Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25201) infectedmann


infectedmann
őstag

Édes Álom 2-ben hogyan tudom kiírtani a kamera hangot?

(#25202) #19617792 válasza infectedmann (#25201) üzenetére


#19617792
törölt tag

Kicseréled egy "üres" hangfáljra.

(#25203) infectedmann válasza #19617792 (#25202) üzenetére


infectedmann
őstag

Nekem a legfőbb problémám az lenne, hogy hol találom meg Root Explorer-el? :)

(#25204) kelzsoca válasza infectedmann (#25203) üzenetére


kelzsoca
félisten

system/media/audio/ui

Ne töröld ki, hanem mint felettem is írták, cseréld ki.

[ Szerkesztve ]

(#25205) infectedmann válasza kelzsoca (#25204) üzenetére


infectedmann
őstag

Köszi :R

(#25206) gaben88


gaben88
őstag

[link] Erre még mindig nincs tippetek? Elég zavaró. Főleg, hogy van olyan gyári hang (alarm, jelzőhang, cs.hang) ami viszont 2x szerepel!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad (10th gen.), Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#25207) MartOOn


MartOOn
addikt

háló! vki át tudna nekem dobni egy ájgót zte-re? holnapra nagyon kellene és sajna elhánytam az enyémet vhová...
természetesen priviben... :)

köszi mindenkinek!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25208) sto1911 válasza MartOOn (#25207) üzenetére


sto1911
veterán

Micsoda indokok... Ha elhanytad, akkor ujra letolthetned a Marketbol, amennyiben lenne hivatalosan Androidra...

(#25209) Glatius válasza MartOOn (#25207) üzenetére


Glatius
őstag

Fa füvet keresnék a fórumban az is rendben lenne? :) ZTE-re sosem adták ki azt a szoftot, és egyáltalán androidra sem forgalmazták, csak készülékekkel adták el. Vagyis ha volt, vagy van valakinek, akkor az biztosan lopott holmi, tehát beszélni sem illik itt róla!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25210) sto1911 válasza Glatius (#25209) üzenetére


sto1911
veterán

Vagy legalabb ne a magyar fejlesztoktol lopna a cuccot :DDD

Szivesen, maskor is, apuci. Ha mar ilyen okos felnott vagy, akkor le is tudnad guglizni :U

[ Szerkesztve ]

(#25211) MartOOn


MartOOn
addikt

kösz a segítséget gyerekek! ;] a hangsúly a gyerekeken volt...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25212) infectedmann


infectedmann
őstag

Én sem értem miért kell egy olyan programot kéregetni, ami sosem volt Blade-re és még a Marketben sem lehet megvenni.
Nem az iGO az egyetlen jó mobil navigáció szvsz. Navigon vagy a Sygic Aura is nagyon jó.

(#25213) MartOOn válasza infectedmann (#25212) üzenetére


MartOOn
addikt

mert egyszer már rátettem és nekem most az kell... ha nem tudsz segíteni ne dumálj bele. kösz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25214) Glatius válasza sto1911 (#25210) üzenetére


Glatius
őstag

A guglit pedig meg sem próbálta, ha te megpróbálod, látni fogod, az első találat élő. De azt csak nem gondolta, hogy 2 GB térképet feltölt neki valaki :)
Tényleg én leszek a büdös paraszt, ha a modkerten kérek segítséget a türelmetlen tántoríthatatlan varezoló ellen? Még ő van megsértődve... :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25215) balalev


balalev
tag

CyanogenMod Nightly 110:
[link]

[chanelog]

[ Szerkesztve ]

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#25216) DuDieHUN válasza #19617792 (#25202) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

az m,itől lehet hogy felülírom a 0 byte-os új fájllal, de mégis a régi marad ott?

(#25217) Glatius válasza DuDieHUN (#25216) üzenetére


Glatius
őstag

Mert már a memóriában van. Reboot!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25218) infectedmann válasza balalev (#25215) üzenetére


infectedmann
őstag

Changelog lemaradt (:

(#25219) balalev válasza infectedmann (#25218) üzenetére


balalev
tag

Igaz, köszi :)

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#25220) Tonchi válasza konikan (#25175) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Én is emberből vagyok...
remélem :)

(#25221) MartOOn válasza Glatius (#25214) üzenetére


MartOOn
addikt

egy .apk-t kértem volna csak... térképeim megvannak... kösziiii

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25222) #19617792 válasza infectedmann (#25212) üzenetére


#19617792
törölt tag

Éppen ez az, ha valakinek kell az iGo akkor oldja meg...

(#25223) Tonchi: Fincsiii. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25223) Tonchi válasza #19617792 (#25222) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Urban theme hamarosan SDII re is

(#25224) smog000


smog000
csendes tag

az miért van hogy a gameloftos játékok nemjók? :S:S:S nemtud vki vmi olyan romot ajánlani esetleg linkelni amin pöpecül futnak a gameloftos játékok?

(#25225) #19617792 válasza smog000 (#25224) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egyrészt a hardver sem túl izmos, de próbáld meg a svéd ROM-mal, vagy az új GSF-fel.

(#25226) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudna segíteni vki abban, hogy a Marketről feltelepített progit hogyan tudom véglegesen eltávolítani a telóról? Feltettem a Multi Toggle Widget progit és az istennek sem tudom leszedni. :F
Próbáltam már a Feladat kezelőben az Alkalmazás Infoban, de csak a Leállítás kényszerítése aktív az Eltávolítás szürke! Próbáltam a Marketen a My Apps-nál is, de az uninstallt csak a kiegészítőkre vonatkozott.

Segítsen vki!?!

Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25227) smog000 válasza #19617792 (#25225) üzenetére


smog000
csendes tag

tudom hogy a hardverileg a telefon nem csúcs de azért hátha fút rajta úgy vmi gameloftos játék ami élvezhető ;) és kösz:)

(#25228) #19617792 válasza jano_77 (#25226) üzenetére


#19617792
törölt tag

Pl. RootExplorerrel a /data/app-ból meg lehet próbálni kitörölni.

(#25229) infectedmann válasza smog000 (#25224) üzenetére


infectedmann
őstag

Root Explorer-el a system mappában lévő build.pro fájlban írd át a manufacturer-t írd át HTC-re.

Előtte felül a Mount R/W (?) gombot nyomd meg, majd hosszan tapicskolod a fájlt és legalu a text editor lehetőséget választod. Ha átírtad, akkor vissza gombbam eltünteted a billentyűztet majd a menü gombot megnyomod és elmented. Automatikus csináld egy biztonsági mentést a Root Explorer.

(#25230) Glatius válasza smog000 (#25227) üzenetére


Glatius
őstag

Keresőba : HTC és gameloft. A Blade "bemutatkozó szövege" átírásával ugyanazokat a fájlokat másképp kapja meg, az eredmény pedig élvezhető játék. (Éppenhogy)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25231) jano_77 válasza #19617792 (#25228) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi.

Esetleg abban tudsz segíteni, hogy a Go Contacts-ban hogyan lehet szinkronizáltatni?
Sehol nem találtam, akár milyen menüt hívtam is elő.
A sima gyáriban ez eléggé egyértelmű volt.
Olyan sokan dicsérték itt a Go Contacts-ot, hogy gondoltam kipróbálom.
Először meglepett, hogy minden névjegy bent van, azok is amikhez nem volt telefonszám rendelve a gmail-ben, de azt megtaláltam, hol lehet ezen változtatni.
A szinkronizálásra sajnos nem jöttem rá. :(

Segítene ebben vki!?

Köszönöm

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25232) kungzi válasza jano_77 (#25231) üzenetére


kungzi
veterán

menu gomb/beállítások/névjegyek beállítása(legfelső menüpont)/névjegy fiókok

(#25233) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Van itt valaki aki Pesten az Arena plázában található T üzletben cseréltette ki hibás Blade készülékét?

Jó lenne pár tapasztalat, sajnos ez esetben nekem volna rá szükségem. :F

(#25234) jano_77 válasza kungzi (#25232) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nos. ami nekem fent van az angol, de a leírásodat igyekeztem követni és a lépéseket végrehajtani.
Elindítottam a Go Contacts-ot - gondolom ezt kell!? -, aztán Menü - Settings.
Itt kiválasztottam a legfelső lehetőséget: Contacts account.
Ezen belül viszont csak a következő lehetőségek vannak (mindnél pipa lehetőség csak):
Phone
Google
SIM
Facebook
Twitter
Show contacts with phone numbers only (ezt bepipálva tűntek el a nem telefonszámos névjegyek).

Ezekből melyik lenne a szinkronizálás?!?

Mod: az bug lehet, hogy a Contacts Account-on belül a Menü gomb csak akkor működik, ha épp elalvásból keltem fel a telefont?!? Következő probálkozásnál, már nem hoz elő semmit :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25235) jano_77 válasza jano_77 (#25234) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mod törölve. az a menü nem a névjegyekre vonatkozik, hanem a Beautiful Widgets-re :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25236) Vekerur


Vekerur
tag

Valakis egítsen ki!
Mint kiderült az új angry birds csak 2.2 működik a vámpírvadászon, szóval arra adtama fejem, hogy énis felteszek eggyet, s ehez kéne sgítség. Pontosabban az, hogy mit csináljak, mert ott az első oldalon annyi cucc van, hogy nem hozzáértő ember(mint én) az elég jól elveszett benne,, szóval emgköszönném ha valaki részeltesen elmondaná (vagy csak belinkelné) hogy pontsoan micisnáljak, mit honnan szedjek le, stb..

(#25237) #19617792 válasza kelzsoca (#25233) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én ugyan nem az Arena Plázában, de a Westendben lévő T-Pontban cseréltettem ki a Blademet. Semmi probléma nem volt, a teló teljesen halott volt, megnézték, cserélték.

(#25238) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Vodkafon felhasználók mint tegnap írtam folyamatos háborúban állok velük 3.napja ma reggeli friss infó szerint még egy hét türelmet kértek és küszöbön a megoldás a hiányzó műveleti Gb hiányra.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#25239) zedok


zedok
senior tag

Amúgy a Vodafonenál is közvetlenül cserélik a hibás készüléket egy újra? Vagy ott milyen a gariztatás?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#25240) konikan válasza Vekerur (#25236) üzenetére


konikan
aktív tag

Remélem jól gondolom és Telenoros vagy. Ma hajnalban valakinek ugyanez volt a problémája, így ugyanaz az eljárás.
Először is ezt a leírást tanulmányozd:
hajnalban frissítette a cikket dragon1993
[link]

majd egy gyors regisztráció után innen töltsd le, és telepítsd, ezt a romot a leírásnak megfelelően.
[Swedish_Spring_RLS4b_kelzsoca_lite_blue]

Az első lépéssel felteszel egy recoveryt, a másodikkal pedig a recoveryből magát a romot. Mivel a rls4b-nek nem számít, hogy gen1 vagy gen2 így mindegy. Azért azt elárulhatnád, hogy melyik szolgáltatónál vagy :)

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#25241) #19617792 válasza konikan (#25175) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha a telefonokat nézzük talán, de kapacitív már jóval előtte is volt, pl notebookok touchpadjei is kapacitívok, ráadásul tudják a multi-touchot is driver függvényében.

(#25242) Vekerur válasza konikan (#25240) üzenetére


Vekerur
tag

T-mobile.

(#25243) marcusa válasza smog000 (#25224) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem Sweet Dreams van, és azon mennek, pedig a build.prop sincs HTC-re módosítva. Fent van most a Real Football 11, Assassins Creed, Hero of Sparta, Asphalt 5, és hibátlan mind.

:-)

(#25244) jano_77


jano_77
nagyúr

Ebben senki nem tud segíteni?
Kungzi ajánlatát megnéztem, de a Contacts Account-on belül nincs szinkronizációs lehetőség, nem találhatóak Fiókok sem. A Menü gomb sem hoz elő beállítási lehetőségeket. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25245) konikan válasza Vekerur (#25242) üzenetére


konikan
aktív tag

Ha gyárilag 2.2-es rom van a telefonon akkor olvasd ezt végig, és remélhetőleg menni fog minden.
[ZTE Blade tippek-trükkök by kelzsoca]

(#25244) jano_77
Contacts Account-on belül be kell pipálni azokat az accountokat amiket szinkronizálni szeretnél. (Facebook, Twitter, SIM, Gsync stb.)

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#25246) jano_77 válasza konikan (#25245) üzenetére


jano_77
nagyúr

és elvégzi automatikusan? ha vmit változtatok (mondjuk átírok egy nevet) vagy új nevet veszek fel, akkor az rögtön szinkronizál a gmail-el!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25247) #19617792 válasza jano_77 (#25246) üzenetére


#19617792
törölt tag

Amint van net elérhetőség, akkor szinkronizál.

[ Szerkesztve ]

(#25248) konikan válasza jano_77 (#25246) üzenetére


konikan
aktív tag

Értelemszerűen igen, amint kap netet a telefon és a sync be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#25249) Vekerur válasza konikan (#25245) üzenetére


Vekerur
tag

De 2.1 van :)
Akkor térjek vissza arra amit elöször adtál?

(#25250) kungzi


kungzi
veterán

azt hittem egyértelmű, hogy mit kell ott csinálni :D tévedtem :))

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.