Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25701) Glatius válasza ux1 (#25700) üzenetére


Glatius
őstag

Hát ez a bajunk... telepíteni, és elindítani.... :(

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25702) ux1 válasza Glatius (#25701) üzenetére


ux1
addikt

Ugye nem érted....

QtADB letölt...
telepít pc-re
telefon-usb-pc összedug
QtADB elindít
majd ezzel telepíteni tudsz bármit....

Mindent tud amit az adb de magyarul és nem kell gépelgetni....

(#25703) pista59

de :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25703) pista59 válasza ux1 (#25700) üzenetére


pista59
senior tag

De azt az apk-t lehet a QtADB-vel is telepíteni, nem?

A győztes féreg irtó baktérium

(#25704) TRob1 válasza pista59 (#25703) üzenetére


TRob1
veterán

Eleve ezt írta: QtADB-vel telepíthető is a telóra... :U

(#25706) pista59: Akkor te 16 percen keresztül írtad ezt a fél mondatot ;] (19:54 --> 20:10) Amit kb. együtt írtatok, ott már másodszor mondta ;) (Látom már megint kevés volt a sör :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#25705) Tonchi válasza wukodlak (#25699) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Vannak ám rá témák is :)

(#25706) pista59 válasza TRob1 (#25704) üzenetére


pista59
senior tag

Addig írta, amíg én is írtam, de valahogy ő volt a gyorsabb :W :W
20 óra 10 perc mindkettő. Mit ittál? :DD
Ja, hogy másodszor?
Akkor én ittam keveset, és lelassultam. :Y
Ezt a progit egyébként szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#25707) TRob1 válasza pista59 (#25706) üzenetére


TRob1
veterán

Azért nézd meg jobban, mit és melyikből idéztem (még ha duplán is látod :D) Egyébként én spec. most Soproni Démont nyomatok.

¤ R'n'R ¤

(#25708) Tonchi válasza pista59 (#25706) üzenetére


Tonchi
aktív tag

"Ezt a progit egyébként szoktam használni."
A Soproni Démont? :D

[ Szerkesztve ]

(#25709) pista59


pista59
senior tag

Hát, össze vissza beszéltek ;] ;]

A győztes féreg irtó baktérium

(#25710) Glatius válasza ux1 (#25702) üzenetére


Glatius
őstag

Még csak azt nem erősítetted meg, hogy kijelző, és touch nélkül el lehet indítani... ugye megteszed? :D

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25711) apeelme válasza Tonchi (#25708) üzenetére


apeelme
addikt

valszeg tudsz nekem segíteni, a gyári beépített energiaellátás widgetet mindenével együtt hol találom? framework-res? framework.jar? vagy hol?

[ Szerkesztve ]

(#25712) szki válasza Glatius (#25710) üzenetére


szki
őstag

Usb hibakeresésnek aktívnak kell lennie. Defaultban bekapcsolt elvileg.

(#25713) Tonchi válasza apeelme (#25711) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Bocs, sajnos most nincs időm, de google a jó barátunk, ő segít :)
Kis segítség: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25714) Glatius válasza szki (#25712) üzenetére


Glatius
őstag

Ha valóban be van kapcsolva, akkor járhatónak tűnik. Ha nem főzött a ROM, akkor ki van kapcsolva. :( Ha az apk elindult, már menni fog. Ebben nem voltam biztos.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25715) szki válasza Glatius (#25714) üzenetére


szki
őstag

Jaja. Főzött romnál aktív alapban az usb hibakeresés. De aki rálép a telójára, az használjon eleve főzött romot ;]

(#25717) sonique válasza api29 (#25716) üzenetére


sonique
őstag

azért egy jo kis képet dobhatnál rola :D

(#25718) baal-amiga válasza dragon1993 (#25685) üzenetére


baal-amiga
senior tag

'hekmi'-nek kell, nekem megy, rootolt romom van.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25719) B-L-A-C-K válasza TRob1 (#25673) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az van hogy gen2-esítettem a telót, de mivel már vissza gen1-esíteni nem tudom ezért kéne hogy az a rom gen2-esítve legyen. Ha tudtam volna szarabb lesz, értelemszerűen nem gen2-esítek...

(#25695) ux1: Sír a f@szom, öngyi leszek már...:D Nem csak zavar hogy 4 napot kíbírt r10-es rommal normál használat mellet, ezeket meg naponta tölthetem...Amúgy r11-es se jó, r10-kéne!

Amúgy nehéz gen2-esíteni, mert ha valaki elmondja megcsinálom én is...

[ Szerkesztve ]

(#25720) marcusa válasza api29 (#25716) üzenetére


marcusa
addikt

Szia!
CM ROM-okra nincs ilyen? :)

:-)

(#25721) TRob1 válasza B-L-A-C-K (#25719) üzenetére


TRob1
veterán

Igen, közben már rájöttem (és más is jelezte), hogy gen2esítettél 1 ideje. Viszont az fura hogy neked xarabb lett, a többségnek meg jobb :F Nade senki (és semmi) sem tökéletes ;)
Főleg hogy már anno is jobb volt pl. a svéd mint az flb-k (mind1iket használtam nem 1 napot)

szerk: gondolom elmondani még nehezebb mint megcsinálni :D

Én egyébként 2 naponta éjjel töltöm a telót (CM Rom, mindig a legújabb n), és ebben a 2 napban kb. mindig van 1 full backup+rom felrakás is, wifi-t, gps-t sosem kapcsolom ki... minden nap telefonálok is néhányszor...market...stb.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#25722) Ronam válasza B-L-A-C-K (#25719) üzenetére


Ronam
addikt

nehogy már az FLB ROM jobb legyen mint pl a svéd :) kifejtenéd kicsit bővebben,mi volt a probléma a svéddel?vagy akár az új sweet dreams-el?

(#25723) B-L-A-C-K válasza TRob1 (#25721) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amúgy jók a romok, csak az aksi idő nem.

(#25724) Rickeffe válasza sandsz (#25681) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

sandsz:
2 módon.
Ha rootolt a készülék, és tudod, hogy azért bebootol és az usbhibakeresés alapból be van kapcsolva akkor letöltöd ezt. ( mér ha van total commandered ). Ha így csatlakoztatod usbn akkor a hálózatoknál megjelenik egy android csomópont. Ott kitallózod a következőt:
/data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db
Ezt lemásolod valahova magadnak.
Ha nem nincs bekapcsolva az usb hibakeresés akkor kicsit bonyolultabb.
1.
Újraindítod nyomod a hangerő lefelé gombot. Mivel usb csatlakoztatva van ezér a led pirosan világít, amint nem világít akkor belépett a clockwork recoverybe. Ha az van feltéve. Ha ne makkor ne mtudom mi van :)
Megkeresed a total commander által telepített plugin mappáját ott lesz egy adb.exe. A parancsort itt nyisd meg ebben a mappában. Beírod:
adb shell mount data
adb pull /data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db c:/mmssms.db
2.
Letöltöd az Android commandert. A QtADB-től stabilabbnak tűnik nekem.
Elindítod, mutatja, hogy kapcsolódik. Lesz két paneled. Alul van egy console fül, arra kattintasz. A "type your shell command here" helyre beírod mount data.
visszamész a panelos nézetre és kitallózod a /data/data/com.android.providers.telephony/databases/ mappát ott lesz az mmsssms.db fájl. A felső copy gombot remélem megtalálod :)

Ja és mivel sqlite adatbázis ezért az sqlitebrowser-rel meg is tudod nézni esetleg.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#25725) Glatius válasza Ronam (#25722) üzenetére


Glatius
őstag

Nem te vagy az első aki hátast dob.... de lehet, hogty csak a plusz szolgáltatások nincsenek kilőve, így értelemszerűen többet fogyaszt.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25726) B-L-A-C-K válasza Ronam (#25722) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt sweet dreams-et nem néztem, dobj már egy linket légyszi hol találom...

(#25727) umek7


umek7
őstag

B-L-A-C-K koma ugye a 3-5 teljes lemerülés-feltöltés (+ wipe battery stats) ciklus megtörtént?

Más: Az SD2 ROM-mal tökéletesen elégedett vagyok. Gyors, stabil, és üzemidőben is nagyon nagyon odaver.. GPS-nél is egyből jönnek a jelek, igaz nem navigálok, így a működéséről nem tudok nyilatkozni. Amúgy teljesen frankó. Nálam nincs olyan panasz mint amit ux1 írt, hogy a WiFi/3G nagyon szívná vagy melegítené az akkumulátort.

(#25728) Ronam válasza B-L-A-C-K (#25726) üzenetére


Ronam
addikt

[link]

pár napja ezt a ROM-ot használom,én elégedett vagyok vele,ha neked főleg az akksi idő számít,akkor ez tetszeni fog :) olvastam már pár kommentet akik lehurrogták,szerintem semmi gond nincs vele....a wifi driver a legkomolyabb,de szerintem zenehallgatásra is megfelelő

(#25729) szki válasza Ronam (#25728) üzenetére


szki
őstag

Eddig akkuidőben ez a SD2 nálam is odaver a többi korábban általam használt romnak. Gondolom az alvó módú wifi kezelés sokat számít. Bár lehet ux1-nek igaza van, és már aktív wifi-nél már eszi szépen az akkut. Bár az se vészes, meg nekem a gps jobban számít.

(#25730) B-L-A-C-K válasza Ronam (#25728) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

2 napja van fent ez a rom, és már tudod hogy jó az aksi idő...?:D
Na mind1 erre rápróbálok...:)

umek7: Ez már megvolt anno, vagy minden új romnál meg kell ezt csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#25731) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Na most rosálok be. Sweet dreams 2 van fenn tagnap óta. Sygicot próbáltam az imént téglaházban, legfelsőn, 15 mp alatt betájolt! Ilyet egyik rom sem csinált, az erkélyen is volt hogy percekig kereste a műholdakat. Ráadásul nemrég volt komoly zápor, felhős az ég. Szóval: sirály.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25733) bala6120 válasza Ronam (#25728) üzenetére


bala6120
senior tag

Zene hallgatásra is tényleg a legjobb a kiszivárgott ROM. De nem PowerAMP-val kellene összehasonlítani a hangminőség változást, hanem olyan lejátszóval, melynek nem saját DSP-je van, hanem, amelyek a 2.3.4-t használják pl. : Mort Player (ingyenes), PlayerPro (nálam a favorit), WP7 ZPlayer... ;)

(#25734) marcusa válasza api29 (#25732) üzenetére


marcusa
addikt

Hát nekem mondjuk a Narancs van, de ott egy színüek... :)

:-)

(#25736) MxM19


MxM19
aktív tag

Akkor írnék egy RÖVID leírást a Sweet Dreams 2 romról.
Először is köszönet Kelzsocának.
Aksi idő ebben a legjobb minden féle szempontból.Legyen az akár Wifizés/GPS/Zenehallgatás*/Játékok*........................
Wifi:Jó nem dobálja el tökéletes minden.
GPS:Ez is tökéletes és gyorsan talál jelet házban is akár.
Zene:Ezzel a rommal lehet a legjobban kihozni belőlle a maximum hangerőt.És ebben a legtisztább.
Játékok:Ugyan úgy futnak mint CM en.Kivétel az Angry Birds Rio.(jobban akad mint cm7 en.)
Filmnézés:Kiválló.Csak simán rárakom az avit és megy rajta nincs konvertálás.
Gyorsaság:Gingerbread Launchert használok.(Market)Ugyan úgy megy kb mint CM7.1en.Vagyis majdnem olyan gyors.*)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#25737) raynon válasza api29 (#25716) üzenetére


raynon
csendes tag

Felraktam... gyors átnézés eddig minden jól műxik köszi

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#25738) umek7 válasza B-L-A-C-K (#25730) üzenetére


umek7
őstag

Igen, ezeket mindig meg kell csinálni ahhoz hogy beálljon az akkumulátor-kezelése a droidnak.

(#25739) ux1 válasza #40993792 (#25735) üzenetére


ux1
addikt

1. Mindez csak azért van, mert egy (vagy az első) hálózati csatinál egyből töltötte az AGPS adatokat, így nem kell a műhód pozíciókat keresgélnie. :D
2. esetleg 3 hód is úgy helyezkedik el a pályán hogy "belát" az ablakon.... :D

x. nem ellenőrizted, hogy nem-e Pusztavacsra tett egyből, esetleg ott laksz... :DDD Vagy egy "eltárolt" pozícióra rak. ( mert már voltál kint vele )

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25740) Ronam válasza B-L-A-C-K (#25730) üzenetére


Ronam
addikt

a sweet dreams első verziója 5 napja elérhető,én tegnap cseréltem II-re.....rakd föl aztán majd meglátod miről beszélek.FLB-t gyorsan el fogod felejteni :)

[ Szerkesztve ]

(#25741) baal-amiga válasza ux1 (#25739) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Hatalmas :))

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25742) szezso15


szezso15
addikt

Üdvözletem mindenkinek!!!
Hú, olvasnom kell még sokat :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#25743) dilajoska1 válasza ux1 (#25739) üzenetére


dilajoska1
őstag

nekem először pusztavacs volt de vártam pár percet és mutatta a rendes pozícióm.viszont a telefon újraindításnál kb 20 másodperc alatt de lehet valamivel kevesebb talált egyből 8 műholdat úgy hogy nekem le van tiltva az adatforgalom.valószínű agps nélkül is menti a holdak elhelyezkedését

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#25745) umek7 válasza api29 (#25744) üzenetére


umek7
őstag

Király a színes menü cucc, mindig is jobban csíptem így a kinézetet. Köszi.

(#25746) szki


szki
őstag

GPS-t rengeteget használom a bicajozás miatt. FP T1-ben is nagyon gyorsan találta a műholdakat (kikapcsolt mobilnetnél is). És tokban használtam+hátizsákban, amikor a bicajos track-et rögzítette valamely sportos alkalmazás.
SD2-ben eddig csak 2 rövid útra használtam a GPS-t, de nem érzékeltem változást.

(#25747) ux1 válasza dilajoska1 (#25743) üzenetére


ux1
addikt

Nos ezt magyarázom. :)

Az AGPS-nek nem kell aktív 3g adatforgalom, elég ha WiFi-n egyszer felmész, mondjuk a marketre, vagy beállítod a gugi fiókod. Közben a háttérben az AGPS adatok is megérkeznek. Ez 1-2 hét hód koordinátáit tartalmazza :)

Hát ennyit a nagy "teszterekről" :DDD

Nekem pl. egyáltalán nincs mobil adatom, céges... Központilag tiltva vagyon... :D Mégis van AGPS :D

Azt se kell elfeledni, hogy a GPS "teljesítményt" nem a teló, hanem a MűHód adja :D Ez egyirányú kapcsolat... :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25748) dilajoska1 válasza ux1 (#25747) üzenetére


dilajoska1
őstag

viszont mióta újra raktam a romot se google fiókot nem adtam meg wifi közelben se voltam

hidd el sokkal jobb a gps driver benne mint az eddigi romokba + gondolom az új kernel is közrejátszik

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#25749) ux1 válasza dilajoska1 (#25748) üzenetére


ux1
addikt

Igen meg a pozíciók, és a placebohatás... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25750) dilajoska1 válasza ux1 (#25749) üzenetére


dilajoska1
őstag

ha akarod screenshotot is csinálok hogy nincs google fiókom és wifi közelben sem voltam.ezt nem csak én mondom.gondolom mindenkinél nem áll fenn a placebo hatás ;)
inkább próbáld ki ha még nem próbáltad :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.