Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40651) Akos2110 válasza TRob1 (#40641) üzenetére


Akos2110
aktív tag

Megooldódott.

[ Szerkesztve ]

(#40653) nggabi válasza mpire (#40648) üzenetére


nggabi
nagyúr

"Tehát a wifi MINDENKÉPP kikapcsol" nem minden telónál (lásd kép feljebb) :P

más: párna alatt tényleg nem töltünk telefont... ennyi erővel a mikróba is dughatnád a fejed :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#40654) sagit válasza TRob1 (#40649) üzenetére


sagit
addikt

Magamnak cserélném, asszony nem fogja....

Jó filmezést ! :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40655) pista59


pista59
senior tag

Összegezhetem a wifit?
A wifi úgy működik, ahogy kell.
Ha azt akarom, hogy sosem aludjon, akkor vagy olyan rom kell (sweet dreams), vagy megfelelő program (wifi keep alive)
Tehát megoldható, ha valaki akarja.
Mindenki eldöntheti, hogyan akarja.

A győztes féreg irtó baktérium

(#40656) apeelme válasza pista59 (#40655) üzenetére


apeelme
addikt

ez így a korrekt, tegyél keresőszavakat a hozzászólásodba hátha használja majd vki a keresőt :DDD

(#40657) sto1911 válasza pista59 (#40655) üzenetére


sto1911
veterán

"Ha azt akarom, hogy sosem aludjon, akkor vagy olyan rom kell (sweet dreams), vagy megfelelő program (wifi keep alive)"

Ez a ket dolog nem ugyanaz. A Keep Alive progik az egesz telot ebren tartjak (emiatt merul, mint a Titanic (szep hasonlat, de nem emlekszem ki irta itt)), az SD-ben meg a wifi driver mas (ha jol emlekszem).

(#40659) pista59 válasza sto1911 (#40657) üzenetére


pista59
senior tag

Azért nem és-t, hanem vagy-ot írtam, mert két külön dolog.
Hogy többet fogyaszt? Fene sem érti, ha nem alszik, nem visszatermelnie kéne az áramot? :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#40660) kelzsoca válasza sto1911 (#40657) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az SD alapja egy kiszivárgott rom, amiben több dolgot is mókoltak, ezért nem úgy működik, ahogy annak kellene mennie.

A CM romokban is alszik a wifi, vagy már a Cyanogenmod csapat is balfax lenne? :DDD

(#40661) sto1911 válasza pista59 (#40659) üzenetére


sto1911
veterán

Jaja, csak gondoltam leirom a kulonbseget is (bar a nyito mondatom teljesen felesleges :DD ).

A multkor kiakadt a benzinszint mutato a kocsiban, akkor mondtam, hogy ez nemhogy fogyasztja, hanem meg termeli is a benzint :DD

@(#40660) kelzsoca: en azon a velemenyen vagyok, hogy ennek igy kellene mukodnie, de persze maga a google is mshogy latja, hat ki vagyok en, hogy ne fogadjam el? :DD

[ Szerkesztve ]

(#40666) kelzsoca válasza sto1911 (#40661) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet hogy sokak szerint ez lenne a logikus, de a Google máshogy gondolja, mi legyen pereljük őket? ;] :DDD

(#40679) umek7


umek7
őstag

Nem szoktam beszólni az OFF topik gomb használatáért, én is szívesen használom, viszont mikor az utolsó két oldalon több OFF hsz. van, mint értékelhető, szakmai, akkor remélem nem okoz gondot átmenni IDE (ZTE BLADE OFF TOPIC)

(#40687) szezso15


szezso15
addikt

Úristen mi történt itt :D

Mindenesetre saját véleményem: A 32kbps-es korlátozott mobilneten tökéletesen lejön minden levél..

És 599 Ft nem hiszem, hogy nagyon sok lenne havonta :U

Még én is ki tudom fizetni :DD

(#40688) Zsolt_72: Újra egyezik a véleményünk! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#40695) GrandS


GrandS
senior tag

T-Mobile-os 2.2- ROM helyett mit ajánlatok most?

(#40696) kelzsoca válasza GrandS (#40695) üzenetére


kelzsoca
félisten

Választék van bőven, esetleg valami speciális igények? játék, megbízhatóság, mi a fontos a romnál?

(#40697) Mr X


Mr X
veterán

Akkor hogy on is legyek. Ez valami alap android feature, csak én nem ismertem eddig?

(#40699) Mr X válasza #40993792 (#40698) üzenetére


Mr X
veterán

Én meglepődtem, figyelembe véve, hogy az SE-n kívül eddig kb. egyik gyártó sem volt képes megoldani még azt sem, hogy a hangerő gombokkal léptetni lehessen a zeneszámot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.