Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40151) _NCT válasza Mr X (#40148) üzenetére


_NCT
őstag

Sygic GPS Navigation-t megnézem mit tud, demo verzió van belőle ;]

Bár Aura után nem nagyon bízom Sygic-ban meg olvastam is h sokaknak sokat hibáz, ezt én is tapasztaltam. Rigójancsi navigációja az újabb verzával egy hangyafa**nyit gyorsabb,de nem az igazi, ezért keresek hasonlóan feature-ben gazdag megbízható navit.

[ Szerkesztve ]

(#40152) tevike válasza M0RGI (#40150) üzenetére


tevike
senior tag

Köszönöm a tippeket,és valaki tudna navigálni is?Mert nem tudom hol lehet launchert állítani,meg az oldal váltás sebességét:D De közbe természetesen keresem....

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40153) sto1911 válasza _NCT (#40151) üzenetére


sto1911
veterán

A Sygic ugyanolyan szarul tervez, mint az Aura: pl. egyenesen kellett volna mennunk, elvitt balra, parszaz meter utan egy 25%-os kavicsos emelkedore akart felvinni. Mondom megnezem az utvonalat, hat az emelkedo utan vissza akart forditani arra az utra, ahonnan elvitt, anyad! :W

(#40154) Mr X válasza tevike (#40152) üzenetére


Mr X
veterán

Marketről leszeded a launchert, pl. Go Launcher EX, LauncherPro, vagy ADW, mikor végzett a telepítéssel, a főképernyőn nyomsz egy home gombot, feljön a választható launcherek listája. Kiválasztod amelyiket szeretnéd és kész. Ha azt szeretnéd alapértelmezettnek, akkor a választóablakban bepipálod, hogy alapértelmezett legyen.

MMA87:

A Sygic-et nem én ajánlottam, sőt, nekem nem is vált be. Én NDrive-ot használok. :)

[ Szerkesztve ]

(#40155) M0RGI válasza tevike (#40152) üzenetére


M0RGI
őstag

1. Marketről letöltöd: ADWLauncher EX, telepíted, alapértelmezettnek kiválasztod

[ Szerkesztve ]

(#40156) _NCT válasza sto1911 (#40153) üzenetére


_NCT
őstag

Az jó...Akkor nem csak nálam csinál furcsaságokat....Hogy ne legyek vérpistike teljesen akkor kérdezek azt amit szabad. Waze és Ndrive közül melyik lenne a jobb? Valaki használta már ezeket?

(#40157) Fóti


Fóti
csendes tag

hello!
elromlott a kamerám. amikor megnyomom az elsütő gombot azt írja ki h sajnálom az alkalmazás Kamera folyamat com.android.camera váratlanul leállt.. mit tegyek?

videózni tudok de fényképezni nem:O

[ Szerkesztve ]

(#40158) IKuresZI válasza Fóti (#40157) üzenetére


IKuresZI
tag

Kapcsold ki az autó fókuszt. Ha úgy működik, akkir leejtetted és megsérült. Szervíz.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#40159) Fóti válasza IKuresZI (#40158) üzenetére


Fóti
csendes tag

hát most újraindítottam és működik.. nemtudom mi lehetettt , de azért köszi:)

jah lenne még 1 kérdésem, csak úgy lehet megszüntetni a kamerahangot ha másik romot rakok rá?

[ Szerkesztve ]

(#40160) atillaahun válasza Fóti (#40159) üzenetére


atillaahun
veterán

Természetesen nem, elég kicserélned a hangot egy üres fájlra. Keress "kamera hangra" a topicban, nemrég írtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#40161) tevike válasza M0RGI (#40155) üzenetére


tevike
senior tag

Na meg néztem az ADW launcher EX-t,de az pénzbe kerül letölteni nem(-625ft)?Van sima Go Launchher EX ami ingyenes,meg egy ADW.Launcher ami ingyenes.Melyiket szedjem?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40162) sagit válasza tevike (#40161) üzenetére


sagit
addikt

go launcher, de ne a marketről.. van magyarosítva is :D

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40163) Mr X válasza tevike (#40161) üzenetére


Mr X
veterán

Sima ADW lassabb, mint az EX, akkor már inkább a Go Launchert szedd le.

(#40164) tevike válasza sagit (#40162) üzenetére


tevike
senior tag

áááááá:D Bonyolúlt ez még nekem,tehát akkor amit adtál linket onnan melyiket szedjem le? És hogy kell ezután felrakni a telefonra?!

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40165) domerator válasza _NCT (#40145) üzenetére


domerator
veterán

navigon beallitasaiban kapcsold ki az internet hasznalatot es jo lesz offline is

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#40166) _NCT válasza domerator (#40165) üzenetére


_NCT
őstag

No lehet a 3.6.1 mégis csak jó lesz :B

[ Szerkesztve ]

(#40167) sagit válasza tevike (#40164) üzenetére


sagit
addikt

legfrissebbet letöltöd, felmásolod az apk-t a telefonra és fájlkezelőből csak megnyitod... aztán már települ is

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40168) tevike válasza sagit (#40167) üzenetére


tevike
senior tag

:R :R :R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40169) tevike válasza sagit (#40167) üzenetére


tevike
senior tag

Csak memó kártyára lehet telepíteni ezeket,és csak memó kártyát tudja az USB olvasni,simán a telefont nem? Mert meg jelent a sajátgépben az usb ikon,de nem nyitható meg,behelyezést kér.

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40170) Razor_alpha válasza tevike (#40169) üzenetére


Razor_alpha
tag

A2SD akkor a kártyára települ, jó is hogy ott van,
gondolom az ikonját látod, de nem tudod megnyitni, annyi a dolgod hogy a telefonon megjelent egy értesítés, hogy csatlakoztatva van, rámész hogy csatlakoztat, és vársz egy picit, amint ez megvan a gépről már eléred az sd kártya tartalmát (közben a telefon számára zárolja), felmásolod az apk-t, lecsatlakoztatod először a készüléken, aztán a gépen leválasztod, kihzod, hamarosan csatolni fogja a telefon a kártyát, megkeresed elindítod és pár gombnyomás múlva fenn lesz a program, nyomsz egy home gombot, kiválasztod az új launchert, és már azt fogod látni, beállítod alapértelmezettnek ha az jobban bejön, különben még egy csomó népszerű alternatíva van a launcherekre, legtöbb teljesen gördülékenyen kell működjön, ADW, Launcher Pro, Ex, és még egy nagy kupacnyi.
Viszont mielőtt a következő cserét, módosítást eszközlöd, használd egy néhány órát a készüléket, hogy mindennel tisztában legyél, vagy legalább kezdjen körvonalazódni, utána már egy csomó mindent magadtól is megoldasz, és ha mégsem, már jobban tudsz kérdezni.

(#40171) tevike válasza Razor_alpha (#40170) üzenetére


tevike
senior tag

Köszönöm,sok hasznos infót kaptam most,csak egy baj van nincs benne kártya jelenleg :D Úgy nem tudom feltenni rá,vagy is semmit....ugye?

Szerk: launchert lehet cserélgetni,szóval ha most pl letöltöm csak próba képen az ingyenes launcher-t akkor majd ha felrakom a másikat akkor simán át tudom cserélni,mint egy témát cserélnék nem?:)

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40172) Razor_alpha válasza tevike (#40171) üzenetére


Razor_alpha
tag

Ha nincs benne SD akkor nem oda kerül, a készülékre magára is fel lehet telepíteni, akkor viszont az egyszerűség kedvéért a dropbox nevű programmal vidd át a gépre az apk filet (lehetőleg mondjuk wifi-n)
Dropboxot is, meg az összes launchert szinte megtalálod a marketen is, nyilván azok nem magyar nyelvűek, de ha megtetszik az angol, utána simán megkeresheted és utána is felteheted a magyart, egy SD káőrtya pedig igencsak elkéne szerintem annak a készüléknek, csodálkozom, hogy nem adták vele.

És igen ameddig fenn vannak a launcherek váltogathatsz köztük, lehet akárhány fenn, bár a legtöbben végül némi próbálgatás után kikötnek egy adott launchernél és azt testreszabják, a launcher beállításait a menü gomb után alul preferencies néven találod legtöbbször.

(#40173) szezso15


szezso15
addikt

A vörös téma mániákusainak, CM7-re: [link]

Egy próbát megér! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#40174) tevike válasza Razor_alpha (#40172) üzenetére


tevike
senior tag

Rendben,köszönöm.Letöltöttem a dropbox-ot aztán most SD kártyát hiányol egyfolytában a program :D Otthon már lesz egy 2gb-s microsd.Csak addig még várnia kell.

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40175) gfefe


gfefe
őstag

Elég rég nem írtam hozzátok :)

Mi a helyzet CM7 fronton? VAlaki azt az oldalt belinkelné nekem ahol leírják az aktuális rom változásokat.

Köszönöm.

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#40176) Mr X válasza gfefe (#40175) üzenetére


Mr X
veterán

(#40177) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Melyik cm7-és rom most a legjobb? Jelenleg two face 6 van fent.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#40178) gfefe válasza Mr X (#40176) üzenetére


gfefe
őstag

THX.

Várok még vagy 10 napot addigra lesz valami ami miatt érdemes frssíteni a cm et :)

Jelenleg 156 van fent.

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#40179) barnam_ válasza Speeedfire (#40177) üzenetére


barnam_
nagyúr

Érdemes mindig a legújabbat felrakni. Persze nem mindig történnek eget rengető változások :)

(#40180) rytsye


rytsye
csendes tag

Szevasztok! Ne haragudjatok ,de nincs időm végigolvasni a fórumot de lenne egy kérdésem! Kb 2 hónapos a Blade-m eddig tökéletesen elégedett voltam vele ,de ma elkezdett a hangszórója (amibe hallom a másik felet) élesebb lenni meg recsegni.Mit tegyek? Orvosolható ez a probléma? Mert hát nagyon zavaró . Előre is nagyon köszönöm a válaszokat !!!!!!

(#40181) Speeedfire válasza barnam_ (#40179) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Gondolom, hogy nem a 3-as linux kernel fut alatta. :D

Eléggé lemaradtam a sok romkészítő művében, így nem tudom mik vannak most és mik azok amik ajánlottak jelenleg. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#40182) szezso15 válasza rytsye (#40180) üzenetére


szezso15
addikt

"élesebb lenni" Felvágta a füled? :DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#40184) barnam_ válasza Speeedfire (#40181) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ezt érdemes figyelni, ha főzetet akarsz használni CM7-ből :)

(#40185) Speeedfire válasza barnam_ (#40184) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Azt nem írja, hogy melyik cm az alapja. Vagy csak én vagyok vaksi? :D
Köszi, megnézem. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#40186) barnam_ válasza Speeedfire (#40185) üzenetére


barnam_
nagyúr

Changelog-ból és a dátumból könnyen ki lehet deríteni:
Blade_Sugar_Daddy (2011.08-14) -> cm_blade_full-161.zip (2011-08-13 11:36:26)

Vagyis nem az az alapja, mert saját fordítás, de az addig publikált változások biztos belekerültek.

(#40187) szezso15


szezso15
addikt

Betiltották a Galaxy mobilok árusítását Európában

Na, ez azért már sok :((( :W

Ezért se veszek Apple-t...

*Hajrá Loki!* i15+

(#40188) _NCT


_NCT
őstag

Nos hosszas tesztelések után Navitel bizonyult a legjobb GPS proginak erre a telefonra, mind gyorsaság mind szolgáltatás szempontjából. 1 apró kérdés: Speedcam-et tudja ez a progi? Vagy valahol elérhető benne ez az opció? Én nem találom, csak egy Traffic Jam nevű opciót, ami néha néha frissíti magát. Ez tartalmazza a közlekedési infókat, baleseteket és traffit is, vagy nem?

(#40189) barnam_ válasza szezso15 (#40187) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát amilyen pofátlanul másolták az ájfónt, meg is érdemlik.

(#40190) hr2 válasza szezso15 (#40187) üzenetére


hr2
őstag

A Huawei meg az Ericsson a Mi kis ZTE-énket perli.

(#40192) Mr X
...hát, ja, itt már perel mindenki mindenkit.

17:07
Én meg lassan megprobálkozom a CM171 felrakásával, remélem 30-ból egyszer felmegy normálisan, ha már nincs meg .img -be.

[ Szerkesztve ]

(#40191) szezso15 válasza barnam_ (#40189) üzenetére


szezso15
addikt

De szerintem már ez túlzás....

(#40190) hr2: Igen, de az nem ennyire komoly...Az Apple ráadásul már igazságtalan cselekhez is folyamodott (SGS, Tab kicsinyítés), és ez prosztó dolog...:W

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#40192) Mr X válasza hr2 (#40190) üzenetére


Mr X
veterán

Ez az egész lassan már olyan, mint egy kocsmai tömegverekedés...

(#40193) gfefe válasza Mr X (#40192) üzenetére


gfefe
őstag

Ez egy korrekt hasonlat.... :)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#40194) Speeedfire válasza barnam_ (#40186) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Lehet saját cm romot forgatni? :Y

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#40195) sagit válasza szezso15 (#40187) üzenetére


sagit
addikt

LooL már...

egyébként úgy is érvénytelenítik előbb-utóbb...

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40196) barnam_ válasza Speeedfire (#40194) üzenetére


barnam_
nagyúr

Persze :)
Csak asszem' erős gép, meg sok hely kell hozzá. (10-20GB a forrás)

(#40197) szezso15 válasza sagit (#40195) üzenetére


szezso15
addikt

Ne is mondd...

Legalább kitrollkodtam magam az MA-s hír topikjában :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#40198) kungzi


kungzi
veterán

ez a cm forrás hol található? kíváncsi lennék hogy néz ki, bár semmit se értenék belőle :DDD

(#40199) barnam_ válasza kungzi (#40198) üzenetére


barnam_
nagyúr

(#40200) tevike válasza szezso15 (#40187) üzenetére


tevike
senior tag

Proli dolog hogy az Apple ezt tette,de sajnos igaz.Nézd meg a Galaxy Ace-t,kb Iphone 4 külseje van:D...és sorolhatnánk.Apple egy eltalált márka,és erre alapozva akar meggazdagodni sok márka cég,mert ha már az bejött több millió embernek akkor még egy bőrt le akarnak húzni. :C

- NO PAIN ~ NO GAIN -

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.