Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25651) Strauss válasza MxM19 (#25646) üzenetére


Strauss
senior tag

Nem fognak, ingyé van ( legalábbis a T - nél és a másik T nél is csinéltam már ) Ott ingyen volt.

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25652) #88471552


#88471552
törölt tag

Az itthon legutóbb a ZTE ellen indított perével villantó Huawei most két olcsó androidos készülékkel kíván hamarosan a középpontba kerülni. A Sonic és a Glory is tartogat érdekességeket, áruk pedig már-már a hihetetlenség határát súrolja.

A Huawei Sonic a gyengébb láncszem. Az Android 2.3 Gingerbread mellé 3.5 colos kijelző, 3.2 megapixeles kamera, 256 MB RAM és 512 MB ROM jár. Ja, és még valami: egy ebben a kategóriában egyedülállóként meglévő NFC chip. Ha ehhez hozzáteszem, hogy szolgáltatófüggetlen ára 215 dollárnak, azaz 40 ezer forintnak felel meg, akkor talán nincs is több kérdés.

A Huawei másik újdonsága a Glory. A szintén Android 2.3 Gingerbreadet futtató telefonban már 4 colos, 854x480 pixeles kijelző, 1.4 GHz-es (egymagos) Qualcomm MSM8655T processzor, 8 megapixeles kamera (LED villanóval) és 2 GB-nyi belső tárhely van. Ehhez jön még az 1900 mAh-es akkumulátor, illetve a bizonyos tortán habként szereplő 300 dolláros, azaz 55 ezer forintos szolgáltatófüggetlen ár.

A mobilok idén novemberben kerülnek piacra. A dátum által sugallt kérdésre - miszerint frissíthetők lesznek-e majd a szintén akkoriban kiadandó Android 4.0 Ice Cream verzióra - a válasz a Glory esetében határozott igen.

(#25653) MxM19 válasza Strauss (#25651) üzenetére


MxM19
aktív tag

Ok.
Glatius:De ha a rom kifüggetleníti akkor??D:::::::::::::::> :Y

Mi bajod van neked?

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#25654) Glatius válasza MxM19 (#25653) üzenetére


Glatius
őstag

Örülök a vidámságodnak, de ugye nem kell moderátort híni', hogy felhagyj a témával?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25655) mira72 válasza Glatius (#25654) üzenetére


mira72
őstag

Ismét egy ovist fogtál ki :) Még nem tud olvasni hogy eljusson a topic címéig... :O

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#25656) balalev válasza pista59 (#25650) üzenetére


balalev
tag

Wifi miatt kéne nagyon, hogy ne dobálja + CM hamar merül

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#25657) pista59 válasza #88471552 (#25652) üzenetére


pista59
senior tag

Elég új még a hír, ellentmondanak sok mindenben a specifikációk.
De valószínűleg tényleg olcsó lesz (relatíve)
A sonic felbontása kicsi.

A győztes féreg irtó baktérium

(#25658) pista59 válasza mira72 (#25655) üzenetére


pista59
senior tag

Látod, ezért van az off topic, más néven MTA :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#25659) MxM19 válasza mira72 (#25655) üzenetére


MxM19
aktív tag

D:::::::::::::::> :C

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#25660) hallerlaller válasza kelzsoca (#25625) üzenetére


hallerlaller
addikt

Te melyiket ajánlod mostaniak közül?

(#25652) james17408

ezzel csak az a baj h a glory szerintem biztos nem lesz nálunk kapható

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#25661) kszabolcs2


kszabolcs2
csendes tag

TUDNA valaki ajánlani egy olyan progit, vagy valamit amivel meg lehet növelni a betűméretet zte blade-en?mert állandóan félregépelek!

(#25662) pista59 válasza balalev (#25656) üzenetére


pista59
senior tag

Nekem nagyon jól bírja a twoface4. Többet nem mondok, mert van akit irritál, hogy nem merül le egy nap alatt.

A győztes féreg irtó baktérium

(#25663) enpassant válasza vampire17 (#25565) üzenetére


enpassant
csendes tag

"Changelog
Lots of changes."

A modaco fórumban kiderülnek a módosítások:
Sok változást hajtott végre a framework-res.apk-n, ezért a korábbi témák nem fognak menni ezen az újon.
Az automatikus világosításon is javított (napfényben még világosabbra állítja a képernyőt, és csak sötétben világítja meg a gombokat)

Közben kirakta a fő oldalra is a változások listáját:

Added: Voice Search, OpenVPN (working this time)
Removed: ZTE Alarm
Replaced: ZTE Dialler with AOSP dialler (fixes facebook sync, sip internet calling)
Optimised lots of apks to make them smaller by removing mdpi graphics, using better lossless compression on graphics & the best zip compression.
Framework changes: Transparent notification background, Brighter auto-brightness level, Screen off animation, Optimised graphics, Removed mdpi graphics, stopped screen from turning on automatically when unplugged, corrected 'Airplane Mode' to 'Aeroplane Mode' for GB English.

(#25664) balalev válasza kszabolcs2 (#25661) üzenetére


balalev
tag

hasonló kérdésem: AnySoftKeyboard ban lehet állítani a billentyűk nagyságát?

(#25662) pista59 értem, köszi

[ Szerkesztve ]

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#25665) Glatius válasza alfaromeo33 (#25606) üzenetére


Glatius
őstag

Nos ha jól tudom nem estek abba a hibába, mint a T-mobile, és nem is ígérték a javítást. Mikor megvetted, ez nem volt a szerződési feltételek között. A ZTE pedig megoldotta a gondokat, csak a te szolgáltatódat nem érdeklik a meglévő hűségnyilatkozatos ügyfelek, csak az újak befonására hajt.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25666) Tonchi válasza enpassant (#25663) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Hát ez így nem lesz jó buli, hogy minden kiadásnál módosítja a framework-res.apk-t, mert így több jut nekünk :)

(#25668) Bozek válasza hekmi (#25593) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, megnyomod a Menü gombot a program főoldalán és ott lesz ilyen, hogy Backup (mentés) és Restore (visszaállítás). Úgyhogy nem veszik el semmi információ. Az SD kártyára menti amúgy.

(#25669) B-L-A-C-K válasza kelzsoca (#25625) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kb 5 új romot próbáltam ki...

(#25670) baal-amiga válasza hekmi (#25593) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én romcsere előtt Titanium Backuppal lementem a dolgaim, majd visszaállítom. Arra is van lehetőség, hogy csak az adatokat állítsa vissza, az appot ne. Ez pl jól jön, ha frissebb verziós a progi, vagy mentett játékállást egyebet akarsz csak visszaállítani.

(#25597) DuDieHUN sms backup+; gmaillel szinkronizál; vissza is állítható, s az sms-ekbe teszi ilyenkor.

(#25624) vzaza a főképernyőn menü-> szerkesztés-> x töröl, + hozzáad, házikó alapértelmez stb...

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25671) Matamata


Matamata
aktív tag

Szinte teljesen laikusként, hogy tudom lementeni a San Francisco-mról az orange-os témát?
Mert arról van leírás az első hsz-ben, hogy hogyan lehet témát felrakni, de a lementésről nincs szó.

(#25672) szucsinka


szucsinka
őstag

a 110-es cm nájglti ba hogy rakhatom bele a marketet? (remélem anyum nem fog csuklani :) ezért a láma kérdésért )

(#25673) TRob1 válasza B-L-A-C-K (#25669) üzenetére


TRob1
veterán

De ha szted az a legjobb rom, akkor miért is kellene gen2esíteni? Ha tuti így, akkor miért nem akarod használni így (gen1-ként) tovább teljes megelégedéssel? :Y

(#25672) szucsinka: Pl. telepíted a gapps csomagot CW Recovery alól.

(#25674) EarL 007: Jah, tényleg :B

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#25674) #19617792 válasza TRob1 (#25673) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mert már gen2-esítette a telefont.

(#25672) szucsinka: Egyik CM ROM-ban sincs Market alapból, ezért gapps-et kell feltenned recoveryből.

[ Szerkesztve ]

(#25675) hekmi válasza baal-amiga (#25670) üzenetére


hekmi
tag

Viszont az a probléma, hogy a z4root-tal rootolnám a telefont, meg is csinálja (legalábbis azt írja), viszont nincs se superuser, meg a titanium backup is besír, hogy nincs root jog...

(#25676) szucsinka


szucsinka
őstag

thx all :R a gyors válaszokat

(#25677) pista59 válasza #19617792 (#25674) üzenetére


pista59
senior tag

Akkor vissza gen1-re.

A győztes féreg irtó baktérium

(#25678) Strauss válasza hekmi (#25675) üzenetére


Strauss
senior tag

A modaco által megpiszkált Z4 root ot próbáld ki , azzal műxik ( nekem is ua volt a probléma )

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25679) M0RGI válasza baal-amiga (#25670) üzenetére


M0RGI
őstag

Óóóóóóóóó! Nagyon szépen köszönöm!!! :R Rá nem jöttem volna... :)

(#25680) baal-amiga válasza hekmi (#25675) üzenetére


baal-amiga
senior tag

z4root nem csinál superuser ikont; elindítod, temporary root, ha megvan, TB. Ha z4root nem akarja az igazságot, próbálj mást. Nem megy minden gen/rom kombóval ahogy olvastam.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25681) sandsz


sandsz
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Kijelző hibás Blade-ről le lehet-e menteni az sms-eket? Semmi kép, csak feketeség.
Kössz.

(#25682) Glatius válasza sandsz (#25681) üzenetére


Glatius
őstag

A myphoneexplorerrel le lehetne menteni, de ahhoz el kéne tudni indítani...
A kijelző teljesen és folyamatosan sötét, vagy a recoveryben és rendszerindításkor megszólal?
A futó, de érinthetetlen rendszer alól kimásolni az sms-eket... ilyet még nem láttam.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25683) dragon1993 válasza sandsz (#25681) üzenetére


dragon1993
őstag

Érintőpanel megy mert vakon mehet.
Persze kell egy Blade mellé amin látod a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#25684) gamegod


gamegod
senior tag

csak nekem nincs az édes álom 2-ben fájlkezelő?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#25685) dragon1993 válasza baal-amiga (#25680) üzenetére


dragon1993
őstag

Ha esetleg kellene letöltési link akkor itt van.

(#25687) Tonchi


Tonchi
aktív tag

=============
SteelBlue Theme for Sweet Dream II
További infók itt
=============

(#25688) Glatius válasza #40993792 (#25686) üzenetére


Glatius
őstag

Természetesen így van, ha a készülék partícióit be lehet csatolni egy linux rendszerbe, akkor azokat lehet másolni. Tudom, hogy van alkalmazás, amivel mentést lehet készíteni, de ezt nem merem javasolni, mert én sem tudnék hozzá fogni.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25690) Tonchi


Tonchi
aktív tag

============
How to prepare the Bootanimation
Bootanim készítés leírás frissítve-áthelyezve,
topicban bootanim talkshow
További infók itt
============

[ Szerkesztve ]

(#25691) vampire17


vampire17
addikt

Az lenne a kerdesem, hogy a billengyuzetet telepites elott gond nelkul ki lehet cserelni? (tehat LatinIME.apk kuka, XT9IME.apk pedig bemasol) vagy kell meg mast is csinalni?

(#25692) Glatius válasza vampire17 (#25691) üzenetére


Glatius
őstag

A /data/app mappába bemásolhatod a sajátodat, és települ mindkettő.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25693) vampire17 válasza Glatius (#25692) üzenetére


vampire17
addikt

Igen, de en azt szeretnem, ha a LatinIME nem telepulne :)

Szal system/app ban cserelnem ki.

[ Szerkesztve ]

(#25694) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Tud valaki ajánlani olyan alkalmazást ami logolja az alkalmazások proceszor és memóriahasználatának időbeli lefolyását? Esetleg grafikusan. Illetve olyan loggert ami a processzor frekvenciájának időbeni változását logolja nem a kihasználtságot. :)

Rickeffe

(#25695) ux1


ux1
addikt

Érdekes kezdeményezés.... :D

[Experimental] To workout a CM7 supporting the Leak Version Kernal

:)

(#25669) B-L-A-C-K

Annyira sírsz FLB rom után....

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25696) sandsz válasza Glatius (#25682) üzenetére


sandsz
csendes tag

A rendszer működik, csak a képernyő sötét. Arra én is gondoltam, hogy kellene egy másik Blade, amin látom a dolgokat, de úgy telepíteni bármit, hogy semmi nem látszik, és nincs két egyforma telefon, kicsit nehézkes. Olyan megoldás kellene, amihez elég egy számítógép, és nem kell a telefont nyomkodni. Ha nincs ilyen, akkor elfelejtem az sms-eimet. Mindenesetre a választ köszönöm.

(#25697) ux1 válasza sandsz (#25696) üzenetére


ux1
addikt

QtADB a barátod :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25698) Glatius válasza sandsz (#25696) üzenetére


Glatius
őstag

ux1

Téged vártunk! Mesélj róla, én nem mertem javasolni, mert alacsony vagyok hozzá..... vagy legalábbis magas nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25699) wukodlak


wukodlak
aktív tag

sziasztok.rászánzam magam és feltettem a sweet dreams 2 romot,hát nem bántam meg.télleg naggyon jó lett.Thanks KELZSOCA

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#25700) ux1 válasza Glatius (#25698) üzenetére


ux1
addikt

Színes, szagos kattingatós és magyar...
Van itt vmi leírásféle is róla [link] Asszem az SMS piszkáláshoz kell vmi apk is, de ott van a hivatalos oldalon. QtADB-vel telepíthető is a telóra... 0.8.0 a legújabb....

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.