Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) james001 válasza Sirandrish (#2100) üzenetére


james001
veterán

Egyébként eddig amit mutattak a játékról az alapján baromi jól néz ki az új rész,és ha igazak az állítások jó nagy is lesz meg tele lesz tartalommal.
Neten meg azt írják hogy még Wii U-ra is jöhet az új rész,meg NX-en lesz nyitócím.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2102) Dr.F.E.R.I. válasza james001 (#2099) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

NX még be sincs mutatva, nemhogy megjelenési dátuma lenne. Maga az NX is egy fejlesztői kódnév, még a valódi nevet sem lehet tudni. Valószerűtlennek tartom, hogy egy ennyi éve fejlesztett játékot még másfél-két évig halogassanak egy eljövendő platform kedvéért. Miyamoto és Aonuma is azt állítják, Wii U-ra fejlesztik az új részt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2103) Sirandrish válasza james001 (#2101) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Imádnám ha jönne WiiU-ra, csak szerintem még mindig rettentő kevés az infó róla.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2104) james001


james001
veterán

Elakadtam egy gondolom baromira egyértelmű megoldásos helyen,a Hyrule kastélyba bemásztam hátul,de nem tudok továbbmenni mert két őr áll az útban. Nem láttam sehol valami megmászhatót meg a cuccaimat se tudom használni... Már fél órája ezen izzadok :DDD Help valaki? :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2105) james001 válasza james001 (#2104) üzenetére


james001
veterán

Közben sikerült,a huszadik oda-vissza mászás után egyszercsak eltűntek onnan :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2106) Sirandrish válasza james001 (#2105) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tök egyszerűen elkerülhetőek egyébként, de ha már sikerült akkor mindegy :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2107) james001 válasza Sirandrish (#2106) üzenetére


james001
veterán

Hogy? Sehogy se tudtam őket megkerülni,pont középen foglalták az utat.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2108) james001


james001
veterán

Bombát miért nem enged venni? Meg lehet megint elakadtam,zsír :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2109) Sirandrish válasza james001 (#2107) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom konkrétan melyik 2 őrről beszélsz de mindet ki lehet kerülni nagyon könnyen.
Bombát meg majd csak akkor vehetsz ha lesz bombás tatyód, mert addig nem tudod hova tenni te kis butus :N

Hol akadtál el?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2110) james001 válasza Sirandrish (#2109) üzenetére


james001
veterán

Kakariko Village-ben,már voltam a temetőben,eljátszottam azt a zenét amit el kellett,meg kinyírtam a két szellemet,oszt ja most mit kell csinálni? Meg már csak egy csirkét kéne visszavinni a nőnek de nem találom. Vagy legalábbis sejtem hogy hol lehet,de szerintem ahhoz egy bomba kell (egy ládában van).

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2111) Sirandrish válasza james001 (#2110) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gurulj neki a ládának..nem kell hozzá bomba. De mielőtt nagyon beleélnéd magad, a nő csak egy üveg tejet fog adni :P

Kérdés: Saria nótája megvan már? Ettől függ hogy merre kell indulnod.
Ha nincs akkor irány vissza a Kokiri és nézz szét, ha már megvan akkor Kakariko "feletti" hegyen próbálkozz...vagyis inkább hegybe! :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2112) james001 válasza Sirandrish (#2111) üzenetére


james001
veterán

Csak gurulni kell? Ez minden ládánál működik vagy csak ennél? Mintha már talán próbáltam volna de nem sikerült... De te vagy a mester hiszek neked :D
Csak Zelda nótája meg ez a napos dal van meg. De magára a hegyre nem engednek fel,az őr még jól ki is röhög :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2113) Sirandrish válasza james001 (#2112) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Minden ilyen fa ládánál működik :K
És igen..az őr szerint egy kis csoffadék vagy, de van valami a birtokodban amivel mégiscsak felenged...csak meg kell neki mutatni. Annyira nem nehéz kiválasztani a megfelelő cuccot a jelenlegi itemarzenálodból :D
Viszont majd ott kelleni fog Sária nótája szóval irány az erdő :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2114) james001 válasza Sirandrish (#2113) üzenetére


james001
veterán

Szerintem sejtem mire gondolsz. Természetesen ez is egy tök egyszerű dolog,amire persze nem gondoltam :U

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2115) Sirandrish válasza james001 (#2114) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ilyen ez a Zelda :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2116) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha már Kakariko Village: elkészült az UE4-változat

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2117) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#2116) üzenetére


ldave
félisten

Uh, ez nagyon nem illik a Zeldához :(

A Slime draws near! Command?

(#2118) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#2116) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ezért fejlesztenék gépet ez tuti!! :K :Y

ldave Nekem nagyon tetszik :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2119) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#2116) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Találtam Majorasat is

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2120) ldave válasza Sirandrish (#2118) üzenetére


ldave
félisten

Nekem nagyon nem, szerintem nem illik ez a fajta látvány ide. Ahogy a multkori UE4-es Marios videó is zavaró volt számomra.

A Slime draws near! Command?

(#2121) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#2117) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nekem csak két dolog miatt tűnik furcsának: a tökig érő fű miatt az egész faluban, illetve hogy nincs élet. Csak a pályát renderelte a srác, a játék szereplői nincsenek benne és emiatt olyan az egész, mint egy kísértetváros. Amúgy grafikailag OK a dolog.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2122) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#2121) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A többi UE demoval is ez a baj (nem a tökig érő fű)...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2123) Sirandrish válasza ldave (#2120) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem kb mindegy hogy milyen ha jó a cucc. És az Ocarina a legjobb cucc.
Egyébként a TP is kb ilyen ábrázolású, persze gyengébb kivitelben és komorabb hangulattal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2124) james001 válasza Dr.F.E.R.I. (#2116) üzenetére


james001
veterán

Nekem tetszik :K

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2125) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2126) aya válasza Sirandrish (#2125) üzenetére


aya
addikt

A zelda warriors-ban van hogy egész csirke frakció támad bázisra, megértem a képet :C

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2127) Sirandrish válasza aya (#2126) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát a csirkék kemények is szóval jó velük vigyázni...vagy megenni őket :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2128) aya


aya
addikt

A hyrule warriors 3ds átiratban csak new 3ds-en lesz 3d hatás, gondolom azt hallottátok :(

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2129) Sirandrish válasza aya (#2128) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én olvastam...a véleményemet inkább megtartom magamnak :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2130) aya válasza Sirandrish (#2129) üzenetére


aya
addikt

Kell az exkluzivitás az új gépnek, biztos ami biztos.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2131) Sirandrish válasza aya (#2130) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Legyen, de ne az ilyen játékok...szerintem.
De szerencsére már rég eladtam a XL-em így most nem veszem annyira zokon :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2132) aya válasza Sirandrish (#2131) üzenetére


aya
addikt

De gondolom veszel nemsokára, jönnek rá zeldák ezerrel.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2133) Sirandrish válasza aya (#2132) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha veszek is akkor is a régit. Szóval remélem hogy nem lesz több ilyen :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2134) james001


james001
veterán

Nem játszottam az Ocarinával már vagy két napja,komolyan viszketek már :DDD De így is csak holnap tudok legközelebb :(

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2135) Sirandrish válasza james001 (#2134) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pont mondani akartam hogy megint eltűntél :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2136) james001 válasza Sirandrish (#2135) üzenetére


james001
veterán

Holnaptól szabin vagyok,szóval egy hétig Zeldával kelek fekszek ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2137) Sirandrish válasza james001 (#2136) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah azt majd meg látom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2138) james001 válasza Sirandrish (#2137) üzenetére


james001
veterán

Nem bízol bennem? :P Egy hét alatt 100%-ra megcsinálom ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2139) Sirandrish válasza james001 (#2138) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt erősen kétlem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2140) aya válasza james001 (#2138) üzenetére


aya
addikt

Rég nem látott fanatikusságot tapasztalok :)
Annyira nem jó az a játék, végül is mindenhol csak ilyen szar 10/10 meg 95%-okat kapott.
Szépek az emlékek de 3.-ra már nem játszol végig. Viszont irigylem aki elöször játszik vele. :

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2141) xuldar válasza aya (#2140) üzenetére


xuldar
őstag

Nem mellesleg több helyen minden idők legjobb játékának választották. Én is többször toltam végig, és ha lesz valamikor elég idő, megint nekifutok majd. A kedvenc Zelda részem a Link to the Past mellett.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2142) james001 válasza aya (#2140) üzenetére


james001
veterán

Én már régebben is beleszerettem a Zeldába videók/képek alapján csak Nintendo gépem nem volt hozzájuk,most legalább van egy 3DS-em így tudok egy-két résszel játszani. :) De akarok egy Wii-t is majd,de az még odébb van mert PS4-et akarok először. :D
Amúgy én a Majora's Mask-ról (is) hallottam hogy baromi jó és a legjobb Zelda. Meg hát eléggé sötétebb és komorabb hangulatú is,már alig várom hogy azzal is játsszak,de azért előbb az Ocarinát viszem végig.
Az olasz bajusz helyett inkább Lunk-ot kéne a Nintendo-nak jobban tolna. Miért nincs pl. The Legend of Zelda Maker? ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2143) Sirandrish válasza james001 (#2142) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az MM nagyon sok mindenben jobb mint az Ocarina. De pont a komorabb hangulata, a nehézsége és a folyamatos rohanás az idő miatt teszi "rosszabbá". Mondjuk én azt is imádtam, viszont 98ba úgy belezúgtam az OOT-ba hogy nekem kb mindegy lett volna...és azóta is mindegy. OOT the best! :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2144) aya


aya
addikt

Nekem a Twilight princess a kedvencem, az is elég sötét.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#2145) Sirandrish válasza aya (#2144) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah igen.Az is nagyon jól sikerült.
Nah nem mintha a többi nem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2146) james001


james001
veterán

PS3-on is stílusosan kell nyomni ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2147) Sirandrish válasza james001 (#2146) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lassan eladod a Sony cuccokat hogy N-t vegyél :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2148) james001 válasza Sirandrish (#2147) üzenetére


james001
veterán

Igen és mindenhol csak Zeldás poszterek lesznek :D Főleg ebből a képből: [link] ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2149) Sirandrish válasza james001 (#2148) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért a kis kedvencedet, Tinglet se hagyd ki:

:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2150) james001


james001
veterán

Pár kérdés:
- Hogyan lehet a rupee-k kapacitását növelni? Csak 99 lehet nálam de gondolom többet is lehet mert láttam már 200-ért is eladó cuccot.
- Tehenekkel lehet valamit csinálni? Van egy tippem hogy egy üres üveg kell hozzájuk,de abba ami nálam volt egy szellemet raktam,azzal se tudom mi a fenét lehet kezdeni :D
- Ezek a kövek amin egy szem van,csak az időt mondják meg?
- Meg most fogalmam sincs merre tovább,Dodongo's Cavern után vagyok,valahogy fel kéne jutnom a hegy tetejére,de merre induljak neki? Bolyongok már egy ideje...

https://psnprofiles.com/kazama001

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.