Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40801) pista59 válasza umek7 (#40800) üzenetére


pista59
senior tag

Nem tudom, most olvastam a mai termést, és vót róla szó bőven.

A győztes féreg irtó baktérium

(#40802) marcusa válasza umek7 (#40800) üzenetére


marcusa
addikt

Ha nem pörög kellőképpen a topik, csak be kell dobni egy kérdést, hogy ha kikapcsola képernyő, miért szakad meg a wifi? És akkor újra életre kel :DDD

:-)

(#40803) umek7 válasza pista59 (#40801) üzenetére


umek7
őstag

Csak reméltem már mindenki túl van rajta és megértette, de ha még este is folytatódik akkor te leszel a hibás.. ;]

@joestone: Végre valami pozitív hír is van.. Mi volt a hiba oka?

[ Szerkesztve ]

(#40804) joestone válasza joestone (#40751) üzenetére


joestone
addikt

Sikerült , működik a wifi és a 3g is 2.3.5 alatt. Még a BT nem kerek illetve a kodekeken és fmrádión kell faragni.

@ umek7 :Teljesen átírtam az init szkripteket , a rild és libril okozta a problémát.
Mivel minden módosítást visszacsináltam amit korábban változtattam , a kodekekkel kapcsolatban kezdhetem előröl. A fő gond aa youtube hq lejátszásnál egy zöld csík a képernyő tetején. Ezt meg tudom szüntetni , csak idő.

[ Szerkesztve ]

(#40805) MxM19 válasza joestone (#40804) üzenetére


MxM19
aktív tag

1kérdés.Mikor lesz ebből "kb stabil" verzió?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#40806) umek7 válasza joestone (#40804) üzenetére


umek7
őstag

Értem. Akkor továbbra is jó munkát, várjuk.

(#40807) bigdadylaci válasza catroot (#40779) üzenetére


bigdadylaci
tag

automatikus lesz

(#40808) ux1 válasza MxM19 (#40805) üzenetére


ux1
addikt

Amire nagykorú leszel. :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#40809) umek7 válasza ux1 (#40808) üzenetére


umek7
őstag

Akkor arra még várhatunk pár évet.. ;]

(#40810) Translator


Translator
tag

Na haladok tovább, szóval 2.2-es gyári ROM fent van, nézem az 1. hozzászólást:

Recovery telepítés (Gen2):
Leírás itt!

Szóval regisztrálok, töltöm lefelé, majd visít az avast:

Infection: android: RageCage [Trj]

Erről hallott vki?

De jó lenne, ha a gyorskereső megtalálná ezt a hozzászólást...

[ Szerkesztve ]

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#40811) hetfield1


hetfield1
tag

A Blade_Sugar_Daddy felmehet telenorosra is ?

(#40812) #19617792 válasza hetfield1 (#40811) üzenetére


#19617792
törölt tag

fel.

(#40813) umek7 válasza Translator (#40810) üzenetére


umek7
őstag

Nincs itt semmi para, lődd ki az avastot.

(#40814) hippo0315 válasza catroot (#40779) üzenetére


hippo0315
senior tag

Én csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, SDIII van fenn a Pengén, egyszer felismertettem a fejegységgel, akkor kellet hogy látható legyen (csak a felismertetés idejéig) a Penge, azóta minden további nélkül azonnal csatlakozik a fejegységhez, elég csak a Bluetooth-t bekapcsolni a Pengén.

[ Szerkesztve ]

(#40815) hetfield1


hetfield1
tag

megpróbáltam: signature verification failed

(#40816) kelzsoca válasza MxM19 (#40805) üzenetére


kelzsoca
félisten

Talán soha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40817) dragon1993 válasza M0RGI (#40770) üzenetére


dragon1993
őstag

Próbáltam az Á Ű Ő Ü Ö csak egyet vesz le. 160 karakter a max nekem rendesen megy.
Verzió: 3.9.8.5. neked fent van a hozzá a magyar pack.

(#40818) MxM19


MxM19
aktív tag

Ez a kártya jó lenne a Bladehez?[link]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#40819) dragon1993 válasza MxM19 (#40818) üzenetére


dragon1993
őstag

Szerintem igen

(#40820) dilajoska1 válasza MxM19 (#40818) üzenetére


dilajoska1
őstag

szerintem a márkája után is érdeklődj

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#40821) leewi válasza MxM19 (#40818) üzenetére


leewi
aktív tag

szerintem azt is kerdezd meg, hogy microsd-e mert a leirasbol nem annak tunik..:N
(vagy lehet faragni)

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#40822) joestone


joestone
addikt

Mellesleg stabilitásgondok az elműlt héten nem voltak a 2.3.5 -el (sőt a 2.3.2 -vel sem , legalábbis az én telefonomon) , amik működtek azok stabilan szépen működtek , nem indult újra a telefon, nem volt fc , akkuidővel sem volt bajom .
Youtube fixálva , fmrádió működik.


(#40823) tboldi válasza MxM19 (#40818) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezt is nézd meg: [link]
Én tegnap rendeltem ilyet - ez azért jobban megéri :) : [link]

(#40824) marcusa válasza joestone (#40822) üzenetére


marcusa
addikt

De a 2D miért olyan magas? Majd 300... Nekem CM alatt 710Mhz-en 111 pont, 3D magasabb, de csak 5-6 ponttal.
És mi az a CPU float-point? mert az viszont nálam 151 pont.

Meg annyit kérdeznék, hogy a CM állítható feloldó csuszkáit lehet majd itt is használni? Az a kedvencem, ahol középen lefelé lehet húzni a kioldáshoz, és balról lehet beállítani egy alkalmazás indítását.
Köszi :B

[ Szerkesztve ]

:-)

(#40825) umek7 válasza marcusa (#40824) üzenetére


umek7
őstag

Azért olyan alacsony mert stagefright kodeket használ, ha minden igaz..

(#40826) Keeperv85 válasza joestone (#40822) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez így a felszínen nagyon kellemes és szép eredmény, de mi a helyzet a belső hibákkal? A log fájlok rendben mennek már le, vagy ott még azért esik-kel továbbra is a kernel?

Proximity Sensor? Az szokott még csúnyán keverni sajnos...

(#40827) joestone válasza Keeperv85 (#40826) üzenetére


joestone
addikt

Elég szépen eltűntek a piros bejegyzések , Az usb generál hibát (viszont a tether kivételével működik) , a qcril esetében vannak még piros bejegyzések (ezt még gyári romon megnézem , mert maga a gsm rész hibátlanul működik és nincsenek folyamatos fel -le regisztrálási bejegyzések ) . Szenzorok nem üzennek hibákat és működnek.
Dmesg vel még majd megnézem . most fordul egy újabb verzió (a jelenlegit eltoltam és nem bootol fel egy java hiba miatt ) . elvileg a wifi tethernek is működnie kellene , de majd kiderül.
A bt viszont még mindig nem jó .
Szóval van még csiholni rajta , csak a dhcpcd egy kicsit megakasztott.

@marcusa : cm funkciók közül a reboot-ot tervezem integrálni , az egyéb funkciók nem kerülnek be a tervek szerint .

[ Szerkesztve ]

(#40828) Keeperv85 válasza joestone (#40827) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szép eredmények! Reméljük a legjobbakat a végére, hogy sikerül úrrá lenni ezeken a fennakadásokon. Az első CM-ben miután működött a BT, kinyírta az FM rádiót...

(#40829) Gaabe


Gaabe
tag

megoldható e az, hogy a telefont usb-n csatlakoztatom egy media playerhez és az pendriveként felismerje az sd kártyát. most csak tölti a telefont, de nincs usb eszköz csatlakoztatva üzenet van. valahogy unmountolni kellene az sdt??

(#40830) lac14548


lac14548
aktív tag

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy recseg a hangszóró telefonáláskor.
Olyan a hangja a hívónak mintha egy konzervdobozból beszélne és be lenne rekedve.

Ez harvderes vagy szoftveres hiba?

Az EQ nincs rányomva, a hangerőt lejjebb véve is ugyaezt tapasztalom, csak halkabban...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#40831) xSide válasza Mr X (#40708) üzenetére


xSide
őstag

Én használom (ultimate verzió) azon funkciója miatt, hogy mikor kikapcsol a képernyő megszűnik az adatkapcsolat...
Természetesen egy listában állítható, mely appok használhatnak adatkapcsolatot így is valamint az is meghatározható mi nem használhatja a netet sohaseml:)
Ha a DroidWall-nak is lenne kikapcsolt képernyő/adatforgalom stop automatikus opciója váltanék rá, de a addig a Juice Defender Ultimate a nyerő...

Leírás:Jiuce Defender

[ Szerkesztve ]

(#40832) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Tegnap kikapcsolva töltöttem a telót majd ma mikor akartam bekapcsolni nagyon csak akadozott az indulás. Mikor végre elindult egy csomó app hiányzott - azok amik az SD kártyán voltak.
Áh gondoltam hátha csak vmi kontakt hiba lehet, de sajnos nem. Van egy Nokia E52-m felcseréltem a két SD kártyát. Sajnos a Nokia sem látja a ZTE kártyáját, jelszót kér, hogy hozzáférjen a kártyához!
Míg ha a ZTE-be beleteszem a Nokia kártyáját hasít rendesen. Csak nekem kellenének vissza az appok meg minden.
Találkozott már vki ilyennel?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#40834) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni a mobilok terén. A ZTE Blade-et néztem ki magamnak, amit mostanában szeretnék megvenni. Azt szeretném tudni, hogy még mindig ez-e a legjobb ár/érték arányú telefon? Vagy a közeljövőben fog-e jönni egy hasonló árú, hasonlóan jó telefon, amire megéri várni. 40K fölé sajnos nem mehetek, szóval csak ilyen kategóriában.
Hallottam a ZTE Skate-ről, de úgy tudom annak magasabb lesz az ára. Köszönöm!

(#40835) domerator


domerator
veterán

Ismét megkérdezem tisztelettel a szakértőktől, hogy a Settings - Alkalmazások - Alkalmazásfejlesztés alatt található

HELYUTÁNZATOK ENGEDÉLYEZÉSE

menüpont mit takar (mit befolyásolhat a teló használata során) és be kell-e kapcsolni, vagy sem. Teljesen vegyesen tapasztaltam különböző romoknál telepítés után... egyiknél be volt kapcsolva, másiknál nem.

Köszi

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#40836) sampgamer válasza T.Peterka (#40834) üzenetére


sampgamer
csendes tag

A skatenek ugyan ez a hardvere lesz csak 4.3 col kijelzővel blade mindig ár érték bajnok!
Indulo ára 55kra saccolom majd meglátjuk.

(#40835) domerator

Ez nem az hogy elküldi a googlenek a telefon a poziciodat wifin? Bár lehet hülyeségre tippelek

[ Szerkesztve ]

(#40837) kelzsoca válasza domerator (#40835) üzenetére


kelzsoca
félisten

A nem valós helyek engedélyezése menüpontra gondolsz, az arra való, ha bekapcsolod és pl: fényképezel, nem valós helyadatok fognak szerepelni a kép részleteinél.

(#40836) sampgamer

A skatenek ugyan ez a hardvere lesz csak 4.3 col kijelzővel blade mindig ár érték bajnok!

Azért ezt ne vedd annyira biztosra.

Indulo ára 55kra saccolom majd meglátjuk.

És ezt se :)

[ Szerkesztve ]

(#40838) #19617792 válasza sampgamer (#40836) üzenetére


#19617792
törölt tag

Blade már nem teljesen az, Huawei X3 lett a "bajnok" :D

(#40839) kelzsoca válasza #19617792 (#40838) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mégis milyen bajnok az, ami csak 3.2"-os képátlóval és 320 x 480 pixel felbontással rendelkezik, csak 256MB RAM-mal van felszerelve, de annyiba kerül mint a Blade :U

(#40840) TRob1

Így van, csak még épp szerkesztés alatt voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#40840) TRob1 válasza kelzsoca (#40839) üzenetére


TRob1
veterán

256 MB RAM-mal!

szerk: Bocsi :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40841) pista59 válasza kelzsoca (#40839) üzenetére


pista59
senior tag

Sokféle bajnokság van ám! Miben kisebb a rom-ram? :Y

A győztes féreg irtó baktérium

(#40842) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Sziasztok!

Vplayer-el próbáltam .avi filmet nézni de mindig megáll menetközbe 1-2 másodpercre. Ötlet? :)

(#40843) pista59 válasza Cool Face (#40842) üzenetére


pista59
senior tag

Próbáld moboplayerrel.
(a film felbontása mekkora volt?)

A győztes féreg irtó baktérium

(#40844) GrandS


GrandS
senior tag

kelzsoca!

A Blade_Sweet_Dreams_III_Remastered-ből le tudom szedni az ADW Launchert és az ADW Launcher EX-et feltenni helyette. Alapból nem engedi, gondolom, mivel rendszeralkalmazás.

Kösz!

(#40845) kelzsoca válasza pista59 (#40841) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezzel a tudással feltöltőkártyásan olyan 20 körül kéne mozognia, akkor tényleg kellemes készülék lenne, ennyiért már beférnek azok a hiányosságok, amiben szenved a készülék.

(#40846) #19617792 válasza GrandS (#40844) üzenetére


#19617792
törölt tag

speciel ADW Launcher EX van benne alapból.

(#40847) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Na akkor maradok a ZTE Blade-nél. v630i után lesz egy kis fejlődés :D :D

(#40848) Cool Face válasza pista59 (#40843) üzenetére


Cool Face
aktív tag

Az a baj hogy már letöröltem a filmet. Próbáltam rockplayer-is de ott meg lassú volt a kép (olyan 18 FPS) és a hang is csúszott. A videó kb 700 mb volt és 1 óra. Szerintem nem gagyi minőség volt.

[ Szerkesztve ]

(#40849) pista59 válasza Cool Face (#40848) üzenetére


pista59
senior tag

Próbáld csak ki a moboplayert.

A győztes féreg irtó baktérium

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.