Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25502) marcusa válasza IKuresZI (#25496) üzenetére


marcusa
addikt

Grafikailag tényleg nem nagy cucc, de a fizikája viszont páratlan... És azért nem 3D-s játékokat hasonlítgatok különböző ROM-okon, mert ami elindul, az többnyire hibátlanul megy. Egyébként az Angry Birds minden közép és alsókategóriás telefonon akad összetettebb pályákon. Próbáltam Galaxy S-en is még 2.1-es rendszeren, és még azon is előfordult akadás vagy lassulás.

:-)

(#25503) infectedmann


infectedmann
őstag

Sikeresen particionáltam a telómat :) Nem lett tégla :DDD Aki figyelmesen követi minden lépését az nem hibázhat.

(#25496) IKuresZI
Én nem a telefonomon akarok végigvinni a Crysis 2-t. Ezt a N.O.V.A.-t meg a többi FPS-t sem értettem soha. Én az egyszerűbb játékokat szeretem. Nem fogok vonaton elkezdeni fpsekkel meg rpgkkel játszani. Itthon meg azért van a PC, hogy játsszak ha olyan kedvem támad.

[ Szerkesztve ]

(#25505) Glatius válasza marcusa (#25502) üzenetére


Glatius
őstag

Közel járhatsz az igazsághoz... ugyanezt figyeltem meg a hídépítő programokon is, grafikailag nullák, de a végeselem- módszer miatt a 2,8gigás proci is dadogni kezd...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25506) infectedmann válasza #40993792 (#25504) üzenetére


infectedmann
őstag

10 foglalkoztat az informatika, így reméltem, hogy nem fog nehézséget okozni, meg már megtanultam, hogy türelem rózsát terem kb. 100 Win install után így a 10 év alatt :D :)

(#25507) makraipeter1 válasza MxM19 (#25499) üzenetére


makraipeter1
tag

Akkor a rommal lesz valami.

(#25509) marcusa válasza Glatius (#25505) üzenetére


marcusa
addikt

Igen, a másik ok ami miatt ez az összehasonlítási alap, ahogy infectedmann mondta, én is az egyszerűbb játékokat szeretem, és ez olyan, pikk-pakk el tudsz indítani egy pályát és lövöldözöl párat, ha kell ugyan ilyen gyorsan bezárható, ha nem tudod befejezni a pályát, nem gond mert ugyan onnan folytatható, de mondjuk mire egy komolyabb 3D játék mint például a hero of sparta vagy NOVA betölt addigra elmegy a kedvem attól hogy játszak, pedig betöltés után hibátlanul megy.

:-)

(#25510) HIROdj


HIROdj
tag

TÉMÁM A Sweet Dreams II-höz

[kép1]
[kép2]
[kép3]

[LETÖLTÉS]
+ van benn egy bootanimácíó ha azt akarod akkor ki kelltörölnöd az alapot:(rot explorer-->data/local mappából (mert az enyém a system/media mappában van))
(Még majd holnap teszek fel, de legközelebbi az átlátszó status bar lessz)

Glatius
próbáltam de ez a szr csk igy engedte

[ Szerkesztve ]

(#25511) dilajoska1


dilajoska1
őstag

ez a komoly boot animáció

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#25512) Glatius válasza HIROdj (#25510) üzenetére


Glatius
őstag

Bakker télleg fájt volna megfordítani??? :D

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25513) Lacka89 válasza MxM19 (#25500) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Erről pls dobj egy letöltő linket, tetszik nagyon. Köszi

(#25514) Ronam válasza Lacka89 (#25513) üzenetére


Ronam
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#25515) makraipeter1 válasza Lacka89 (#25513) üzenetére


makraipeter1
tag

2 kattintás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25516) Lacka89 válasza makraipeter1 (#25515) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Köszönöm.

(#25517) Tonchi válasza HIROdj (#25510) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Megkéne említeni, hogy uot kitchen által, sztem ők is jó néven vennék, hisz te csak sémából dolgoztál.
A képeket érdemes beforgatni, praktikus a szemnek.

Átlátszó statusbarhoz: a rom nem támogatja, így egy nagy kalamajka lesz belőle
pontosan így:
1. első indítás csodás
2. settings-be belépve egy förmeteg, átlátszik
3. reboot után átalakul feketévé és onnantól fekete, néha, ha a kedve tartja átlátszósodik, de önállosodva mint egy tinédzser
4. fogod a fejed és sírsz meg minden :)

[ Szerkesztve ]

(#25518) HIROdj válasza Tonchi (#25517) üzenetére


HIROdj
tag

holnap javítom

(#25519) makraipeter1


makraipeter1
tag

Kelzsoca:
Amit a múltkor kiraktál képeket, hogy a stock romhoz csináltál CM Settingset, az miért nem volt jó?

[ Szerkesztve ]

(#25520) dragon1993 válasza makraipeter1 (#25519) üzenetére


dragon1993
őstag

Ha a kiszivárgottra gondolsz nem csináltak semmit sem a gombok mert kernelben nem voltak meg a szükséges dolgok.

Egyébként Kelzsoca telója sz@rakaodik
25233 -es HSZ

[ Szerkesztve ]

(#25521) makraipeter1 válasza dragon1993 (#25520) üzenetére


makraipeter1
tag

Értem.
Viszont ami még érdelne, hogy crt be-ki animot lehet-e valahogy "kapcsolgatni", nem csak ilyen témát felülírom gányolással?

#25233 kelzsoca
Nővel, vagy valami hangoskodó, nagydarab rokonnal vitesd vissza. :DDD

#25523 dragon1993
ilyen alapú romra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#25522) róland válasza umek7 (#25399) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#25523) dragon1993 válasza makraipeter1 (#25521) üzenetére


dragon1993
őstag

Gondolom a CM-re gondolsz igen lehet Extra Beállításoknál keresesd

(#25524) gfefe válasza dragon1993 (#25523) üzenetére


gfefe
őstag

Ránéztem a cm fórumra és örömteli, hogy napról napra haladnak előre a srácok.... már a 110 nél vannak.. ( én még leradagdtam a 102 nél :) )

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#25525) enpassant válasza MxM19 (#25460) üzenetére


enpassant
csendes tag

Kipróbáltam sok ilyen alkalmazást, nekem az Endomondo és a SportyPal Pro jön be legjobban. A Sportypal-nak többet tud a kliense (több adatot ad a történetben, jobb a hang bemondási funkciója, ...), az Endomondonak pedig inkább a szerver oldali része jobb (online lehet nézni neten, hogyan sportolsz, megosztható facebook-on is, facebook azonosítóval is beléphetsz, sok statisztikát ad...)

(#25526) enpassant válasza Tonchi (#25517) üzenetére


enpassant
csendes tag

"Átlátszó statusbarhoz: a rom nem támogatja, így egy nagy kalamajka lesz belőle"

Akkor ezt jeleztem én is feléd. Jól van, tehát rom hiba. De sebaj, ez legyen a legnagyobb baja :)

(#25527) Robinho18


Robinho18
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem a Modacorol egy ROM-ot=dietstirfrybeta4..
A problémám az lenne hogy miért nem engedi az alkalmazásokat a kártyára tenni?
Egyszerüen nem tudok rámenni hogy áthelyezzem..valami megoldás?

ZTE Blade SD3

(#25528) recis


recis
csendes tag

Sziasztok!

Elolvastam az első oldalt, plusz a linkelt dolgoknak is egy részét, de mindenképpen szeretnék kérdezni valamit. Új Blade-tulajdonos vagyok, és szeretnék újabb operációs rendszert telepíteni. Van is leírás, azonban ahol bármilyen linkelt dolog van, általában odaírták, hogy T-mobileos telefonokhoz van, nekem azonban Djuiceos.

Min változtat ez? Djuiceosként pontosan milyen lépéseken kell végigmennem?

Eddig:
- letöltöttem a Rom managert, feltelepítettem
- itt backup current rom (gondolom az eredetire szükségem lesz, ha bármi gond adódna)
- ClokworkMod Recovery Install - kiválsztom, hogy Zte Blade, ekkor "An error occured while attempting to run priviledged commands!" <- gondolom rootolni kellene, de ezt az én telefonom esetén is ugyanúgy kell, mint a T-seknél?

- ha lementettem a mostani ROM-ot, utána melyikkel próbálkozzak Djuicesként?

Elnézést, hogy ennyire alap dolgot kérdezek, csak biztosra szeretnék menni.

Köszönöm előre is.

(#25529) RockHaRD válasza recis (#25528) üzenetére


RockHaRD
addikt

Én is tegnap vettem, és itt segítettek mindenben, szal jó helyen jársz.

Nekem EZT linkelték, és ezalapján csináltam meg a recoveryt, majd utána tettem fel 2.2-es romot, mivel az én telefonom gen1-es...

most fogom gen2-vé alakítani, és 2.3.4-t rárakni :P

Egyéb: Vki linkelne nekem egy ilyen Sweet Dreams 2-t (amit itt majdnem mindenki használ :)) ) telepítés leírással együtt ?

:R

szerk.: EZ az a sweet dreams, amit mindenki használ, és hűdenagyonjó? :P

[ Szerkesztve ]

(#25530) dragon1993 válasza RockHaRD (#25529) üzenetére


dragon1993
őstag

Án mást használok de egyénként azt mondják , hát meg ként írni a leírásom folytatását az a gond ,hogy holnap meó aztán szentivánfeszt szóval majd ahogy tudom megírom.

Bár Kelzsocáé is elég egyértelmű

Recoveryből menjetek végig ezeken:

mounts and storage menüpont alatt

- format boot
- format system
- format data
- format cache
- format sd-ext (ha van ext partíciód)

Ha ezeket végigzongoráztad jöhet a rom telepítés!

install zip from sdcard menüpont:

- choose zip from sdcard

Kiválasztod a romot, majd felteszi, aztán újraindítod a telefont, és szép lassan indul a rom (az első bekapcsolás rom felrakása után hosszabb időt vesz igénybe)

(#25531) RockHaRD válasza dragon1993 (#25530) üzenetére


RockHaRD
addikt

előszőr még gen2-t kell varázsolni a telóból, aztán jöhet amit te írtál ;]

(#25532) dragon1993 válasza RockHaRD (#25531) üzenetére


dragon1993
őstag

Én TPT-s megoldást szoktam használni bár sokak szerint veszélyes.
Én innen tetem fel a Gen1-to-Gen2-TPT-v7b -t.

Viszont most léptem ha valakinek kellenék PM , bár nem mintha kellenék :O

[ Szerkesztve ]

(#25533) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok

Most akartam felrakni a Sweet Dreams II. De ezt írja ki E: cant open /sdcard/ Blade_sweet_Dreams II.zip (bad)

Megvolt minden format meg wipe plusz leellenőriztem az md5-tel is. A recovery 3.0.14 verzió számú esetleg ez lehet hogy régi????

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#25534) RockHaRD válasza szmayer1 (#25533) üzenetére


RockHaRD
addikt

igen. Legalábbis én azt olvastam a gen1-gen2 átalakításnál, hogy miután megvan a gen2, érdemes úgy kezdeni, hogy a 2.8-as végű clockwork, mert az azelőtti nem mountolja az sdcardot.

Egyéb: Sikeresen Gen2-esítettem a készülékemet, felment a sweet dreams 2, gyönyörűen megy, viszont letöltöttem ezt az audio boost zipet. Feltehetem a recoveryből, és lesz haszna, vagy ez már használhatatlan? :F

:R

ez kell neked :
recovery-clockwork-3.0.2.8-blade-gen2-update_signed.zip

[ Szerkesztve ]

(#25535) Tonchi válasza enpassant (#25526) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Nem ugyanaz, azon dolgozom amit írtál :)

(#25536) szmayer1 válasza RockHaRD (#25534) üzenetére


szmayer1
senior tag

Hali

Megoldódott. Úgy látszik a ROM nem szereti ha belepiszkálnak, pedig úgy csináltam mindent ahogy a többi ROM felrakásnál is szoktam, vagy én rontottam el valamit. Mindenesetre az eredetivel felment sikeresen.

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#25537) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

ami a CM7-ben volt félkör íves lockscreen az miért nincs benne a sweet dreams II-be? ez nem gyári 2.3.4-es lockscreen?

(#25538) Glatius válasza kungzi (#25537) üzenetére


Glatius
őstag

A Sweet Dreams készült egy kiszivárgott gyári ROM alapjain... ha fontos a lockscreen, alkalmazást kell hozzá telepíteni a marketről.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25540) Tonchi válasza api29 (#25539) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Dehogy pörög, inkább alszik :D

(#25541) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Tegnap feltettem a Sweet Dreams II romot.

Pár kérdés, észrevétel:

1. Hogyan lehet előcsalogatni benne a launchert?

2. Miért rezzen egyet a telefon, amikor felveszi valaki a hívásomat?
Ez 2.2-n már nem volt ill. Two Face IV-en sem tapasztalható. Ki lehet kapcsolni?

3. GPS jel ikonja nem animált, csak egy sima célkereszt. Nem tudom, hogy mikor van kapcsolódás folyamatban, vagy mikor kapcsolódott a műholdakhoz a készülék.

A reagálásokat, válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!

(#25542) Glatius válasza M0RGI (#25541) üzenetére


Glatius
őstag

1. a launcher állandóan fut, az az amit látsz. ha felteszel egy másikat is, választhatsz.
2. Csak akkor kell sütögetned az agyadat, ha már van miért. nem kell a cse3ngetési visszhangot hallgatnod.
3. Az ikon színét figyelted?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25543) M0RGI válasza Glatius (#25542) üzenetére


M0RGI
őstag

1. Ohh, rendben, köszi.
2. Ezt nem igazán értem. :B
3. Az érdekes az, hogy ha az energiagazdálkodás widgetben ha bekapcsolom a gps-t, egész addig nem jelenik meg az ikonja fent (a többi romnál igen), amíg az igo-t el nem indítom. Ez a megjelenő célkereszt ikon pedig a pozícióm megállapítása után sem változik meg. :F

(#25544) Glatius válasza M0RGI (#25543) üzenetére


Glatius
őstag

2. Felesleges a telefon teljes adóteljesítményével besugározni az agyadat, amíg nincs beszédkapcsolat. :) Először én is majdnem eldobtam mikor megrezzent, de megbarátkoztam ezzel a funkcióval :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#25545) TRob1 válasza RockHaRD (#25529) üzenetére


TRob1
veterán

Már mért használná mindenki azt? Valszeg a többség pont nem azt használja (még csak próbából se tettem fel, hisz jóval kevesebbet tud, mint a CM romok, de ezt láthatod is, hisz mindig hiányolnak vmit belőle: lockscreen csúszka, téma választó, rentgeteg plusz beállítási lehetőség... sorolhatnám)

¤ R'n'R ¤

(#25546) infectedmann válasza M0RGI (#25543) üzenetére


infectedmann
őstag

Sweet Dreams II:

Nekem egyik ROM-nál sem volt ott folyamatosan. Mindig csak, akkor mikor valamilyen GPS-es progik elindítottam, akkor jelent meg. Nálam most csak annyit változott, hogy ha nem tud bepozicionálni, akkor bedob valami Pusztavacs melletti erdőbe :D Nem azt írja ki, hogy nincs jel, hanem bedob egy 60km-re a valód helyzetemtől lévő helyre. :D Tegnap a vonaton se akart jelet találni, pedig más ROM-mal, ott mindig talált és, akkor is a Pusztavacs melletti erdőben dobott.

Amúgy a ROM energiagazdálkodása nagyon jó. Már csak emiatt is fent hagyom :)

Tegnap éreztem először, hogy milyen életmentő lehet egy GPS-es telefon, mert olyan helyre kellett mennem Bp-en, ahol még nem voltan, és bizony nem találtam volna oda a Blade nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#25547) M0RGI válasza Glatius (#25544) üzenetére


M0RGI
őstag

De ha nem teszem a fülemhez miután tárcsáztam és kicseng, akkor honnan fogom tudni, hogy felvették? És ne azt mondd, hogy onnan, hogy megrezzen. :) :)

(#25548) infectedmann válasza M0RGI (#25547) üzenetére


infectedmann
őstag

De. Onnan. Mikor felveszik a telefont, akkor rezzen. Mióta Blade-em van én sem sütöm az agyamat.

[ Szerkesztve ]

(#25549) SchiSa_963 válasza infectedmann (#25548) üzenetére


SchiSa_963
csendes tag

én is a kezemmel érzékelem, hogy kapás van......

(#25550) marcitp


marcitp
őstag

Áhoj. Tegnap megpróbáltam a lehetetlent, tényleg az volt.... :((
Bármilyen egyébként garis problémád van, ha sérült a készülékház, nem foglalkoznak a telóval, garivesztés.
Ez így leírva persze egyértelmű, de nem volt tuti. Mostmár az. Ez van.

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.