Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18407) Balzak83 válasza hevizms (#18398) üzenetére


Balzak83
senior tag

Oké, két csavartól én sem ilyedek meg. De olcsón venni jó kijelzőt... Mert szerintem még úgy is bele lehet futni silány utángyártottba, hogy a bolt ráhazudja, hogy ez bizony gyári. Azt sem tudjuk, ki gyárt a Xiaominak, és milyen minőségben. Simán lehet, hogy akinek sárgul a kijelzője, az egy gyárból/szériából/ívből lett legyártva.
Pár éve a Lg G3 telefonomnak kétszer is keretrepedése volt. Először szerencsém volt, mert cserélték, és nem láttam rajta különbséget, de a harmadik kijelzőm valami egetverően silány minőségű lett (gyári, Váci úti szerviz rakta be) Se fényerőben, se színhelyességben meg sem közelítette a korábbit. Fakult, mosott, szr képe volt, nem akartam átvenni. Nem engedtek, mert állításuk szerint a gyártónál van megengedett határérték, amit ha megüt, akkor az elegendő. 1 hétig sem tartottam meg azt a telefont, elment tőle a kedvem. Jó eséllyel most ő is így járhat, emiatt írom le harmadszor, hogy ez lett volna a legtisztább, és a legbiztosabb, ha cseréli az egészet. Most egy 20ast kiad a bizonytalanra, ennyiből az egész cserét megúszta volna dráma nélkül.

Mikamaka: akkor beszéljünk a Huaweigombáról.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.