami kérdésem van felteszem mert ezért van itt ez a zte blade nevű topic rá.Köszönöm,ma már 30célzás volt arra hogy olvass ne kérdezz :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40378) barnam_ válasza kelzsoca (#40368) üzenetére


barnam_
nagyúr

Töröltem mindkettőt, el is tűnt a Market, de a régi is...

(#40374) spuros: nem lenne rossz, ha nem lenne ilyen tetű lassú.

(#40384) umek7 válasza TRob1 (#40376) üzenetére


umek7
őstag

Csupán arra próbáltam kilyukadni hogy mindkét jellegű probléma akadt már ezerrel a fórumon, de lépjünk tovább.

(#40392) spuros


spuros
őstag

Tehát akkor hogyan lehet a régi marketet visszatenni? Mert ezek szerint úgy nem jó ahogy Aggregátor tette.. (én is azt tettem volna...)...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.