Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18465) Pityu. válasza creed33 (#18429) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor az a szervizes hülye volt :) mert szét lehet választani az lcd t meg az üveget aztán le tisztítják és az új üveget ami kb 4000Ft ha szokott lenni egy speckós uv ragasztóval össze ragasztják az lcd vel.Az egy más dolog,hogy lehet nem nagyon csinálják a szervizek vagy nem mind,általában speckós géppel szokták csinálni de ha nincs hozzá akkor igen tényleg macerásabb de nem lehetetlen :)
Én egyszer itthon is ki fogom próbálni ezt az lcd meg üveg szétválasztás dolgot :)

#zzz03

Anno én is meg akartam várni az OTA frissítést de aztán elcsábultam és megint előbb raktam fel.Nem rossz frissítés de a 10.0.6.0 is elég jó volt szerintem akkuidőre meg pláne.Nekem se tetszik az a százalékos valami mert kiolvasni is nehezen lehet az előző jobb volt,meg az új gombok is szokatlanok,meg a biztonság részben a beállításokba azon belül a sebesség gyorsításánál lett egy plusz hirdetések fogadása amit azonnal ki is lőttem,meg mintha úgy emlékeznék szelfi portrémódban nem volt vaku most van,de nem tudom erre jól emlékszem e.Meg az előzményeknél felül lettek ikonok én kb ennyit vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.