Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25551) Bozek válasza jano_77 (#25453) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor lehet, hogy rendszer alkalmazás!? Próbáld meg Root Uninstaller-el letörölni (ingyenes program).

Más:
cm: Bump versions for 7.1.0-RC1 (android_vendor_cyanogen)

Szóval lassan alakul ez a 7.1.0 :)

(#25552) alfaromeo33 válasza zedok (#25239) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Mindenáron ragaszkodnak a nem létező szervízhez.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#25553) Glatius válasza alfaromeo33 (#25552) üzenetére


Glatius
őstag

Mit jelent neked a szerviz? Mert erre őket semmi sem kötelezi márkaszervizre, a 3 napos cserekötelezettség után joguk van megnézni, hogy javítás szükséges, vagy szoftveres a hiba, és el tudják-e végezni, vagy jobb híján adnak egy másikat. A saját szervizükben is megbíznak. Te is ezt tennéd... :) A javítás sem olyasmi amihez sárkánytejen kell felnőni, a fődarabcseréhez elég a szerelők gyakorlata, és lehet, hogy kértek információkat is a ZTE-től.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25554) Telda


Telda
addikt

Hali!

Szerintetek melyik a gyorsabb a Blade-en, Adw vagy Go launcher?
Vagy valami alternatíva?

(#25555) ux1 válasza Bozek (#25551) üzenetére


ux1
addikt

Nem a verziószámnak kell alakulnia, hanem a hibamentességnek... A számot én is át tudom írni, sőt fordítani is... :D Ahogy meg is tettem este. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25556) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.mit érdemesseb feltenni?sweet dreams 2-őt vagy twoface4-et melyikben van kevesebb hiba?ilyenre gondolok;gps,sms + melyiknek jobb az akksi ideje?választ előre is köszi.ja a kontaktoknál kell valamelyikkel mókolni?

[ Szerkesztve ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#25557) SchiSa_963 válasza Glatius (#25553) üzenetére


SchiSa_963
csendes tag

sőt! 15 napig még cserekészüléket sem kell adniuk, így leszoktathatják az ügyfeleket, hogy minden "hülyeséggel" szervizbe rohangáljanak.

(#25558) pista59 válasza infectedmann (#25546) üzenetére


pista59
senior tag

Pusztavacson kéne valami blédes kocsmát összehozni, elég sokan szoktak ott lenni :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#25559) Lbkova


Lbkova
csendes tag

Sziasztok!

Az eredeti T-és 2.2-es Bladem pár napja azt írja ki az információs sávban, hogy kevés a rendelkezésre álló hely a telefonban. :( Ha rákattintok az értesítésre, akkor felhozza a feladatkezelőt... A kb 400MB memóriából még van olyan 200MB szabadon. A 2.1-es rendszernél ilyen (helyhiány) soha nem jött elő. A telefonon kb 15-20 alkalmazás van most is, mint régebben. Ma ráadásul hirtelen elkezdte kiírni, hogy x+y alkalmazás (általában vmi google.services.xy) leállt... Szóval olyan, mintha omlana össze a rendszer... Mit tegyek szerintetek? Kezdjek appokat törölni?

Köszi a segítséget!

(#25560) pista59 válasza Lbkova (#25559) üzenetére


pista59
senior tag

A 200 mega valószínűleg a ram szabad része, a rom-ban nincs annyi, azt is meg kellene nézni.

A győztes féreg irtó baktérium

(#25561) jegenye77


jegenye77
addikt

Gyári vodás 2.2-es blad-en ha beállítok egy élő hátteret,akkor már kétszer csinált olyat,hogy alvó módban visszaállt teljesen a gyári állapot.Háttér,csengés,rezgés elállítódott.
Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25562) infectedmann válasza pista59 (#25558) üzenetére


infectedmann
őstag

Esküszöm egyszer már azért is elmegyek oda :D Valami fórum találkozót kéne ott összehozni :DDD Megnézni, hogy a GPS miért szereti annyira. Még a Navigon is oda pozícionál mikor nem talál jelet :D

Amúgy megérkezett a Cut The Rope Androidra :) Én iPhone-on többet nyúztam egyhuzamban, mint az Engri Bördzöt.

(#25556) wukodlak
Sweet Dreams II-re fel kell utólag tenni egy Contacts update-et és ennyi. Aksi időben a SDII számomra verhetetlen. Alap alkalmazások az Google alap cuccai, azokat cserélheted le tetszés szerint. GPS nekem mindkettőben jó, a SDII-ben talán annyit megemlíteni, hogy ha nem talál jelet, akkor nem írja, aki hanem betesz Pusztavacs mellé egy erdőbe :DDD
Nem tudom akarod-e a procit túlhúzni, de a SDII-ben nem OC-s kernel van, de nekem olyan gyors a rendszer, mint a Two Face IV húzott procival :) A játékok is nagyon jól futnak. Annyi szól ellene talán, hogy ennek nem CM7 az alapj, így az extra opciókat nem tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#25563) ux1 válasza infectedmann (#25562) üzenetére


ux1
addikt

Elég nagy szégyen, hogy nem tudjátok: PUSZTAVACS - AZ ORSZÁG KÖZEPE! A "0" km kő pedig a Clark Ádám téren van.

Van itt még vki aki, az elmúlt 15 évben érettségizett, diplomázott és nem tud alapdolgokat?

:((( ;]

(#25564) infectedmann

Ki is írja és ki is mondja... Mellette még a 'műhód kijelzőt is látod némán, hogy nincs jel :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25564) infectedmann válasza ux1 (#25563) üzenetére


infectedmann
őstag

;] :DDD

De attól még a Google Maps és a Navigon kiírhatná, hogy "Hülyegyerek nem találok GPS jelet." :D

szerk.: Nem írja Sweet Dreams II -ben a Maps és Navigon sem mondja nekem :(

[ Szerkesztve ]

(#25565) vampire17


vampire17
addikt

Changelog

20110624: beta5 release
Ginger Stir Fry Beta 5
Download: gsf-blade-b5.zip
Download Size: 89.56mb
MD5: 1cf113f05f041609c5cb3d5daf49318e
System size: 128mb

Lots of changes.

Milyen bőséges changelog...

[ Szerkesztve ]

(#25566) Vekerur


Vekerur
tag

Elég triviális kérdés, de hol lehet beállítani (ill. kikapcsolni) azt, hogy rejtse el a számot?(gyári 2.2)

(#25567) spuros


spuros
őstag

Hello Srácok.

Feltettem a Swedish_Spring_R3_sto1911 féle romot... Nem látja a Market a telefonom. Mit tehetek? Be vagyok jelentkezve gépen is és telefonon is... Telefonról tudok letölteni.. De gépről nem tudok telepíteni a telefonra.

Tudnátok segíteni? A Rom kommentjeiben nem találtam megoldást.

Ja Blade gen1, telenor...

[ Szerkesztve ]

(#25568) Robinho18


Robinho18
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem a Modacorol egy ROM-ot=dietstirfrybeta4..
A problémám az lenne hogy miért nem engedi az alkalmazásokat a kártyára tenni?
Egyszerüen nem tudok rámenni hogy áthelyezzem..valami megoldás?

ZTE Blade SD3

(#25569) sto1911 válasza spuros (#25567) üzenetére


sto1911
veterán

Tyu, ilyen hibat nem tapasztaltam nala, viszont egy olat probalj meg, hogy az alkalmazasoknal torlod a Market adatait.

(#25570) ux1 válasza Robinho18 (#25568) üzenetére


ux1
addikt

Pl. a MoDaCo-n a ROM készítőjének teszed fel a kérdést mit b@szott el :DDD

(#25565) vampire17

Szvsz. források nélkül, és majd ha nem béta lesz, akkor használható is lesz vmire... Eddigi tapasztalatom: még nagyon kaka. Nálam fele annyit nem bír mint a CM7. :) A + dolgokról nem is beszélek....

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25571) pista59


pista59
senior tag

http://download.cyanogenmod.com/get/cm_blade_full-111.zip

Változás lista:
changelog

A győztes féreg irtó baktérium

(#25572) Robinho18 válasza ux1 (#25570) üzenetére


Robinho18
csendes tag

Mert gondolom itt is meg tudjátok/tudják válaszolni..:)

ZTE Blade SD3

(#25573) ux1


ux1
addikt

N.E.W.S!

cm_blade_full-111.zip
md5sum: 0f0e05b1ef89eca199315cd6ebf78ca2

Changelog:

Nemsokára kint az RC1 :D

(#25571) pista59

Megelőztél, míg írtam :D

(#25572) Robinho18

Szvsz rajtad kívül, nem sokan használják itt... Én még csak rá se kattintottam a topic-jára :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25574) spuros válasza sto1911 (#25569) üzenetére


spuros
őstag

őőőő, hogy kell? bocsi... :) mert az alkalmazásokon belül nem találok olyat...

(#25575) vampire17 válasza ux1 (#25570) üzenetére


vampire17
addikt

Viccelsz??

Nalam az ebbol fozott ROM van fenn, kb 2x jobb az uzemideje mint a CM-eknek... plusz a szenzorok vegre normalsan mukodnek (nekem pl a legujabb nightly-kal sem jott vissza mondjuk 10 hivasbol 1x a kep, meg a mozgaserzekelo is erzekelhetoen kesett).

Plusz ugye tartja a wifit, amit sztm kb egy masik sem tud... :)

A plusz dolgok engem egyaltalan nem erdekelnek, a CM beallito menujenek felerol azt sem tom (es nem is erdekel) hogy mire jo...:)

Dehat kinek a pap....:)

[ Szerkesztve ]

(#25576) infectedmann


infectedmann
őstag

No. Ennél az RC1 -nél visszanézek majd a CM -re ha lesz belőle hazai főzet :)
Az RC ugye azt jelzi, hogy kiadásra szánt verzió, ergo nem sok fog változás történik majd a végleges verzióhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#25577) Lbkova válasza pista59 (#25560) üzenetére


Lbkova
csendes tag

A ROM-ot hol lehet megnézni?

(#25578) vampire17 válasza infectedmann (#25576) üzenetére


vampire17
addikt

Release Candidate: kiadásta jelölt.

Elvileg itt mar csak apróbb bugok javítása történhet, (pl szövegbeli hibák, ilyesmi), de ez a "rendes" cégek fejlesztési menetére vonatkozik, a CM-nel simán történhet még a kiadásig bármi :D

(#25579) ux1 válasza vampire17 (#25575) üzenetére


ux1
addikt

Így van.... kinek a pap....

Nem viccelek, vmit talán konyítok hozzá...

n98-tól a szenzorokkal nem volt problémám. A WiFi valóban jó lenne, de zabál mint az állat, aktív kapcsolat mellett, sőt a teló is forrósodik. Akkor inkább aludjon, mivel úgyis ki kell kapcsolnom. Akadozik. Akkor inkább a +, meg az egységesség ez most egy nagyon ollózott dolog, mint ahogy az első pillanatokban írtam :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25580) dragon1993 válasza infectedmann (#25576) üzenetére


dragon1993
őstag

Elvileg.

vampire17

Egyetértek veled.

[ Szerkesztve ]

(#25581) vampire17 válasza ux1 (#25579) üzenetére


vampire17
addikt

Jolvan, latom megint abba az irányba kezdünk elmenni mint a múltkor :)

Kicsit talán a te irányodból is azt érzem, mint a külföldi fórumokon a "CM közeli" emberek felől. Mintha ezt a ROM-ot valami személyes sértésnek vennék, illetve az eddigi munkájuk sárba tiprásának... Nem akarja senki elvenni a CM-től az érdemet, hogy ő készített először 2.3-as ROM-ot a Blade-hez, de azért szerintem teljesen elijeszteni sem kellene az embereket ettől az új főzettől. (eléggé sokan használják ugyanis, teljes elégedettséggel) :)

Illetve teljesen fölösleges emlékeztetned engem arra, hogy mennyire értesz a programozáshoz, illtve a Unix alapú rendszerekhez, már elsőre is megértettem (ne vedd sértésnek, igazából magam érzem megsértve magam attól hogy ezt igen gyakran a tudomásomra hozod ):)

[ Szerkesztve ]

(#25582) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Helo infectedmann.kösz a választ.és a twoface 4 be kell vmi updateket felrakni a normalis müködéshez?pl:contactsokhoz

[ Szerkesztve ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#25583) Skullen válasza ux1 (#25579) üzenetére


Skullen
tag

Egyet kell hogy értsek vampire17-el. A WiFi -ről csak annyit, hogy 3 napja van fent a rom, 3 napja kb folyton fel is volt kapcsolódva és nem forrósodik a telefon. Az elmúlt 3 napban kétszer látott töltőt, ami szerintem nem rossz ahhoz viszonyítva, hogy 2.2-es romokkal kb 1 nap alatt lezabálta az akksit úgy is, hogy alvó módban lekapcsolta a WiFi-t. Most ugyanannyi használat mellett + folytonos WiFi kapcsolattal is bőven van olyan jó, mint a 2.2 (még jobb is).
beta2 van fent (nem a kelzsoca kezeiből származó verzió) és nálam egetverő bug-ok nem jelentkeztek...sőt, még kisebbekkel se nagyon találkoztam és akadni sem akad (launcher-ként LauncherPro).

CM-hez nincs viszonyításom, nem sokat használtam.

(#25584) pista59 válasza ux1 (#25579) üzenetére


pista59
senior tag

Össze kéne számolni, hogy több mint fél év alatt hányszor mondták, hogy már nem dobálja a wifit.

A győztes féreg irtó baktérium

(#25585) kelzsoca válasza ux1 (#25579) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mert a CM nem úgy ollózta össze a romot :DDD

A legtöbb "extra" cucc HTC-ből lett átemelve, a cyanogenmod beállítások több program összegyűjtése+kibővítése.

Kiszivárgott romként, a friss kernellel már most stabilabb mint bármelyik CM rom, igaz ezen nem lehet csodálkozni, hiszen gyártói szoftverről van szó :)
Az hogy bizonyos részek CM-ből vannak átemelve már más kérdés.

Na de kedvess kollega aztán nem támadásnak venni ezt a hsz-t, csupán erősen magánvéleményem volt ;)

(#25586) dragon1993

A telefon félig halott, valószínűleg megadta magát az SD slot, folyamatosan ledobálja az SD-t, már minden lehetséges dolgot néztem.
Cseréltetni nem tudtam, nem volt a boltban Blade.

[ Szerkesztve ]

(#25586) dragon1993 válasza pista59 (#25584) üzenetére


dragon1993
őstag

Fél éve arra mondták ,hogy nem dobálja a wifi-t hogy netezés közben nem szakadt meg.
Most viszont alvóban aktív marad a kapcsolat , és ez csak a kiszivárgottal van így ha nem hiszed próbáld ki.

UI: No Gravity tökéletesen fut.

Kelzsoca:

Telóddal mi van ?

[ Szerkesztve ]

(#25587) infectedmann válasza wukodlak (#25582) üzenetére


infectedmann
őstag

Semmit, mert az ugye CM7 ROM-ra épül és tele van minden jósággal :) Egyedül eddig az aksi idő nem tetszett a CM romokban :( Legyen az full vagy módosított hazai (pl. Two Face 4)

(#25588) RockHaRD


RockHaRD
addikt

audio boost zipet felrakhatom sweet dreams 2-re? lesz haszna?

Arra van megoldás, hogy készenléti módból ne csak a bekapcsoló gombbal lehessen életre kelteni a telefont? Az lenne az igazi, h az alsó 3 gombból bármelyiket megnyomom, és lenne kép a telón. Ne kelljen felnyúlni mindig a bekapcsoló gombhoz ha 1 perce nem használtam a telót :((

(#25589) sto1911 válasza spuros (#25574) üzenetére


sto1911
veterán

Alkalmazasok > Minden alk. > Market > Clear Data (Adatok torlese)

(#25590) vampire17 válasza RockHaRD (#25588) üzenetére


vampire17
addikt

Semmi értelme sincs :)

Addig orulj, amig csak a folsore ebred, akkor legalabb rendesen alszik a telo :)

Amugy nem tom, h megoldhato e, hogy azokra is ebredjen.(marmint rendesen)

[ Szerkesztve ]

(#25591) dragon1993 válasza RockHaRD (#25588) üzenetére


dragon1993
őstag

Nincs értelme, ha az alsó gombokra felébred a teló akkor nem alszik és sokat fogyaszt a telód.

(#25592) Mr.C


Mr.C
őstag

Jónapot a Fórumozóknak!
kérdésem a következö lenne: melik CM-et ajánljátok? most vagy felrakom a legfrissebb nightlyt, vagy Szezso 7.1-ét v Kelzsoca Two Face IV-t? ki melyiket ajánlja?

sudo rm -rf /*

(#25593) hekmi


hekmi
tag

Egy kérdés: a 3g watchdog beállításait, és aktuális adatforgalmát le lehet valahogy menteni, hogy ha romot cserélek, akkor visszaálljon?

(#25594) dragon1993 válasza Mr.C (#25592) üzenetére


dragon1993
őstag

Ha tesztelős kedvedben vagy akkor a legfrissebbet. Azt viszont ne feled a cmnél a frissebb nem egyenlő azzal ,hogy jobb is.

(#25595) ux1 válasza pista59 (#25584) üzenetére


ux1
addikt

:D

Ez valóban nem dobálja a WiFi-t! De, - hangsúlyozom hogy nálam, zabál is mint az állat. ( valóban aktív kapcsolat mellett )
A GPS-re is írták már többen is a CM7-nél hogy már tökéletes, és még mindig nem az...

Vampire17: Ha vki megírta a CM7-ről is a rosszat, az Én voltam! Én nem vagyok, se hype se xD se Sp se semmilyen fan. A saját ROM-jaimat sem favorizálom, különben az elsőnél maradtam volna :)

Le lehet nyugodtan hurrogni, de mind a kettőhöz sok verza kell még...

Őskorba meg nem megyek, hogy egy sz@ros ROM csak egy gagyi launcherrel menjen jól... :)

(#25585) kelzsoca

Én eddig semmiben se találtam stabilabbnak. A GPS ugyanúgy képes megrekedni.... Pedig már a tiedet is megpróbáltam :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25596) Strauss


Strauss
senior tag

Ezt vki próbálta már ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1024867&page=45

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25597) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

most szeretném lecserélni a gyári ROM-ot (T 2.2.) SDII-re, de mivel most csinálok először ilyet, arra lennék kíváncsi hogy az adatok lementésénél mire kell ügyelni

feltettem a TItanium Backup Pro-t, és amit le szeretnék menteni, az az SMS-ek és a programok, a telefonszámokat a gmail accountomon vannak, tehát azt majd utólag tudom szinkronizálni, hogy tudom legegyszerűbben lementeni a Titanium-mal?

(#25598) infectedmann válasza DuDieHUN (#25597) üzenetére


infectedmann
őstag

Programokra nagyon jó a Titanium, viszont egyre számíts. Lehet az ingyenes sima verzióval kell majd a backupot visszatenned SDII alatt, mert nekem Marketből meg van a Pro, viszont az SDII nem volt hajlandó megbarátkozni vele, így az ingyenessel szenvedtem 20 percen keresztül mire minden vissza ment. Viszont minden vissza ment hiba nélkül. Egyedül a widgeteket kellett beraknom, de abból 4 apróbbat használok csak.

SMS-re meg hasonlókra a többiek ajánlanak appot.

[ Szerkesztve ]

(#25599) spuros válasza sto1911 (#25589) üzenetére


spuros
őstag

Így már megy.. Köszönöm..(:

(#25600) sto1911 válasza spuros (#25599) üzenetére


sto1911
veterán

Szivesen :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.