Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40951) kelzsoca válasza jano_77 (#40947) üzenetére


kelzsoca
félisten

A kérdésem az lenne, hogy jól olvasom-e le az ábráról, hogy a wifi állandóan ment, és ezzel együtt a telefon is ébren volt?!?

Az állandóan ment kicsit túlzás, nyilván wifiztél eleget, és a kijelző is szépen kivette a részét a fogyasztásból, nem hinném hogy nagyon meg kellene lepődni.

Ha igen, akkor azt is megkérdezném, hogy ez miként lehet?!?

Lehet hogy valami program, egyszerűen nem engedte alvóba menni a készüléket. :)

(#40952) jano_77 válasza kelzsoca (#40951) üzenetére


jano_77
nagyúr

a pláne az, hogy nem neteztem. zenét hallgattam vasárnap 1 órát kb.
az elképzelhető, hogy a Fancy widgets nem engedi aludni a telefont és használja a wifit is :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40953) kelzsoca válasza jano_77 (#40952) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát az elképzelhető :)

Egyébként ki lehet kapcsolni a wifi-t, nem kell annak állandóan mennie, jah, hogy időjárás frissítés megy, akkor meg nem kell csodálkozni :)

Az Androidos, és szolgáltatós okotelefonok még mindig mobilnettel érzik magukat a legjobban (főleg ha még a szolgáltatónak is haszna van belőle, hát kinek éri meg mégis a free wifi? a useren kívül :) )

(#40954) ux1


ux1
addikt

Annyi a gond a wifi-vel.... :DDD

No akkor WiFi reconnect patch for CM7.
Recovery-ből telepíthető... :)

wifi signed.zip

Itt pedig sej KANG ROM-ja, ami tartalmazza ezt is +softbutton+usb charging patch :) A nagyon ROM-olni vágyóknak....

update-cm-7.1.0-RC1-Blade-KANG-n173plus2

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40955) jano_77 válasza ux1 (#40954) üzenetére


jano_77
nagyúr

és akkor ez jó a Sugar Daddy romhoz is ugye!? mit változtat a wifin pontosan? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40956) ux1 válasza ux1 (#40954) üzenetére


ux1
addikt

És hogy a WiFi állandó maradjon. :D
( Szintén CM7 :D )
com.brilliapps.wifiandmorefixer-1.apk

#40955) jano_77

Röviden:
Sokak problémája, hogy a wifi nem reconnectel automatikusan. A patch erre nyújt megoldást. Így 3sec -en belül újra van connect.

Bővebben:

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40957) hippo0315


hippo0315
senior tag

Segítséget szeretnék kérni, 3 hónapja használom a SweetDream III-at, és tegnap óta, az usb leválasztása után (szabályosan telefonon kikapcsolva az usb kapcsolat), fenn marad az info sávban az usb eszköz kapcsolat ikon, mi lehet a baj, hogy lehet ezt a jelenséget megszüntetni?

(#40958) giigz válasza hippo0315 (#40957) üzenetére


giigz
veterán

Indítsd újra. :K

(#40959) ux1


ux1
addikt

NEWS!

cm_blade_full-177.zip
md5sum: 01d1d0287deda6ebf9a215f8cd062876

gapps-gb-full-20110815-signed.zip
md5: 766ea90c2c76852f482adf2278386cb1

CHANGELOG:

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40960) hippo0315 válasza giigz (#40958) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi! :D
Eddig nekem is sikerült eljutnom, de gondoltam valami csak kiváltja a Pengéből ezt a viselkedést, és gondoltam a kiváltó ok gyógyítható. :B

(#40961) kelzsoca válasza hippo0315 (#40957) üzenetére


kelzsoca
félisten

fenn marad az info sávban az usb eszköz kapcsolat ikon

De ugye nem marad összekötve a telefon a PC-vel? :)

(#40959) ux1

Micsoda változások :D

[ Szerkesztve ]

(#40962) ux1 válasza kelzsoca (#40961) üzenetére


ux1
addikt

Igen! :D
Tudot: -A változatosság gyönyörködtet. :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40963) Nerd válasza ux1 (#40956) üzenetére


Nerd
aktív tag

Ez a fix csak az alvás utáni wifi feléledést oldja meg? Vagy úgy működik az apk telepítése után, mint a kiszivárgott 2.3.4-es romban?

(#40964) kelzsoca válasza Nerd (#40963) üzenetére


kelzsoca
félisten

Két hozzászólás van:

#40954
#40956

Ajánlom olvasd el mindkettőt.

(#40965) hippo0315 válasza kelzsoca (#40961) üzenetére


hippo0315
senior tag

Természetesen az adatkábel ki lett húzva a Pengéből. :K

u.i:
ahogy kollégám mondaná "nincs galvanikus kapcsolat", bár szerinte az android "nem ergonómikus" :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#40966) Nerd válasza kelzsoca (#40964) üzenetére


Nerd
aktív tag

Bocs, ok hülye vagyok, sorry:

#40954 Tehát ez az újra csatlakozási gondot oldja meg.
#40956 Ez tartja alvó állapotban is.

Akkor viszont így megéri lecserélni a Sweet Dreamset végre CM-re, mert nekem ez hiányzott egyedül. :C

Köszönöm a linket, meg a CM-nek a munkát :R

[ Szerkesztve ]

(#40967) mark5138888


mark5138888
tag

Hy All . fú kb 2 hónapja voltam itt utoljára. gen2 136mb system 302mb data 2mb cache gépem van . most egy Blade Sweet Dreams III Remastered van fenn .

Valaki tudna mondani egy jó romot ? Láttam hogy most sok új rom van. Ami viszonylag gyors , a cpu húzható és viszonylag nem bugos. előre is thx

[ Szerkesztve ]

(#40968) M0RGI válasza atillaahun (#40937) üzenetére


M0RGI
őstag

LED:
Nekem is hiányzott, de ha működne, akkor sem látnád, olyan gyenge a Blade LED-je.

Van alternatíva, mégpedig jelzőhang (vagy csak rezgés) periodikius beállítása nem fogadott hívás esetén megfelelő programmal (pl. missed reminder). Nekem ez is tetszik annyira, mint a LED-es jelzés, sőt némely helyzetben még jobb is.

(#40969) ux1 válasza M0RGI (#40968) üzenetére


ux1
addikt

Esetleg nem lenne rossz, ha valaki kipróbálná a linken szereplő dolgokat, és leírná mit tapasztalt... Persze nem árt előtte egy CW-Backup. :D

#40954
#40956

Nekem nincs most erre lehetőségem... :(

( szezso hol van ilyenkor? :DDD )

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40970) kelzsoca válasza ux1 (#40969) üzenetére


kelzsoca
félisten

szezso hol van ilyenkor?

Elindult az iskola, hát hol lehet :D

(#40971) TRob1 válasza ux1 (#40969) üzenetére


TRob1
veterán

A visszacsatlakozóst már feltettem kb 2 napja. Mintha tényleg gyorsabban csatlakozna vissza. :D Bár eddig se igazán volt gondom vele, csak nagyritkán fordult elő, hogy kissé tovább tartott neki a szokásosnál, de ezzel is előfordul alkalmanként, habár a hosszabb idő is rövidebb "ránézésre" mint a fix nélkül. :D

A másikat nem próbáltam, nem is igen hiányzik. Megvárom a véleményeket.

szerk: Elég érdekesre sikeredett ez a vélemény, de talán érthető. :B

(#40970) kelzsoca: Még alsóban nyomja, vagy már felsős? ;]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40972) ux1 válasza TRob1 (#40971) üzenetére


ux1
addikt

Olyasmit is írtak, hogy alvás állapotban később kapcsolódik ki.

(#40970) kelzsoca

Nem csütörtökön kezdődik? Vagy most vannak a pótvizsgák? :DDD ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40973) pista59 válasza ux1 (#40969) üzenetére


pista59
senior tag

com.brilliapps.wifiandmorefixer-1.apk teszi a dolgát.

A győztes féreg irtó baktérium

(#40974) kelzsoca válasza TRob1 (#40971) üzenetére


kelzsoca
félisten

15 éves, valszeg már középiskola :)

(#40972) ux1

Nem hinném hogy bukta volt :D
--------------------------------------------
ui: viszont a sok hülyeség után, hamarosan egy komolyabb téma lesz felvetve, gyanítom nem a wifi lesz a fő téma/probléma jóideig :(

[ Szerkesztve ]

(#40975) Glatius válasza kelzsoca (#40974) üzenetére


Glatius
őstag

Akkor már egyedül kell bekötnie a könyveit... :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#40976) ux1 válasza TRob1 (#40971) üzenetére


ux1
addikt

Csak hord alsót.... :DDD BarcodeScannerrel nézi meg a belsején hogy hány napos. ;]

(#40974) kelzsoca

Csak nem nyugdíjba mész??? ;] :O

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40977) Mr X válasza kelzsoca (#40974) üzenetére


Mr X
veterán

"ui: viszont a sok hülyeség után, hamarosan egy komolyabb téma lesz felvetve, gyanítom nem a wifi lesz a fő téma/probléma jóideig"

Ajjaj, mégsem sikerült összehozni azt a Hello Kitty-s launcher-t? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40978) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mindjárt olvashatjátok...

(#40979) mark5138888


mark5138888
tag

Hello

Nincs valamilyen új romod? Mert most vettem 8 gigás memót, meg már raknék fel vmi újjat rá. 2 hónapja nem voltam fenn azóta még a Blade_Sweet_Dreams_III_Remastered-edet használom.

(#40980) Mr X válasza mark5138888 (#40979) üzenetére


Mr X
veterán

Sugar Daddy a legújabb.

(#40981) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Kedves ZTE Blade tulajdonosok!

Figyeljetek, mert van egy kis gond!

Sokan közületek használtak, használni kívánnak a közeljövőben módosított partíciós elrendezést a készülékben. Ameddig komolyabb bevizsgálások nem történtek, ezzel nem volt probléma, most azonban, hogy a T-Mobile, mint utolsó szolgáltató is talált magának szervizpartnert (E-Care Solutions) érthető okokból a készülékek bevizsgálásra kerülnek.

A módosított exe állományok felülírják a készülék belső verziószámát a folyamat során. Ez a folyamat a jelenlegi szoftveres hátterünk mellett NEM fordítható vissza!

A svéd/módosított telepítők - beleértve ebbe a MoDaCo fórumáról származó verziókat is - után a hivatalos frissítőcsomagok nem működnek többé, így a készülék a szoftveres bevizsgálás folyamatán egyből fennakad. Egyszerűen kiolvassák belőle az utolsó szoftver verziószámát, ami sikeresen lefutott, ezzel elveszíti a garanciális mivoltát.

Ennek fényében kérek/kérünk mindenkit arra, hogy a közeljövőben tartózkodjatok az ilyen megoldásoktól, illetve csak a garanciavesztés tudatban álljatok neki!

A következmény:

Természetesen a fent leírtak, csak a módosított firmware esetén érvényesek, melyet csak az exe-s flashelő programok hajtanak végre, a ROM csere, illetve a ROM frissítés továbbra sem von maga után garanciális problémákat, mert annak következményei nyom nélkül törölhetőek!

A szolgáltatók által kiadott frissítő exe csomagok is rendben vannak, tehát azok felrakása egy módosítatlan készülékre nem okoz problémát!

Dióhéjben: Azon felhasználó, aki a belső partíciók átrendezése miatt, nem gyári firmware-t tett a készülékére, jelen pillanatban nem rendelkezik érvényesíthető garanciával!

Sajnos a módosított svéd exe megjelenésekor még nem volt hazai szolgáltató gen2-es exe frissítő csomag, így a jelen állapot nem volt megjósolható!

(#40982) mark5138888 válasza Mr X (#40980) üzenetére


mark5138888
tag

thx. ezen húzható a proci?

meg még azt kérdezném hogy hanyas verzió? ez ugye még nem a honeycomb? mert az annyira nem jött be :/

[ Szerkesztve ]

(#40983) Mr X válasza Keeperv85 (#40981) üzenetére


Mr X
veterán

Vagyis, ha valaki átvariálta a partíciókiosztást, az bukta a garanciát. Visszaállítani pedig nem lehet. Hát, asszem ezt sokan beszoptuk.

mark5138888:

Passz, nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#40984) balpeter04 válasza Keeperv85 (#40981) üzenetére


balpeter04
aktív tag

És ha én a hivatalos T-Mobile frissítéssel GEN2-esítettem a telefonomat, akkor is elveszítettem a garanciát? A GEN2-esítés után pedig recoveryből raktam fel minden ROM-ot!

(#40985) Mr X válasza balpeter04 (#40984) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor nem, csak ha átméretezted a partícióidat. Ha azokhoz nem nyúltál, akkor nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#40986) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Kedves ZTE Blade tulajdonosok!

Figyeljetek, mert van egy kis gond!

Sokan közületek használtak, használni kívánnak a közeljövőben módosított partíciós elrendezést a készülékben. Ameddig komolyabb bevizsgálások nem történtek, ezzel nem volt probléma, most azonban, hogy a T-Mobile, mint utolsó szolgáltató is talált magának szervizpartnert (E-Care Solutions) érthető okokból a készülékek bevizsgálásra kerülnek.

A módosított exe állományok felülírják a készülék belső verziószámát a folyamat során. Ez a folyamat a jelenlegi szoftveres hátterünk mellett NEM fordítható vissza!

A svéd/módosított telepítők - beleértve ebbe a MoDaCo fórumáról származó verziókat is - után a hivatalos frissítőcsomagok nem működnek többé, így a készülék a szoftveres bevizsgálás folyamatán egyből fennakad. Egyszerűen kiolvassák belőle az utolsó szoftver verziószámát, ami sikeresen lefutott, ezzel elveszíti a garanciális mivoltát.

Ennek fényében kérek/kérünk mindenkit arra, hogy a közeljövőben tartózkodjatok az ilyen megoldásoktól, illetve csak a garanciavesztés tudatban álljatok neki!

A következmény:

Természetesen a fent leírtak, csak a módosított firmware esetén érvényesek, melyet csak az exe-s flashelő programok hajtanak végre, a ROM csere, illetve a ROM frissítés továbbra sem von maga után garanciális problémákat, mert annak következményei nyom nélkül törölhetőek!

A szolgáltatók által kiadott frissítő exe csomagok is rendben vannak, tehát azok felrakása egy módosítatlan készülékre nem okoz problémát!

Dióhéjben: Azon felhasználó, aki a belső partíciók átrendezése miatt, nem gyári firmware-t tett a készülékére, jelen pillanatban nem rendelkezik érvényesíthető garanciával!

Sajnos a módosított svéd exe megjelenésekor még nem volt hazai szolgáltató gen2-es exe frissítő csomag, így a jelen állapot nem volt megjósolható!

(#40987) syl5 válasza balpeter04 (#40984) üzenetére


syl5
őstag

Nem! Leírta!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#40988) Keeperv85 válasza balpeter04 (#40984) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Erre is adtam választ ám! :K

"A szolgáltatók által kiadott frissítő exe csomagok is rendben vannak, tehát azok felrakása egy módosítatlan készülékre nem okoz problémát!"

[ Szerkesztve ]

(#40989) mark5138888 válasza Mr X (#40983) üzenetére


mark5138888
tag

Hát ja.. Még jó hogy nekem alapból függetlenítve lett a telóm szal már ezért is bukott a gari..

Am ez már régen is így volt hogy nem véletlenül van ott a telós frissités a beállításoknál.. máskor is volt már erről szó hogy ugrani fog a gari

(#40990) _NCT válasza balpeter04 (#40984) üzenetére


_NCT
őstag

Valószínű akkor nem.

De gyakorlatilag ha ráengedem a T-s frissítést eredeti partíciókiosztással,akkor meg újra van garanciám. Magyarul ha eljátszom a downgrade-upgrade játékot újra akkor minden fasza.

(#40991) Mr X válasza mark5138888 (#40989) üzenetére


Mr X
veterán

Azért nem buksz garit, a függetlenítést bármelyik főzött rom megoldja, ha visszarakod a gyárit, akkor megint függő lesz. De a partíciómódosítást az előbb leírtak alapján nem lehet visszacsinálni.

(#40992) angyall válasza kelzsoca (#40986) üzenetére


angyall
tag

Áldom az "eszem", hogy nem értek a patríció módosításhoz. :)

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#40993) hr2 válasza _NCT (#40990) üzenetére


hr2
őstag

Magyarul ha eljátszom a downgrade-upgrade játékot újra akkor minden fasza.

Bízunk benne. ;)

(#40992) angyall
Nincsen nagy probléma.

[ Szerkesztve ]

(#40994) ux1 válasza kelzsoca (#40986) üzenetére


ux1
addikt

Nos ez engem nem érint... Mivel több okból is buktam már a garit :DDD Sérült ház, stb... :)

Most annyira beijedtem hogy megyek jógázni inkább.... :))

(#40997) atillaahun

Csak azért mert a T-mobos és a másik 2 exéből nem csináltak törtet... ;)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40995) dbius válasza kelzsoca (#40986) üzenetére


dbius
veterán

Azt lehet tudni - nyilvánossá tenni -, hogy mi kellene legyen a "gyári" verziószám az egyes szolgáltatók készülékeinél?

Ill. milyen szoftverrel lehet megnézni, hogy most épp mit látnának a készüléken?

(#40996) Keeperv85 válasza _NCT (#40990) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem engeded rá, ugyanis nem működik! Nem tudod lefuttatni, mert elhajt verzióütközési hibával. Ebben áll a dolog legnagyobb buktatója! :U

@dbius:

Ezt az információt nem szeretném publikussá tenni, ugyanis az a szoftver magában is jogsértő. Semmi formában nem szeretném terjeszteni. Aki nagyon keresgél, az úgyis megtalálja, ott ahonnan a többi ilyen szoftver is származik. :U

[ Szerkesztve ]

(#40997) atillaahun válasza Keeperv85 (#40981) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor most a hivatalos frissítő exe-k az eredeti partícióméretet sem állítják vissza, vagy csak a verziószámot nem képesek àtírni? A törteket is az eredetiből csinálták, nem? Akkor az hogy-hogy nem képes visszaváltoztatni?

(#40998) Glatius válasza Mr X (#40991) üzenetére


Glatius
őstag

Igaz hogy a függetlenítés téma tiltott, de épp ezért leírom, hogy a főzött rommal nem lesz független a készülék, csak nem kérdezi le semmi... A kóddal kimiskárolt készülék pedig kóddal történt visszazárás után sem garanciaképes, mert a számláló működik.

atillaahun
Visszaállítja, de nem nyomtalanul.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#40999) hr2 válasza atillaahun (#40997) üzenetére


hr2
őstag

Dehogynem nem állítja vissza.

(#41000) Mr X válasza Glatius (#40998) üzenetére


Mr X
veterán

Mivel nem írta a módszert, így feltételeztem, hogy így történt a "függetlenítés". :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.